Jul academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

JulAcademy Institut vysokého školství se specializuje na studium moderní hudby, je centrem exkluzivní zkoušky pro Kalábrie LCM a RGT, kurzy zpěvu a nástroje, tance a hudebního divadla, jsou certifikovány přímo na Západočeské univerzitě v Londýně a spravuje London College zkoušky hudby s vydáním osvědčení a diplomů s kreditů EQF.

Naše učení následovat inovativní metody, pomocí vypůjčené vzdělávacích programů pro mezinárodní realitě rovněž klade důraz na hudební tříd pro děti se speciálními pedagogy. Snažíme se poskytovat co nejlepší pracovní příležitosti a školení budoucích profesionálů v hudebním průmyslu.

Naše realita je cenným referenčním bodem pro ty, kteří si chtějí prohloubit studium hudby cílem pokračovat v hudební kariéře a výuku moderní hudby:

 1. Custom Metoda učení a vyučování
 2. Pečlivý výběr učitelů
 3. JUL4 Metoda výuky: 19
 4. E-learning platformy pro distanční vzdělávání
 5. Dodávka výukového materiálu
 6. Double školení a mezinárodní certifikační metoda července vydané University of West Londoncon vydávání mezinárodních diplomů
 7. externí zkoušející ze Západočeské univerzity v Londýně, které ověřují trénink
 8. Možnost pokračovat ve studiu na univerzitě v západním Londýně se stipendiem 3000 liber
 9. Prostředí kreativní a stimulující učení
 10. Uznání a partnerství s univerzitou v západním Londýně a PPA
 11. Profesionální nahrávací studio na ProTools HD2
 12. Konec esej z roku s profesionálním vybavením
 13. Propagační video pro nejlepší studenty
 14. Výroba a distribuce specializovaných platforem Record
 15. Master-hloubka s národní a mezinárodní pracovníci

Naši učitelé

Výběrem scudiare na JulAcademy si můžete být jisti, že jsou dodržovány některé z nejlepších učitelů a odborníků kromě specializace získaly mezinárodní titulky na univerzitě v západním Londýně. Kvalita výuky je nezbytný pro učení.

Učitelé července akademie mají jedinečnou kombinaci odborných zkušeností a znalostí svých poddaných. S osobní tréninkové metody, s malým školení třídy bude zaměřen na rozvoj dovedností a schopností k průběhu bakalářského (bakalářský kurz).

Místa

Rende

Adresa, 1. řádek
Via Sandro Botticelli 11,
87036 Rende, Kalábrie, Itálie