Přečtěte si oficiální popis

LABA Florence je Akademie výtvarných umění schválená MIUR (Ministerstvo školství univerzity a výzkumu). Ústav vysokého uměleckého vzdělávání, který se vždy zaměřoval na "inovativní" cesty, v blízkosti nových technologií a využívání multimediálních nástrojů. Akademické kurzy, rovnocenné stupni, jsou strukturovány na 3 2 prostřednictvím oddělení Fotografie, grafického designu

LABA je didaktická síť s kancelářemi v Itálii av zahraničí. Instituce ve Florencii působí od roku 2001 , pouze s pevnými číselnými kurzy (až 20 studentů), což umožňuje téměř 600 zapsaným studentům využívat profesionální laboratoře vybavené multimediální a nejnovější generací zařízení co nejoptimálnějším způsobem.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

Studenti pocházejí z celého světa a akademie se v průběhu let stala místem neustálých kulturních a etnických výměn, kde se setkávají lidé s různým životním stylem, kulturou, náboženstvím a etnickými skupinami, diskutují a ověřují své znalosti o umění, tvořivosti, kráse a harmonie.

Společnost LABA vždy pracovala na vytváření významných synergií zahrnujících nadace, sdružení a veřejné instituce, jako jsou muzea, obce, provincie, regiony ; ale většinou spolupracuje s mezinárodními standardními společnostmi, jako jsou Cartiere Fedrigoni, Rifle, Alessi, Martinelli Luce, Mantellassi 1926, Artemide, Alpitour a MBM Biliardi, které studenti dokončí odborný trénink prostřednictvím vývoje projektů týkajících se didaktiky i průmyslové výroby.

Prostřednictvím vytváření ad hoc vzdělávacích programů, definice vhodných tvůrčích předmětů, spolupráce ve výzkumu, že LABA a jeho partneři umožnili neustálý růst práce, kterou studenti vyvinuli a vyrobili, samotná Laba neustále zaměstnává zdroje tak rozšířit síť spolupráce firem.

Kromě programu Erasmus Plus v posledních letech LABA aktivovala mezinárodní synergie ; což ještě více posiluje vzdělání, které je součástí systému navrženého na evropské úrovni, Evropského systému přenosu kreditů , užitečného pro usnadnění mobility studentů nejen mezi italskými univerzitami, ale také v rámci zemí Evropského společenství s různými možnostmi jako tříletý trénink v Itálii a další dva roky v jedné z členských zemí EU. Proces internacionalizace je také aktivní v zámořských zemích prostřednictvím spolupráce, která byla zahájena před několika lety se státní univerzitou Stephenem F. Austinem a Angelinou Vysoká škola (USA).

V roce 2015 LABA dohlížel na Festival italské kultury v České republice .

Florence

LABORATORNÍ VYBAVENÍ

Laboratoře LABA jsou vybaveny profesionálním vybavením a nejmodernější technologií. K dispozici jsou dvě studia s plnými osvětlovacími systémy a vynikajícími střeleckými nástroji (fotoaparáty Nikon a videokamery Canon). Tam je temná komora pro vývoj, fixaci a tisk analogových obrazů. Učebna je vybavena magnifiery, optickými lavicemi, vyvíjejícími a upevňovacími nádržemi atd. K dispozici jsou počítačové laboratoře, každý s 20 pracovišti MACINTOSH (poslední generace), stejně jako tiskárny a skenery s vysokým rozlišením. Laboratoř malířství se skládá z velkého sálu, ve kterém mají studenti prostor pro vyjádření podle svých vlastních charakteristik pomocí různých technik. Modely jsou k dispozici pro lekce v hale.

Florence

NABÍDKA VÝCVIKU

LABA se vždy zaměřila na "inovativní" Pathways , aktivace akademických kurzů strukturovaných na 3 2, což odpovídá krátkým stupňům a adresám specializace spojených s novými technologiemi a zahrnující použití médií souvisejících s multimédii. Nabídka školení je rozdělena mezi fotografie, grafický design a multimédia, vizuální umění-malba, design, módní návrh.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Orientace LABA Design je strukturována na novém ministerském řádu (3 2). Na konci prvních tří let tréninku je dosaženo postgraduálního diplomu 1. stupně (bakalářský titul ... [+]

Orientace LABA Design je strukturována na novém ministerském řádu (3 2). Na konci prvních tří let tréninku je dosaženo postgraduálního diplomu 1. stupně (bakalářský titul), v následujících dvou letech je dosaženo diplomu 2. stupně.

Kurz se zabývá různými aspekty designu, včetně průmyslového designu (design výrobku) a interiérového designu (interiérový nábytek). Kurz je integrován s workshopy, které jsou každoročně pořádány v Piaggio Foundation v Ponteděře v kontextu Kreativity (ministerská soutěž) a ve festivalovém týdnu, který se každoročně koná ve Florencii.

Libera Accademia di Belle Arti ve Florencii, pobočka LABA v Brescii, začala svou činnost od akademického roku 2001/02 a mnoho studentů již absolvovalo práci v následujících oborech: Průmyslový design, Módní návrh, Interiérový design, Interiér Design nábytku, design světla.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Studium, které se stane módním návrhářem, se dělí na tři roky. Práce na designu a praktické realizaci stylů, studenti zpočátku získávají myšlenku a nástroje designéra, od ... [+]

Ve světě, kde si knihu poznáte podle jejího obalu, móda je komunikačním nástrojem, kterým jsou nezbytné informace přenášeny na sociální rozdíly. Poskytnutím základních znalostí a metodiky módního jazyka tvoří tento předmět klíčovou postavu ve světě módy a podnikání: návrháři.

Studium, které se stane módním návrhářem, se dělí na tři roky. Práce na designu a praktické realizaci stylů, studenti zpočátku získávají myšlenku a nástroje designéra, od kreslení až po konstrukci tkanin až po trend výzkumu, aniž by zanedbávaly potřebné video technologie pro sdělování svých projektů. Ve třetím ročníku studují studenty návrh módních doplňků a seznámí se s vydavatelstvím a organizací módních přehlídek a akcí.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Orientace na vizuální umění na LABA, která již byla strukturována na 3 2 (nový systém): vzhledem k tomu, že všechny kurzy Libera Accademia di Belle Arti of Florence jsou ... [+]

Orientace na vizuální umění na LABA, která již byla strukturována na 3 2 (nový systém): vzhledem k tomu, že všechny kurzy Libera Accademia di Belle Arti of Florence jsou charakterizovány silným závazkem soudobého umění a poskytují ve studijním programu disciplinární obory související s videem Umění, instalace a výkon.

Kurz malování má za cíl rozvíjet dovednosti v otázkách a praktikách přítomných v současném umění, s přihlédnutím k rozmanitosti jazyků a expresivních technik, a to prostřednictvím následného rozvoje individuálního výzkumu.

Akademie uskutečnila řadu spolupráce s firmami a institucemi, a to jak veřejnými, tak i soukromými, s cílem umožnit studentům mít smysluplné zkušenosti prostřednictvím stáží, učňovského vzdělávání a setkání s umělci.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LABA Presentation