LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

LABA Florence je Akademie výtvarných umění schválená MIUR (Ministerstvo školství univerzity a výzkumu). Ústav vysokého uměleckého vzdělávání, který se vždy zaměřoval na "inovativní" cesty, v blízkosti nových technologií a využívání multimediálních nástrojů. Akademické kurzy, rovnocenné stupni, jsou strukturovány na 3 2 prostřednictvím oddělení Fotografie, grafického designu

LABA je didaktická síť s kancelářemi v Itálii av zahraničí. Instituce ve Florencii působí od roku 2001 , pouze s pevnými číselnými kurzy (až 20 studentů), což umožňuje téměř 600 zapsaným studentům využívat profesionální laboratoře vybavené multimediální a nejnovější generací zařízení co nejoptimálnějším způsobem.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

Studenti pocházejí z celého světa a akademie se v průběhu let stala místem neustálých kulturních a etnických výměn, kde se setkávají lidé s různým životním stylem, kulturou, náboženstvím a etnickými skupinami, diskutují a ověřují své znalosti o umění, tvořivosti, kráse a harmonie.

Společnost LABA vždy pracovala na vytváření významných synergií zahrnujících nadace, sdružení a veřejné instituce, jako jsou muzea, obce, provincie, regiony ; ale většinou spolupracuje s mezinárodními standardními společnostmi, jako jsou Cartiere Fedrigoni, Rifle, Alessi, Martinelli Luce, Mantellassi 1926, Artemide, Alpitour a MBM Biliardi, které studenti dokončí odborný trénink prostřednictvím vývoje projektů týkajících se didaktiky i průmyslové výroby.

Prostřednictvím vytváření ad hoc vzdělávacích programů, definice vhodných tvůrčích předmětů, spolupráce ve výzkumu, že LABA a jeho partneři umožnili neustálý růst práce, kterou studenti vyvinuli a vyrobili, samotná Laba neustále zaměstnává zdroje tak rozšířit síť spolupráce firem.

Kromě programu Erasmus Plus v posledních letech LABA aktivovala mezinárodní synergie ; což ještě více posiluje vzdělání, které je součástí systému navrženého na evropské úrovni, Evropského systému přenosu kreditů , užitečného pro usnadnění mobility studentů nejen mezi italskými univerzitami, ale také v rámci zemí Evropského společenství s různými možnostmi jako tříletý trénink v Itálii a další dva roky v jedné z členských zemí EU. Proces internacionalizace je také aktivní v zámořských zemích prostřednictvím spolupráce, která byla zahájena před několika lety se státní univerzitou Stephenem F. Austinem a Angelinou Vysoká škola (USA).

V roce 2015 LABA dohlížel na Festival italské kultury v České republice .

Florence

LABORATORNÍ VYBAVENÍ

Laboratoře LABA jsou vybaveny profesionálním vybavením a nejmodernější technologií. K dispozici jsou dvě studia s plnými osvětlovacími systémy a vynikajícími střeleckými nástroji (fotoaparáty Nikon a videokamery Canon). Tam je temná komora pro vývoj, fixaci a tisk analogových obrazů. Učebna je vybavena magnifiery, optickými lavicemi, vyvíjejícími a upevňovacími nádržemi atd. K dispozici jsou počítačové laboratoře, každý s 20 pracovišti MACINTOSH (poslední generace), stejně jako tiskárny a skenery s vysokým rozlišením. Laboratoř malířství se skládá z velkého sálu, ve kterém mají studenti prostor pro vyjádření podle svých vlastních charakteristik pomocí různých technik. Modely jsou k dispozici pro lekce v hale.

Florence

NABÍDKA VÝCVIKU

LABA se vždy zaměřila na "inovativní" Pathways , aktivace akademických kurzů strukturovaných na 3 2, což odpovídá krátkým stupňům a adresám specializace spojených s novými technologiemi a zahrnující použití médií souvisejících s multimédii. Nabídka školení je rozdělena mezi fotografie, grafický design a multimédia, vizuální umění-malba, design, módní návrh.

Místa

Florence

Adresa, 1. řádek
LIBERA ACCADEMIA DI BELLE ARTI
Piazza di Badia a Ripoli, 1/A
50126 Florence (Italy)

Florence, Toskánsko, Itálie