Milan Fashion Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Milan Fashion Campus

První socha Italská módní italské on-line kurzy.

Intenzivní kurzy v módní Brief - otevřeno po celý rok kurzy - Registrace každé pondělí.

Objevte módy v Itálii! Nebudete moci vyzkoušet bez pocitu

www.milanfashioncampus.it

Od roku 2003, Milan Fashion Campus si klade za cíl šířit italskou módní kulturu s využitím Internetu. Naše módní kurzy pomáhají studentům zlepšit jejich styl osobně a získat jedinečný italský styl. Zakladatel Milan Fashion Campus je Angelo Russica, který se narodil a vyrůstal ve Švýcarsku, ale je sicilského původu.


Po absolvování módním studiu v Milán, Angelo Russica vzal jeho první kroky ve světě módy jako asistent Giorgio Correggiari, kde se setkal Domenico Dolce a Stefano Gabbana (Dolce & Gabbana). Musel jsem odejít k účasti ve vojenské službě po dobu jednoho roku. Po návratu pracoval s italskou firmou Barbas (pánského oblečení). On pak měl jeden z nejvíce vzrušujících zážitků profesionální kariéry: Začal pracovat jako asistent návrháře Gianni Versace, s nímž pracoval po dobu 5 let navrhování mužských a ženských kolekcí: Genny, Spazio a Versus. Po této zkušenosti, on šel do Španělska po dobu 4 let, kdy působil u Induyco - El Corte Inglés v Madridu. Poté, co se vrátil, začal pracovat jako módní poradce pro Gruppo Marzotto, Miroglio Vestebene, Gruppo Max Mara, a to i v Japonsku s jedním z předních světových kožešinových společností, firmy Kinga.


Během let pracují ve světě módy, Angelo cítil velké zklamání mládeže navštěvujících školy, v prestižní módy: Bohužel, když si uvědomil, že po třech letech studia, kde strávili spoustu peněz, nemuseli solidní znalosti a čerství absolventi často ani neměl možnost dělat stáž.


Tak si uvědomil, že tam bylo hodně třeba udělat proto založil Milan Fashion Campus, s cílem poskytnout mladým lidem příležitost dozvědět se o svět módy bez strávit štěstěny, s personalizovanou pomoc a zpětná vazba, a zároveň s obsahem s reálnými a praktického hlediska: jako práce se provádí v profesionálním prostředí.


Jeho mezinárodní zkušenosti mu umožnila vybudovat svou kariéru jako designového poradce a nakonec v oblasti vzdělávání.


Milan Fashion Campus neustále pracuje na vývoji a vytváření intenzivních kurzů, které mohou umožnit studentům dosáhnout svého plného potenciálu, aniž by museli jít přes ekonomické obtíže.
Naše škola si klade za cíl dosáhnout vynikajících výsledků svých žáků, výuka vytvoření kolekce, vytvářet příběhy, které spojují látku a barvu, zkoumat detaily kostýmů, které může dělat to jedinečný kus. Tak také se snaží doplnit tvůrčí část s použitím softwaru. Jak pracovat v obchodě a inovace, zatímco kolekce módy je vytvořena z koncepce, plánování a provádění?
Milan Fashion Campus pracuje s flexibilními programy zaměřené obsah na zájmy studentů. S malými třídami a pozorný a osobní služby, studenti obdrží zpětnou vazbu o své práci, s cílem zvýšit jejich tvůrčí schopnosti a rozvíjet kritický pohled na jeho tvůrčího procesu. Milan Fashion Campus nabízí mezinárodní prostředí, ve kterém studenti pocházejí z celého světa, z Evropy, Asie, Afriky, Ameriky. To umožňuje kulturní výměnu, kde studenti rozšířit své světonázor, poznat nové a různé kultury, které mají vliv na váš smysl pro styl a estetiku, a zároveň má schopnost vytvářet zajímavé a obohacující kontakty pro jejich kariéry ve světě fashion.

Místa

Milán

Milan Fashion Campus Fashion Courses

Adresa, 1. řádek
MILAN FASHION CAMPUS
Via Broggi 7

20129 Milán, Lombardie, Itálie
Telefonní číslo
+39 02 2682 2730