Přečtěte si oficiální popis

Vaše cíle jsou jádrem všeho, co děláme!

MasterPrep je mezinárodní tým profesionálních instruktorů, jejichž služby jsou zaměřeny na pomoc kandidáti dosáhli nejvyšší možné výsledky testů. MasterPrep prostředky s jistotou chůzi směrem k přijetí do MBA programy nebo magisterského / Bakalářské tituly nebo obchodní školy po celém světě.

Pustí do těchto programů může často ukáže být skličující úkol a bude vždy mít za následek užívání tvrdých zkoušek, psát zajímavé a dobře strukturované eseje, a sebevědomě manipulaci proces přijímacího pohovoru s cílem prokázat, že jste fit profilu a že jste tou správnou osoba, která má být k tomuto programu.

individuální přístup MasterPrep nabízí zájemcům své osvědčené zkušenosti a rozsáhlé profesionalitu, zaměřené výhradně na specifické potřeby každého studenta a objectives.We provést prvotní posouzení, jehož cílem je určit nejlepší trénink cestu na základě profilu každého kandidáta, a to jak jazykové znalosti a vstupních testech. Navíc, naši podporu a testovací simulace E-learning nám umožňují vytvořit vysoce cílené a velmi efektivní trénink plan.Our zkušení trenéři vás může vést k budování individuální studijní plán, který optimalizuje čas, který máte k dispozici a který bere v úvahu všechny vaše další závazky, které mohou stojí v cestě vašeho přípravku (tj pracovní závazky, omezenou dobu studie k dispozici, atd.)

E-Learning Kromě poskytování tříd na bázi prep programy, MasterPrep vyvinula řadu integrovaných e-learningové řešení. S našimi vysoce úspěšných dálkových prep programy prostřednictvím našeho videokonference platformy, a přes náš e-kurzů a e-knihy, jsme schopni oslovit studenty všude a dodáváme naše prémie zkušební prep služby v pohodlí svého domova či kanceláře.

Odborný personál a stimulující prostředí Spolu s tím, že odborníky v oboru předmětu, naši trenéři jsou vynikající učitelé. Jsou neustále v kontaktu spolu navzájem a pravidelně se účastní vzdělávacích kurzů, aby bylo vždy krok s nejnovějším vývojem ve světě výuky a přípravy zkoušce. To je důvod, proč MasterPrep je schopna nabídnout nejvyšší kvalitu výuky v průmyslu a zajistit, aby kandidáti dostávají nejlepší možnou service.MasterPrep se vědomě rozhodla omezit velikost svých skupinových kurzů, aby bylo možné se zaměřit konkrétně na každého účastníka potřebuje.

komplexní služby Tým MasterPrep vám pomůže identifikovat své silné a slabé stránky a mohou vám pomoci při vytváření vlastní přístup, který vás bude provázet celou přípravu testu aplikace process.From, s individuální studijní plán, který bude optimalizovat čas, který máte k dispozici, se vstupem poradenství, střih esej a trénovat, můžeme vám vybavit všech klíčových prvků potřebných pro úspěšnou prezentaci.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

MasterPrep International

GMAT ® (Graduate Management Přijímací zkoušky) pro přijetí do MBA a dalších postgraduálních programů na nejdůležitějších univerzitách a obchodních školách je nutné. ... [+]

GMAT ® (Graduate Management Přijímací zkoušky) Pro přijetí do MBA a dalších postgraduálních programů na nejdůležitějších univerzitách a obchodních školách je nutné.

GMAT hodnotí vyšetřovaná osoba se 4 různých oddílů: Analytical Writing úkol, integrované úvaze, kvantitativní oddíl, verbální oddílu.

Analytická PSANÍ ÚKOL

Tato sekce vyžaduje psaní eseje, že je později naskenován a přesně trefuje k hodnocení přiměřenosti předpokladů a závěrů, že esej nabízí.

INTEGROVANÝ Odůvodnění:

Tato část testuje schopnost vyhodnocovat informace a data přicházející z různých zdrojů, jako jsou grafy, tabulky, e-maily, atd... [-]

Itálie Milan Rome Naples Švýcarsko Zürich  + 2 Více
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
MasterPrep International

GRE (Graduate Record Zkoušky) je test, který hodnotí anglického jazyka, matematiky a dalších dovedností a je často považován za určující faktor v procesu přijetí do studi ... [+]

GRE (Graduate Record Zkoušky) je test, který hodnotí anglického jazyka, matematiky a dalších dovedností a je často považován za určující faktor v procesu přijetí do studijního programu nebo pro udělování stipendií.

Všeobecná zkušební GRE se provádí buď v počítači s operačním systémem nebo v režimu na bázi papíru a je rozdělena do 3 hlavních prvků: Analytical Writing úkol, Kvantitativní usuzování, ústních otázek.

Analytická PSANÍ

Tato část hodnotí písemné komunikační dovednosti a schopnost kriticky analyzovat argument. Skládá se ze dvou psacích aktivit:

Popište svůj pohled na věc (30 min) Analyzovat argument (30 min) ... [-]
Itálie Milan Rome Naples Švýcarsko Zürich  + 2 Více
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
MasterPrep International

IELTS je zkouška posouzení jazyk angličtina nejčastěji používá v anglicky mluvících zemích pro přijetí do vzdělávacích institucí, přistěhovalectví a práci. ... [+]

IELTS je zkouška posouzení jazyk angličtina nejčastěji používá v anglicky mluvících zemích pro přijetí do vzdělávacích institucí, přistěhovalectví a práci.

IELTS je k dispozici ve dvou formátech v závislosti na důvodu, pro který se požaduje test: vysokoškolské, všeobecného vzdělávání.

AKADEMICKÝ

Tato zkouška formát se používá pro ty, kteří chtějí studovat v zahraničí, v anglicky mluvící instituce vyššího vzdělávání. V tomto případě se zkouška hodnotí znalosti kandidáta akademického jazyka, který je nezbytný o účast univerzit a magisterských programů v angličtině.

Obecné vzdělávání

Tento test formát je vhodný pro ty, kteří chtějí jít do zahraničí pro sekundární vzdělávání, přistěhovalectví nebo práci. V tomto případě se zkouška měří znalosti anglického jazyka v každodenním praktickém kontextu.... [-]

Itálie Milan Rome Naples Švýcarsko Zürich  + 2 Více
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
MasterPrep International

SAT je zkouška způsobilosti požadované pro přijetí na vysoké školy a univerzity ve Spojených státech a Kanadě. Tento test hodnotí kandidáta schopnosti kritického myšlení, ... [+]

The SAT je zkouška způsobilosti požadované pro přijetí na vysoké školy a univerzity ve Spojených státech a Kanadě. Tento test hodnotí kandidáta schopnosti kritického myšlení, které jsou nezbytné při studiu na vysoké škole nebo vysoké škole.

SAT se skládá ze tří částí: založené na důkazech čtení a psaní, Math Essay (volitelné).

Možnosti prep SAT Individuální kurz personalizované rozvrh One-to-one relací K dispozici on-site, nebo on-line

SAT skupinový kurz

Intenzivní ve své třídě výuka malé skupinky K dispozici na místě

SAT Doučování

vlastní program Zaměření na konkrétních oblastech K dispozici on-site, nebo on-line ... [-]
Itálie Milan Rome Naples Švýcarsko Zürich  + 2 Více
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
MasterPrep International

TOEFL je jazykový test angličtina pro non-rodilí mluvčí nejžádanějších akademickými institucemi po celém světě. Kromě toho je také zapotřebí vládními agenturami, mezináro ... [+]

The TOEFL Je Test jazykem angličtina pro non-rodilí mluvčí nejžádanějších akademickými institucemi po celém světě. Kromě toho je také zapotřebí vládními agenturami, mezinárodními institucemi a výměnných programech v anglicky mluvících zemích.

TOEFL hodnotí vyšetřovaná osoba se 4 různých částí: čtení, poslech, mluvení, psaní.

ČTENÍ

3 až 5 přechody výňatky odborných textů, každý asi 700 slov dlouho; 12-14 otázek na průchod.

NASLOUCHÁNÍ

4 až 6 přednášky (některé s třídní diskuse) trvající každých 3-5 minuty; 6 otázek na přednášce. 2 až 3 konverzace trvající po 3 minuty, 5 otázek na konverzaci.... [-]

Itálie Milan Rome Naples Švýcarsko Zürich  + 2 Více
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
MasterPrep International

Proces přijetí je složitá a zdlouhavá cesta, která může trvat řadu měsíců před konečným výsledkem výběru. Přijímací řízení na vysokých školách a univerzitách programů uka ... [+]

Přijímací Poradenství a esej Editace

Proces přijetí je složitá a zdlouhavá cesta, která může trvat řadu měsíců před konečným výsledkem výběru. Přijímací řízení na vysokých školách a univerzitách programů ukazují stále rostoucí konkurenční duch, a to zejména v těch nejlepších evropských a severoamerických školách. Školy jsou neustále zvyšování GMAT / GRE a výsledky testů TOEFL / IELTS, aby jejich akademické a profesní kritéria aplikací stále více selektivní. Ve stejné době, hledají uchazeče s nekonvenčními profily a neobvyklých zkušeností a dovedností. Aspekty, jako je mezinárodní povolání, schopnost pracovat v týmu, multikulturní pružnost a silné vedení potenciál jsou vyžadovány nyní více než v minulosti.... [-]

Itálie Milan Rome Naples Švýcarsko Zürich  + 2 Více
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
10 hodiny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině