MasterPrep International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše cíle jsou jádrem všeho, co děláme!

MasterPrep je mezinárodní tým profesionálních instruktorů, jejichž služby jsou zaměřeny na pomoc kandidáti dosáhli nejvyšší možné výsledky testů. MasterPrep prostředky s jistotou chůzi směrem k přijetí do MBA programy nebo magisterského / Bakalářské tituly nebo obchodní školy po celém světě.

Pustí do těchto programů může často ukáže být skličující úkol a bude vždy mít za následek užívání tvrdých zkoušek, psát zajímavé a dobře strukturované eseje, a sebevědomě manipulaci proces přijímacího pohovoru s cílem prokázat, že jste fit profilu a že jste tou správnou osoba, která má být k tomuto programu.

individuální přístup MasterPrep nabízí zájemcům své osvědčené zkušenosti a rozsáhlé profesionalitu, zaměřené výhradně na specifické potřeby každého studenta a objectives.We provést prvotní posouzení, jehož cílem je určit nejlepší trénink cestu na základě profilu každého kandidáta, a to jak jazykové znalosti a vstupních testech. Navíc, naši podporu a testovací simulace E-learning nám umožňují vytvořit vysoce cílené a velmi efektivní trénink plan.Our zkušení trenéři vás může vést k budování individuální studijní plán, který optimalizuje čas, který máte k dispozici a který bere v úvahu všechny vaše další závazky, které mohou stojí v cestě vašeho přípravku (tj pracovní závazky, omezenou dobu studie k dispozici, atd.)

E-Learning Kromě poskytování tříd na bázi prep programy, MasterPrep vyvinula řadu integrovaných e-learningové řešení. S našimi vysoce úspěšných dálkových prep programy prostřednictvím našeho videokonference platformy, a přes náš e-kurzů a e-knihy, jsme schopni oslovit studenty všude a dodáváme naše prémie zkušební prep služby v pohodlí svého domova či kanceláře.

Odborný personál a stimulující prostředí Spolu s tím, že odborníky v oboru předmětu, naši trenéři jsou vynikající učitelé. Jsou neustále v kontaktu spolu navzájem a pravidelně se účastní vzdělávacích kurzů, aby bylo vždy krok s nejnovějším vývojem ve světě výuky a přípravy zkoušce. To je důvod, proč MasterPrep je schopna nabídnout nejvyšší kvalitu výuky v průmyslu a zajistit, aby kandidáti dostávají nejlepší možnou service.MasterPrep se vědomě rozhodla omezit velikost svých skupinových kurzů, aby bylo možné se zaměřit konkrétně na každého účastníka potřebuje.

komplexní služby Tým MasterPrep vám pomůže identifikovat své silné a slabé stránky a mohou vám pomoci při vytváření vlastní přístup, který vás bude provázet celou přípravu testu aplikace process.From, s individuální studijní plán, který bude optimalizovat čas, který máte k dispozici, se vstupem poradenství, střih esej a trénovat, můžeme vám vybavit všech klíčových prvků potřebných pro úspěšnou prezentaci.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek

Via V. Monti, 8

20123 Milán, Lombardie, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Piazza Marconi 15
00144 Řím, Lazio, Itálie

Neapol

Adresa, 1. řádek
Via Cesario Console, 3
80132 Neapol, Kampánie, Itálie

Curych

Adresa, 1. řádek
Badenerstrasse 816
8049 Curych, Curych, Švýcarsko