Přečtěte si oficiální popis

Roma Film Academy je akademická organizace zaměřená na kulturu a vzdělávání v oblasti umění a zábavy a audiovizuální komunikace. Zejména je navrženo jako referenční bod v Evropě pro všechny, kteří mají zájem pokračovat v kariéře ve filmu a televizi.

Naším cílem je transformovat nadšení našich studentů v práci: Tohoto výsledku je dosaženo pouze prostřednictvím osnov postavena v každém detailu a je schopen poskytnout každému studentovi nástroje, které potřebují naučit technické a teoretické základy jeho předmětu a další útvary setu s cílem přeměnit ji na odborníka může komunikovat a pohybovat se v melodii s jejich kolegy v oddělení.

Zakládající principy

Závazek, flexibilita a motivace musí být watchwords každého studenta a během svých studií, které po vložení do pracovního světa. Výuka model naší akademie, je silně založen na vzájemné výměně mezi učiteli a studenty a především praktické výuce předmětu studie, kterou student zvolil. Tímto způsobem se studenti seznámí nejen teoretické základy, ale začíná se naučit technické nástroje obohacuje své zkušenosti v oboru, získávat bezpečnosti a povědomí o svých vlastních schopností.

Naše „mise“ je pro přípravu odborníků, kteří jsou schopni opět cesta skončila, se pohybovat nezávisle na sobě v rámci sektoru, pro který byly vyškolené a etablovat pomocí znalosti získané během své zkušenosti na našem pracovišti , Smyslem naší práce je vytvořit novou generaci odborníků v celém audiovizuálním sektoru.

Cinema, než cokoliv jiného, ​​vášní a disciplínu. Bez těchto dvou faktorů celý průmysl, který se pohybuje nebude existovat zařízení o tomto složitém světě. Vášeň je něco, co nelze naučit, ale je třeba směřovat správným směrem.

Etická

Akademie vedení chování označeno morální integrity, průhlednosti a hodnoty poctivosti, slušnosti a dobré víry. Proto odsuzuje jakoukoli formu diskriminace, který je založen na jakýchkoli rozdílů či pohlaví, sexuální orientace, členství v konkrétní etnické skupiny a národní a sociální původ, jazyk, víru a náboženství, politického přesvědčení, a filozofické, věku, zdravotního stavu a fyzické a psychické rozmanitost, blízkost politických a odborových svazů, s výjimkou případů výslovně uvedených v platných normách.

Nabízené kurzy

akademické kurzy

Akademické kurzy jsou dvouleté odborné kurzy s povinnou docházkou a omezené. Naše zaměření jedinci jsou v současné době osm: Scénář, produkce, režie, směr fotografování, ozvučení, shromáždění, herectví a filmového kostýmu. Každý kurz je následován úspěšných profesionálů, kteří každý den žijí a pracují v kině, což studentům k dispozici po celou dobu jejich zkušenosti a vrozené nadšení pro své řemeslo.

Cíle předmětu

Cílem Roma Film Academy je nasměrovat své studenty do světa práce ve filmu a televizi, ukáznit prostřednictvím pestrého vzdělávacího programu, který může stimulovat a obohatit oba profesionálně a osobně, aby je připravil a aby byly vhodné pro život sada ve všech jeho mnoha aspektech, aniž by hrůza, s pokorou, ale zároveň, uvědomění si vlastních schopností.

Kurzy jsou zcela svěřena odborníkům ve filmové a televizní žijí a pracují. Čísla zjištěno, že bude následovat studenty v průběhu tréninkového procesu, poskytuje jim veškerou zkušeností získaných na souborech, kde pracovali a pokračovat v práci. Na konci studentů ročníku bude zabývající se výrobou eseje o 6 minut maxima, zatímco druhý rok v produkci krátkého filmu 12 minut max.

Struktura kurzů

Každý kurz je rozdělena do modulů, z nichž každá je vázána na konkrétní věci. Moduly jsou pak rozděleny do sebe vyučovacích jednotek, které v této věci, se určité téma. Každá vyučovací jednotka může trvat jeden nebo více tříd a / nebo cvičení. Lekce nebo vrták může jít od jedné hodiny na celý den, stejně jako v případě natáčení mimo o víkendech. Účast je povinná a počet je uzavřen.

Učitelé parku

V parku RFA učitelé je naprosto unikátní a prestižní: jsou ve skutečnosti součástí ne „profesoři“ společné, ale skuteční profesionálové půjčil učení. Jsou rozděleny mezi kurzu lektorů, koordinaci učitele, obyčejné učitelů, dalších učitelů a inženýrů, tedy celkem více než 60 odborníků ze všech předmětů.

Přidaná hodnota RFA je právě výběr vyučujících: oni se pohybují od velmi technické, tak Stefano Salemme (operátor steadicam a operátora) bývalých postgraduální studenty v poslední době a již umístěných na větších italských souprav jako šéf elektrikářů a strojníků, mistr Tullio Morganti zvuk, oceněnou italskou David di Donatello, editor Paola Freddi, která je patrná na evropské a mezinárodní scéně díky svým nejnovějším filmovým dílům.

Vysoký počet učitelů umožňuje RFA registrovat vztah učitel / 2 žáci: 3, nebo tři učitelé každé dva studenti, posílení vzdělávací zkušenost každého studentovi.

jazyk

Kurzy jsou v italštině, s výjimkou některých konkrétních modulů v angličtině. V současné době, kurzy herectví, produkci a režii jsou ti, kteří mají více celkový počet hodin v angličtině, ale od roku 2014 do dnešního dne jsme zaznamenali nárůst v době od 5% roční jazyka.

Je proto nutné mít určitou úroveň znalostí o střední / vysoké italského jazyka, aby mohly být snadno umístěny v národním realitě; Nicméně, naše zahraniční studenti mohou rychle zvládnout italská a pracovat jak na domácí půdě i na mezinárodní úrovni s vynikajícími výsledky.

71% našich studentů jsou zaměstnáni jeden rok po RFA diplomu.

ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ

struktury

Akademie se nachází uvnitř Cinecittà Studios, který má tři místa, z nichž jedna učeben a výuky sekretariátu, s ateliéru a sady, a jeden se správními úřady a směru. Zvukové scény je bod síly Akademie, se sadami kde studenti praktikují pro vnitřní výstřely, zatímco venku, studenti mají k dispozici jednu z nejprestižnějších přírodních divadel v Evropě, město Řím.

zařízení

Akademie, kromě toho, že má k dispozici celou řadu zařízení pro každou konkrétní oddělení, zavedla úspěšné partnerství s předními odborníky a službách, které podle výukového programu na podporu práce učitelů tím, že poskytuje prostředky pro zotavení pokročilý (např. RED, Alexa, Canon, Black Magic, Steadicam), projektory, zvukové systémy a další. Studenti se také provádět zvláštní lekce na stejné služby, který bude jejich profesní reference mimo školu, čímž se připravuje hlavní nástroje, které se setkávají na trhu práce.

podpora

Roma Film Academy je vždy velmi pozorný k potřebám studentů a za tímto účelem zřídila celou řadu různých druhů konvencí, a to jak ve vztahu k pohostinnosti, že ostatní aspekty života v hlavním městě.

Žák ve skutečnosti se opírá o personálním oddělením od doby zápisu: najít si pokoj nebo dům sdílet s ostatními studenty, poraďte se se svým primární péče lékaře, požádat o daňových zákonech k cizincům, jsou všechny činnosti, na které se student offsite obdrží podporu sekretariátu.

Kromě toho vykazuje oficiální RFA karty máte nárok na slevy na různé služby: tarif pro jídelny Cinecitta, snížení o lístky do kina, knihkupectví, Opera, až B

Zdarma naši studenti mohou využít pronájmu DVD filmu z více než 600 titulů v soukromé sbírce RFA.

PRÁVNÍ

Etický kodex

Tento kodex stanovuje základní principy, ke kterému všechny ty, kteří pracují, pracovat nebo studovat na Akademii musí následovat. Nedodržení etiky uvedené v kodexu může mít za následek okamžité vyloučení ze strany akademie.

Pravidla akademie

Nařízení Academy obsahuje pravidla, která zaručují správnou funkci tréninkového struktury a ke svým přirozených procesů. Dodržování nařízení je třeba, ale ne postačující podmínkou pro provoz z jakéhokoli důvodu ve Akademii.

Příručka School

Škola Handbook je soubor pravidel pro provádění tohoto nařízení a obsahuje čísla, data, ceny, časy, náklady, termíny a další kvantitativní informace. Je informační a non-regulační, to znamená, že se vždy vztahuje k řádu.

Příručka jakosti

Manuál kvality poskytuje přehled o tom, jak je zřízen a funguje jako Akademie a slouží jak k vytvoření kritérií pro interní použití, a to jak pro ilustraci mimo systém (nebo certifikace třetích stran těla): to představuje základní odkaz na ověření uplatňování systému a jeho soulad s referenčními standardy.

MÍSTO

Cinecittà

Filmové ateliéry Cinecittà je 9 km od centra Říma, o rozloze 400.000 metrů čtverečních.

Cinecitta je nyní evropský filmový průmysl rozbočovač pro výrobu kompletního cyklu filmů, literatury, televize, reklam a videoklipů: z výroby, úpravy, k vytvoření speciálních efektů.

A Cinecitta inscenace využívající velký pracovní prostor a technologií a tím, že se přívod plné pronájem technických prostředků moderní a aktualizované zotavení.

To vám umožní vytvořit nejpůsobivější a fantastické scenérie a přivést na place největší odborníky v oboru, který by splňoval i ty nejnáročnější požadavky.

Je samozřejmé, že pro studenty na RFA formě uvnitř Studios je skvělý štěstí a představuje obrovskou příležitost: pro mnohé z nich ve skutečnosti, že přechod od učení nastavena na profesionální a zaplatil děje bez větší námahy uvnitř inscenací, které cyklicky běžet Cinecittà.

Řím

Řím, stejně jako výraz historické, umělecké a kulturní evropské západním světě, je bohatý kapitál nápadů a aktivit pro studenta, který má v úmyslu zabývat se sedmého umění.

Nejkrásnější a starověké haly art-house kina, na mnoha filmových festivalů, filmový festival Řím a prestižní divadelní plány znamená, že bydlení v hlavním městě je umělecký zážitek, stejně jako člověk, náročnější než kdy předtím.

Můžeme poskytnout kurzy v italštině s anglickými moduly. Nechceme nabízet kurzy výhradně v angličtině.

Programy se vyučují na:
Italština

Tato škola dále nabízí:


Roma Film Academy

Průběh směru je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k režii. Hodiny jsou vypláceny asi 1000, který se liší v závislosti na plánované pr ... [+]

Průběh směru je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k režii. Hodiny jsou vypláceny asi 1000, který se liší v závislosti na plánované produkce.

Rok - Interpretace textu a Shots

Základní tvorba prvního ročníku se točí kolem pochopení struktury filmu, od početí, návrh, implementace primárně vizuální scény a pak skupin scén. Dva pilíře tvorby prvního roku jsou Písma kurzy Visual Low Budget a práce s kamerou. Konkrétně se zaměříme na výstavbu narativních-vizuální (scénář) technikami, pak se transformuje do zápisu snímků (Inquadrature seznam a storyboard), které mají být realizovány na sebe. Tam bude literacies a školení ve filmu nastavené řízení (asistent ředitele) a post-produkce (shromáždění).... [-]

Itálie Rome
October 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roma Film Academy

Průběh Fotografie směru je dvouletý kurz a pokrývá veškeré průmyslové a obchodní údaje související s fotografického oddělení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 950, které ... [+]

Průběh Fotografie směru je dvouletý kurz a pokrývá veškeré průmyslové a obchodní údaje související s fotografického oddělení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 950, které se liší v závislosti na plánované produkce.

The Year - podle Set Photography

Fotografického Theory, stroj od zásuvky k digitálnímu filmu, čočky, světla, struktura Filmica postupy a bezpečnostní nastavení, stejně jako technické kroky obrazu spojené se studiem kompozice a rámování, jsou kontaktní místa z prvního ročníku kurzu. Vyvíjejí na konci roku specifických oblastech kinematografie jako celku představit program druhého ročníku.

II Rok - Direction of Photography... [-]

Itálie Rome
October 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roma Film Academy

Zvuk samozřejmě je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k zvukové oddělení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 900, které se liší v závis ... [+]

Zvuk samozřejmě je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k zvukové oddělení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 900, které se liší v závislosti na plánované produkce.

The Year - Direct Drive

První rok teorie nevychází z fyzikálního hlediska, aby se naučit všechny techniky a instrumentaci zvukařem, záznam zvuku a rozhovory na scéně a umístění. Na konci prvních akademických studentů ročně se praktické stáže období v laboratoři jeden ze zvukových službě partnerské školy, konsolidaci a rozšíření praxi prostředků, terminologie a blíží se technické kol.

Rok II - Montáž Sound and Mix... [-]

Itálie Rome
October 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roma Film Academy

Průběh filmového kostýmu je dvouletý kurz a pokrývá veškeré průmyslové a podnikatelské sféry v souvislosti s kostýmní oddělení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 950, kte ... [+]

Průběh filmového kostýmu je dvouletý kurz a pokrývá veškeré průmyslové a podnikatelské sféry v souvislosti s kostýmní oddělení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 950, které se liší v závislosti na plánované produkce.

The Year - historie a techniky

Kostýmy pro kina je klíčovým prvkem při vytváření a konstrukci postav a příběhu, stejně jako vzhled a způsob filmu. Stejně jako u lidí, kostým nikdy nemůže být všeobecné, ale je to realita; To je důvod, proč kostým práce může být přirovnán k tomu antropolog. První rok se proto zaměřuje na základy a základy dějin filmových kostýmů, organizace oddělení, zručnosti a šití techniky, a to souběžně s jazykovou filmové gramotnosti ve všech odděleních a základní informační technologie.... [-]

Itálie Rome
October 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roma Film Academy

Průběh herectví je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k obsazení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 900, které se liší v závislosti na ... [+]

Průběh herectví je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k obsazení. Hodiny jsou poskytovány přibližně 900, které se liší v závislosti na plánované produkce.

Roku - nástroje a techniky

První ročník herectví se zaměřuje na dikci technikami, hlasová výchova, zpěv a pohyby těla. Všechny tyto předměty jsou studovány samostatně se svými referenčními učiteli, a pak být testovány v laboratoři a během skupinových cvičení. Naučíte se analyzovat textové studium klasiků divadlo a kino západ. Okamžitě se seznámí s fotoaparátem ve třídě a na place, aby se seznámili s postupy a filmová produkční plány, jak pracovat se světlem, zásuvky stroje a mikrofon na scéně, a jak dbát pokynů ředitele.... [-]

Itálie Rome
October 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roma Film Academy

Výrobní kurz je dvouletý a zahrnuje všechny průmyslové a obchodní údaje týkající se výrobního oddělení. Předpokládané hodiny jsou kolem 950, mění se podle předpokládané p ... [+]

Výrobní kurz je dvouletý a zahrnuje všechny průmyslové a obchodní údaje týkající se výrobního oddělení. Předpokládané hodiny jsou kolem 950, mění se podle předpokládané produkce.

I rok

Kurz se zabývá všemi průmyslovými a obchodními údaji týkajícími se výroby. V prvním roce se zaměříme na technické aspekty složení oddělení pro soubor, nebo se dozvíme úkoly a nástroje pro bezpečnost na setu a platné předpisy, studujeme úlohu " pomocného ředitele (v USA)", sekretáře edice , místního skautského a manažera. Vedle managementu souboru a souboru zahrnuje školení také studium Rozpočtu, Spoglio scénářů s filmovou magií a také základy organizace výkonné výroby za účelem představení programu druhého roku.... [-]

Itálie Rome
October 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Roma Film Academy - Mirrors

Roma Film Academy - Cinema is all around you

Roma Film Academy - Reload, Focus, Achieve

Adresa, 1. řádek
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios Via Tuscolana, 1055
I 00173 Rome, Lazio, Itálie