Přečtěte si oficiální popis

V roce 2005 založil Palermo, V Sicílie, Italská jazyková škola pro cizince Sicílii, Jeden z mála škol v Palermo , která se specializuje v učení italského jazyka. Škola Sicílie, kromě organizování kurzů italštiny pro cizince, vykonává další činnosti související s cestovním ruchu a kultury italštině.

Škola Sicílie Je to jedna z mála škol v Sicílie spojující kulturní dovolenou v Palermu učení italského jazyka. Škola je akreditována "University of Pisa, A to je doma k zkoušek DITALS, Certifikace pro výuku italského jazyka pro cizince.

Škola tým se skládá ze Sicílie učitelů rodilými mluvčími a Specializujeme se na učení italského jazyka.

Naše škola, naši studenti si vyhrazujeme teplo a jednoduchost naší země pro solární učit italsky v přátelské a zároveň strávit příjemné hodiny výuky, na nedaleké pláže s modrou vodou, bude svou dovolenou -study nádherné a nezapomenutelné.

Učitelé na naší škole jsou všichni specializuje v učení italského jazyka, protože mají certifikační kompetence. Navíc, naši učitelé jsou všichni absolventi a rodák italsky.

Náš personál je k dispozici dávat lekce pro jednotlivce nebo skupiny, na všechny ty, kteří se chtějí naučit italsky přes vzorec Holiday Studio v Palermu, Sicílie.
Tým naší školy, s pomocí našich partnerů, místní cestovní kanceláře, je k dispozici také organizovat volný čas o víkendech a po celou dobu pobytu s celou řadou aktivit (výlety, párty, sportovní přenosy, kurzy vaření, výlety na člunu, atd.)

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

SICILIA Scuola di lingua Italiana per stranieri

Jazyková škola Ital "Sicilia" nabízí italské kurzy pro cizince ze všech jazykových úrovní, tvořit velmi začátečníky i pokročilé studenty, kteří se chtějí specializovat sv ... [+]

Kurzy na italskou jazykovou školu "Sicilia"

Jazyková škola Ital "Sicilia" nabízí italské kurzy pro cizince ze všech jazykových úrovní, tvořit velmi začátečníky i pokročilé studenty, kteří se chtějí specializovat své schills. Naše úrovně odkazují na ty z Společného evropského referenčního rámce: A1-A2; B1-B2; C1-Advanced. Italské kurzy jsou vhodné pro všechny cizince, kteří se chtějí naučit italsky v Palermu, Sicílie, a prohloubit jejich znalosti v jiném a jedinečným způsobem, které pobývají na středomořském ostrově. Nezapomenutelným zážitkem zlepšit své znalosti italštiny, rozšířit slovní zásobu a porozumět gramatické tvary a struktury, které jsou prezentovány a analyzovány v pořadí podle jejich složitosti a četnosti používání.... [-]

Itálie Palermo
Říjen 2019
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině