Sacred Art School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní škola zakořeněná v Toskánsku, která byla založena za účelem podpory kreativity v umění a uměleckém zpracování, s neomezenou otevřeností světu posvátných, ve službách katolické církve a společnosti jako celku.

Školní motto „vpřed v tradici“ definuje prostředí, ve kterém je možné navrhovat a vytvářet současná umělecká díla, která sdělují smysl dnešním mužům a ženám, ale jsou také spojena s tradicí umělecké historie dvacátého století.

Křesťanská víra je založena na inkarnaci boha, historickém faktu, předávaném po staletí, což je dodnes událostí, možným setkáním zde a nyní pro současné muže a ženy. Cílem posvátného umění je povzbuzovat toto osobní setkání.

Škola, která nedodržuje žádný konkrétní umělecký proud, je především dílnou, kde studenti a učitelé, umělci a řemeslníci vyrábějí kvalitní posvátná umělecká díla. Jak studenti rozvíjejí své designové a produkční dovednosti, pracovali na uměleckých zakázkách, učili se také, jak komunikovat s klienty a jejich potřebami.

Cílem školy je pomoci umělcům postupovat v tradici pomocí pěti hlavních nástrojů:

 1. Přísné umělecké a technické školení
  to vám umožní ovládat obrazový jazyk, jak byl vyučován v renesančních uměleckých dílnách a na Akademiích výtvarných umění.
 2. Hloubková analýza současného myšlení, která pomáhá pochopit posvátné
  například studiem papeže Františka Evangelii Gaudium a Laudato si, které se zabývají tématem krásy v liturgii a ve stvoření. Je také důležité dílo Benedikta XVI., Které je součástí „Úvod do ducha liturgie“, jako hermeneutický klíč k liturgickému hnutí a Vatikán II. Dalším zdrojem je teologie těla Jana Pavla II., Což je velmi důležitý přístup k tělesnosti a její význam pro současný svět. Dopis Jana Pavla II. Umělcům je považován za základní dokument, který je pro školu cennou orientací.
 3. Teoretická a praktická znalost víry, která má být zastoupena
  Přijďte s potiskem umělců, kteří si pamatují, že máte volno v Cristo, kteří nemají conoscono s těmi, kteří mají Cristologia, a kteří nejsou často v osobě s Cristo, nella preghiera quotidiana e nei sacramenti?
 4. Zvláštní pozornost je věnována lidské postavě
  Naším cílem je znovu se zaměřit na lidskou postavu, přesahující současnou ikonografickou krizi, a na znalosti akademických uměleckých principů: je to příležitost, která se nabízí studentům, kteří se učí pozorovat a jsou povzbuzováni k tomu, aby interpretovali to, co vidí, a činili informovaná vizuální rozhodnutí.
 5. Souvislosti města Florencie
  svými sbírkami a kulturními událostmi - nejdůležitější učebnou - přispívá k partnerství s historickými řemeslnými dílnami Confartigianato a s Operou del Duomo, živou laboratoří pro restaurování a údržbu některých nejobdivovanějších uměleckých děl formování nových a specifických profesionálních osobností: umělci a řemeslníci na půli cesty mezi precizním zpracováním a uměleckou kreativitou.
  126997_pexels-photo-102127.jpeg Daian Gan / Pexels

Sacred Art School , umístěná uvnitř parku, se nachází v prvním patře budovy Pavoniere.

Oblast plná zeleně a klidu je dokonalým prostředím ke studiu a rozvoji vašich uměleckých dovedností.

Přijďte se s námi setkat.

Místa

Metropolitní město Florencie

Adresa, 1. řádek
Viale della Catena, 4
Le Pavoniere – Parco delle Cascine

50144 Metropolitní město Florencie, Toskánsko, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium