Syracuse Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Syracuse Academy

Syracuse Academy je centrem mezinárodního vzdělávání se zaměřením na umění, jazyk a středomořskou kulturu. Syracuse Academy je univerzitním centrem Sieny CILS a společně nabízí univerzitní programy MADE Programu v oblasti umění a designu.

Areál se nachází v centru města vedle archeologického muzea a parku, v docházkové vzdálenosti od nábřeží a ostrova Ortygia. Hlavní budova areálu je historická vila, která se může pochlubit více než 2 akry svěží botanické zahrady plné citrusových stromů, středomořské flóry, století-staré palmy a magnólie, stejně jako mnoho dalších exotických stromů a rostlin. V rámci tohoto okouzlujícího prostředí se často konají venkovní lekce, laboratoře, workshopy, kulturní aktivity, jako jsou filmové večery pod širým nebem a akce výměny jazyků.

Klidná oáza v srdci Siracusa, kde se studenti ocitají obklopeni historií, přírodou a dynamickou komunitou mezinárodních studentů.

O programu MADE

Právně uznávaná akademická akademie výtvarných umění, první svého druhu v Itálii, jejímž cílem je pracovat na křižovatce designu, umění, tradičních řemesel a místní kultury, a vytvořit tak operační platformu založenou na jihu naší země. , v Syrakusách.

Syrakusy, Sicílie

Teplé přivítání Společenství

Zatímco na celém světě jsou oceňovány odchozí příroda a pohostinnost Italů, mezinárodní studenti žijící v malém a bezpečném městě Syrakus jsou vždy překvapeni otevřenými zbraněmi, které uvítají od místních lidí. naši studenti rádi sčítají.

Strategický výchozí bod k prozkoumání Itálie

Syracuse je také strategickou základnou pro ty, kteří si chtějí vychutnat všechny krásy Sicílie, jen co by kamenem dohodil od všech ostatních hlavních atrakcí ostrova: Údolí chrámů a Scala dei Turchi v Agrigento, Mt. Etna, nejvyšší sopka v Evropě, a vrcholné město Taormina. Je také velmi snadné se dostat do všech hlavních italských lokalit: nedaleké letiště Fontanarossa spojuje Syrakusy se všemi významnými městy (Řím, Florencie, Benátky, Milán, Neapol), denně a s nízkonákladovými lety.

Hlavní město starověkého středomořského světa

Syrakusy (Siracusa v italštině), zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, je pokladnicí na jihovýchodním pobřeží italského ostrova Sicílie. Více než 3 tisíciletí sbíral bohatství umění a vzácné architektury, která svědčí o průchodu mnoha slavných civilizací.

113953_113919_3.png

Malé společenství, živé město

Dnes je město Syrakusy teplým a živým městem, které může nabídnout dobrodružným duším a kulturním supům: člověk se může rozhodnout prozkoumat labyrint úzkých uliček historického centra, projít se kolem středověkého hradu s výhledem na město. přírodní přístav nebo prozkoumat nedotčené pláže a mořské rezervace, které obklopují město.

Udělejte si přátele s místními studenty

Syracuse Academy pravidelně organizuje výměnné akce yracuSltural, aby umožnila zahraničním studentům setkat se a navázat přátelství s místními studenty. Ve městě jako je Syrakusy je snadné vytvořit dlouhodobé spojení a budovat přátelství s italskými vrstevníky. Uznáváme, že zapojení místních obyvatel hraje zásadní roli při rozvoji důvěry v mluvený jazyk.

114094_36313088795_0ae513675f_b.jpg

Studentské Bydlení

Ubytování v soukromí: soukromý pokoj, polopenze

Studenti se mohou rozhodnout žít se sicilskou hostitelskou rodinou v pohodlných apartmánech v blízkosti školy s vlastními ložnicemi. Ubytování v soukromí zahrnuje 2 jídla denně, snídaně a večeře.

Tento typ ubytování zaručuje bezpečný, pohodlný a plně pohlcující zážitek, který zlepšuje jazykové a kulturní učení našich studentů.

Student Residence: Soukromé pokoje

Studenti se mohou rozhodnout žít s dalšími zahraničními studenty, kteří navštěvují jazykové a kulturní kurzy na Syracuse Academy . Veškeré ubytování je v docházkové vzdálenosti od akademie.

Být v kontaktu!

Náš tým studentských poradců Vás rád podpoří každým krokem: od registrace a žádosti o víza až po přípravu na odjezd, orientaci a usazení do nového města a domova.

Vaše dveře do umění a designu vyšší vzdělání v Itálii

Místa

Syrakusy

Adresa, 1. řádek
Piazzale San Marziano, 1
96100 Syrakusy, Sicílie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium