Přečtěte si oficiální popis

O Syracuse Academy

Syracuse Academy je mezinárodní škola specializovaná na nabídku jazykových a kulturních programů se zaměřením na středomořská studia. Syracuse Academy je univerzitou v Siena CILS.

Nachází se v centru města Syrakusy (Sicílie), vedle kostela sv. Jana, který poskytuje přístup ke katakombám a kryptě sv. Marciana: první místo křesťanského uctívání na Západě, kde je sv. řekl, že kázal. Ve vile je také sousední archeologické muzeum a bazilika Panny Marie slz, zatímco řecké divadlo a ostrov Ortygia jsou v krátké pěší vzdálenosti.

O programu MADE

Právně uznávaná akademická akademie výtvarných umění, první svého druhu v Itálii, jejímž cílem je pracovat na křižovatce designu, umění, tradičních řemesel a místní kultury, a vytvořit tak operační platformu založenou na jihu naší země. , v Syrakusách.

111464_pexels-photo-1595391.jpeg

Syrakusy, Sicílie

Teplé přivítání Společenství

Zatímco na celém světě jsou oceňovány odchozí příroda a pohostinnost Italů, mezinárodní studenti žijící v malém a bezpečném městě Syrakus jsou vždy překvapeni otevřenými zbraněmi, které uvítají od místních lidí. naši studenti rádi sčítají.

Strategický výchozí bod k prozkoumání Itálie

Syracuse je také strategickou základnou pro ty, kteří si chtějí vychutnat všechny krásy Sicílie, jen co by kamenem dohodil od všech ostatních hlavních atrakcí ostrova: Údolí chrámů a Scala dei Turchi v Agrigento, Mt. Etna, nejvyšší sopka v Evropě, a vrcholné město Taormina. Je také velmi snadné se dostat do všech hlavních italských lokalit: nedaleké letiště Fontanarossa spojuje Syrakusy se všemi významnými městy (Řím, Florencie, Benátky, Milán, Neapol), denně a s nízkonákladovými lety.

Hlavní město starověkého středomořského světa

Syrakusy (Siracusa v italštině), zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, je pokladnicí na jihovýchodním pobřeží italského ostrova Sicílie. Více než 3 tisíciletí sbíral bohatství umění a vzácné architektury, která svědčí o průchodu mnoha slavných civilizací.

Malé společenství, živé město

Dnes je město Syrakusy teplým a živým městem, které může nabídnout dobrodružným duším a kulturním supům: člověk se může rozhodnout prozkoumat labyrint úzkých uliček historického centra, projít se kolem středověkého hradu s výhledem na město. přírodní přístav nebo prozkoumat nedotčené pláže a mořské rezervace, které obklopují město.

Udělejte si přátele s místními studenty

Syracuse Academy pravidelně organizuje výměnné akce yracuSltural, aby umožnila zahraničním studentům setkat se a navázat přátelství s místními studenty. Ve městě jako je Syrakusy je snadné vytvořit dlouhodobé spojení a budovat přátelství s italskými vrstevníky. Uznáváme, že zapojení místních obyvatel hraje zásadní roli při rozvoji důvěry v mluvený jazyk.110890_pexels-photo-745045.jpeg

Studentské Bydlení

Ubytování v soukromí: soukromý pokoj, polopenze

Studenti se mohou rozhodnout žít se sicilskou hostitelskou rodinou v pohodlných apartmánech v blízkosti školy s vlastními ložnicemi. Ubytování v soukromí zahrnuje 2 jídla denně, snídaně a večeře.

Tento typ ubytování zaručuje bezpečný, pohodlný a plně pohlcující zážitek, který zlepšuje jazykové a kulturní učení našich studentů.

Student Residence: Soukromé pokoje

Studenti se mohou rozhodnout žít s dalšími zahraničními studenty, kteří navštěvují jazykové a kulturní kurzy na Syracuse Academy . Veškeré ubytování je v docházkové vzdálenosti od akademie.

Být v kontaktu!

Náš tým studentských poradců Vás rád podpoří každým krokem: od registrace a žádosti o víza až po přípravu na odjezd, orientaci a usazení do nového města a domova.

Vaše dveře do umění a designu vyšší vzdělání v Itálii

113953_113919_3.png

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Syracuse Academy

Nadační rok v programu Umění a design dává příležitost zahraničním studentům, kteří se chtějí přihlásit na italskou univerzitu, aby zvýšili své znalosti italského jazyka ... [+]

Naučte se italský jazyk a rozvíjejte základní dovednosti, abyste se úspěšně zapsali do bakalářského studia umění a designu na nejlepších univerzitách v Itálii. Zaměřte se na oblasti, které vás zajímají, a zároveň zlepšujte své akademické dovednosti v podpůrném prostředí.

Náš jednoroční přípravný kurz vám poskytne široké porozumění umění a designu. Rozvíjejte své umělecké dovednosti a rozhodněte se, který odborný obor budete sledovat. To také zlepší vaši úroveň dovedností. To vám pomůže se rozhodnout o výběru specializace Honors pro následující tři roky. Po dokončení ročního kurzu předložíte portfolio prací. Vyhodnotíme to pro postup na specializaci dle Vašeho výběru.... [-]

Itálie Syracuse
September 2019
Denní studium
9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Piazzale San Marziano, 1
96100 Syracuse, Sicily, Itálie