Přečtěte si oficiální popis

O nás

TOChina HUB je integrovaným centrem znalostí založeným za účelem zapojení Číny nejen do oblasti výzkumu, ale jako nepostradatelného partnera ve vzdělávání budoucích generací kosmopolitních občanů a kompetentních odborníků.

Univerzita Torino vyvinula TOChina HUB ve spolupráci s ESCP Europe (kampus Torino) a Institutem pro světové záležitosti v Turíně (T.wai) s cílem podpořit inovativní model akademické spolupráce s vybranými čínskými partnery.

Byly vytvořeny společné výzkumné programy, dynamické programy pro mezikulturní vzdělávání a mobilitu studentů a nové kanály pro příslušné výměny mezi lidmi, s Pekingskou univerzitou, univerzitou zahraničních studií v Pekingu, Univerzitou Zhejiang a Univerzitou zahraničních studií Guangdong.

TOChina HUB klade za cíl připojit se k oslavám 50. výročí založení diplomatických vztahů mezi Itálií a Čínou v roce 2020 prostřednictvím ambiciózní platformy, která bude sloužit k podpoře celoživotního učení o Číně, jakož i o transformační dynamice jejího pásu a silnic. Iniciativa.

S podporou dvou největších italských bankovních nadací - Compagnia di San Paolo, prostřednictvím svého programu pro mezinárodní záležitosti a Fondazione CRT -, jakož i obchodní komory v Turíně, se TOChina HUB snaží poskytovat teoreticky orientované znalosti, poznatky z oblasti politiky. a praktické znalosti o morfických identitách Číny, socioekonomických strukturách, institucích a politikách.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

TOChina HUB

Program ChinaMed Business (CMBP) nabízí jedinečný a intenzivní soubor havarijních kurzů - celkem 200 hodin intenzivního školení - navržený tak, aby vybavil vysoce výkonno ... [+]

Základní obchodní školení pro nové manažery Silk Road

7. ročník CMBP pořádá Pekingská univerzita a koná se v Pekingu, Chongqingu a Shenzhenu (Čína) od 19. července do 23. srpna 2019

Program ChinaMed Business (CMBP) nabízí jedinečný a intenzivní soubor havarijních kurzů - celkem 200 hodin intenzivního školení - navržený tak, aby vybavil vysoce výkonnou skupinu potenciálních manažerů a podnikatelů se strategickými dovednostmi v oblasti internacionalizace podniků, mezikulturní řízení a tvůrčí podnikání se zaměřením na Čínu a evropsko-středomořský region.

Učební plán CMBP byl speciálně vyvinut mezinárodním týmem učenců současné Číny spolu s evropskými odborníky na vzdělávání manažerů a odborníky z Číny. Všichni členové fakulty jsou úspěšní obchodní manažeři, právníci a akademici z nejlepších světových univerzit a nejdynamičtějších firem.... [-]

Čína Beijing Chongqing Shenzhen
July 2019
Denní studium
5 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

ChinaMed Business Program (CMBP)

Adresa, 1. řádek
Beijing, Beijing, Čína