TOChina HUB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

TOChina HUB je integrovaným centrem znalostí založeným za účelem zapojení Číny nejen do oblasti výzkumu, ale jako nepostradatelného partnera ve vzdělávání budoucích generací kosmopolitních občanů a kompetentních odborníků.

Univerzita Torino vyvinula TOChina HUB ve spolupráci s ESCP Europe (kampus Torino) a Institutem pro světové záležitosti v Turíně (T.wai) s cílem podpořit inovativní model akademické spolupráce s vybranými čínskými partnery.

Byly vytvořeny společné výzkumné programy, dynamické programy pro mezikulturní vzdělávání a mobilitu studentů a nové kanály pro příslušné výměny mezi lidmi, s Pekingskou univerzitou, univerzitou zahraničních studií v Pekingu, Univerzitou Zhejiang a Univerzitou zahraničních studií Guangdong.

TOChina HUB klade za cíl připojit se k oslavám 50. výročí založení diplomatických vztahů mezi Itálií a Čínou v roce 2020 prostřednictvím ambiciózní platformy, která bude sloužit k podpoře celoživotního učení o Číně, jakož i o transformační dynamice jejího pásu a silnic. Iniciativa.

S podporou dvou největších italských bankovních nadací - Compagnia di San Paolo, prostřednictvím svého programu pro mezinárodní záležitosti a Fondazione CRT -, jakož i obchodní komory v Turíně, se TOChina HUB snaží poskytovat teoreticky orientované znalosti, poznatky z oblasti politiky. a praktické znalosti o morfických identitách Číny, socioekonomických strukturách, institucích a politikách.

Místa

Peking

Adresa, 1. řádek
Peking, Peking, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium