The International Hospitality Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Není divu, že Chef Academy si vybrala Senigallia pro své nové italské ředitelství, což je jedno z měst Itálie, které nejvíce reprezentuje živost turistiky, krásu a rozmanitost území. V srdci pobřeží Marche, toto nádherné místo, které je známé svou "sametovou pláží", je turistickým orientačním bodem a kulturním centrem velkého významu.

Senigallia je dokonalým místem, kde jsou studenti obklopeni oblastí uměleckého bohatství a kde se výuka jídla a umění přímo učí, kde se suroviny pěstují a kultivují v tradici. V tomto regionu patří mezi nejznámější produkty "Vyrobeno v Itálii", které jsou vyváženy po celém světě, jako jsou bílé lanýže Sant'Angelo, Maccaroncini z Campofilonu a tisíce dalších dobrů.

Marche se mohou pochlubit víno, oleje a sýry vyráběné místními podniky, které jsou symbolem bohatství půdy a vášeň ve výrobě vysoce kvalitních výrobků. " Proto jsme se rozhodli přivézt naši školu a náš inovativní vzdělávací program díky mnoha požadavkům, které nám oba cestovatelé zaslali studenti. Naše škola je hrdě připravena otevřít své dveře všem studentům, kteří se chtějí stát nejlepším šéfkuchařem ve světě.

Nabízíme jedinečný vzdělávací systém, který nás proslavil v Anglii, v Americe a importujeme do mnoha dalších zemí nejen v Evropě, ale také na Středním východě a v Číně.

Individuální kurzy, praktické a efektivní, které se zaměřují nejen na výuku základních technik vaření, ale také vyjadřují význam toho, co znamená být kuchařem v profesionální kuchyni. Přizpůsobit své znalosti a učit se jejich tajemství umožní studentům vstoupit do restaurace restaurace s rysy a důvěru nezbytné k tomu, aby se stal profesionálním kuchařem.

The International Hospitality Academy se zrodila z přesvědčení, že nejlepší způsob, jak se naučit toto umění, jsou učeni odborníky v profesionálním prostředí a že neexistuje žádný "nejlepší způsob praktického".

Není překvapením, že The International Hospitality Academy může pochlubit restauračními partnery některých z nejznámějších restaurací v místní oblasti.

Po dokončení první části školení v naší vývojové kuchyni budou naši studenti mít příležitost učit se od těch nejlepších kuchařů, dokonce i těch hvězd, všichni v kuchyni, ale vždy následují naše vzdělávací programy.

Obrovskou výhodou toho, že se takto utváříte, jsou praktické dovednosti, které již byly získány z této zkušenosti, že mnoho dalších absolventů chybí, pokud jde o nalezení zaměstnání.

Po absolvování kurzu bude student mít všechny teoretické a praktické nástroje, aby okamžitě pracovali v jedné z nejlepších profesionálních kuchyní.

Místa

Senigallia

Adresa, 1. řádek
Via Nicola Abbagnano, 12
60019 Senigallia, Marche, Itálie

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: