The Italian Academy

Úvod

Read the Official Description

Syrakusová akademie Je mezinárodní škola zaměřená na zprostředkování a správu studijních programů v zahraničí pro vysokoškoláky na Sicílii se zaměřením na středomořské studie, starověké i současné.

S více než 30 let zkušeností jako vzdělávací centrum, Syracuse Academy nabízí ideální prostředí pro studium: nachází se v centru města Syracuse, vedle světově proslulého archeologického parku a muzea. Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce.

Villa San Giovanni

Historická vila se může pochlubit 2 akry svěží botanické zahrady plné citrusů, středomořské flóry, století-staré palmy, stejně jako mnoho dalších exotických rostlin.

Nachází se vedle kostela sv. Jana, který poskytuje přístup k Katakomby a Hřbitov sv. Marciána: První místo křesťanského uctívání na Západě, kde se kázal svatý Pavel. Vila také sousedí s Archeologické muzeum a Bazilika Panny Marie ze slz, Zatímco Řecké divadlo A ostrov Ortygia Jsou v krátké pěší vzdálenosti.

Pokojná oáza v centru města Syrakusy, kde se studenti ocitnou v blízkosti archeologických nalezišť a přírody. Strategickým výchozím bodem pro objevování ostrova Sicílie a objevování středomořské kultury.

TREASURE TROVE PRO HISTORIE, UMĚNÍ A VĚDECKÉ PASIONÁTY

Syrakusy (Siracusa v italštině), který je na seznamu světového dědictví UNESCO, je pokladem, který se nachází na jihovýchodním pobřeží italského ostrova Sicílie. Přes 3 tisíciletí shromáždila bohatou uměleckou a vzácnou architekturu, která svědčí o průchodu mnoha slavných civilizací.

Dnes je město Syrakusy Je teplé-příjemné, živé město S hodně nabídnout dobrodružné duše a kulturní supy podobně: jeden může rozhodnout se ztratit v labyrintu úzkých ulic historického centra, projít se kolem středověkého hradu, který přehlíží přírodní přístav nebo prozkoumat nedotčené pláže a námořní rezervy, které Obklopují město.

"Největší řecké město v Itálii a nejmocnější z nich všechny"Podle definice Cicero, Syracuse byla jednou Nejsilnější ze všech řeckých kolonií V Itálii (známý v té době jako Magna Grecia nebo "Velké Řecko"). V 5. století před naším letopočtem, na vrcholu své síly a počítáním dvojnásobku současné populace, Syrakusové porazili mohutnou flotilu Atén, aby získali kontrolu nad Středozemím.

Město bylo domovem mnoha velkých řeckých, především skvělých vynálezců a matematických génií, Archimedes. Mezi jeho mnoha "Eureckými" momenty, on podporoval studium matematiky, kombinatorics a kalkul, než byl zabit římským vojákem poté, co tvrdě obhajoval jeho město od obléhání. On je předkem dalších vynálezců a vědců, jako Leonardo a Galileo.

Ostrov Ortygie, Historického centra a kulturního srdce města, s tradičním pouličním trhu a nádhernými kavárnami, drží přátelskou a barevnou atmosféru, díky níž můžete vyjížďky poznávat pěšky. Tento čtvrť města je domovem majestátních Chrám Apolla a Chrám Atény, Postavený na počest řecké bohyně, aby oslavil vítězství nad Aténami a nepřetržitě používal po staletí jako místo uctívání Římany, Araby a křesťany.

Syracuse je také Strategické základny Pro ty, kteří chtějí vychutnat všechny krásy Sicílie, jen co by kamenem dohodil od všech ostatních hlavních atrakcí ostrova: Údolí chrámů a Scala dei Turchi v Agrigento, Mt. Etna, nejvyšší sopka v Evropě a vrcholné město Taormina. Je také velmi snadné dosáhnout všech hlavních italských lokalit: nedaleké letiště Fontanarossa spojuje Syrakusy se všemi velkými městy (Řím, Florencie, Benátky, Milán, Neapol) denně a za nízkonákladové lety.

Ačkoli odchozí charakter a Turismus Z Italů je známý po celém světě, mezinárodní studenti jsou vždy překvapeni otevřenými zbraněmi, které přivítají od místních lidí, což pomáhá vytvářet přátelskou a pohodlnou atmosféru, kterou všichni naši studenti rádi vysvětlují.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Italian Language Courses in Sicily

Online forma Campus forma Kombinované 1 - 70 týdnů Přihlašování započato Itálie Syracuse + 1 více

Naše kurzy italštiny jsou zaměřeny na to, aby studenti získali odpovídající komunikační dovednosti tím, že se učí italštinu nejpřirozenějším způsobem, spojením komunikačních nástrojů s komplexním studiem italské gramatiky a syntaxe. [+]

Naše výuka je založena na komunikačním přístupu. Prostřednictvím rozvoje čtyř dovedností - mluvení, psaní, čtení a poslechu - poskytuje studentům nástroje potřebné k tomu, aby používaly jazyk a působily v různých situacích v každodenním životě. Tento komunikativní přístup je doplněn hloubkovým studiem italských gramatických struktur, které jsou důležité pro správné používání italského jazyka. Použité materiály jsou pečlivě vybírány na základě zájmů studentů a v souladu s pokyny stanovenými Společným evropským rámcem.

Naši dlouhodobí studenti, kteří chtějí absolvovat konkrétní zkoušky, mohou připravit a posoudit zkoušky CILS na úrovni A1 až C2 CEFR. ... [-]


Contact
Adresa destinace
Via San Giovanni alle Catacombe, 7
Syracuse, Sicily, 96100 IT