Přečtěte si oficiální popis

Izraelská první soukromoprávní škola se nachází v pulsujícím areálu The College of Management, největší soukromé vysoké škole v městě Rishon-le-Zion, 15 minut jižně od Tel Avivu.

Škola se pyšná v učebních osnovách, které spojují nejvyšší akademické standardy s praktickými složkami, které v Izraeli nejsou nijak vysoké. Její studenti se podílejí na exkurzích ve firmách, jako jsou technologie Teva, El-Al, Ness a Deloitte, a veřejné instituce, jako je Knesset (izraelský parlament) a státní kontrolor.

Mezi naše absolventy patří poslanci, soudci, partneři v nejlepších advokátních kancelářích v Izraeli a USA, právníci poradní s řadou úspěšných izraelských společností v oblasti high-tech a vysokých veřejných činitelů.

111877_444444444444444.png

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

COLMAN The Haim Striks School of Law

Abychom byli v dnešní době úspěšnými obchodními právníky, musíme hluboce porozumět celosvětovému hi-tech odvětví a jeho jedinečným vlastnostem. Existuje neustále rostoucí ... [+]

Studovat Hi-Tech právo v startup národa

Abychom byli v dnešní době úspěšnými obchodními právníky, musíme hluboce porozumět celosvětovému hi-tech odvětví a jeho jedinečným vlastnostem. Existuje neustále rostoucí poptávka po právníků, kteří ovládají právní teorii a praktické právní know-how přizpůsobené potřebám špičkových technologií, čistých technologií, umělé inteligence a podobných průmyslových odvětví.

Letní škola Hi-Tech Law na Striks School of Law nabízí právě to, že na nejvhodnějším místě - Izraeli. Známý jako "národ StartUp" Izrael byl nedávno zařazen jako pátá nejinovativnější země na světě od společnosti Bloomberg.com, která překonala Singapur, Švédsko, USA a Japonsko.... [-]

Izrael Rishon LeTsiyon
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině