Read the Official Description

V Culinary Institute of Israel si vezmete své dovednosti vaření na vyšší úroveň

teoretické a praktické lekce izraelského, arabského, středověkého a středomořského kulinářského světa a velkých hotelových kuchyní v Tel Avivu. Třídy se vyučují na škole Ort Israeli Dan Gourmet Culinary Arts. Mezi profesionální kulinářské dovednosti, které se naučíte, patří:

  • Globální kuchyně: Středního východu, Středomoří, italské, arabské, tradiční židovské pokrmy, Kosher vaření, dezerty
  • Vína
  • Kosher vaření v kuchyni
  • a více

kitchen01

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Culinary Institute of Israel

Jedná se o program osobního rozvoje kariéry, který kombinuje studium kulinárské kariéry v jedné z exkluzivních gurmánských škol na vaření s podporou předního odborného uč ... [+]

Jedná se o program osobního rozvoje kariéry, který kombinuje kulinářské kariérové ​​studie v jedné z exkluzivních gurmánských škol v Turecku, podpořené přední odbornou vysokou školu, Ort Dan Gourmet , s praktickou praxí ve velkých hotelech.

Tel Aviv je největší metropolitní město v Izraeli a je světově proslulý svými kulturními akcemi, pulzujícím nočním životem, písečnými plážemi, přívětivostí LGBT a samozřejmě úžasnou kulinářskou scénou. V roce 2018 bylo město přezdívalo veganské národy za svou rozmanitost a inovace veganskými pokrmy.

Ort Dan Gourmet

Zde je jedinečná příležitost pro vás dále studovat kuchařské umění se zaměřením na kosherské pokrmy izraelské, Středního východu a Středomoří a procvičit své řemeslo a dovednosti jako intern na velkých pětihvězdičkových hotelech v Tel Avivu. Program sestává z týdenních teoretických a praktických kulinářských kurzů, více než 700 stáží v hotelech, rotace stanic (včetně událostí) a další.... [-]

Izrael Tel Aviv-Yafo
July 2019
Denní studium
6 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Location address
Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District, IL