Přečtěte si oficiální popis

Přehled

University College z Karibiku je soukromá univerzita Vysoká škola nabízející kurzy na diplom, Associate, bakalářských, magisterských a úrovní vzdělání. Naše hlavní oblasti zájmu jsou v obchodních studií, informačních technologií a práva.

historie

V roce 2002, Institut řízení vědy (IMS - est 01. 1992), získal Institut managementu a výroby, (IMP - est 01. 1976) a tvoří největší konsorcium soukromých vysokých školách v Jamajce. Fúze vytvořil University College z Karibiku (UCC). UCC stala mateřská organizace v roce 2004. Nový subjekt ve spolupráci s Florida International University (FIU), University of Florida (UF), a Florida State University (FSU), pak se pustil do velké iniciativy zahájit řadu nových business, informační technologie a strojírenství vzdělávacích programů na Jamajce , který začal v červnu 2005. V květnu 2008, UCC bylo uděleno povolení nabídnout diplomu v oboru práva ve spolupráci s University of London. Dnes, univerzita Londýna Bachelor of Laws, Bachelor of Science v oblasti bankovnictví a financí a Bachelor of Science v oblasti bankovnictví a financí jsou dodávány i / k dispozici na UCC.

Hlavním cílem UCC se zaměřuje na další připravenosti absolventů středních škol a střední odborníci úrovni s určitým stupněm terciárního vzdělávání pro vstup nebo pro vzestupné mobility do obchodu nebo průmyslu. Od svého založení (UCC / IMS / IMP), asi 65.000 osob se úspěšně absolvoval ze svých několika programů. V současné době má organizace každoročně na částečný úvazek a na plný úvazek studentskou populaci (především profesionály) ve výši přibližně 4000 a vysoce kvalifikovaných a zkušených administrativních a akademických pracovníků 192 a 250, respektive podporovat všechny výše uvedené programy.

Registrace

University College z Karibiku je registrována a uznána a několik jeho programů jsou akreditovány univerzity rady Jamajky (UCJ), oficiální akreditační orgán pro terciární vzdělávání v Jamajce a je členem Commonwealthu a OAS konsorcií vysokých škol, Americká rada na vzdělávání (ACE) a Mezinárodní asociace univerzitních prezidentů (IAUP).

Obchodní model

UCC je sídlem 17 Avenue Worthington se satelitními areály v místech staré Hope Road a Oxford Terrace ve městě Kingston a pěti regionálních areály na místech v Montego Bay, Mandeville, Ocho Rios, Savanna-la-Mar a May Pen. UCC začala svou expanzi do východní karibské oblasti přes dodávku svých on-line programy, konkrétně v Antigua a Barbuda, Svatý Vincenc a Grenadiny, Grenada, Dominika a Turks & Caicos.

UCC, prostřednictvím své dceřiné společnosti, IMS, byla založena jako regionální centrum v Karibiku především pro dovoz a vývoz vysokoškolských vzdělávacích služeb a programů (pouze tj. bakalářské a magisterské tituly) nabízené dvou hlavních zahraničních partnerů, Florida International University a University of London. UCC přes IMP je subjekt odpovědný za rozvoj a poskytování místních, domorodých odborných certifikátů, spolupracovník a bakalářských stupňů pro místní jamajský trhu.

správa

UCC pracuje pod předsednictvím Dr. Winston Adams a generální ředitel, paní Geraldine Adams a je řízena náměstkem předsedy a týmem viceprezidentů, ředitelů a manažerů, včetně profesionálů, kteří jsou držiteli doktorské tituly, které jsou kvalifikovány v různých disciplínách. UCC také využívá a neustále rozvíjí systém řízení podle cílů, aby bylo zajištěno, že kvalita jeho výsledků je lepší jako instituce roste, aby bylo zajištěno optimální studentské a zúčastněných stran výsledky.

Konkurenční výhoda

Koncept University College je pevně zakořeněn v filosofie výchovy založené na flexibilitu, profesních standardů a pracovního místa vystavení. UCC je dále vyznačuje svou širokou škálu programů a úrovní, flexibilitu vstupní kvalifikace, jasně definované výstupní standardy, které se stanoví podle odborné praxe, rozlišovací způsobilost absolventů, relevance, spravedlivý přístup, finanční životaschopnost, rozmanitost fakulty, zaměstnanců a programů , vysoce kvalitní místní a zahraniční programy; mezinárodních dohod o partnerství a příkladné vládnutí.

S jeho postavení jako University College, UCC poskytuje studentům ty nejlepší výhody obou systémů s výběrem přísné a včasné domorodé bakalářského titulu a diplomových programů, doplněné stejně relevantní břidlice bakalářského a magisterských programů nabízených jménem svých zámořských partnerů, Florida International University a University of London.

UCC je také v rámci svého rozsahu působnosti a. University College nadace Karibiku , který je obviněn z odpovědnosti nabízet a spravovat stipendia pro studenty UCC. Tím, že nabízí širokou škálu stipendií, maximalizovat příležitosti pro terciární vzdělávání pro studenty v celé Jamajce.

UCC Nadace je také obviněn z provádění fundraisingové aktivity pro UCC podpořit nejen své stipendijní programy, ale také aktivity na modernizaci svých zařízení a rozšíření své programové nabídky. UCC Foundation (USA) Incorporated je registrována ve státě Florida, jako 502 c 3 veřejné dobročinnosti.

Velikost trhu a popis

UCC je hlavní studentská populace čerpá z celé řady průmyslových odvětví. Oni jsou obvykle zaměstnáni na vyšších církevních, dozorčích a řídících pozicích a v hlavním zrají v jejich 30s a 40s. Díky expanzi do které nabízejí plný úvazek programy v areálu Worthington Avenue v New Kingston, UCC nyní vychází vstříc potřebám nedávných absolventů středních škol do značné míry z firemní oblasti, ve věku především z jejich pozdním mladistvém věku na počátku a v polovině dvacátých let.

V polovině roku 2012, UCC založena Mezinárodní úřad, které by nabídlo klíčovou podporu iniciativě univerzity internacionalizace. Tato iniciativa zahrnuje mimo jiné, přitahuje studenty z celého světa, kteří přispějí nejen své znalosti na UCC komunitě, ale také zažít jamajské kultury přes UCC akademického kurikula.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

University College Of The Caribbean

Tento kurz je určen pro studenty, kteří již mají nějaké znalosti angličtiny nebo kteří studovali angličtinu v minulosti. ... [+]

Angličtina jako druhý jazyk

Intermediate English: Tento kurz je určen pro studenty, kteří již mají nějaké znalosti angličtiny nebo kteří studovali angličtinu v minulosti.

Kurz je zaměřen na syntaxi, rozvoj slovní zásoby, výslovnosti, jakož i akademické přípravy dovedností, včetně kritického čtení, poslech s porozuměním, psaní poznámek, a psaní více odstavců eseje. Tento kurz pomůže studentům dovednosti potřebné pro vysokoškolské třídy.

Angličtina pro pokročilé: Tento kurz je určen pro ty, kteří mají znalosti o většině angličtiny koncepty, kteří pracují směrem k plynulosti.

Třídy v pokročilém kurzu angličtiny jsou určeny pro studenty, rozvíjet kompetence v používání pokročilých gramatických struktur, zdokonalit své dovednosti psaní skrze psaní esejů různých forem a rozvíjet do hloubky praxe v anglické výslovnosti. Studenti se budou účastnit celá třída a malé skupiny akademických diskusí. Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se zapsat do vysokoškolských kurzů, které vyžadují kritické myšlení a psaní schopnosti. ... [-]

Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
9 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University College Of The Caribbean

Tyto krátké 2 a 3 týdenní intenzivní kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšit schopnost studentů používat angličtinu v reálných životních situacích. ... [+]

Dovolená ESL

Tyto krátké 2 a 3 týdenní intenzivní kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšit schopnost studentů používat angličtinu v reálných životních situacích tím, že poskytuje každodenní konverzace aktivity o každodenních tématech v zábavné a příjemné atmosféře.

[-]
Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
2 - 3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University College Of The Caribbean

Program je tři (3) týdenní, tři (3) úvěrová nabídka, která se zabývá jamajské kultury prostřednictvím intenzivní (na-školní areál) studie a zkušenosti v terénu. ... [+]

Jamajský kulturní integrace programu

Program je tři (3) týdenní, tři (3) úvěrová nabídka, která se zabývá jamajské kultury prostřednictvím intenzivní (na-školní areál) studie a zkušenosti v terénu. Témata zahrnují přehled jazykových, historických, geografických, sociálně-politické, ekonomické a umělecké vyjádření v zemi.

Vysoce uznávanou značkou Jamajky poskytuje jedinečný kulturní mix, odrážející globální komunity, a jak artikuloval v mottu země, "z mnoha, jeden národ".

Mezinárodně proslulý vynikající výsledky v oblasti potravin, země, umění, sport, tanec a hudba, poskytuje oblastí speciální rozhraní pro účastníky, to vše v jednom geografickém prostoru, který definuje hodnotu výhodu zkušeností UCC jamajský kulturní integrace.... [-]

Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině