43 Air School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

130956_CostalPhoto.jpg

© 43 Air School

43 Air School vítá na světovém pilotním výcviku

Dodáváme to stanovením nejvyšších standardů, bezkonkurenčních zařízení a vážnou vášní pro letectví. Za posledních 30 let jsme profesionálně vyškolili více než 6000 absolventů pro odvětví všeobecného letectví, letecké a vojenské letecké dopravy, ale naše schopnost překonat očekávání našich zákazníků nás odlišuje.

Naše lokality v RSA mají koncipované vyhrazené výcvikové prostory pro létání, nízkou hustotu letového provozu a snadný přístup k zařízením pro výcvik přístrojů zaměřujících studenty na to, na co se zapsali.

 • 9 simulátorů
 • 75 instruktorů
 • 240 zaměstnanců
 • 70 letadel
 • 300 studentů

130950_SchoolProfile1.png

© 43 Air School

Zkušení instruktoři

43 zkušeností našich instruktorů je v oboru bezkonkurenční. V čele týmu stojí odborníci, kteří měli v letectví významnou kariéru. Jsme odhodláni zajistit, abychom drželi krok s vývojem průmyslu a metodikami leteckého výcviku.

Vynikající zařízení

43 Air School vlastní největší a nejlépe udržovanou flotilu letadel na kontinentu a nabídka skleněných kokpitů je k dispozici u našich komplexních trenérů.

Naše bohaté zkušenosti a vedoucí postavení v oblasti školení, umístěte 43 Air School do popředí mezinárodních standardů výcviku.

Žádná jiná vzdělávací organizace na kontinentu vám nemůže nabídnout

 • 70 stálých a smluvních instruktorů pod dohledem vyšších leteckých týmů s rozsáhlými zkušenostmi v leteckém, leteckém a charterovém průmyslu
 • Každý den je k dispozici více než 50 skvěle udržovaných letadel pro výcvik
 • 30 let zkušeností s pilotním výcvikem
 • Úspěšně absolvovalo přes 6 000 pilotů
 • Nejmodernější technologie a e-nabídky zaměřené na zajištění plynulého školení
 • K dispozici je celá řada vzdělávacích pomůcek a programů, od vstupu po pokročilé úrovně
 • Schválené kurzy mechaniky údržby letectví a řízení letového provozu
 • Simulátory ve 3 lokalitách pokrývajících školení Ab-Initio, Corporate a Air Pilot Training
 • Naše moderní vybavení a vybavení kampusu zajišťují, aby byly uspokojeny všechny potřeby studentů
 • 240 zaměstnanců na plný úvazek zajišťujících maximální zaměření na školení
 • Pre-Course COMPASS ™ Assessment Tool poskytující přesný objektivní výsledek studentského potenciálu
 • Dedicated Ground School Facilities staffed Professional Lecturers
 • Simulátor ATC používaný ke zlepšení letectví, angličtiny a mentální orientace
 • Pilotní obchod uspokojí všechny vaše potřeby v areálu
 • Skvělý bezpečnostní rekord ve všech aspektech leteckého výcviku

130951_SchoolProfile2.png

© 43 Air School

43 Air School dnes

43 Air School je specializovaná pilotní a letecká výcviková kariérní organizace, zajišťující soukromé, všeobecné obchodní, letecké a vojenské sektory. Má rozsáhlé zkušenosti s výcvikem pilotů pilotů, řídících letového provozu a uchazečů sponzorovaných z různých kultur a z různých zemí světa po celém světě.

Škola je schopna poskytovat vysoce kvalitní služby, protože má všechny základní předpoklady nezbytné pro efektivní vzdělávání. V prostředí, které je dobře vhodné pro počáteční základní a pokročilý provozní letecký výcvik se všemi potřebnými zařízeními a zařízeními, je škola zaměřena konkrétně a výhradně na letecký výcvik. Všichni instruktoři mají rozsáhlé provozní a výcvikové zkušenosti.

43 Air School pořádá profesní výcvik již více než 30 let, má k dnešnímu dni přes 6 000 absolventů a může právem tvrdit, že je největším a nejuznávanějším leteckým výcvikovým zařízením v Africe s mezinárodní pověstí.

Podle potřeby jsou poskytovány specializované moduly, jako je školení naštvaná zotavení, MCC (Multi-Crew Co-operation Training) a CRM (Crew Resource Management). Škola provozuje flotilu 57 cvičných letadel a má více než 250 zaměstnanců na plný úvazek, z nichž přibližně 70 je leteckých a pozemních instruktorů.

V areálu Port Alfred je k dispozici kompletní rezidenční zařízení pro průměrnou studentskou populaci 300 pilotů kadetů.

Létající výcvik

Škola poskytuje létající výcvikové prostředí, které se dobře hodí pro progresivní výcvik a rozvoj kadetního pilota: vyhrazený a rozsáhlý tréninkový prostor pro raný základní výcvik s okamžitým přístupem k provozním situacím s vyšší hustotou pro pokročilejší stádia kurz.

Pobřežní počasí poskytuje vystavení podmínkám, s nimiž se bude muset pilot v budoucnosti potýkat, aniž by to ohrozilo bezpečnost nebo ekonomiku cvičení. Komerční doprava je minimálně narušena a blízkost oblastí všeobecného výcviku zajišťuje hospodárnost výcviku.

Regionální letiště a vzdušné prostory

Letiště Port Elizabeth, Bisho a East London jsou v těsné blízkosti 43 Port Alfred a tato regionální letiště jsou ideální pro létání podle přístrojů.

Aby měli studenti příležitost uplatnit své dovednosti v širším operačním prostředí, jsou výcvikové lety vedeny do všech hlavních středisek v Jihoafrické republice, včetně Kapského Města, Durbanu a Johannesburgu. Kromě toho existuje alespoň jedno cvičební cvičení do mezinárodní destinace.

130952_SchoolProfile3.png

© 43 Air School

Místa

Port Alfred

Adresa, 1. řádek
Port Alfred Aerodrome, Bathurst Street, Port Alfred
6170 Port Alfred, Východní mys, Jihoafrická republika

Lanseria

Adresa, 1. řádek
Hangar 104C, Lanseria International Airport
1748 Lanseria, Gauteng, Jihoafrická republika

Port Elizabeth

Adresa, 1. řádek
30 Edward St, Port Elizabeth Central, Port Elizabeth
6001 Port Elizabeth, Východní mys, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium