Academy of York

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Academy of York , Obchodní akademie pro lidi s účelem.

Academy of York je akreditovaná vysoká škola dalšího vzdělávání a odborné přípravy založená v roce 2006 a má více než 14 000 úspěšných absolventů. Všichni naši studenti mají jednu společnou věc, kterou usilují o lepší život, lepší práci, vydělávají více či více znalostí a dovedností. Rozumíme společným výzvám, s nimiž se mnozí studenti setkávají v průběhu studia, což je čas, peníze a motivace. Řešení Academy of York k těmto výzvám nabízí studium korespondence, které je považováno za jednu z nejúčinnějších a nejosvědčenějších metod studia.

Našim studentům nabízíme následující vzdělání:

 • Programy založené na dovednostech
 • Krátké kurzy
 • Národní certifikáty
 • Národní diplomy
 • Mezinárodní certifikáty

Náš slib vám

Akreditované vzdělávání

AOY je akreditovaná obchodní akademie registrovaná společností DHET, certifikovaná a akreditovaná profesními orgány uznávanými SAQA

Cenově dostupné měsíční poplatky

Budeme pro Vás strukturovat cenově dostupný měsíční platební plán

Podpora fanatického studia

Naši 22 profesionální studenti poradci vás bude motivovat od zápisu do studia

Promoce

Oslavujeme váš úspěch s promoce, která se koná jednou ročně

Těšíme se na uvítání na naší Business College pro lidi s cílem!

Věděl jsi?

Jak budete zkoumat další vzdělávání jako řešení pro rychlé sledování vašich znalostí a pracovních příležitostí, je důležité vybrat vysokou školu, která je akreditována. V Jižní Africe existuje více neakreditovaných vysokých škol než akreditovaných? Ujistěte se, že jste při výběru správné školy pro své osobní potřeby učinili inteligentní volbu.

Co je tedy akreditace?

Akreditace je soubor standardů, který je určen řídícím orgánem, a vysoké školy musí splňovat určité standardy a požadavky, aby mohly být akreditovány. Tam jsou stovky různých vysokých škol v Jižní Africe, a jestliže každá vysoká škola nastaví jeho vlastní standardy tam by byl žádný způsob, jak zajistit, že kvalifikace vydané různými vysokými školami jsou stejné. Existují různé organizace a oddělení, která certifikují akreditaci v Jižní Africe.

Academy of York je prozatímně registrována na katedře vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy jako soukromá vysoká škola v souladu se zákonem o změně vysokých škol a dalšího vzdělávání, č. 1 z roku 2013 a ve znění novely ve vládním věstníku č. 38072, svazek 592 , dne 8. října 2014 - Naše registrační číslo je 2011 / FE07 / 069

Mnoho profesních organizací uznaných SAQA, např. SABPP (Jihoafrická rada pro lidskou praxi), ICB (Institut certifikovaných knihkupců a PMSA (Project Management SA) vytvořily standard a kritéria pro kurzy, aby bylo zajištěno, že profesionální úroveň Tímto způsobem Academy of York nabízí kurzy, které jsou certifikovány a akreditovány konkrétními představiteli odvětví, jako jsou SABPP, ICB, PMSA, CompTIA a ICDL.

V neposlední řadě je to Jihoafrická kvalifikační autorita (SAQA). Kvalifikace stupně SAQA podle Národního kvalifikačního rámce (NQF). NKR je jako most v učení, protože můžete získat kredity pro NQF pro různé kurzy. Čím vyšší je úroveň kurzu NKR, tím je pokročilejší a čím vyšší je kvalifikace.

Vysoká škola je hrdá na to, že je akreditována také těmito institucemi:

 • ICB (Institut certifikovaných účetních) \ t
 • FASSET (poskytovatel finančních služeb SETA číslo 1237)
 • CompTIA
 • SABPP (Jihoafrická rada pro praxi lidí)
 • Oddělení vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy
 • PMSA
 • SAIOSH

Místa

Randburg

Adresa, 1. řádek
280 Kent Avenue, Randburg
Randburg, Gauteng, Jihoafrická republika