Beyond Borders Wildlife Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S maximálně šesti studentů v kurzu, Beyond Borders Wildlife filmové škole, Která se nachází ve světě proslulé Kruger National Park v Jižní AfriceBudete paže se všemi znalosti, praxi a kontakty, které potřebujete, aby si svůj sen a stát se filmařem volně žijících živočichů.

Se specializovat ve 3D my vám také učí provazy 3D natáčení a editace 3D videa. Z tohoto důvodu naše jméno "BEYOND HRANICE" Nabízíme 25 denní kurzy v průběhu celého roku, ale pokud je to příliš dlouhá a / nebo máte-li cestovní chybu, nabízíme také mobilní fotografické a filmování kurzy. Dále nabízíme krátkodobé kurzy (5 a 7 den dílny) o psaní scénářů, technologií Fotoaparáty a technik a střihu videa.

HIGHLIGHT z našich 25 denních volně žijících živočichů filmařské kurzy: Dostanete příležitost skriptu, film a upravit svůj vlastní tři minutový dokument o tématu podle svého výběru v naší oblasti provozu, který prozatím Národní park Kruger, má hodně co nabídnout, pokud jde o krátkodobé dokumentární filmy.

HIGHLIGHT našeho MOBILE SAFARIS: Učení lana profesionální fotografování a filmování při objevování Jižní Afrika a jít domů s DVD vyrobených a zpracovaných vy. Jeden jedinečnou příležitostí míchat svou vášeň filmové tvorby a cestování. A k tomu všemu, zapůsobit na své přátele a rodinu doma!

HIGHLIGHT našeho krátkodobé kurzy: Shorter, rozpočet vědomé a flexibilní. Zkušenosti nabízíme, je nezapomenutelný!

Místa

Polokwane

Beyond Borders Film School

Adresa, 1. řádek
Beyond Borders Wildlife Film School,
Parson 16, Balule Nature Reserve - Limpopo

Polokwane, Limpopo, Jihoafrická republika
Telefonní číslo
+27 7 2303 0582; +27 7 2976545

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: