Edge Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Edge Business School ( EBS ) nabízí 3 různé možnosti přednášek, které nejlépe vyhovují vašim individuálním potřebám. Chápeme, že váš čas je drahocenný, a proto jsme navrhli flexibilní a dostupné programy. Edge Business School je soukromý poskytovatel služeb a není součástí žádné univerzity. Akademické služby studentů Edge Business School nejsou povinné a mohou být použity na jejich vlastní riziko a prospěch.

Naše podpora výuky je v souladu s univerzitními osnovami a daty zkoušek. Edge Business School připravuje poznámky a návody k doplnění univerzitních materiálů a poskytuje podporu na plný úvazek, na částečný úvazek nebo online, aby pomohla studentům projít různými moduly. Naši lektoři na Edge Business School mají hrdý rekord v získávání nejlepších výsledků za posledních 25 let v soukromém vzdělávání. Specializujeme se na podporu výuky v oblasti účetnictví, financí, investic, kvalifikací pro řízení podniků a profesionálních označení. To znamená, že se více zaměřujeme na naše odborné oblasti. Díky tomu může Edge každý semestr soustavně získávat průměrně 80% nebo více úspěšnosti pro jednotlivé předměty. Za posledních 20 let přinesli lektoři Edge vynikající výsledky.

Místa

Sandton

Adresa, 1. řádek
Sandton City Office Tower
Mezzanine level,
83 Rivonia Rd,
Sandhurst,
2196

2196 Sandton, Gauteng, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: