Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Elizabeth Galloway Academy Of Fashion designu Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Naše národní akreditované kurzy poskytují studentům příležitost rozvíjet praktické, odborné, tvůrčí a obchodní dovednosti. Usilujeme o vytvoření kalibru praktického designu, který je schopen efektivně pracovat v módním průmyslu.
Naším cílem je vybavit jednotlivce dovednostmi a praktickými zkušenostmi, které potřebují, aby zvládli celý tvůrčí proces módy - od koncepce až po spotřebitele. Individuální pozornost věnovaná jednotlivým studentům zajišťuje růst a originalitu. Snažíme se vytvářet reflexní konstruktéry, kteří jsou připraveni vstoupit do módního průmyslu s maximální odborností a důvěrou.

Naše poslání

Naším cílem je vybavit jednotlivce dovednostmi a praktickými zkušenostmi, které potřebují, aby zvládli celý tvůrčí proces módy - od koncepce až po spotřebitele. Individuální pozornost věnovaná jednotlivým studentům zajišťuje růst a originalitu. Snažíme se vytvářet reflexní konstruktéry, kteří jsou připraveni vstoupit do módního průmyslu s maximální odborností a důvěrou.

Cíle a vize

Naším cílem je posílit studenty prostřednictvím vzdělávání a rozvoje dovedností, což jim umožní stát se ekonomicky nezávislými a přenést své dovednosti na druhé. Zakladatelka instituce, Elizabeth, uznala, že módní průmysl potřebuje vzdělané a dobře vyškolené osoby k udržení vysokých standardů módního průmyslu, a to jak lokálně, tak mezinárodně. Akademie byla založena v roce 1996, aby tuto potřebu řešila. Elizabeth je vášnivá výukou studentů a zajišťováním toho, že jsou vybaveny potřebnými dovednostmi, které přinášejí hodnotu místnímu průmyslu, a také, aby získali svou značku na mezinárodní scéně. Kromě toho akademie uznává a prosazuje význam akademických kompetencí, což může být pro módní návrháře silnější než ostatní odborníci.

Národní akreditace

  • Ministerstvo vysokoškolského vzdělávání a výcviku (DHET)
  • Rada pro vysokoškolské vzdělávání (CHE)
  • Jihoafrický úřad pro kvalifikace (SAQA)

Od koncepce až po spotřebitele

Naše poslání, vize a cíle jsou krásně shrnuty do fráze: od koncepce až po spotřebitele. Po pečlivém zvážení zakladatelé a ředitelé akademie schválili prohlášení o poslání, které je základem plánování a rozvoje učebního programu. Vhodné prostředky ¬ (intelektuální, gramotnostní, finanční a odborná podpora ve spojení s dobře navrženou institucionální infrastrukturou) byly nasazeny, aby se zajistilo úspěšné doručení našich kurzů. Prostřednictvím interního a externího zajišťování kvality jsme schopni pravidelně posuzovat a posuzovat poslání a cíle instituce.

Koncept kontinuálního učení je nedílnou součástí výpovědi mise. Naším cílem je umožnit absolventům pracovat v neustále se měnícím místním a mezinárodním módním průmyslu prostřednictvím pozorování, objevů, průběžného učení, sebehodnocení a sebereflexe. Rozvojem těchto dovedností budou mít absolventi snad naději, že budou schopni konceptualizovat své vlastní špičkové návrhy a dodávat je průmyslu a spotřebitelům.

Instituce dále usiluje o vytvoření ráže designéra, který je připraven vstoupit do módního průmyslu s odborností a důvěrou v předmět. Díky tomu, že žáci mají příležitost rozvíjet praktické, odborné, tvůrčí a obchodní dovednosti, náš program doufá, že vytvoří absolventy, kteří budou schopni účinně pracovat v tomto oboru a vystupovat jako módní návrháři budoucnosti.

Strategie výuky a učení

Od poloviny 90. let se Elizabeth Galloway Academy Of Fashion designu Elizabeth Galloway Academy Of Fashion vzdělává jednotlivci, kteří chtějí vstoupit do módního průmyslu nebo se stali podnikateli v oblasti módy. Praktické zkušenosti hrají důležitou roli v našich programech, protože zajišťují, že studenti získají znalosti specifické pro daný sektor *. Navíc důraz na teoretickou reflexi vytváří vhled a porozumění, což umožňuje facilitátorům přizpůsobit své výukové strategie odpovídajícím způsobem.

Nedávno se instituce začala zaměřovat na rozvoj sebevědomí žáků tak, aby se dokázali vyrovnat s náročným rychle se rozvíjejícím módním průmyslem. Abychom podpořili tento nový způsob práce, přinesli jsme další zdroje - např. Knihovnu s přístupem na internet a využití sítě Worth Global Style Network (WGSN), stejně jako knihovna na plný úvazek, která nabízí výzkumnou podporu. Současně vzrostl počet zaměstnanců a stávající zaměstnanci byli povzbuzováni k dalšímu studiu.

Naše strategie výuky a učení je založena na myšlence, že výuka a učení by měly být reciproční. Cílem facilitátorů je poskytnout učení a výuku, která je relevantní a heuristická. Učedníci jsou vyučováni praktickou dovedností, pak jsou vedeni, proč, jak, kdy a kde je aplikovat. Studenti jsou zpochybňováni stručným úkolem nebo otázkou, aby dosáhli určitého výsledku. Oni jsou pak povinni dokončit výzvu prostřednictvím self-směru, zkoumání a vedení od zprostředkovatele. Úkoly jsou navrženy tak, aby podporovaly tvůrčí učení, podporovaly přenosné dovednosti a podporovaly informované a relevantní rozhodnutí. Hodnocení výsledků prostřednictvím hodnocení a sebereflexe pomáhá při celkové přípravě na práci v průmyslu.

Zkušenosti v oboru hrají důležitou roli při zajišťování toho, aby se trénink nestal ve vakuu. Teoretické, praktické komponenty a zkušenostní prvky hrají stejně důležitou roli v naší strategii výuky a učení.

* Ginns a kol. (Citováno v Nortonovi, 2009) uvádějí, že praktické zkušenosti hrají důležitou roli v učení a výuce, ale nejsou přiměřené, protože vedou k dosažení pouze první (a nejzákladnější) úrovně v Blooms. Taxonomie učení - znalost . Winkler (citovaný v Nortonovi, 2009) souhlasí s Ginnsem et al. (Jak je citováno v Nortonovi, 2009), protože uvádí význam teoretické reflexe při vytváření vhledů a porozumění, což umožňuje facilitátorům vytvořit různé koncepční vazby ve svém učení a učící se strategie a studenti integrovat znalosti. Oblinger a Rush (1997) považují za důležité, protože uvádějí, že jak se změní společnost a ekonomiky, je důležité zajistit, aby vysoké vzdělání bylo přizpůsobeno těmto novým potřebám a výzvám.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Zjistili jsme, že pro studenty bylo prospěšné pokračovat ve vzdělávání a odborné přípravě s roční specializací, která je vystavuje dlouhodobému pracovnímu prostředí. To u ... [+]

Pokročilý diplom v oboru móda (jednoletý, částečný)

Zjistili jsme, že pro studenty bylo prospěšné pokračovat ve vzdělávání a odborné přípravě s roční specializací, která je vystavuje dlouhodobému pracovnímu prostředí. To umožňuje studentům lépe reagovat na výzvy představené ve stále se složitějším módním průmyslu. Během jednoho nebo dvouletého studijního programu na částečný úvazek studenti rozvíjejí hlubší pochopení celého hodnotového řetězce a získají zkušenosti z oboru v rámci specializované oblasti zájmu, ať už se jedná o oblečení, design příslušenství nebo jakoukoli jinou specializovanou oblast v módě .

Máte-li zájem o zápis do roku 2016, kurzy začnou koncem ledna 2016 a budete muset do konce října 2015 dokončit proces podávání žádostí, aby vaše stáže mohly být potvrzeny do konce listopadu 2015.... [-]

Jihoafrická republika Cape Town
Únor 2020
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Diplom v oboru designu módy pokrývá všechny aspekty potřebné pro splnění stále náročnějších a technologicky vyspělejších potřeb tvůrčího pracovníka v kontextu módy a prům ... [+]

DIPLOMA V MÓDNÍM DESIGNUÚČEL

Diplom v oboru designu módy pokrývá všechny aspekty potřebné pro splnění stále náročnějších a technologicky vyspělejších potřeb tvůrčího pracovníka v kontextu módy a průmyslu. Zahrnuje také veškeré každodenní činnosti a dovednosti požadované od úspěšného módního návrháře. Studenti jsou vyškoleni a vystaveni souvisejícím rolím a pracovním příležitostem v praxi módní tvorby, textilu, editaci / žurnalistiky, stylingu, maloobchodu s módním designem a oděvnictví.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ

Chcete-li být přijati do diplomu v módním designu, žadatelé musí:

být starší 18 let při registracimít národní certifikační certifikát (NSC) na úrovni NQF 4 vydané Umalusi ORmají národní stupeň 4 (NCV), který vydává Umalusi ORmají stupeň 12 nebo uznávanou rovnocennou kvalifikaci potvrzenou Umalusi nebo mezinárodní zkušební komisí.... [-]
Jihoafrická republika Cape Town
Únor 2020
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Úvod do kurzu módního designu Elizabeth Galloway má dvojí účel. Za prvé, může působit jako úvod k tříletému prezenčnímu diplomu v oboru Módní návrhářství. Tento program u ... [+]

Úvod do módního designu (nadace, částečný úvazek)

Úvod do kurzu módního designu Elizabeth Galloway má dvojí účel. Za prvé, může působit jako úvod k tříletému prezenčnímu diplomu v oboru Módní návrhářství. Tento program umožňuje kandidátům začít zkoumat techniky módního designu tím, že rozvíjí dovednosti nad rámec základní úrovně na úroveň potřebnou pro přijetí na program na plný úvazek. Zadruhé, po úspěšném absolvování kurzu Úvod do módního designu se kandidáti, kteří chtějí stát ekonomicky zmocněni a soběstačný, rozvinuli dovednosti, které jim pomohou v jejich úsilí.

Cílem tohoto programu je:Uveďte praktický úvod do dovedností a znalostí potřebných pro zahájení procesu návrhu.Pokryjte praktické dovednosti a znalosti potřebné k tomu, abyste vyrobili hotové módní oblečení.Vystavte uchazeče k řadě materiálů, médií a metod záznamu návrhových procesů.Rozvíjet pochopení vizuálních důsledků procesu návrhu.Výsledky programu jsou:Aplikujte základní návrhové nápady na výrobu módních předmětů.Naplánujte, připravte a spravujte výrobu módních oděvních předmětů na návrhový výkres.Používejte nářadí a vybavení vhodné pro módní oblečení pečlivě, bezpečně a efektivně.Udělat dobře postavený módní oblečení položky s designem stručný.Ocení kontextuální vlivy týkající se módy.Úvod do módního designu je prezentován v sobotu.Běží přes 38 týdnů od března do listopadu.Třídy se konají od 9:00 do 16:00 v sobotu.Úvod do módního designu... [-]
Jihoafrická republika Cape Town
Únor 2020
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 Cape Town, Western Cape, Jihoafrická republika