Good Hope Studies

Úvod

Read the Official Description

Na Good Hope Studies můžete studovat angličtinu tím, že se připojíte k některému z našich kurzů angličtiny, a to buď v naší jazykové škole v pulsujícím centru města Kapského Města nebo v listnaté, luxusní čtvrti Newlands.

Na naší anglické škole v Kapském Městě nabízíme kurzy obecné angličtiny, kurzy přípravy na zkoušky pro Cambridge, IELTS a TOEFL, angličtinu pro práci a soukromé lekce.

Dobrovolnictví v Kapském Městě, Jižní Africe a Namibii

Také provozujeme vlastní rozsáhlý dobrovolnický program. Vyberte si mezi sociální projekty, konzervační projekty, lékařské projekty a farmářské pobyty. Máme dobrovolnické projekty v Kapském Městě a okolí, v jiných částech Jihoafrické republiky a v Namibii.

Učitelské kurzy v Kapském Městě

U učitelů anglického jazyka nabízíme oblíbený kurz CELTA v Kapském Městě. CELTA je oceněna Cambridge English Language Assessment, která je součástí Cambridgeské univerzity.

Studium angličtiny v Jihoafrické republice se studiem Good Hope Studies . Nebo se dobrovolně zapojte do jednoho z mnoha dobrovolnických projektů v Jižní Africe a Namibii.

Prohlášení o poslání

Good Hope Studies poskytuje mezinárodním klientům komplexní zkušenost s jazykovou cestou nejvyšší kvality, měřenou podle mezinárodně uznávaných standardů. Prostřednictvím osobní péče a péče o detaily se snažíme zajistit, aby každý student, který prochází studiem Good Hope Studies zanechal lepší schopnost komunikovat v angličtině a nezapomenutelný zážitek z Jižní Afriky.

Good Hope Studies poskytuje svým zaměstnancům bezpečné a přátelské prostředí, ve kterém se mohou profesionálně rozvíjet. Každý zaměstnanec je oceňován jako součást týmu Good Hope Studies a jeho příspěvek k dalšímu rozvoji Good Hope Studies se očekává a oceňuje.

Good Hope Studies se na přední straně dalšího rozvoje Kapského Města jako mezinárodně uznávaného centra pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Přitom se snažíme zajistit, aby Kapské Město hrálo důležitou roli v rámci mezinárodní komunity EFL, a tím přispělo k celosvětovému průmyslu EFL.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Angličtina pro práci

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 8 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Tento kurz je ideální pro lidi, kteří potřebují používat angličtinu v práci nebo v obchodním kontextu. Doporučujeme to pro lidi, kteří pracují v anglickém prostředí a pro ty, kteří hledají mezinárodní kariéru ... [+]

Kurz angličtiny pro práci je ideální pro lidi, kteří potřebují používat angličtinu v práci nebo v obchodním kontextu. Doporučujeme to pro lidi, kteří pracují v anglickém prostředí a pro ty, kteří hledají mezinárodní kariéru.

Ráno se studenti účastní kurzu obecné angličtiny; poté odpoledne se studenti účastní angličtiny pro práci. Na tento skupinový kurz je požadována střední nebo vyšší úroveň.

Pouze pro německé občany: tento kurz je registrován pro Bildungsurlaub v Sársku, Šlesvicku-Holštýnsku, Berlíně, Brandenbursku, Hamburku, Mecklenburg-Vorpommern, Rheinland-Pfalz, Sachsen-Anhaltsko a Hessen.

Ranní hodiny

Ráno se zúčastníte buď GE16 nebo GE20.... [-]


Cambridge kurzy

Campus forma Denní studium 9 - 10 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Cape Town

Cambridge zkoušky jsou uznávány na celém světě a jsou široce akceptovány společnostmi jako důkaz určité úrovně angličtiny. Pokročilý certifikát v angličtině (CAE) je všeobecně uznávaný jako důkaz znalostí anglického jazyka pro vstup do univerzity, zejména ve Velké Británii, a je přijímán více než 2700 organizacemi po celém světě ... [+]

Cambridge zkoušky jsou uznávány na celém světě a jsou široce akceptovány společnostmi jako důkaz určité úrovně angličtiny. Pokročilý certifikát v angličtině (CAE) je všeobecně uznávaný jako důkaz znalostí anglického jazyka pro vstup do univerzity, zejména ve Velké Británii, a je přijímán více než 2700 organizacemi po celém světě.

Kurzy přípravy na zkoušky jsou tou správnou volbou pro:

studenti, kteří potřebují prokázat, že mají vysokou úroveň angličtiny pro práci, studium nebo emigraci;studenti, kteří se těší výzvě zaměřeného kurzu s jasnými cíli;studenti, kteří mají vysokou střední úroveň nebo vyšší, když začínají přípravu na zkoušku;studenti, kteří jsou schopni dělat jednu až dvě hodiny domácí úkoly denně doplnit lekce kurzu.... [-]

IELTS

Campus forma Denní studium 4 - 8 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Cape Town

Kurzy přípravy na zkoušky jsou tou správnou volbou pro studenty, kteří potřebují prokázat, že mají vysokou úroveň angličtiny pro práci, studium nebo emigraci; studenti, kteří se těší výzvě zaměřeného kurzu s jasnými cíli; studenti, kteří mají vysokou střední úroveň nebo vyšší, když začínají přípravu na zkoušku; kteří jsou schopni dělat jednu až dvě hodiny domácí úkoly denně doplnit ... [+]

Kurzy přípravy na zkoušky jsou tou správnou volbou pro:

studenti, kteří potřebují prokázat, že mají vysokou úroveň angličtiny pro práci, studium nebo emigraci;studenti, kteří se těší výzvě zaměřeného kurzu s jasnými cíli;studenti, kteří mají vysokou střední úroveň nebo vyšší, když začínají přípravu na zkoušku;studenti, kteří jsou schopni dělat jednu až dvě hodiny domácí úkoly denně doplnit lekce kurzu.

Zkušení učitelé, malá třídní třída a osobní pozornost všem studentům zajišťují nejlepší možnou přípravu na zkoušku.

Oba kurzy jsou nabízeny pouze jako odpolední volba ve spojení s obecnou angličtinou ráno.... [-]


Obecné kurzy angličtiny

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 48 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Naše oblíbené kurzy obecné angličtiny jsou ideální, pokud chcete zlepšit své každodenní komunikační dovednosti a raději budete studovat ve třídě s ostatními studenty. Malé třídy a dobře vyškolení učitelé zaručují rychlý pokrok. Obsah kurzu zahrnuje gramatiku, lexis a všechny čtyři dovednosti: mluvit, poslouchat, číst a psát ... [+]

Naše oblíbené kurzy obecné angličtiny jsou ideální, pokud chcete zlepšit své každodenní komunikační dovednosti a raději budete studovat ve třídě s ostatními studenty. Malé třídy a dobře vyškolení učitelé zaručují rychlý pokrok. Obsah kurzu zahrnuje gramatiku, lexis a všechny čtyři dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní.

Můžete kombinovat ranní skupinový kurz s odpoledním skupinovým kurzem pro rychlejší pokrok nebo se soukromými lekcemi zaměřenými na osobní cíle.

Pouze pro německé občany: Kurz GE30 je registrován pro Bildungsurlaub v Sársku, Šlesvicku-Holštýnsku, Berlíně, Brandenbursku, Hamburku, Mecklenburg-Vorpommern, Rheinland-Pfalz, Sasko-Anhaltsko a Hessen.... [-]


Studijní rok v Kapském Městě

Campus forma Denní studium Kombinované 24 - 48 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Koncepce studijního roku byla navržena tak, aby vyhovovala specifickým potřebám dlouhodobých studentů. Je to ideální, pokud se chcete zdokonalit v angličtině a / nebo chcete studovat nebo žít v anglicky mluvící zemi. Program je šitý na míru pro ty studenty, kteří potřebují dodatečnou podporu, a to jak v učebně, tak i mimo ni, při dosahování cílů anglického jazyka ... [+]

Koncepce studijního roku byla navržena tak, aby vyhovovala specifickým potřebám dlouhodobých studentů.

Je to ideální, pokud se chcete zdokonalit v angličtině a / nebo chcete studovat nebo žít v anglicky mluvící zemi.

Program je šitý na míru pro ty studenty, kteří potřebují dodatečnou podporu, a to jak v učebně, tak i mimo ni, při dosahování cílů anglického jazyka.

Proč zvolit Studijní rok?

Pro studenty, kteří chtějí studovat na vysoké škole nebo vysoké škole v anglicky mluvící zemi, je studijní rok navržen tak, aby jim pomohl dosáhnout správné úrovně angličtiny. Nabízíme také související podporu: pomáháme studentům s žádostmi o další studium a pomáháme jim při registraci a přípravě na požadované anglické kvalifikace (např. IELTS).... [-]


Videos

Good Hope Studies Newlands

Good Hope Studies City Centre

Study English in Cape Town

GHS On-site accommodation in Newlands

GHS Student House

GHS Homestay

GHS Student Residence