Good Hope Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Good Hope Studies můžete studovat angličtinu tím, že se připojíte k některému z našich kurzů angličtiny, a to buď v naší jazykové škole v pulsujícím centru města Kapského Města nebo v listnaté, luxusní čtvrti Newlands.

Na naší anglické škole v Kapském Městě nabízíme kurzy obecné angličtiny, kurzy přípravy na zkoušky pro Cambridge, IELTS a TOEFL, angličtinu pro práci a soukromé lekce.

Dobrovolnictví v Kapském Městě, Jižní Africe a Namibii

Také provozujeme vlastní rozsáhlý dobrovolnický program. Vyberte si mezi sociální projekty, konzervační projekty, lékařské projekty a farmářské pobyty. Máme dobrovolnické projekty v Kapském Městě a okolí, v jiných částech Jihoafrické republiky a v Namibii.

Učitelské kurzy v Kapském Městě

U učitelů anglického jazyka nabízíme oblíbený kurz CELTA v Kapském Městě. CELTA je oceněna Cambridge English Language Assessment, která je součástí Cambridgeské univerzity.

Studium angličtiny v Jihoafrické republice se studiem Good Hope Studies . Nebo se dobrovolně zapojte do jednoho z mnoha dobrovolnických projektů v Jižní Africe a Namibii.

Prohlášení o poslání

Good Hope Studies poskytuje mezinárodním klientům komplexní zkušenost s jazykovou cestou nejvyšší kvality, měřenou podle mezinárodně uznávaných standardů. Prostřednictvím osobní péče a péče o detaily se snažíme zajistit, aby každý student, který prochází studiem Good Hope Studies zanechal lepší schopnost komunikovat v angličtině a nezapomenutelný zážitek z Jižní Afriky.

Good Hope Studies poskytuje svým zaměstnancům bezpečné a přátelské prostředí, ve kterém se mohou profesionálně rozvíjet. Každý zaměstnanec je oceňován jako součást týmu Good Hope Studies a jeho příspěvek k dalšímu rozvoji Good Hope Studies se očekává a oceňuje.

Good Hope Studies se na přední straně dalšího rozvoje Kapského Města jako mezinárodně uznávaného centra pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Přitom se snažíme zajistit, aby Kapské Město hrálo důležitou roli v rámci mezinárodní komunity EFL, a tím přispělo k celosvětovému průmyslu EFL.

Místa

Kapské město

Good Hope Studies - City Centre

Adresa, 1. řádek
City Centre Campus,
5 St. Georges Mall

8001 Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika
Telefonní číslo
+27 21 425 5403