Jeppe College - Johannesburg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jeppe College of Commerce and Computer Studies is a division of Jeppe Adult Education Center, the winner of the Guinness UDV Adult Literacy Award for a Unique and Independent Adult gramotnost provision in the city city of Johannesburg. Jsme hrdí na to, že od založení instituce více než 6000 studentů úspěšně dokončilo kurzy v různých oborech a mnoho z nich si buď našlo zaměstnání, nebo získalo na svých pracovištích postup.

Myšlenka na založení studijního centra byla koncipována v roce 1997. Koncept se nyní rozrostl na velkou instituci se šesti pobočkami, konkrétně Johannesburg, Pretoria, Pietersburg a Vereeniging. Všechna centra jsou plnohodnotnými vzdělávacími institucemi, které zajišťují všechny různé vzdělávací programy jak v systémech informačních technologií, tak v obchodních studiích. Naším hlavním cílem je připravit zítřejší způsob výuky pomocí nejmodernější počítačové výuky, terénní práce a výzkumu.

Vysoká škola Jeppe nabízí studentům vynikající příležitost komunikovat s potenciálními zaměstnavateli a předními podnikateli v Jižní Africe i v zahraničí. V průběhu studia se studenti věnují různým výzkumným aktivitám, které je adekvátně připravují na trh práce.

Místa

Johannesburg

Adresa, 1. řádek
Eloff Street,99
2001 Johannesburg, Gauteng, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium