Nurture Education International

Úvod

Read the Official Description

"Změna architektury vzdělávání!"

Nurture Education International si přeje nabídnout jihoafrickým profesionálům, studujícím a studentům příležitost, aby mohli studovat disciplínu podle svého výběru a současně absolvovali celosvětově uznávané kurzy!

V Nurture Education International usilujeme o dosažení nejvyšších standardů školení a podpory, abyste dosáhli vašich cílů a zahrnuli přechod z "učení k učení".

My ve společnosti Nurture Education International chápeme, že výuka zaměřená na učebny není vždy nutná pro učení, a to ani pro ty, kteří chtějí studovat, aby mohli mít čas z jejich rušného života, aby mohli absolvovat osobní kontaktní třídy!

Naše inovativní, on-line, facilitátor podporované kurzy jsou navrženy a strukturovány kolem nejdůležitější - ty! Odborníci rozvíjejí výukový program a naši studenti se mohou učit kdykoliv a kdekoli s rychlým tempem, který jim vyhovuje, s jistotou, že naši odborníci jsou online, kteří vám pomohou.

Nurture Education International snaží být uznáván jako jeden z vůdců v on-line institucích v Jižní Africe a stát se jedním z největších on-line poskytovatelů prvního světového vzdělávání.

Nurture Education International bude schopen přinést studentům z Jižní Afriky nejnovější materiály a online učební koncepty.

Prohlášení o poslání

Nurture Education International je, aby působil z několika lokalit v celých provinciích Jižní Afriky. Poskytujeme studentům flexibilní a cenově dostupný přístup k on-line mezinárodně uznávaným vzdělávacím kurzům v celé řadě oborů.

Nurture Education International nabízí Nurture Education International inovativní a inspirativní vzdělání v široké škále předmětů, dovedností a vzdělání kvalifikací prostřednictvím vášnivých facilitátorů, školitelů a mentorů a nabízí tak velmi silnou základnu řízení a dodržování předpisů.

Nurture Education International stále rozvíjí uznávanou, důvěryhodnou a vzdělávací soustředěnou firmu na celostátní úrovni.

Nurture Education International bude snažit, aby pro své studenty a zaměstnance skutečně změnila.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Advanced Diplomas » Vidět Online Diplomas »

Contact