Open Learning Group

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Open Learning Group (OLG) je přední plně akreditovaná soukromá vzdělávací instituce a účinná volba pro dálkové vzdělávání, která podporuje výuku a výuku vzdělávacích institucí a zvyšuje propustnost absolventů v rámci Jihoafrické republiky .

Akademie Open Learning poskytuje akreditované a specializované kvalifikace v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce, které se pohybují od úrovně NQF úrovně 2 až po úroveň NQF úrovně 7. Tato kvalifikace se zaměřuje na rozvoj kariéry jednotlivců na další úroveň.

Kromě našeho účelu, abychom zůstali odhodláni poskytovat kvalitní vzdělání a profesně řízené odborné kvalifikace, divize Open Learning Services poskytuje administrativní a provozní podporu jiným výjimečným vzdělávacím institucím, které nabízejí některé z jejich kvalifikací v režimu distančního vzdělávání. Tím je zajištěno, že velký počet studentů v městských i venkovských komunitách v jižní Africe bude mít přístup k kvalitním vzdělávacím programům prostřednictvím účinných a vhodných technologií. OLG v současné době poskytuje administrativní a provozní podporu různým vzdělávacím institucím, které nabízejí programy v oblasti řízení, výuky, financí, obchodu, logistiky a řízení dodavatelského řetězce.

Akreditace

OLG je registrovaným poskytovatelem katedry vysokoškolského vzdělávání a je registrován jako soukromá vysokoškolská instituce na téma - další vzdělávání a odborná příprava - TVET a vysokoškolské vzdělávání - HET.

Proč je OLG lídrem ve vzdělávání

  • Akreditováno: s Jihoafrickou certifikační autoritou (SAQA) a oddělením pro vysokoškolské vzdělávání a přípravu (DHET)
  • Dostupné: přístup k flexibilním platebním plánům
  • Dostupné: zaregistrovat se kdykoli a studovat kdekoli
  • Vyhrazená podpora studentů: se studentským portálem OLG4ME, digitální výukou a virtuálními učebnami
  • Inovativní metody výuky a učení: pomáhat studentům prosperovat
  • Blendovaný způsob doručování: distanční vzdělávání spolu s podporou učení ve vzdělávacích centrech
  • Vedoucí pracovníci v oboru: s více než 20 lety zkušeností v oboru

Místa

Johannesburg

Adresa, 1. řádek
Hutton Court, 2nd floor
8 Summit Road (cnr Jan Smuts Avenue)
Hyde Park

Johannesburg, Gauteng, Jihoafrická republika