Přečtěte si oficiální popis

Paramount Aviation Academy je exkluzivní letecká škola ve městě Betlémě, která se nachází na úpatí pohoří Maluti a Drakensberg v jižní Africe.

Zde se domníváme, že osobní pozornost od zkušených instruktorů je klíčem k výrobě výjimečných a důvěryhodných pilotů.

proč nás vybratZde jsou důvody, proč Paramount Aviation Academy by měla být vaší preferovanou volbou, pokud jde o učení, jak letět:

Zkušení inštruktorů

Naši instruktoři jsou velmi zkušení a odhodláni vyučovat lidi k letu v těsné blízkosti.

FANTASTICKÉ POČASÍ

Free State Highlands má fantastické počasí, které znamená, že studenti mohou létat téměř každý den v roce.

BEZ OHROZENÍ TLAKU / ČASU

Tiché letiště znamená, že se studenti mohou soustředit na to, aby se létali bez toho, aby se vrhli

HORKÝ

V horkých dnech nebo vyšších nadmořských výškách je atmosféra méně hustá, a proto je třeba více opatrnosti

Okolí

Pokud se Paramount Aviation Academy nachází jen 20 minut od hotelu Clarens, 2 hodiny od lyžařského střediska světové třídy a mnoha dalších zajímavých atrakcí, organizujeme výlety, kde je spousta zábavy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Paramount Aviation Academy

Komerční pilot může být kompenzován za létání. Školení o licenci se zaměřuje na lepší pochopení systémů letadel a vyšší úroveň letu. ... [+]

Komerční pilot může být kompenzován za létání. Školení o licenci se zaměřuje na lepší pochopení systémů letadel a vyšší úroveň letu. Samotná obchodní licence neumožňuje pilotovi letět v meteorologických podmínkách přístrojů.

Obchodní pilot letounu musí být schopen provozovat složité letadlo, jelikož určitý počet hodin komplexního (nebo turbínového) letadla je jedním z předpokladů a alespoň část praktické zkoušky se provádí v složitém letadle.

Tato licence sama o sobě neumožňuje pilotem, aby zahájil operaci, která nese veřejnost k pronájmu; tyto operace se řídí jinými předpisy. Komerční licence často snižuje pojistné za pilotní činnost, neboť je důkazem výcviku na vyšší bezpečnostní standard.... [-]

Jihoafrická republika Betlém
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Paramount Aviation Academy

Licence soukromého pilota je prvním krokem k získání CPL. Umožňuje vám přepravu omezeného počtu cestujících. ... [+]

Licence soukromého pilota je prvním krokem k získání CPL. Umožňuje vám přepravu omezeného počtu cestujících.

Požadavky ke spuštění- 16 let nebo starší (můžete začít trénovat dříve, ale musí být 17 let, aby získal licenci soukromého pilota a 16 let, aby mohl jít samostatně)- Držte platný lékařský certifikát třídy 1 nebo 2 (v Betlémě máme lékaře, kteří jsou schopni vykonat léčebný let po zahájení kurzu)- Měli byste být schopni mluvit anglicky na konverzační úrovni, neboť je potřeba předat zkoušku anglického jazyka za účelem získání rádiové licence.Právní požadavky letuMinimálně 25 hodin dvojitého letového výcviku (dvojí praktický letový výcvik s instruktorem na palubě)Minimálně 15 sólových hodin (to se skládá z minimálně 5 hodin cross-country, 5 hodin výcviku okruhu a přistání a 5 hodin celkového letového výcviku)5 hodin přístrojového výcviku.... [-]
Jihoafrická republika Betlém
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině