Přečtěte si oficiální popis

Regent Business School (RBS) byla založena za účelem uspokojit zvyšující se poptávku po vzdělávání managementu v jižní Africe. RBS je registrován jako soukromá vysoká škola u odboru vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy (DHET) v Jižní Africe. Kromě toho Rada pro vysoké školství (CHE), který akreditované programy RBS ", včetně své vlajkové lodi Master of Business Administration (MBA) Udělen. RBS má také různé další uznání od různých institucí. RBS nabízí řadu akreditovaných programů z vyšší osvědčení o kvalifikaci postgraduální. RBS vzdálenosti a podporované výukových programů poskytují odbornou pedagogickou kvalifikaci, která bude vybavit absolventa praktické obchodní znalosti k tomu, aby úspěch v vysoce konkurenčním a globálním pracovním prostředí. RBS je vědoma toho, že pro své programy, aby odrážely přední mezinárodní obchodní praxi. Studijní a podpůrný materiál patří případová studie simulace reálných situacích speciálně navrženy tak, aby odrážela vývoj řezných hran v pracovní situaci a jejich dopad na podnikové praxi.

RBS je odhodlána rozvíjet obchodní a podnikatelské dovednosti v jižní Africe a zároveň zajistit našim studentům konkurenční výhodu v rychle se měnícím podnikatelském prostředí.

Proč si vybrat REGENT Business School (RBS)

RBS vyvinula řadu programů, které jsou navrženy tak, aby poskytovat jednotlivcům a organizacím s manažerských kompetencí a kritických dovedností potřebných k vybudování a udržení konkurenční výhody v rychle se měnícím a složité podnikatelské prostředí. Odbornost RBS se vyvíjel díky neustálému výzkumu a vývoje prováděného při poskytování řadu místních i mezinárodních obchodních a řízení vzdělávacích programů.

Jako specializačního vzdělávání a odborné přípravy poskytovatelem programů Learning Management související s RBS má kapacitu, systémy a prostředky dodat kurzy s flexibilitou na místě, mimo místo i webovým vyučování a učení. Je dobře známo, že úspěšné společnosti dělají úmyslné úsilí, aby zajistila, že vzdělávání pracovníků neohrozí výrobu a pracovní čas. RBS nabízí kurzy, které jsou flexibilní a podporován řadou podpůrných zařízení, tj telefonickou podporu, tváří v tvář, přednášky, online a webovou podporu a virtuální učebny. To klade organizace v čele konkurenceschopnost s jejich zaměstnanci proškoleni a povzneseni a zároveň zachování optimální produktivitu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Doktorský diplom

Regent Business School

Postgraduální diplom v managementu (PG Dip Man), je 1 rok postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům s odpovídající praxe a odpovídající kvalifikací ... [+]

Postgraduální diplom v managementu (PG Dip Man), je 1 rok postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům s odpovídající praxe a kvalifikaci dále rozvíjet své funkční a reflexní kompetence v oblasti řízení, vedení a správy. Program si klade za cíl vypracovat integrovanou koncepční porozumění, syntézu a kritické používání specializovaných kvalitativních a kvantitativních problémy v managementu.

Kvalifikace je zaměřena na studenty, které mají relevantní pracovní zkušenosti a kteří zastávají střední a vyšší manažerské pozice a kteří absolvovali bakalářský titul nebo rovnocennou kvalifikaci. Tato kvalifikace umožní studentům rozvíjet do hloubky, potrestat konkrétní dovednosti a kompetence uplatnit v soukromém i veřejném sektoru, které poskytují příležitosti pro osobní intelektuální růst, více cílevědomé práce a dělat s větším přínosem pro společnost. Kvalifikace, umožní studentům řešit problémy v cíleně a efektivně řídit a alokaci zdrojů, efektivně komunikovat a přispět k poznání a socio-ekonomické transformace zodpovědně a eticky.... [-]

Jihoafrická republika Durbane Johannesburg
Únor 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Regent Business School

Postgraduální diplom v oboru řízení školství a vedení (PG Dip EML) je jeden rok ... [+]

Postgraduální diplom v oboru řízení školství a vedení (PG Dip EML) je jeden rok postgraduální kvalifikace, která se snaží rozvíjet schopnosti v oblasti řízení a vedení v oblasti vzdělávání managementu. Zaměření programu je zlepšit praxi řízení a vedení v oblasti vzdělávání.

Program umožňuje studentům vzdělání zázemí pro rozvoj integrované a funkční reflexní kompetence v oblasti řízení školství. Je určen pro vzdělávací manažery a ty, které se ucházejí obsadit manažerské pozice ve vzdělávacích institucích. Program se zabývá otázkami, jako jsou zásady řízení, vzdělávací správy, vedení ve vzdělávání, finanční řízení ve vzdělávacích institucích a využití informačních technologií ve vzdělávání.... [-]

Jihoafrická republika Durbane Johannesburg
Únor 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině