Přečtěte si oficiální popis

Náš cíl

Poskytnout prostředí excelence, které podporuje rozvoj každého jednotlivého studenta na jeho plný potenciál, sportovní výkon, vzdělání, osobní rozvoj a přípravu na život.

Být výhonkem vývoje talentů. Trénovat a vyrábět šampióny. Rozvíjet vůdce a pozitivní přispěvatele ke společnosti.

Koučování filozofie

V TGSE je naše koučovací filozofie založená na tom, že každý hráč bude považován za jednotlivce s jedinečnými vlastnostmi a atributy. Nejprve vycvičíme dovednosti a přimějeme hráče, aby našel vlastní optimální cestu ke zvládnutí. I když věříme ve využívání zásad, využíváme široké spektrum tradičních i inovativních způsobů, jak dosáhnout nejlepšího golfu pro naše hráče. Nadále se učíme od každého z našich hráčů a zůstáváme otevřené všem možnostem zlepšování a učení. Profesionální golf se stává mnohem víc než jen talent a technika a my v TGSE se snažíme zůstat v popředí vývoje koučování golfu. "

Filozofie výcviku

Filozofie výcviku TGSE se soustřeďuje na školení klíčových výkonových dovedností potřebných pro zvládnutí. Věříme, že každá dovednost může být vyškolena vzhledem ke správnému postoji k učení, pracovní etice, poradenství a učebnímu prostředí. Trénink zaměřený na dovednosti se dostává do srdce potřeb hráčů a přináší výkon před estetikou a zajišťuje urychlené učení.

Sledujeme také principy dlouhodobého rozvoje hráčů, trénujeme juniory různými způsoby v každé fázi vývoje.

Poskytujeme komplexní školení ve všech následujících oblastech:

  • Školení dovedností
  • Technika
  • Golf Fitness
  • Duševní kondicionování
  • Strategie kurzů

Mezi další faktory, které hodnotíme, patří:

  • Zařízení
  • Životní styl
  • Výživa
  • Příprava turnaje
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

The Golf School of Excellence

Zahrajte a studujte golf v perfektním celoročním počasí v Jižní Africe. ... [+]

Přehled

Snažíte se navštívit golfovou školu? Máte-li vášeň pro golf a chtěli byste vyjít z kariéry, kterou máte rádi, pak je tato tříletá golfová kvalifikace určena pro vás.

Získejte elitní výkonové školení, které vás připraví na hraní kariéry.Studujte golfové specifické PGA předměty, abyste se připravili a kvalifikovali pro golfovou kariéru.Získejte praktické zkušenosti z oboru, včetně možnosti trénovat 8 týdnů v USA.Zachovejte svůj amatérský status během studií, abyste mohli soutěžit na amatérském okruhu, reprezentovat svou provincii nebo dokonce svou zemi.Přibližně 25% našeho studentského subjektu jsou zahraniční studenti.Koučovací program... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině