The Private Hotel School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte do neveřejné hotelové školy

Se sídlem v krásném prostředí městečka Stellenbosch, Jižní Afrika premiér vinařská turistika určení a kulinářské hlavní město země, The Private Hotel School je místo, kde pohostinství sny. Private Hotel škola se svým zkušeným týmem odborníků, učební národní i mezinárodní úrovni akreditovaných kurzů, je jednou z nejvíce hledal po hotelových škol v Jižní Africe a vám pomůže realizovat své aspirace kariéru ve stimulujícím světě pohostinnosti. Náš vzdělávací program kombinuje inovativní a náběžné hrany pohostinství instrukce se zvukem praktický výcvik a znalosti pohostinství. To nám umožňuje poskytovat zítřejší vůdci odvětví pohostinství s výcvikem hands-on, vzdělávacích a kulturních dovedností osvětových nezbytné k dosažení úspěchu v dnešním konkurenčním globální ekonomice. Současně jsme také za cíl podpořit mezinárodní dobrou vůli a přátelství. Na naší škole pohostinství jsou naši studenti školeni zvládnout omezené odborné znalosti, získání vysoké úrovně specializovaných znalostí potřebných k vyniknout v hotelovém prostředí. Naše kvalifikace jsou akreditovány AHA-IHMS a umožňuje našim studentům dokončit své volitelného 3. ročník v USA.

Co nás odlišuje a nastaví nám na rozdíl od jakéhokoli jiného pohostinství akademii?

1- TPHS je registrována u Ministerstva vysokého školství a odborné přípravy (Reg No: 2010 / HE007 / 005) jako soukromá vyšší vzdělávací instituce a je registrována nabídnout následující studie pohostinství:

  • Osvědčení o vysokoškolském studiu v Hospitality Management,
  • Advanced Certificate v Hospitality Management a
  • Advanced Diploma v pohostinství vzdělávání.

2 Jsme jediný jihoafrický škola nabízející Advanced Diploma v pohostinství vzdělávání.

3- Jsme hrdými členy předních jihoafrických organizací, např Fedhasa (Federated pohostinství Sdružení Jižní Afrika), Asociací soukromých poskytovatelů vzdělávání, odbornou přípravu a rozvoj (APPETD) a Asociací kuchařů africké jihu (SACA).

4- Private Hotel School je akreditována mezinárodně uznávaného a respektovaného amerického pohostinství Academy- International Hotel Management Schools (AHA-IHMS). IHMS školy se zaměřuje na poskytování inovativní reakci na potřebu oblasti pohostinství je pro vedoucí.

5- Private Hotel School je registrovaná a schválené centrum pro renomované mezinárodní City & Guilds Group.

6- Máme dohodu o spolupráci s mezinárodně rozlišoval Stellenbosch University.

7- Ředitel soukromou hotelovou školu je poradní člen představenstva AHA-IHMS (International Hospitality management školy).

8- Jsme členem USA národní Restaurant Association (NRA).

9- Jsme členem Stellenbosch cestovního ruchu.

10- TPHS slouží na správní radě EUROCHRIE, oficiální federace pro Evropu a Afriku, Mezinárodní rady pro cestovní ruch a pohostinství pedagogů.

Jako student na soukromou hotelovou školu jste si osvojí omezené odborné znalosti a získat vysoké úrovně specializovaných znalostí potřebných k vyniknout v pohostinství. Máte-li zájem o práci v pohostinství či kulinářské polí, bychom chtěli rozšířit osobní pozvání na vás a vaši rodinu navštívit náš areál a zkušenosti rozdíl Private Hotel škola.

Místa

Stellenbosch

The Private Hotel School

Adresa, 1. řádek
The Private Hotel School
33 Stellenbosch
Vlottenburg Road
Vlottenburg
7604

Stellenbosch, Western Cape, Jihoafrická republika
Telefonní číslo
+27 21 881 3792