Přečtěte si oficiální popis

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu na finančních trzích je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně finančních trhů a obchodování. ... [+]

Účelem pokročilého diplomu na finančních trzích je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně finančních trhů a obchodování. Program se skládá z cílených osnov pro přípravu studenta na kariéru na finančních trzích. Učební plán zahrnuje deset tematických oblastí od úvodů po finanční trhy, teorii podnikových událostí, obchodování s finančními trhy a uzavření transakcí na finančních trzích. Zvládnutí kurikula poskytne studentům schopnost syntetizovat principy finančního trhu a profesionálně aplikovat finanční nástroje. Získají se základní znalosti o globálních investicích souvisejících s odvětvím finančního trhu, které umožní kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním světě profesionálních odvětví finančních trhů. Program zdůrazňuje kompetence, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný student získá perspektivu globálního a jihoafrického finančního trhu a důkladné porozumění trhu, které jim poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu v nápravném vzdělávání je poskytnout odborně kvalifikované učitele a odborníky na podporu učení, kteří mohou pracovat v běžných třídách nebo sp ... [+]

Účelem pokročilého diplomu v nápravném vzdělávání je poskytnout odborně kvalifikované učitele a odborníky na podporu učení, kteří mohou pracovat v běžných třídách nebo specializovaných školách. To se provádí poskytováním učitelů integrovaných teoretických znalostí, praktických dovedností, specializovaných kompetencí a zkušeností s praxí založenou na důkazech kolem pedagogiky a didaktiky nápravného vzdělávání pro studenty se specifickými poruchami učení.

Cílová skupinaUčitelé, kteří si přejí prohloubit svou odbornou přípravu a odborné znalosti jako učitelé nápravy a odborníci na podporu učení.Učitelé všech fází, běžných a speciálních škol by měli prospěch z tohoto diplomu.Okresní úředníci ministerstva školství, kteří podporují studenty vyžadující nápravné vzdělávání.Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu v maloobchodu je rozvíjet aplikované a praktické kompetence absolventa při získávání, porozumění a aplikaci maloobchodních principů. Poskytuje ... [+]

Účelem pokročilého diplomu v maloobchodu je rozvíjet aplikované a praktické kompetence absolventa při získávání, porozumění a aplikaci maloobchodních principů. Poskytuje intenzivní, cílenou a aplikovanou specializaci v oblasti maloobchodu, aby absolventi měli hluboké a systematické porozumění současnému myšlení, praxi, teorii a metodologii v oblasti maloobchodu.

Požadavky na přijetí

Žadatel musí být držitelem příslušného diplomu nebo bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace na úrovni NQF 6, jak stanoví statutární komise. Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem předběžného diplomu je připravit studenty diplomů nebo národních diplomů v oboru oceňování a správy majetku. Studentům také poskytne příležitost stát se profesioná ... [+]

Účelem předběžného diplomu je připravit studenty diplomů nebo národních diplomů v oboru oceňování a správy majetku. Studentům také poskytne příležitost stát se profesionálním oceňovatelem nemovitostí po úspěšném splnění požadavků Jihoafrické rady na profese hodnotitelů nemovitostí (SACPVP).

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky pro pokročilý diplom v oboru oceňování a správy nemovitostí jsou diplom nebo národní diplom se specializací na správu nemovitostí nebo ekvivalent a maturitní stupeň 12 s minimem APS 4. Studenti s APS pod 4 pro matematiku nebo s matematickou gramotností stupně 12 bude zvažováno až po dokončení modulu Matematika pro studenty diplomů, který nabízí Přírodovědecká fakulta University of Johannesburg všem studentům druhého a třetího ročníku, kteří mají zájem o další studium na University of Johannesburg .... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům znalosti a dovednosti k vývoji softwarových řešení pro efektivní řešení obchodních problémů s využitím nejnovějších techno ... [+]

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům znalosti a dovednosti k vývoji softwarových řešení pro efektivní řešení obchodních problémů s využitím nejnovějších technologií. Vytváří diplomata s teoretickými a praktickými dovednostmi nastavenými na aplikaci nejnovějších technologií a nástrojů při vývoji optimálního softwarového řešení pro podnikání.

Požadavky na přijetí

Jakýkoli vhodný bakalářský titul nebo tříletý diplom v oboru informačních technologií s alespoň jedním rokem vývoje softwaru. Uchazeči potřebují v průběhu posledního roku studia v průměru 60%.

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu je připravit studenta na další vzdělávání v oborech účetnictví, auditu a daní. Program také připraví studenta na trh práce tím, že mu umožní ap ... [+]

Účelem pokročilého diplomu je připravit studenta na další vzdělávání v oborech účetnictví, auditu a daní. Program také připraví studenta na trh práce tím, že mu umožní aplikovat integrované znalosti a pokročilé dovednosti koncepčního myšlení na komplexní problémy účetnictví, auditu a daní.

Vstupní požadavky

Vstupními požadavky pro pokročilý diplom v účetnictví jsou diplom nebo národní diplom s finančním účetnictvím, auditem nebo interním auditem a zdaněním na úrovni 3. roku a matematika stupně 12 s minimálním APS 4. Studenti s APS pod 4 pro matematiku nebo s Matematická gramotnost stupně 12 bude zvažována až po dokončení modulu pro studenty matematiky pro diplomy, který nabízí Přírodovědecká fakulta University of Johannesburg všem studentům druhého a třetího ročníku, kteří mají zájem o další studium na University of Johannesburg .... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem Advance Diploma je rozšířit a prohloubit znalosti, porozumění, pochopení a dovednosti s cílem dalšího učení v ekonomii. Program je určen k přípravě studenta na trh ... [+]

Účelem Advance Diploma je rozšířit a prohloubit znalosti, porozumění, pochopení a dovednosti s cílem dalšího učení v ekonomii. Program je určen k přípravě studenta na trh práce tím, že mu poskytuje nástroje pro správnou interpretaci a porozumění ekonomice na mikroekonomické a makroekonomické úrovni, v rámci podnikatelského prostředí.

Vstupní požadavky

Vstupními požadavky pro Advanced Diploma in Economics jsou diplom, národní diplom nebo BTech s ekonomií jako hlavní úroveň do 3. roku (s průměrem 55% pro ekonomiku 3 a celkovým průměrem 55% pro příslušnou kvalifikaci a minimální APS 4 pro matematiku). Studenti s APS pod 4 pro matematiku nebo s matematickou gramotností stupně 12 budou považováni pouze po úspěšném absolvování modulu matematiky pro studenty diplomů, který nabízí Přírodovědecká fakulta všem studentům druhého a třetího ročníku, kteří mají zájem o další studium na Univerzita.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu je připravit studenty diplomu nebo národního diplomu na další vzdělávání v oborech finančního řízení a účetnictví managementu. ... [+]

Účelem pokročilého diplomu je připravit studenty diplomu nebo národního diplomu na další vzdělávání v oborech finančního řízení a účetnictví managementu.

Program připraví studenta na trh práce tím, že mu umožní aplikovat integrované znalosti a pokročilé dovednosti koncepčního myšlení k inovativnímu řešení složitých problémů ve finančním řízení.

Vstupní požadavky

Vstupními požadavky pro pokročilý diplom ve finančním řízení jsou diplom nebo národní diplom s finančním účetnictvím a manažerským účetnictvím na úrovni 3. ročníku a matematika stupně 12 s minimem APS 4. Studenti s APS pod 4 pro matematiku nebo stupeň 12 Matematická gramotnost bude zvažována až po dokončení modulu Matematika pro studenty diplomů, který nabízí Přírodovědecká fakulta University of Johannesburg všem studentům druhého a třetího ročníku, kteří mají zájem o další studium na University of Johannesburg .... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

University of Johannesburg

Rozšiřte své marketingové horizonty navštěvováním našeho vysoce uznávaného programu Marketing a Customer Centricity, který je navržen tak, aby vyhovoval potřebám praktiku ... [+]

Nacházíte se v pozici, kdy musíte udělat marketing pro svoji jednotku nebo organizaci a opravdu potřebujete lepší marketingové znalosti? Vaše pozice vylučuje dlouhou cestu k získání marketingové kvalifikace a studium se spoustou absolventů škol vám také moc nelíbí. Přesto musíte najít způsob, jak se stát úspěšným obchodníkem.

Čtěte dále .... protože cesta k marketingovému úspěchu probíhá prostřednictvím certifikátu v marketinguKdo by se měl zúčastnit?

Kandidáti, kteří by se měli přihlásit, zahrnují:

Lidé v marketingových, prodejních nebo PR pozicích, kteří nemají žádné marketingové školení.Lidé z obchodních jednotek, kteří stále více potřebují nabízet své obchodní jednotky nebo nabízené produkty / služby.Lidé, kteří chtějí doplnit svou technickou nebo technickou základnu o marketingové znalosti.Účel kvalifikace... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Katedra řízení kvality a provozu na University of Johannesburg nabízí kurzy certifikace jednotlivcům, kteří by chtěli zvýšit svou formální kvalifikaci. ... [+]

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát na magisterském stupni

University of Johannesburg

Účelem postgraduálního certifikátu ve vzdělávání ve vyšších fázích (SP) a dalším vzdělávání a odborné přípravě (FET) je poskytovat profesionálně kvalifikované začínající ... [+]

Účelem postgraduálního certifikátu ve vzdělávání ve vyšších fázích (SP) a dalším vzdělávání a odborné přípravě (FET) je poskytovat profesionálně kvalifikované začínající učitele pro vyšší fázi a další vzdělávání v oblasti vzdělávání.

Děje se tak tím, že studentům učitelů poskytneme dobře oblé vzdělání, které je vybaví specializovanými pedagogickými schopnostmi alespoň v jednom školním předmětu v Senior Phase a jednom školním předmětu ve fázi FET školní docházky, což umožní lepší porozumění integrované povaze teorie a praxe ve vzdělávání a v kontextu učitelské profese v Jižní Africe.

Výsledky programu... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

University of Johannesburg

Studenti, kteří mají diplom v oblasti public relations a komunikace, by měli být schopni provádět specializované public relations aktivity; vytvářet komunikační média pro ... [+]

Studenti, kteří mají diplom / prodloužený diplom v oblasti public relations a komunikace, by měli být schopni:

Provádíme specializované činnosti v oblasti public relations.Vytvářejte komunikační média pro public relations.Pomocí teorie vytvořte širší kontext, ve kterém odborník na styk s veřejností funguje.Používejte vlastnosti správy a vedení jako odborník na styk s veřejností.Osnovy pro diplom v oblasti public relations a komunikace

Účel: Cílem kvalifikace je rozvíjet u studenta způsobilost plánovat, uplatňovat, implementovat a hodnotit postupy v oblasti public relations a komunikace v různých obchodních a sociálních kontextech. Osnovy pro program Diplom (Public Relations and Communication) se skládají z modulů 25 semestrů sestavených takto:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvoj studenta ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované a kognitivní kompetence studenta při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci manažerských informací a podporu rozhodování. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit podniková a environmentální data, informace a systémy v kontextu společnosti a jejího podnikatelského prostředí a posoudit a interpretovat vnější dopad rozhodnutí. Student by měl být rovněž schopen uvažovat o svých manažerských rozhodnutích a aplikacích, aby mohl posoudit jejich účinek v holistickém kontextu specializovaných řídících funkcí v průmyslu, za účelem kontextualizace jejich učení do podnikatelského prostředí a ocenit zlepšení a intervence, které může ovlivnit jejich pracovní prostředí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je rozvíjet aplikované a kognitivní kompetence studenta při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci manažerských informací a podporu rozhodo ... [+]

Rozvíjet aplikované a kognitivní kompetence studenta při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci manažerských informací a podpory rozhodování. Student by měl být schopen:

řídit provozní zdroje v oblasti řízení provozu,prokázat podrobné porozumění různým cílům dodavatelského řetězce potřebným za různých provozních okolnostípřemýšlet o manažerských rozhodnutích a aplikacích za účelem posouzení jejich účinku v holistickém kontextu specializovaných funkcí operačního řízení v průmyslu, za účelem kontextualizace jejich učení do jejich podnikatelského prostředí a ocenit zlepšení a intervence, které mohou ovlivnit v jejich pracovním prostředí.Výsledky... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem diplomu v oblasti finančních služeb je rozvíjet znalosti studenta v oblasti finančních služeb a jejich provozu. ... [+]

Účelem diplomu v oblasti finančních služeb je rozvíjet znalosti studenta v oblasti finančních služeb a jejich provozu. Program se skládá z cílených osnov pro přípravu studenta na kariéru v odvětví finančních služeb. Zvládnutí kurikula poskytne studentům schopnost syntetizovat principy fungování finančních služeb profesionálním způsobem. Získají se základní znalosti o globálních finančních službách souvisejících s odvětvím finančních služeb, které umožní kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního odvětví finančních služeb. Program klade důraz na 5 schopností, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný student získá perspektivu globálního a jihoafrického finančního trhu a důkladné porozumění prostředí, které jim poskytne konkurenční výhodu pro zaměstnání.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student, který získá tuto kvalifikaci, prokáže schopnost analyzovat a aplikovat principy módního systému od výroby po spotřebu, aby uspokojil požadavky trhu. ... [+]

Student, který získá tuto kvalifikaci, prokáže schopnost analyzovat a aplikovat principy módního systému od výroby po spotřebu, aby uspokojil požadavky trhu.

Program je strukturován tak, aby produkoval výstupy prokázané schopností studenta:

Vypracovat a použít výrobní strategii, která odráží průzkum trhu, vývoj designu, branding, marketing, merchandising a distribuci sortimentu, který odpovídá potřebám identifikovaného cílového trhu módy.Aplikujte pokročilé textilní aplikace, manuální dovednosti a výpočetní techniku (CAD / CAM) na výrobní procesy rozmanité řady módních produktů.Vyvíjejte technické balíčky, které analyzují, řeší a sdělují problémy spojené s vývojem technických produktů a zlepšováním kvality módních výrobků.Aplikujte zásady řízení obchodu, personálu a provozu a zvyšte tak kvalitu, produktivitu a ziskovost související s módní výrobou.Provést základní výzkum ve vybrané specializované oblasti dodavatelského řetězce módy: technický vývoj výrobků; textilní technologie a aplikace; systémy výroby a kvality; marketing a branding; získávání materiálu a produktů; a přijetí a spotřeba módních předmětů.Kariérní příležitosti... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program diplomu zahrnuje klenotnické praktiky, které zahrnují klenoty, techniky kreslení a výroby. Mezi další klíčové oblasti studia patří gemologie, technologie, kontext ... [+]

University of Johannesburg (UJ) se nachází v metropoli Johannesburgu a je jedním z dynamických center šperků v Jižní Africe. Díky nejmodernějším zařízením a odborným zkušenostem lektorů je katedra šperkařského designu UJ špičkovým prostředím pro studium kariéry v klenotnictví. Cílem katedry je pěstovat široce založené dovednosti spojené s klenotnictvím. Studenti jsou povzbuzováni k rozvoji řady kompetencí, které jim umožní dosáhnout jejich plného tvůrčího potenciálu.

Program diplomu zahrnuje klenotnické praktiky, které zahrnují klenoty, techniky kreslení a výroby. Mezi další klíčové oblasti studia patří gemologie, technologie, kontextová studia a design management. Katedra propaguje dvojí zaměření na komerční a špičkové jemné šperky s důrazem na koncepční design.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Díky diplomu v oblasti podnikových informačních technologií poskytují IT odborníci řešení obchodních problémů pomocí počítačové technologie a technik. ... [+]

Díky diplomu v oblasti podnikových informačních technologií poskytují IT odborníci řešení obchodních problémů pomocí počítačové technologie a technik.

Požadavky na přijetíMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 6 (70%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Úspěšný student potravinářských a nápojových operací bude mít odpovídající znalosti, technické a osobní dovednosti na operačních a dozorových úrovních v potravinářském a ... [+]

Úspěšný student potravinářských a nápojových operací bude mít odpovídající znalosti, technické a osobní dovednosti na operačních a dozorových úrovních v potravinářském a nápojovém průmyslu v Jižní Africe nebo v mezinárodním měřítku.

Lidé mohou pracovat v potravinářských a nápojových jednotkách, soukromém a výkonném stravování, marketingu a propagačních akcích, školeních nebo v oblastech potravin a nápojů v tomto odvětví.

Požadavky na přijetíMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Katedra architektury nabízí diplom v architektuře, který má bezpodmínečné ověření ze strany architektonické profese (SACAP) a Společenství společenství pro architekturu ( ... [+]

Architekti se podílejí na utváření stavěného prostředí. Jejich úsilí je zřejmé všude, od jednoduché výstavby levného bytového projektu až po sofistikovanou montáž mrakodrapů. Architektoničtí profesionálové jsou zaměstnáni při navrhování, technologickém řešení a řízení stavebních projektů.

Katedra architektury nabízí diplom v architektuře, který má bezpodmínečné ověření ze strany architektonické profese (SACAP) a Společenství společenství pro architekturu (CAA).

Diplom z architektury Brožura

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto diplomu je poskytnout účetní dovednosti a dovednosti k zajištění kompetencí pro výkon funkce výkaznictví, poskytování daňových služeb a manažerských poraden ... [+]

Účelem tohoto diplomu je poskytnout účetní dovednosti a dovednosti k zajištění kompetencí pro výkon funkce výkaznictví, poskytování daňových služeb a manažerských poradenských služeb na úrovni účetního technika a převést tyto vložené znalosti prakticky do účetního softwarového programu.

Možná kariéraÚčetní technikÚčetníProvozní účetníPožadavky na přijetíMinimální APS20 s matematikou22 s matematickou gramotnostíAngličtina: 3Matematika: 3Matematická gramotnost: 5

POZNÁMKY:

Programy jsou uvedeny pouze v angličtině.Úroveň úspěchu (hodnocení) získaná pro orientaci v životě NENÍ zahrnuta do výpočtu skóre přístupových bodů (APS).Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Zkušenostního učení zpráva Psaní ... [+]

Zkušenostního učení

zpráva Psaní [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Jedná se o široce založenou kvalifikaci, jejímž cílem je připravit diplomaty na dohled na úrovni středního managementu ve stavebnictví a na technickou a podpůrnou úroveň ... [+]

Jedná se o široce založenou kvalifikaci, jejímž cílem je připravit diplomaty na dohled na úrovni středního managementu ve stavebnictví a na technickou a podpůrnou úroveň v profesi kvantitativního průzkumu. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou způsobilí podporovat supervizory, manažery a kvantitativní inspektory.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Dohled nad stavebními projekty;Nákup, správa a řízení stavebních projektů; aPříprava smluvní dokumentace a správa stavebních smluv.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Pro NTC4: Mathematics D, Physical Sciences D.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Zkušenostní učení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student, který získal tuto kvalifikaci, bude způsobilý aplikovat teoretické znalosti, praktické zkušenosti a dovednosti ve stavebnictví jako stavební technik, který je so ... [+]

Student, který získal tuto kvalifikaci, bude způsobilý aplikovat teoretické znalosti, praktické zkušenosti a dovednosti ve stavebnictví jako stavební technik, který je součástí inženýrského týmu, a to aplikací osvědčených technik na inženýrskou činnost, v rámci standardů a kódů pod dálkovým ovládáním dohled a pod přísným dohledem, pokud pracují mimo normy a kódy.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student musí mít:

schopnost plánovat systémy inženýrského stavitelství v souladu s příslušnými kodexy praxe pod vzdáleným dohledem a pod přísným dohledem, pokud provozují mimo normy a kódy.schopnost navrhovat systémy inženýrského stavitelství v souladu s příslušnými kodexy praxe, pod dálkovým dohledem a pod přísným dohledem, pokud pracují mimo normy a kódy.schopnost připravit a spravovat dokumentaci pro systémy inženýrského stavitelství v souladu s příslušnými kodexy praxe pod vzdáleným dohledem a pod přísným dohledem, pokud pracují mimo normy a kódy.schopnost budovat a udržovat systémy stavebního inženýrství pod dohledem.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Certifikát N4 s minimálním průchodem 70% v matematice a strojírenství a průchodem ve dvou jazycích.Certifikát N5, minimálně 60% v oboru matematika a strojírenství.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Udělení diplomu... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni samostatně i pod dohledem integrovat analytické a praktické inženýrské techniky a inženýrské znalosti k řešení dob ... [+]

Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni samostatně i pod dohledem integrovat analytické a praktické inženýrské techniky a inženýrské znalosti k řešení dobře definovaných a otevřených technických problémů. Budou také moci vybrat kritéria pro hodnocení procesů a výsledků. Tato kvalifikace je určena odborníkům v oboru strojírenství.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupů: Kvalifikovaný student bude schopen:

Aplikujte principy strojírenství k diagnostice a řešení inženýrských problémů.Prokázat znalosti a dovednosti v oblasti strojírenství v jedné nebo více specializovaných oblastech.Zapojte se do strojírenských konstrukčních prací, samostatně a jako součást týmu.Komunikujte efektivně v technologickém prostředí.Aplikujte principy řízení ve strojírenském prostředí.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Certifikát N4 s minimálním průchodem 60% v matematice i fyzice a průchod v angličtině a jednom dalším jazyce.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Zkušenostní učení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na této úrovni bude kvalifikovaný student kompetentní v základních provozech metalurgického procesu, vývoji produktů a řešení problémů, čímž přispěje k potřebám hutního p ... [+]

Na této úrovni bude kvalifikovaný student kompetentní v základních provozech metalurgického procesu, vývoji produktů a řešení problémů, čímž přispěje k potřebám hutního průmyslu a hornické komunity. Kvalifikovaný student se bude moci zaregistrovat u ECSA jako technik.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude oprávněn:

Provozovat specifické metalurgické zařízení a řídit metalurgické procesy a výrobky v rámci stanovených specifikací.Komunikujte efektivně pomocí zpráv, prezentací, specifikací, výkresů a standardů.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Doporučený předmět: Technický výkres.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Udělení diplomu... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Absolventi, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni aplikovat techniky a strategie řízení provozu, což povede k efektivitě a produktivitě v průmyslu. Kvalifikovaný ... [+]

Absolventi, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni aplikovat techniky a strategie řízení provozu, což povede k efektivitě a produktivitě v průmyslu. Kvalifikovaný student se bude moci zaregistrovat u ECSA.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude schopen:

Provádět techniky řízení operací v průmyslu.Aplikovat principy řízení a vedení v průmyslu.Použít kontrolu nákladů.Při provádění finančních analýz používat příslušné zásady a postupy.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Doporučený předmět: Technický výkres.Certifikát N3 s minimálním průchodem 60% v matematice a fyzice a průchodem ve dvou jazycích.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Udělení diplomu... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Manažeři dopravy se zabývají různými problémy souvisejícími s dopravou v rámci podniku nebo institucionálního podniku. ... [+]

Manažeři dopravy se zabývají různými problémy souvisejícími s dopravou v rámci podniku nebo institucionálního podniku.

Národní požadavky na přijetí k diplomuMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)Rozšířené požadavky na přijímání národních diplomůMinimální APS:19 s matematikou NEBO21 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S národním diplomem / rozšířeným národním diplomem v logistice mohou absolventi pracovat jako vedoucí nákupu, kteří se zabývají nákupními aspekty podnikání, jako vedoucí ... [+]

S národním diplomem / rozšířeným národním diplomem v logistice mohou absolventi pracovat jako vedoucí nákupu, kteří se zabývají nákupními aspekty podnikání, jako vedoucí skladu a další.

Národní požadavky na přijetí k diplomuMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)Rozšířené požadavky na přijímání národních diplomůMinimální APS:19 s matematikou NEBO21 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S národním diplomem / rozšířeným národním diplomem v oblasti řízení lidských zdrojů mohou absolventi pracovat jako odborníci v oblasti řízení lidských zdrojů, kteří se za ... [+]

S národním diplomem / rozšířeným národním diplomem v oblasti řízení lidských zdrojů mohou absolventi pracovat jako odborníci v oblasti řízení lidských zdrojů, kteří se zabývají otázkami souvisejícími se zaměstnanci v organizacích.

Národní požadavky na přijetí k diplomuMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)Rozšířené požadavky na přijímání národních diplomůMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V případě národního diplomu / rozšířeného národního managementu může absolvent pracovat jako supervizor, manažer první linie, senior / střední manažer, manažer ve firemní ... [+]

V případě národního diplomu / rozšířeného národního managementu může absolvent pracovat jako supervizor, manažer první linie, senior / střední manažer, manažer ve firemním prostředí, manažer vlastního podnikání, pobočkový manažer, obchodní poradce

Národní požadavky na přijetí k diplomuMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)Rozšířené požadavky na přijímání národních diplomůMinimální APS:19 s matematikou NEBO21 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S národním diplomem / rozšířeným národním diplomem v oboru Small Business Management můžete pracovat jako podnikatel, založit a provozovat vlastní firmu, obchodního porad ... [+]

S národním diplomem / rozšířeným národním diplomem v oboru Small Business Management můžete pracovat jako podnikatel, založit a provozovat vlastní firmu, obchodního poradce, řídit malý / střední podnik nebo sociální podnikatel.

Národní požadavky na přijetí k diplomuMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)Rozšířené požadavky na přijímání národních diplomůMinimální APS:19 s matematikou NEBO21 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Použitý pedagogický přístup je učení prostřednictvím aktivního zapojení do problematiky a informování studentů o jejich občanských povinnostech jako občanů ve vztahu k vě ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu v občanství je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v občanství. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na vědecký průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je určena pro plánovací techniky pracující ve vládním a nevládním sektoru. Studenti by v týmu byli schopni vykonávat jak v oblasti prostorového, tak i v ... [+]

Tato kvalifikace je určena pro plánovací techniky pracující ve vládním a nevládním sektoru. Studenti by v týmu byli schopni vykonávat jak v oblasti prostorového, tak i v oblasti územního plánování pomocí vhodné technologie, aby mohli kriticky reagovat na výzvy v zastavěném prostředí. Žáci mohou po splnění specifických požadavků SACPLAN požádat o registraci jako technický plánovač u SACPLAN.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikující student by měl být schopen:

Výzkum a plánování v rámci zastavěného a přirozeného prostředí, které pomohou při usnadňování plánování, kontroly a rozvoje využití území.Při plánování využití a rozvoje půdy používat vhodnou technologii.Aplikovat komunikační dovednosti při získávání a šíření informací.Aplikovat interpretační dovednosti v záležitostech týkajících se územního plánování.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Doporučené předměty: Zeměpis nebo Kresba.Certifikát N3 s minimálním průchodem 60% v matematice a angličtině.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Zkušenostní učení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student, který ukončil tuto kvalifikaci, bude způsobilý poskytovat odbornou, technickou a vývojovou podporu v počítačovém průmyslu. ... [+]

Student, který ukončil tuto kvalifikaci, bude způsobilý poskytovat odbornou, technickou a vývojovou podporu v počítačovém průmyslu.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude mít schopnost:

Komunikujte, vyvíjejte, udržujte a implementujte softwarové systémy.Vývoj, implementace a údržba hardwarových systémů ve výpočetním prostředí.Implementace a údržba síťového hardwaru a operačních systémů.Popsat a implementovat teoretické principy podporující výpočetní prostředíPožadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Certifikát N3 s minimálním průchodem 60% v matematice, fyzice, průmyslové elektronice a elektrotechnologii a průchod ve dvou jazycích.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Zkušenostní učení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Národní diplom v oboru Hospitality Management připravuje absolventa s operačními a manažerských aspektů, které mohou být použity ve všech významných firem a podnikatelský ... [+]

Národní diplom v oboru Hospitality Management připravuje absolventa s operačními a manažerských aspektů, které mohou být použity ve všech významných firem a podnikatelských subjektů v oblasti pohostinství.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Správce sportů, správce zařízení, profesionální trenér, fitness trenér, sportovní trenér, sportovní sponzorský manažer, manažer událostí a odborníci na trenéry zkoumají, ... [+]

Kariéra

Správce sportů, správce zařízení, profesionální trenér, fitness trenér, sportovní trenér, sportovní sponzorský manažer, manažer událostí a odborníci na trenéry zkoumají, identifikují, hodnotí a kontrolují možná nebezpečí pro životní prostředí.

Požadavky na přijetíMinimální APS:18 Matematika NEBO19 s matematickou gramotnostíVyučovací jazyk - Angličtina: 3 (40%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 4 (50%)Další předmět 1: 3 (40%)Další předmět 2: 3 (40%)Další předmět 3: 3 (40%)Další předmět 4: 3 (40%)

Přijetí pro mezinárodní uchazeče je podmíněno splněním požadavků na splnění požadavků stanovených imigračním zákonem č. 13 z roku 2002, nařízeními přijatými v rámci politiky univerzity.Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni uchazeči musí před přijetím absolvovat NBT (National Benchmark Test). Výsledek NBT bude informovat o rozhodnutích o umístění žadatele. Při výpočtu APS není zahrnuta funkce Life Orientation.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Obchodníci určují potřeby spotřebitelů a uspokojují požadavky spotřebitelů. ... [+]

Obchodníci určují potřeby spotřebitelů a uspokojují požadavky spotřebitelů.

Požadavky na přijetíMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na této úrovni bude kvalifikovaný student kompetentní v provozování základních metalurgických procesů a řešení problémů, čímž přispěje k potřebám hutního průmyslu a horni ... [+]

Na této úrovni bude kvalifikovaný student kompetentní v provozování základních metalurgických procesů a řešení problémů, čímž přispěje k potřebám hutního průmyslu a hornické komunity. Kvalifikovaný student se bude moci zaregistrovat u ECSA jako technik.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude mít schopnost:

Aplikovat metalurgické principy na rostliny a procesy a provozovat relevantní metalurgické laboratoře a vybavení zařízení.Shromažďujte a zpracovávejte data a vyhodnoťte informace o různých parametrech zařízení.Ukažte odpovědnost za bezpečnost a ochranu zdraví a životní prostředí.Implementovat komunikační dovednosti pro psaní zpráv a ústní prezentace podporované účinnými neverbálními informacemi.Aplikovat technické a administrativní zásady na metalurgické závody a procesy.Prokázat schopnost provádět pod tlakem pomocí vlastní iniciativy.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Doporučený předmět: Technický výkres.Certifikát N3 s průchodem nejméně 60% v matematice a fyzice a průchodem ve dvou jazycích.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Národní diplom z řízení maloobchodního podnikání vás připravuje na práci v maloobchodním průmyslu. ... [+]

Národní diplom z řízení maloobchodního podnikání vás připravuje na práci v maloobchodním průmyslu.

Požadavky na přijetíMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Odborníci na zdraví v oblasti životního prostředí zkoumají, identifikují, hodnotí a kontrolují možná nebezpečí pro životní prostředí. ... [+]

Poznámka: Zápis nových studentů do diplomového programu nebude probíhat, pokud bude v roce 2017 uděleno povolení k nabízení bakaláře v oboru environmentálního zdraví.

Kariéra

Odborníci na zdraví v oblasti životního prostředí zkoumají, identifikují, hodnotí a kontrolují možná nebezpečí pro životní prostředí.

Požadavky na přijetíMinimální APS: 23Jazyk výuky a učení - angličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: NepřijatoFyzikální vědy: 4 (50%)Vědy o životě: 4 (50%)Další předmět 1: 4 (50%)Další předmět 2: 4 (50%)

Přijetí pro mezinárodní uchazeče je podmíněno splněním požadavků na splnění požadavků stanovených imigračním zákonem č. 13 z roku 2002, nařízeními přijatými v rámci politiky univerzity.Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni uchazeči musí před přijetím absolvovat NBT (National Benchmark Test). Výsledek NBT bude informovat o rozhodnutích o umístění žadatele. Při výpočtu APS není zahrnuta funkce Life Orientation.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu v potravinářské technologii je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v potravinářské technologii. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu v potravinářské technologii je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v potravinářské technologii. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a specializovanými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na potravinářský průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kvalifikovaný student by byl technicky kompetentní v oblasti účinného a bezpečného řízení procesů a lidských zdrojů ve všech těžebních výrobních činnostech na úrovni říze ... [+]

Kvalifikovaný student by byl technicky kompetentní v oblasti účinného a bezpečného řízení procesů a lidských zdrojů ve všech těžebních výrobních činnostech na úrovni řízení a dohledu nad dolními úrovněmi.

Výsledky

Kvalifikovaný student by měl mít technické a řídící schopnosti, aby mohl efektivně řídit všechny typy těžebních výrobních operací na úrovni juniorů a středních manažerů.

Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Upřednostňují se žadatelé, kteří mají předem zavázanou příležitost praktického výcviku od renomované těžební společnosti.... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Národní diplom v oblasti cestovního ruchu připravuje absolventa s provozními a manažerskými aspekty pro práci v různých odvětvích souvisejících s cestovním ruchem. ... [+]

Národní diplom v oblasti cestovního ruchu připravuje absolventa s provozními a manažerskými aspekty pro práci v různých odvětvích souvisejících s cestovním ruchem.

Požadavky na přijetíMinimální APS:22 s matematikou NEBO24 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu v aplikované chemii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v aplikované chemii. ... [+]

Areál Doorfontein

Hlavním účelem Národního diplomu v aplikované chemii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v aplikované chemii. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných v průmyslu aplikované chemie. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu v biochemii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v biochemii. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu v biochemii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v biochemii. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na biochemický průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu v biotechnologii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v biotechnologii. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu v biotechnologii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v biotechnologii. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na biotechnologický průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je určena pro techniky procesního nebo chemického inženýrství pracující v průmyslových odvětvích souvisejících s procesem. Studenti, kteří získali tuto k ... [+]

Tato kvalifikace je určena pro techniky procesního nebo chemického inženýrství pracující v průmyslových odvětvích souvisejících s procesem. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, jsou způsobilí aplikovat existující procesní technologii na problémy chemického inženýrství v chemických procesech a provozech zařízení.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupů: Kvalifikovaný student bude mít schopnost:

Identifikovat, vyhodnotit, formulovat a řešit technické a provozní problémy související s procesem.Navrhněte procesní zařízení za účelem úpravy stávajících částí závodu.Naplánujte a implementujte výrobu požadovaných produktů.Plánujte a realizujte projekty pomocí nástrojů a dovedností pro řízení projektů.Komunikujte efektivně, ústně i písemně, s různými druhy publika pomocí vhodné jazykové struktury, stylu a grafické podpory.Provádět znalosti o dopadech chemických zpracování na bezpečnost, zdraví a životní prostředí (SHE) určením dopadu a opatřeních používaných k jejich kontrole.Využívat IT při aplikaci inženýrských metod, dovedností a nástrojů.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí certifikátu (do roku 2008) a národního certifikátu seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Certifikát N3 s minimálním průchodem 60% v matematice a fyzice a průchodem ve dvou jazycích.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Zkušenostní učení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu ve statistice je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat cílené znalosti a dovednosti ve statistice. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu ve statistice je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat cílené znalosti a dovednosti ve statistice. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností vztahujících se na statistický průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu z fyziky je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti z fyziky. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu z fyziky je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti z fyziky. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na fyzikální průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu v matematice je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v matematice. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu v matematice je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v matematice. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a odbornými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na matematický průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem Národního diplomu zoologie je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v zoologii. ... [+]

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Hlavním účelem Národního diplomu zoologie je rozvoj absolventů, kteří mohou prokázat zaměřené znalosti a dovednosti v zoologii. Program se proto zaměřuje centrálně na vybavování studentů podrobnými a specializovanými znalostmi obecných principů a praktických dovedností aplikovatelných na zoologický průmysl. V rámci diplomového studia a ve spolupráci s příslušnými pracovišti / orgány / organizacemi na pracovišti jsou studenti také vystaveni příslušnému světu práce, aby získali zkušenosti s uplatňováním získaných znalostí a praktických dovedností v kontextu pracoviště. Výuka a praxe na pracovišti umožňují úspěšným studentům přístup k řadě profesních a pracovních příležitostí souvisejících s analýzou jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kvalifikace bude udělena žákovi, který prokázal ke spokojenosti hodnotitelů, že uvedená kompetence, jak je podrobně uvedena ve specifikovaných výstupech, byla dosažena, b ... [+]

Kvalifikace bude udělena žákovi, který prokázal ke spokojenosti hodnotitelů, že uvedená kompetence, jak je podrobně uvedena ve specifikovaných výstupech, byla dosažena, buď prostřednictvím vzdělávání a odborné přípravy ve vzdělávacím programu uznávaného poskytovatele, nebo prostřednictvím odborné znalosti, které vyhovují stanoveným specifikovaným výsledkům.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student by měl mít schopnost a znalosti efektivně:

Provádějte běžné důlní průzkumné práce dolu s přidruženými výpočty a následným vykreslením a výkresy plánů, které mohou být vyžadovány.Proveďte a kontrolujte odběr vzorků potřebných pro účely hodnocení minerálů.Sledujte tok rudy, aby se zjistily případné ztráty minerálů / rudy pomocí výpočtu vhodných faktorů řízení rudy.Komunikujte s ostatními a staňte se součástí produkčního týmu dolu.Řešení matematických problémů souvisejících s průzkumem dolů.Prezentujte data ve statistickém formátu pro účely hlášení.Psát a prezentovat zprávy.Proveďte vyhodnocení základních minerálních rezerv.Řeší statistické problémy týkající se rozdělení minerálních hodnot.Požadavky na přijetí a kritéria výběruNárodní certifikát seniorů nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.Minimální požadavky na přijetí pro vysvědčení seniorů (do roku 2008) a národní vysvědčení seniorů (od roku 2009) naleznete v nařízení fakulty EB3.Doporučený předmět: Technický výkres.Certifikát N3 nebo N4, s průchodem nejméně 60% v inženýrské matematice a strojírenství, a průchod ve dvou jazycích.Studenti, kteří absolvovali vhodné přístupové programy, mohou být osvobozeni od minimálních požadavků.Zkušenostní učení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S rozšířeným obecným národním diplomem můžete mít manažerské příležitosti v různých průmyslových odvětvích na první a / nebo střední úrovni řízení, školící manažer, HRD m ... [+]

Manažerské příležitosti v různých průmyslových odvětvích na první a / nebo střední úrovni řízení, školící manažer, manažer HRD, manažer zaměstnaneckých vztahů, manažer vývoje produktů, pobočkový manažer, generální ředitel, zprostředkovatel změny, konzultant řízení, podnikatel, obchodní inovátor

Požadavky na přijetíMinimální APS:25 s matematikou NEBO28 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 6 (70%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Doktorský diplom

University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentům v oborech finanční trhy a burzovní makléřství, protože pole je interdisciplinární povahy a slouží k posí ... [+]

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentům v oborech finanční trhy a burzovní makléřství, protože pole je interdisciplinární povahy a slouží k posílení a prohloubení znalostí studentů. Program zahrnuje široce založené učební osnovy pro přípravu postgraduálního studenta na speciality související s finančním trhem. Program klade důraz na aplikaci, analýzu a hodnocení v každé tematické oblasti, jakož i na uplatňování integrity a etiky v profesionálním prostředí. Tato kvalifikace vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti, jakož i schopnost propojit znalosti s řadou souvislostí za účelem vykonávání odborné nebo vysoce kvalifikované práce. Zvládnutí kurikula poskytne studentům dovednosti syntetizovat složité zásady obchodování s cennými papíry s cílem řídit a přidávat hodnotu subjektům, které je zaměstnávají. Úspěšný student získá celkovou perspektivu obchodování s cennými papíry, která jim poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům potřebné znalosti pro výkon vysoce kvalifikované odborné práce v oborech manažerského účetnictví a financí. Program se sklá ... [+]

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům potřebné znalosti pro výkon vysoce kvalifikované odborné práce v oborech manažerského účetnictví a financí. Program se skládá ze širokého vzdělávacího programu, který připraví postgraduálního studenta na širokou škálu specializací souvisejících s financováním. Program klade důraz na aplikaci, analýzu a hodnocení v každé tematické oblasti, jakož i na uplatňování integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí kurikula poskytne studentům dovednosti syntetizovat komplexní principy řízení, financí, výkonu a rizika, aby mohli řídit a přidávat hodnotu subjektům, které je zaměstnávají. Úspěšný student získá celkovou finanční a obchodní perspektivu, která jim poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem postgraduálního diplomu v plánování nemovitostí je umožnit pracujícím profesionálům v odvětví finančního plánování provádět pokročilé reflexe a rozvoj pomocí souča ... [+]

Účelem postgraduálního diplomu v plánování nemovitostí je umožnit pracujícím profesionálům v odvětví finančního plánování provádět pokročilé reflexe a rozvoj pomocí současného myšlení, praxe a přezkumu literatury v plánování nemovitostí. Kvalifikace vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti, jakož i schopnost propojit znalosti s celou řadou souvislostí v oblasti plánování nemovitostí, svěřenských fondů, zdanění důvěry a správy statků, aby mohla vykonávat profesionální nebo vysoce kvalifikovanou práci v oblasti Plánování nemovitostí.

Program se skládá z cílených osnov pro přípravu studenta na kariéru v plánování nemovitostí. Učební plán zahrnuje tři tematické oblasti od plánování nemovitostí, správy statků a svěřeneckých fondů a zdanění svěřeneckých fondů. Zvládnutí kurikula poskytne studentům schopnost hodnotit a aplikovat komplexní principy plánování nemovitostí v procesu holistického finančního plánování, při implementaci poradenství nebo při správě pozůstalosti po smrti. Získá se důkladné porozumění principům plánování majetku a důvěry, které umožní kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním profesionálním světě finančního plánování. Program zdůrazňuje kompetence, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný student získá perspektivu holistického plánování nemovitostí a důkladné porozumění plánování nemovitostí, které jim poskytne konkurenční výhodu pro zaměstnání v odvětví finančního plánování.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je rozvoj intelektuálních a praktických dovedností studentů v oblasti analýzy, interpretace a aplikace účetnictví, správy a kontroly a interních au ... [+]

Účelem tohoto programu je rozvoj intelektuálních a praktických dovedností studentů v oblasti analýzy, interpretace a aplikace účetnictví, správy a kontroly a interních auditů / daní. Tento program připraví studenty, aby v praxi uplatňovali zásady účetnictví, správy a kontroly a interního auditu nebo zdanění. Nakonec tento program připraví studenty na další studium účetnictví, správy a kontroly a interního auditu nebo zdanění jako vědy. Absolventi tohoto programu se také mohou zaregistrovat u profesních orgánů, jako je Jihoafrický institut účetních (SAIPA) a Institut interních auditorů (IIA). Tento program však neposkytuje přístup ke zkouškám komisí Jihoafrického institutu autorizovaných účetních (SAICA). Podmínky pro přijetí : Předpokladem pro přijetí je bakalářský titul v oboru podnikání nebo pokročilý diplom v účetnictví / interním auditu nebo úspěšné dokončení překlenovacího programu ve spojení s titulem (jiným než účetnictví / interní audit). Místa v tomto programu jsou omezená a jsou udělována na základě akademického výkonu. Kontaktní údaje: paní Nicolene du Plooy / 011 559 3059 / nicolenedp@uj.ac.za... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem PGDip (Accounting Science) je poskytnout znalosti, dovednosti a aplikované kompetence v oblasti účetnictví, auditu, finančního řízení a daní studentům, kteří se ch ... [+]

Účelem PGDip (Accounting Science) je poskytnout znalosti, dovednosti a aplikované kompetence v oblasti účetnictví, auditu, finančního řízení a daní studentům, kteří se chtějí kvalifikovat jako autorizovaní účetní, aby splnili požadavky stanovené účetní profese.

Program je v souladu s rámcem kompetencí a požadavky kurikula Jihoafrického institutu autorizovaných účetních (SAICA). Studenti, kteří se kvalifikují v PGDip (Accounting Science), budou mít možnost přihlásit se na kvalifikační zkoušku SAICA, aby se kvalifikovali jako autorizovaný účetní. Program poskytuje studentům požadované dovednosti a technické kompetence, aby mohli být zaměstnáni jako profesionálové v oblasti účetnictví, auditu, finančního řízení a daní.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem těchto programů je rozvíjet akademické pracovníky jako reflexní praktikující ... [+]

Postgraduální diplom v inkluzivním vzděláváníPožadavky na přijetíČtyřletý BEd stupeň NEBOTříletý všeobecný bakalářský titul omezený PGCE nebo pokročilým diplomem o vzdělání úrovně 7 v příbuzném oboru NEBOBývalý čtyřletý profesionální B Prim Ed, B Sec Ed, BA Ed učitelský titul NEBOBývalá postgraduální profesní kvalifikace, jako je HDE (PG) nebo vysokoškolské vzdělání (UED)

Kromě výše uvedených minimálních požadavků na přijetí mohou potenciální studenti podstoupit výběrové řízení, včetně písemných podání týkajících se pracovních zkušeností a motivace pro vstup do programu. Studenti by měli mít vynikající obecné počítačové dovednosti a spolehlivý přístup k internetu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem programu je posílit a prohloubit znalosti studentů a rozvíjet aplikované kompetence při analýze, interpretaci a porozumění procesů, principů a metod auditu informa ... [+]

Účelem programu je posílit a prohloubit znalosti studentů a rozvíjet aplikované kompetence při analýze, interpretaci a porozumění procesů, principů a metod auditu informačních systémů. Dále rozvíjí tuto intelektuální nezávislost, výzkum a odborné dovednosti studenta. Tato kvalifikace připravuje studenty, aby významně přispívali k auditům informačních systémů organizace ak získávání, využívání a rozvoji informačních systémů a technologií.

Požadavky na přijetí

Potenciální student by měl mít UJ bakalářský titul na úrovni 7 NQF. Kandidáti z jiných univerzit by měli získat odpovídající titul na NQF 7 nebo jeho ekvivalent a mohli by požádat o přijetí do Akademické rady katedry, která bude každou přihlášku posuzovat samostatně. RPL bude použita v souladu s politikou UJ RPL. Kromě minimálních požadavků na přijetí, jak je uvedeno výše, musí budoucí uchazeči získat alespoň 60% průměrného V posledním roce svého příslušného bakalářského titulu, aby mohli absolvovat postgraduální diplom.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

University of Johannesburg

... [+]

Pro více informací kontaktujte:

University of Johannesburg

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy ekonomických a finančních věd ... [+]

Krátké kurzy ekonomických a finančních vědTitul Stupeň 12Potvrzení o diplomech plus požadované skóre vstupních bodů (APS)APS - 18 (matematika) nebo 20 (matematická gramotnost) Paní M. Vermaak / pan H Coovadia mvermaak @ uj.ac.za Ekonomika konkurence 1 týden v jednom semestru ročně R11350 BCom, BCom (Law), LLB nebo ekvivalent a pozadí v soutěžním právu a politice. Dr. Simon Roberts sroberts @ uj.ac.za Finanční koncepce pro pokročilé nemovitosti 3 dny R5280 Finanční koncepty střednědobého majetku SLP Pan Marno Booyens marnob @ uj.ac.za Analýza průmyslového klastru pro hospodářský rozvoj 3 - 5 dnů kontakt / 6 měsíců R10500 Stupeň 12 a vnitřní výběrový procesDoporučená SLP: Úvod do LEDMinimální počet účastníků: 18Náklady na dopravu / ubytování / stravování nejsou zahrnuty Dr. Marius Venter mventer @ uj.ac.za Aplikovaná ekonometrická analýza a prognóza 1 týden R12000 BCom in EconomicsZkušenosti v oblasti ekonomiky, seznámení s ekonometrií, statistikou nebo obchodemUchazeči budou podrobeni internímu výběrovému řízeníZákladní znalosti z ekonomie, statistiky nebo matematikyCvičení Prof Lumengo Bonga- Bonga lbonga @ uj.ac.za Aplikovaná partnerství soukromého a veřejného sektoru pro místní ekonomický rozvoj (LED) 3 - 5 dnů kontakt / 6 měsíců R10500 Stupeň 12 a vnitřní výběrový procesDoporučená SLP: Úvod do LEDMinimální počet účastníků: 18Náklady na dopravu / ubytování / stravování nejsou zahrnuty Dr. Marius Venter mventer @ uj.ac.za Aplikovaný projektový management pro místní ekonomický rozvoj (LED) 3 - 5 dnů kontakt / 6 měsíců R10500 Stupeň 12 a vnitřní výběrový procesDoporučená SLP: Úvod do LEDMinimální počet účastníků: 18Náklady na dopravu / ubytování / stravování nejsou zahrnutyCvičení Dr. Marius Venter mventer @... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy humanitních věd ... [+]

Titul Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Programy krátkých kurzů nabízené Fakultou strojní a stavbou prostředí ... [+]

Titul Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy v managementu ... [+]

Titul Stupeň 12Zkušenosti v oblasti veřejné správy, ekonomiky nebo podnikáníUchazeči budou podrobeni internímu výběrovému řízeníJako předběžná studie se doporučuje SLP „Úvod do místního hospodářského rozvoje“ Dr. Marius Venter mventer @ uj.ac.za Aplikované informační systémy (IT Project Management (Úvod)) 3 dny R8000 Stupeň 12. 12 měsíců pracovní praxe. Lucinda Zaayman lucindaz @ uj.ac.za Aplikované informační systémy (IT Project Management (Intermediate)) 40 hodin (více než jeden semestr) R15000 Stupeň 12. 12 měsíců pracovní praxe. Lucinda Zaayman lucindaz @ uj.ac.za Aplikované informační systémy (IT Project Management (Advance)) 10 dní (více než jeden rok) R21500 Stupeň 12. 12 měsíců pracovní praxe. Lucinda Zaayman lucindaz @ uj.ac.za Aplikované informační systémy (IT Management) 40 hodin (více než jeden semestr) R12500 Stupeň 12. 12 měsíců pracovní praxe. Lucinda Zaayman lucindaz @ uj.ac.za Podnikový management (krátký kurz projektového řízení) 5 dní N / A Stupeň 12 s potvrzením o certifikátu. Yvette Boys bmshortcourses@uj.ac.za Řízení podniku (krátký kurz v oblasti řízení rizik) 5 dní N / A Stupeň 12 s potvrzením o certifikátu. Yvette Boys bmshortcourses@uj.ac.za Business Management (vyšší certifikát v řízení podniku: General Management) 1 rok R38660 Stupeň 12 s potvrzením o certifikátu. Refeloe Kose bmshortcourses@uj.ac.za Business Management (Vyšší certifikát v řízení podniku: Business Analysis) 1 rok R38660 Stupeň 12 s potvrzením o certifikátu. Refeloe Kose bmshortcourses@uj.ac.za Business Management (Vyšší certifikát v řízení podniku: Provoz a produktivita) 1 rok R38660 Stupeň 12 s potvrzením o certifikátu. Refeloe Kose bmshortcourses@uj.ac.za Řízení podniku (vyšší certifikát v řízení podniku: řízení rizik) 1 rok R38660 Stupeň 12 s potvrzením o certifikátu. Refeloe... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy vědy ... [+]

Krátké kurzy vědyTitul

* Uznávání předchozího učení musí být potvrzeno na úroveň stupně 12

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

NSK úrovně Výuka a učení: Manažer Fakulta managementu University of Johannesburg ... [+]

NSK úrovně

Výuka a učení:

Manažer

Fakulta managementu

University of Johannesburg

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Sociální média