Přečtěte si oficiální popis

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

University of Johannesburg

Účelem Advanced Diploma na finančních trzích je rozvíjet znalosti studenta disciplíny finančních trhů a obchodování. ... [+]

Účelem Advanced Diploma na finančních trzích je rozvíjet znalosti studenta disciplíny finančních trhů a obchodování. Program se skládá ze zaostřeného osnov připravit studenta na kariéru v oblasti finančních trhů. Součástí osnov je deset tématických oblastí v rozmezí od Úvod do finančních trhů do teorie firemních akcí k obchodování na finančních trzích a uzavírání operací na finančních trzích. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům schopnost syntetizovat zásad finančního trhu a aplikovat finančních nástrojů v profesionálním způsobem. Základní znalosti globálních investic, které se týkají odvětví finančních trzích bude možné získat umožňující kvalifikační studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního finančních trhů průmyslu. Program klade důraz na způsobilost, integritu a uplatnění etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný Student získá globální a jihoafrické perspektivu finančního trhu a porozumění in-hloubka trhu, který jim poskytne konkurenční výhodu v oblasti zaměstnanosti.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem Advance diplom je rozšířit a prohloubit znalosti, pochopení, porozumění a dovednosti s cílem dalšího vzdělávání v oboru ekonomie. Program je navržen tak, aby přip ... [+]

Účelem Advance diplom je rozšířit a prohloubit znalosti, pochopení, porozumění a dovednosti s cílem dalšího vzdělávání v oboru ekonomie. Program je navržen tak, aby připravit studenty na trhu práce tím, že jim s nástroji pro správnou interpretaci a chápání ekonomiky na mikroekonomické a makroekonomické úrovni, a to v rámci podnikatelského prostředí.

Vstupní požadavky

Požadavky na položku pro Advanced Diploma v oboru ekonomie jsou diplom, National Diploma nebo Btech s ekonomikou jako hlavní až do třetí úrovně roku (s průměrem 55% pro ekonomiku 3 a celkově v průměru o 55% pro příslušnou kvalifikaci a A minimální APS z 4 pro matematiky). Studenti s APS pod 4 pro matematiku nebo s Grade 12 matematické gramotnosti budou zohledněny pouze po úspěšném dokončení matematiky pro modul diplomanta nabízené Přírodovědecké fakulty ke všem druhým a třetím rokem diplomanta zainteresovaný v honit další studium na univerzitě ,... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem Advanced Diploma v maloobchodu je rozvíjet aplikované a praktické kompetence absolventa v získávání, pochopení a uplatňování zásad maloobchodu. Poskytuje intenzivn ... [+]

Účelem Advanced Diploma v maloobchodu je rozvíjet aplikované a praktické kompetence absolventa v získávání, pochopení a uplatňování zásad maloobchodu. Poskytuje intenzivní, soustředěný a aplikovat specializaci v oblasti maloobchodních aby zajistily, že absolventi mají hluboké a systematické pochopení současného myšlení, praxe, teorie a metodologie v oblasti maloobchodu.

Požadavky na přijetí

Žadatel musí být držitelem příslušného diplom nebo bakalářský titul nebo rovnocennou kvalifikaci v NSK úrovně 6, určí stavovým výboru.

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem Advanced Diploma je připravit diplomu nebo National Diploma studenty k dalšímu vzdělávání v oblasti finančního řízení a manažerského účetnictví. ... [+]

Účelem Advanced Diploma je připravit diplomu nebo National Diploma studenty k dalšímu vzdělávání v oblasti finančního řízení a manažerského účetnictví.

Program připraví studenty na trhu práce tím, že jim bude umožněno uplatňovat integrovaný znalosti a pokročilé koncepční myšlení, aby inovativně řešit složité problémy ve finančním řízení.

Vstupní požadavky

Požadavky na položku pro Advanced Diploma v oblasti finančního řízení jsou diplom nebo National Diploma s finančním účetnictví a manažerského účetnictví na úrovni 3. rok a Grade 12 matematiky s minimálními APS ze dne 4. Studenti s APS pod 4 pro matematiky nebo s Grade 12 matematické gramotnosti budou zohledněny pouze po dokončení matematiky pro modul diplomanta nabízené Přírodovědecké fakulty na univerzitě v Johannesburgu, jehož cílem všech osob ve druhém a třetím roce diplomanta mají zájem na pokračování další studium na univerzitě v Johannesburgu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné k rozvoji softwarových řešení pro řešení obchodních problémů efektivně s využitím nejmodern ... [+]

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné k rozvoji softwarových řešení pro řešení obchodních problémů efektivně s využitím nejmodernějších technologií. Vyrábí diplomata s teoretickými a praktickými dovednostmi nastaveny na použít nejnovější technologie a nástroje při vývoji optimální softwarové řešení pro podnikání.

Požadavky na přijetí

Jakýmkoli vhodným bakalářské nebo 3 roky diplom v oblasti informačních technologií, s alespoň jedním rokem vývoje softwaru zkušenosti. Žadatelé potřebují v průměru o 60% v průběhu posledního ročníku studia.

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem Advanced Diploma je připravit studenta pro další vzdělávání v oblasti účetnictví, auditu a daní. Program bude také připravit studenty na trhu práce tím, že umožňu ... [+]

Účelem Advanced Diploma je připravit studenta pro další vzdělávání v oblasti účetnictví, auditu a daní. Program bude také připravit studenty na trhu práce tím, že umožňuje studentovi aplikovat integrované znalosti a pokročilé koncepční myšlení do složitých problémů v oblasti účetnictví, auditu a daní.

Vstupní požadavky

Požadavky na položku pro Advanced Diploma v účetnictví jsou diplom nebo National Diploma s finančním účetnictví, audit nebo interního auditu a daní při 3. úrovně rok a Grade 12 matematiky s minimálními APS ze dne 4. Studenti s APS pod 4 pro matematiky nebo s Grade 12 matematické gramotnosti budou zohledněny pouze po dokončení matematiky pro modul diplomanta nabízené Přírodovědecké fakulty na univerzitě v Johannesburgu, jehož cílem všech osob ve druhém a třetím roce diplomanta mají zájem na pokračování další studium na univerzitě v Johannesburgu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem Advance diplom je připravit diplomu nebo National Diploma studentů v oblasti oceňování a řízení majetku. Bude také poskytne příležitost pro studenty, aby se stal ... [+]

Účelem Advance diplom je připravit diplomu nebo National Diploma studentů v oblasti oceňování a řízení majetku. Bude také poskytne příležitost pro studenty, aby se stal profesionálním Realitní odhady po úspěšném dokončení požadavky Rady jihoafrické pro Realitní odhady profese (SACPVP).

Vstupní požadavky

vstupní požadavky pro Advanced Diploma způsobu oceňování a správy nemovitostí jsou diplom nebo National Diploma se specializací na správu nemovitostí nebo rovnocenných a Grade 12 matematiky s minimálním APS ze dne 4. Studenti s APS pod 4 pro matematiky nebo s Grade 12 matematické gramotnosti budou zohledněny pouze po dokončení matematiky pro modul diplomanta nabízené Přírodovědecké fakulty na univerzitě v Johannesburgu, jehož cílem všech osob ve druhém a třetím roce diplomanta mají zájem na pokračování další studium na univerzitě v Johannesburgu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

University of Johannesburg

The Department of Quality and Operations Management at the University of Johannesburg, offers certificate courses to individuals who would like to upgrade their formal qu ... [+]

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Rozšiřte své marketingové obzory tím, že navštěvuje náš vysoce uznávaný program v marketingu a péče o zákazníka navržen tak, aby vyhovovaly potřebám cvičit nebo aspirujíc ... [+]

Myslíte si, ocitnete v situaci, kdy budete muset dělat marketing pro vaši jednotku nebo organizaci, a opravdu potřebujeme lepší marketingové znalosti? Vaše pozice vylučuje dlouhou cestu k získání marketingovou kvalifikaci a studium s partou absolventů není opravdu apelovat na vás jeden. Přesto je třeba najít způsob, jak se stát úspěšným obchodník.

Čtěte dále .... proto, že cesta k úspěchu marketing protéká certifikát v marketingu a péče o zákazníka ... WHO by se měl zúčastnit?

Kandidáti, kteří by se měla použít, patří:

Lidé v marketingu, prodeje či PR pozicích, kteří nemají žádnou marketingové školení. Lidé z obchodních jednotek, kteří stále potřebují prodávat své obchodní jednotky nebo výrobku / služby nabídly. Lidé, kteří chtějí doplnit svou inženýrskou nebo technické znalosti základny s marketingové zkušenosti. CÍL kvalifikace ... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát na magisterském stupni

University of Johannesburg

... [+]

Učení podpora zaměření: Tělesná výchova BSC Sportovní Sciences / BCOM sportovních věd / BA Sportovní Sciences s působností v oblasti lidských hnutí Sciences 2 [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

University of Johannesburg

... [+]

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti, kteří mají diplom v oblasti public relations a komunikace by měly být schopny vykonávat odborné činnosti public relations; produkují komunikační médium pro veře ... [+]

Studenti, kteří mají Diploma / rozšířený diplom v oblasti public relations a komunikace by měli být schopni:

Spouštět specializované činnosti public relations. Produkují komunikační médium pro public relations kontextu. Použijte teorii formovat širší kontext, ve kterém public relations praktického funkce. Použití správy a vůdčí schopnosti jako public relations profesionální. Program pro diplom v oblasti Public Relations a komunikace

Účel: Cílem této kvalifikace je rozvíjet v kompetenci studenta plánovat Použije se, provádět a vyhodnocovat public relations a postupy řízení komunikace v různých obchodních a společenských souvislostech. ... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Výsledky Průběh a displej znalosti a uplatňování zásad projektu a řízení dodavatelského řetězce, kvalitu a zlepšení produktivity. [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem diplom ve službách operací na finančním je rozvíjet znalosti studentů v oblasti finančních služeb a její činnosti. ... [+]

Účelem diplom ve službách operací na finančním je rozvíjet znalosti studentů v oblasti finančních služeb a její činnosti. Program se skládá ze zaostřeného osnov připravit studenta pro kariéru v odvětví finančních služeb. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům schopnost syntetizovat principy finanční služby Operace v profesionálním způsobem. Základní znalosti globálních finančních služeb, které se týkají odvětví finančních služeb bude možné získat umožňující kvalifikační studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního finanční služby operací průmyslu. Program klade důraz 5 způsobilost, integritu a uplatnění etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný Student získá globální a jihoafrické perspektivu finančního trhu a in-hluboké porozumění prostředí, které jim poskytne konkurenční výhodu v oblasti zaměstnanosti.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Katedrou architektury nabízí diplom v architektuře, která má bezpodmínečný potvrzení od profese architekta (SACAP) a Sdružení Commonwealth for Architecture (CAA). ... [+]

Architektonické odborníci se podílejí na utváření vystavěného prostředí. Jejich snahy jsou patrné všude, od jednoduchého výstavby projektu bydlení s nízkými náklady na sofistikované stavbu mrakodrapů. Architektonické odborníci se používají v konstrukci, technologické řešení a řízení stavebních projektů.

Katedrou architektury nabízí diplom v architektuře, která má bezpodmínečný potvrzení od profese architekta (SACAP) a Sdružení Commonwealth for Architecture (CAA).

Diplom v architektuře Brožura

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student získání této kvalifikace bude demonstrovat kompetentnost při analýze a uplatňování zásad módního systému od výroby až po spotřebu, aby m EET požadavkům trhu. ... [+]

Student získání této kvalifikace bude demonstrovat kompetentnost při analýze a uplatňování zásad módního systému od výroby až po spotřebu, aby m EET požadavkům trhu.

Program je strukturován tak, aby produkovat výsledky dokumentována schopností studenta na:

Rozvíjí a uplatňuje výrobní strategii, která odráží průzkum trhu, vývoj design, branding, marketing, merchandising a distribuci celé řady produktů, které splňují potřeby identifikované módní cílový trh. Použít pokročilé textilní aplikace, manuální zručnost a výpočetní techniky (CAD / CAM) do výrobních procesů v nejrůznějších módních produktů. Rozvoji technických balíčků, které analyzují, řešit a komunikovat problémy spojené s technickým vývojem produktů a zlepšování kvality módních produktů. Použít obchodní, personální a principy řízení operace za účelem zlepšení kvality, produktivitu a ziskovost vztahující se k módním průmyslu. Uskutečňovat základní výzkum ve vybrané specializované oblasti módního dodavatelského řetězce: technický vývoj produktů; textilní technologie a aplikace; výroba a kvalitní systémy; marketing a branding; Materiál a sourcing produktů; a přijetí a spotřeba módního zboží. Kariéra opportunaties ... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Witn diplom v oboru Business Information Technology, IT praktici poskytují řešení obchodních problémů prostřednictvím aplikace počítačového technologie a techniky. ... [+]

Witn diplom v oboru Business Information Technology, IT praktici poskytují řešení obchodních problémů prostřednictvím aplikace počítačového technologie a techniky.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 6 (70% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Úspěšný potravin a nápojů operace Student bude mít patřičné znalosti, technické a osobní dovednosti na provozní a dozorčích úrovních v potravinářském a nápojovém průmyslu ... [+]

Úspěšný potravin a nápojů operace Student bude mít patřičné znalosti, technické a osobní dovednosti na provozní a dozorčích úrovních v potravinářském a nápojovém průmyslu v Jižní Africe nebo na mezinárodní úrovni.

Lidé mohou pracovat v potravinářských a nápojových jednotek, soukromé a výkonné stravování, marketing a propagační akce, školení nebo v oblastech potravin a nápojů v rámci odvětví.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto diplomu je poskytnout evidenční znalosti a dovednosti, aby zajistily kompetence při vykonávání funkcí pro podávání zpráv, čímž účetní služby a vedoucí porad ... [+]

Účelem tohoto diplomu je poskytnout evidenční znalosti a dovednosti, aby zajistily kompetence při vykonávání funkcí pro podávání zpráv, čímž účetní služby a vedoucí poradenské služby na úrovni účetních technik a převést toto vložené znalosti prakticky do účetního programu.

Možné Kariéra Accounting Technician Účetní Provozní účetní Požadavky na přijetí Minimální APS 20 s matematiky 22 s matematické gramotnosti Anglicky: 3 Matematika: 3 Matematická gramotnost: 5

POZNÁMKY:

Programy jsou prezentovány pouze v angličtině. Hladina úspěch (rating) získané pro životní orientace není zahrnut do v... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Diplom Program zahrnuje šperky praxe, která zahrnuje šperky design, kreslení a výrobní postupy. Další klíčové oblasti studia zahrnují gemologie, technologie kontextového ... [+]

The University of Johannesburg (UJ) se nachází v metropoli Johannesburgu a je jedním z dynamických Bižuterní rozbočovačů Jižní Africe. Stav uměleckých zařízení v kombinaci s odbornými znalostmi v přednáší zaměstnanců činí UJ oddělení šperku Premier nastavení studovat na kariéru v bižuterním průmyslu. Cílem katedry je rozvíjet dovednosti široce založená spojené s šperků podnikání. Studenti jsou vedeni k rozvoji řadu kompetencí, které jim umožní plně rozvinout svůj tvůrčí potenciál.

Diplom Program zahrnuje šperky praxe, která zahrnuje šperky design, kreslení a výrobní postupy. Další klíčové oblasti studia zahrnují gemologie, technologie kontextového studií a Design Management. Oddělení propaguje dvojí zaměření na obchodní a high-end jemné šperky s důrazem na koncepční návrh.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci bude schopen podporovat dohledu, manažery a množstevní inspektory. ... [+]

To je široce založený kvalifikace má v úmyslu připravit diplomaty za dohledu a střední pracovní úrovni řízení ve stavebním průmyslu a pro technické a podpůrné úrovni v množství mapování profesi.

Národní diplom v příslušném oboru bude udělena uchazeči po úspěšném dokončení všech teoretických a zkušenostní požadavky na vzdělávání.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Zkušenostního učení zpráva Psaní ... [+]

Zkušenostního učení

zpráva Psaní [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Doporučený předmět: technické kreslení. Studenti, kteří prošli vhodný přístup k programům mohou být osvobozeny od minimálních požadavků. [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikace bude student schopen:

Studenti, kteří prošli vhodný přístup k programům mohou být osvobozeny od minimálních požadavků. [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Viz Fakultní nařízení EB3 minimální požadavky pro přijetí na osvědčení Senior (do roku 2008) a osvědčení o národní Senior (od roku 2009). Certifikát N4 s minimálním o ... [+]

Viz Fakultní nařízení EB3 minimální požadavky pro přijetí na osvědčení Senior (do roku 2008) a osvědčení o národní Senior (od roku 2009). Certifikát N4 s minimálním obchvatu 70% matematiky a inženýrské vědy a přihrávkou ve dvou jazycích. Studenti, kteří prošli vhodný přístup k programům mohou být osvobozeny od minimálních požadavků. Cenu diplomu [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

efektivně komunikovat pomocí zpráv, prezentací, specifikací, výkresů a norem. [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S National Diploma / rozšířeného National Diploma v logistice mohou absolventi pracovat jako nákupních manažerů, kteří se zabývají nákupních aspektech vedení podniků, jak ... [+]

S National Diploma / rozšířeného National Diploma v logistice mohou absolventi pracovat jako nákupních manažerů, kteří se zabývají nákupních aspektech vedení podniků, jako manažeři skladů a další.

Požadavky na přijetí National Diploma Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +) Rozšířené požadavky National Diploma přijímacího Minimální APS: 19 s matematiky OR 21 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Dopravní Manažeři vypořádat s celou řadou otázek souvisejících s dopravou v rámci podniku nebo institucionální podnikání. ... [+]

Dopravní Manažeři vypořádat s celou řadou otázek souvisejících s dopravou v rámci podniku nebo institucionální podnikání.

Požadavky na přijetí National Diploma Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +) Rozšířené požadavky National Diploma přijímacího Minimální APS: 19 s matematiky OR 21 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S National Diploma / rozšířeného National Diploma v oblasti lidských zdrojů absolventi management může pracovat jako praktici řízení lidských zdrojů zabývajících se probl ... [+]

S National Diploma / rozšířeného National Diploma v oblasti lidských zdrojů absolventi management může pracovat jako praktici řízení lidských zdrojů zabývajících se problematikou zaměstnaneckých souvisejícími s organizací.

Požadavky na přijetí National Diploma Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +) Rozšířené požadavky National Diploma přijímacího Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S National Diploma / rozšířeného National Diploma v Small Business Management můžete pracovat jako podnikatel, spuštění a provoz vlastního podnikání, obchodní poradce, ří ... [+]

S National Diploma / rozšířeného National Diploma v Small Business Management můžete pracovat jako podnikatel, spuštění a provoz vlastního podnikání, obchodní poradce, řídit malé / střední podnikání, nebo Sociálně prospěšný podnikatel.

Požadavky na přijetí National Diploma Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +) Rozšířené požadavky National Diploma přijímacího Minimální APS: 19 s matematiky OR 21 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S National Diploma / Extended Národní in Management může absolvent pracovat jako inspektor, v první linii Manager, Senior / Střední manažer, manažer v podnikovém prostřed ... [+]

S National Diploma / Extended Národní in Management může absolvent pracovat jako inspektor, v první linii Manager, Senior / Střední manažer, manažer v podnikovém prostředí, manažer vlastního podnikání, Branch Manager, obchodní poradce

Požadavky na přijetí National Diploma Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +) Rozšířené požadavky National Diploma přijímacího Minimální APS: 19 s matematiky OR 21 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Plánovat a realizovat výrobu požadovaných produktů. Použijte jej při uplatňování inženýrských metod, dovednosti a nástroje. Studenti, kteří prošli vhodný přístup k programům mohou být osvobozeny od minimálních požadavků.

Konkrétní doba zkušenostního učení nebude uznána, je-li žák zaregistrován po dobu tří nebo více modulů současně.

Národní diplom v příslušném oboru bude udělena uchazeči po úspěšném dokončení všech teoretických a zkušenostní požadavky na vzdělávání.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Výsledky Komunikovat, rozvíjet, udržovat a provádět softwarové systémy. Vyvíjet, zavést a udržovat hardwarových systémů v počítačovém prostředí. Zavést a udržovat ... [+]

Výsledky Komunikovat, rozvíjet, udržovat a provádět softwarové systémy. Vyvíjet, zavést a udržovat hardwarových systémů v počítačovém prostředí. Zavést a udržovat síťový hardware a operační systémy. Popsat a implementovat teoretické principy podporující výpočetní prostředí Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kvalifikace bude udělena na žáka, která je poskytla důkazy ke spokojenosti hodnotitelů, že stanovený kompetence, jak je popsáno v uvedených výsledků bylo dosaženo, a to b ... [+]

Výsledky [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Tato kvalifikace je určena pro plánování techniků pracujících ve vládních a nevládních sektorů.

Výsledky

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Pedagogický přístup činných se učí prostřednictvím aktivní spolupráce s otázkami a dělat si studenti vědomi svých občanských povinnostech občanů ve vztahu k vědě, technol ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma v občanství je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti občanství. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností vztahujících se k vědě průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma v biochemii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti biochemie. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma v biochemii je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti biochemie. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností vztahujících se k Biochemie průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kvalifikovaná žák by bylo technicky kompetentní v efektivním a bezpečným procesní a personální řízení všech výrobních hornické činnosti v prvním vedení a úrovní dohledu v ... [+]

Ministerstvo si vyhrazuje právo vybírat studenty pro tento program. Studenti se doporučuje, aby zajistily zdravotní záznam 100%, jak je požadováno pro zaměstnanost a zkušenostní učení v dolech.

UPOZORNĚNÍ:

Zkušenostního učení [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Výsledky [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Obchodníci určit potřeby spotřebitelů a uspokojit požadavky spotřebitelů. ... [+]

Obchodníci určit potřeby spotřebitelů a uspokojit požadavky spotřebitelů.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma matematiky je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v matematice. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma matematiky je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v matematice. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností platnými pro matematiky průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma v oboru biotechnologie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti biotechnologií. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma v oboru biotechnologie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti biotechnologií. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností vztahujících se na biotechnologickém průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Národní diplom v oboru Retail Business Management vás připraví pro práci v maloobchodu průmyslu. ... [+]

Národní diplom v oboru Retail Business Management vás připraví pro práci v maloobchodu průmyslu.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma ve statistice je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti statistiky. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma ve statistice je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti statistiky. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností vztahujících se k průmyslu statistiku. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Environmentální lékaři výzkumu, identifikovat, hodnotit a řídit možných zdravotních rizik pro životní prostředí. ... [+]

Poznámka: Zápis nových studentů nedojde k programu diplomu je-li přijata schválení nabídnout Bakalář v Environmental Health v roce 2017.

Kariéra

Environmentální lékaři výzkumu, identifikovat, hodnotit a řídit možných zdravotních rizik pro životní prostředí.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 23 Jazyk výuky a učící se anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: Nepřijali Physical Sciences: 4 (50% +) Vědy o životě: 4 (50% +) Další předmět 1: 4 (50% +) Další Předmět 2: 4 (50% +)

Vstupné pro zahraniční žadatele podléhá splnění požadavků na dodržování jak je stanoveno v imigrační zákon č.13 z roku 2002, nařízením přijatým existuje v rámci politiky univerzity. Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni žadatelé musí dokončit NBT (Národní srovnávacích testů) před přijetím do nemocnice. Výsledek NBT bude informovat rozhodnutí přijatá na umístění žadatele. Život orientace není zahrnuta při výpočtu APS.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Sportovní správce, manažer zařízení, profesionální trenér, fitness trenér, Sport marketingu, Sportovní sponzoring manažer, manažer akce a prodejcem Praktici výzkumu, iden ... [+]

Kariéra

Sportovní správce, manažer zařízení, profesionální trenér, fitness trenér, Sport marketingu, Sportovní sponzoring manažer, manažer akce a prodejcem Praktici výzkumu, identifikovat, hodnotit a řídit možných zdravotních rizik pro životní prostředí.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 18 Mathematics OR 19 s matematické gramotnosti Jazyk výuky a učící se anglicky: 3 (40% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 4 (50% +) Dodatečné Téma 1: 3 (40% +) Další Předmět 2: 3 (40% +) Dodatečné Téma 3: 3 (40% +) Dodatečné Téma 4: 3 (40% +)

Vstupné pro zahraniční žadatele podléhá splnění požadavků na dodržování jak je stanoveno v imigrační zákon č.13 z roku 2002, nařízením přijatým existuje v rámci politiky univerzity. Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni žadatelé musí dokončit NBT (Národní srovnávacích testů) před přijetím do nemocnice. Výsledek NBT bude informovat rozhodnutí přijatá na umístění žadatele. Život orientace není zahrnuta při výpočtu APS.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma v zoologie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti zoologie. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma v zoologie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti zoologie. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností vztahujících se zoologie průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Národní diplom v oboru Management cestovního ruchu připravuje absolventa s operačními a řídících aspektů pracovat v mnoha různých odvětvích souvisejících s cestovním ruch ... [+]

Národní diplom v oboru Management cestovního ruchu připravuje absolventa s operačními a řídících aspektů pracovat v mnoha různých odvětvích souvisejících s cestovním ruchu.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma ve fyzice je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti ve fyzice. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma ve fyzice je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti ve fyzice. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností platnými pro fyziky průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Národní diplom v oboru Hospitality Management připravuje absolventa s operačními a manažerských aspektů, které mohou být použity ve všech významných firem a podnikatelský ... [+]

Národní diplom v oboru Hospitality Management připravuje absolventa s operačními a manažerských aspektů, které mohou být použity ve všech významných firem a podnikatelských subjektů v oblasti pohostinství.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 22 s matematiky OR 24 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma v aplikované chemie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti aplikované chemie. ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma v aplikované chemie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti aplikované chemie. Program se proto zaměřuje na vybavování centrálně studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktických dovedností použitelných pro užitou chemii průmyslu. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Centrální Účelem National Diploma v potravinářské technologie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti technologie potravi ... [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrální Účelem National Diploma v potravinářské technologie je rozvíjet absolventy, kteří mohou prokázat soustředěný znalosti a dovednosti v oblasti technologie potravin. Program proto zaměřuje centrálně na vybavení studentům hloubkové a odbornými znalostmi obecných zásad a praktické dovednosti použitelné pro odvětví Food Technology. V rámci diplomové studie, a ve spolupráci s příslušnými institucemi Pracoviště / orgánů / organizací, studenti jsou vystaveny také na příslušné světě práce za účelem získání zkušeností v použití získaných znalostí a praktických dovedností v rámci pracoviště. Výuka a pracoviště zkušenosti umožňují úspěšným studentům přístup k řadu kariérních a pracovních příležitostí týkajících se analytických jejich specializace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S Extended General National Diploma můžete mít možnost řízení v různých průmyslových odvětvích na prvním a / nebo úrovni středního managementu, Training Manager, HRD mana ... [+]

Správa příležitostí v různých průmyslových odvětvích na prvním a / nebo úrovni středního managementu, Training Manager, HRD manažera pracovněprávních vztahů ředitel Development produktový manažer, vedoucí pobočky, generální ředitel, změna Facilitator, řízení konzultant, podnikatel, Business Innovator

Požadavky na přijetí Minimální APS: 25 s matematiky OR 28 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 6 (70% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Doktorský diplom

University of Johannesburg

... [+]

Tento program umožňuje studentům získat potřebné dovednosti a technické způsobilosti být zaměstnán jako profesionálové v oblasti účetnictví, auditu, finančního řízení a daně.

Požadavky na přijetí:

Kontaktní údaje:

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

... [+]

Program se skládá ze zaostřeného osnov připravit studenta pro kariéru v plánování majetku. Osnovy se skládá ze tří tematických oblastí od plánování majetku, správa nemovitostí a trusty a zdanění fondy.

Kontaktní údaje:

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentů v disciplínách finančních trhů a makléřství, protože pole je interdisciplinární charakter a slouží k posí ... [+]

Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení. [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům s potřebnými znalostmi, aby provedla vysoce kvalifikované odborné práci v disciplínách manažerského účetnictví a financí. P ... [+]

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti studentů v analýze, interpretace a aplikace účetnictví, řízení a kontroly a principy interního aud ... [+]

Účelem tohoto programu je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti studentů v analýze, interpretace a aplikace účetnictví, řízení a kontroly a principy interního auditu / zdanění. Tento program bude připravovat studenty aplikovat účetnictví, správu a kontrolu a interní audit nebo daňové principy v praxi.

A konečně tento program bude připravovat studenty pro další studium v ​​účetnictví, řízení a kontroly a vnitřního auditu nebo daní jako vědy. Absolventi tohoto programu jsou také schopni registrovat u profesních orgánů, jako jihoafrický Institut certifikovaných účetních (Saipa) a Institutu interních auditorů (IIA). Tento program však neposkytuje přístup k jihoafrického Institute of Chartered Accountants (SAICA) Představenstvo vyšetření.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Email eduquiries@uj.ac.za se zaměřením na vztah mezi teorií a praxí a způsoby, ve kterém každý informuje a obohacuje ostatní rozšiřování, posílit a upevnit své znal ... [+]

Email eduquiries@uj.ac.za

se zaměřením na vztah mezi teorií a praxí a způsoby, ve kterém každý informuje a obohacuje ostatní rozšiřování, posílit a upevnit své znalosti výuky, učení a hodnocení v oblasti vysokoškolského vzdělávání v jihoafrickém kontextu usnadnit jejich schopnost rozvíjet, provádět a vyhodnocovat informované a reagující osnovy a související pedagogiku, včetně učení s technikou rozvíjení jejich kapacity jako pedagogického výzkumu

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem tohoto programu je posílit a prohloubit znalosti studentů a rozvíjet kompetence aplikovaného při analýze, interpretaci a pochopení informačních systémů auditorských ... [+]

Cílem tohoto programu je posílit a prohloubit znalosti studentů a rozvíjet kompetence aplikovaného při analýze, interpretaci a pochopení informačních systémů auditorských postupů, principy a metody. To dále rozvíjí, že intelektuální nezávislosti, vědecké a odborné dovednosti studenta. Kvalifikace připravuje studenty smysluplně přispět k organizacím informačních systémů auditu, stejně jako získávání, využívání a vývoj informačních systémů a technologií.

Požadavky na přijetí

Potenciální Student by měl mít získal bakalářský titul na NSK úrovni 7 z UJ. Kandidáti z jiných vysokých škol by měla získat příslušný stupeň na NSK úrovni 7 nebo jeho ekvivalent a mohl žádat o přijetí do departementu akademická rada, která bude posuzovat každou žádost jednotlivě. RPL budou použity v souladu s politikou UJ RPL. Kromě minimálních požadavků pro přijetí, jak je uvedeno výše, perspektivní studenti musí získat minimálně 60% průměru v posledním roce v jakémkoli vhodném Bakalářský titul, aby se dělat postgraduální diplom.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

University of Johannesburg

... [+]

Pro více informací kontaktujte:

University of Johannesburg

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy pro hospodářské a finanční vědy ... [+]

Krátké kurzy pro hospodářské a finanční vědy Titul DOBA Cena Požadavky na přijetí Kontakt Program v obchodním účetnictví Února do listopadu R15000 Grade 12 Diplomová potvrzováním plus požadované pro přijetí Body Skóre (APS) APS - 18 (Mathematics) nebo 20 (matematické gramotnosti) Mrs M Vermaak / pan H Coovadia mvermaak @ uj.ac.za Soutěž Ekonomika 1 týden v jednom semestru za rok R11350 BCOM, BCOM (Law), LLB nebo ekvivalent a zázemí v oblasti soutěžního práva a politiky. Dr. Simon Roberts sroberts @ uj.ac.za Advanced Property Finanční koncepty 3 dny R5280 Intermediate Property Finanční koncepty SLP Pan Marno B... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy Program s nabízené Fakulty strojní a zastavěného prostředí ... [+]

Titul DOBA Cena Požadavky na přijetí Kontakt Civil Engineering Science (Úvod do technologie betonu) 3 dny R10000 Grade 12. Uznávání předchozího učení bude vycházet ze zkušeností kandidátů v technologii betonu nebo příbuzném oboru po dobu nejméně 1 rok Mr J Bester jannesb@uj.ac.za Civil Engineering Science (Concrete Technology) 3 dny R10000 Grade 12 plus minimálně dva roky zkušeností v technologii betonu nebo příbuzný fi v zastavěného prostředí. Úspěšné absolvování SLP Úvod do technologie betonu. Uznání předchozího učení bude vycházet ze zkušeností kandidátů v technologii betonu nebo příbuzném oboru po dobu nejmén... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy ve vědě ... [+]

Krátké kurzy ve vědě Titul DOBA Cena Požadavky na přijetí Kontaktní údaje Certifikát V Cyber ​​Security Dostupné na vyžádání R20000 Grade 12 2 roky Industry zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti science@uj.ac.za Osvědčení o vysokoškolském studiu v oblasti informačních technologií 1 rok na plný úvazek (minimálně) 2 roky na částečný úvazek R32000 Grade 12 science@uj.ac.za Rozšířené mapové dílo dovednosti 6 dní včetně posuzování R6000 Stupeň / diplom a nejlépe učitelé výuce zeměpisu na úrovni FET. Ms Thea Schoeman 011 559 3226 theas@uj.ac.za Základní Mapa pracovních dovedností 6 dní v... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy humanitních ... [+]

Titul DOBA Cena Vstupné Požadavek Kontakt Advanced Novořečtina GRK 3001 (Advanced Modern Řek) 10 Měsíce R3000 Intermediate Novořečtina Paní Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Základní Biblická hebrejština texty (základní biblické hebrejské texty) 1 Semestr R3000 Biblická hebrejština pro začátečníky Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Základy mluveného arabský (Basic Mluvíme arabsky) 1 Semestr R3000 Grade 12 Dr SM Mathee smathee @ uj.ac.za Biblická hebrejština pro začátečníky (biblickou hebrejštinu pro začátečníky) 1 Semestr R3000 Grade 12 Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Intermediate Biblická hebrejština (Int... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy pro manažery ... [+]

Titul DOBA Cena Požadavky na přijetí Kontakt Business Management (Advanced Certificate V Business Management: Project Management) 1 rok R34740 Vyšší Certificate in Business Management (Project Management) Refiloe Kose bmshortcourses@uj.ac.za Centrum sociálního podnikání a sociální ekonomiky (CSESE) (na bázi aktiv Sociálně-ekonomický rozvoj) Tři po sobě jdoucí dny. Skutečná doba kontaktu je osm hodin denně R3900 NSK 4 kvalifikaci nebo pracují pro / správu sociálního podniku Vongani Manganye csese@uj.ac.za Centrum sociálního podnikání a sociální ekonomiky (CSESE) (Podnikatelský inkubátor Management) Tři bloky od sebe jednoho m... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

NSK úrovně Výuka a učení: Manažer Fakulta managementu University of Johannesburg ... [+]

NSK úrovně

Výuka a učení:

Manažer

Fakulta managementu

University of Johannesburg

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Sociální média