Hankuk University Of Foreign Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

HUFS Spirit: Maják světové doby

Hankuk University Of Foreign Studies byla založena v roce 1954, aby vytvořila talentované jednotlivce, kteří by mohli dále modernizovat Koreu a přinést světový mír. Na základě skutečného porozumění a hluboké lásky pro lidi a lidstvo v Koreji podnikatelský duch HUFS pomohl Koreji vytvořit významnou přítomnost na světě a překonat národní nepříznivé události z korejské války.

HUFS bude nadále usilovat o mír pro celé lidstvo tím, že bude pokračovat v hledání pravdy a bude vytvářet novou kulturu. To bude především znamenat soustředění všech zdrojů na podporu talentovaných lidí pro Koreu ve světě a pro svět v Koreji.

Vzdělávací filozofie

Inspirován myšlenkou svobodné demokracie, HUFS podporuje rozvoj osobnosti studentů a buduje jejich vedoucí postavení, aby byli z nich vysoce schopní lidé, kteří mohou přispět k rozvoji Koreje a světa.

V tomto procesu se nikdy neosmívá od svého zakládajícího ducha "pravdy, míru a stvoření". HUFS se také snaží o nezávislost soukromé školy, aniž by ztratila z pohledu její povahu veřejné vzdělávací instituce.

Kromě toho se HUFS snaží odlišit sebe od ostatních vysokých škol a zachovat si jeho rozlišovací způsobilost, jak se projevuje ve svém názvu školy.

Zakladatelský duch

Pravda: Pravdy, které řídí naše životy jako majáky na obzoru Věnujeme svůj život hledání pravdy a posilujeme základy všech akademických studií ve světle pravdy, rozšiřujeme naše znalosti a zkušenosti o nás a světě.

Mír: Vzájemně prospěšné vztahy mezi jednotlivci, mezi národy a mezi lidstvem a přírodou HUFS je věnována akademické a kulturní výměně s jinými etnickými skupinami a těmi, kteří podporují jiné ideologie, aby připravily cestu dialogu a shodě lidské rasy, aby nakonec lidstvo může mírumilovně koexistovat a prosperovat

Tvorba: Podpora korejské kultury pro obohacení světa Společnost HUFS, založená na základě lásky k zemi, podporuje korejskou kulturu, aby obohatila svět v době otevřenosti a položila základy pro vytvoření nové kultury vhodné pro globalizaci.

Filozofie vzdělávání

HUFS získává svou vzdělávací filozofii z ducha motta školy, Pravda, Mír a Kreativita . Studenti se vyzývají, aby přijali ideály liberální demokracie a kultivovali pocit individuality a vedení, aby přispěli k obohacení a prosperitě národa a světa jako celku.

Cíle HUFS

HUFS kultivuje osvícené občany s globální perspektivou a tvůrčí profesionály, kteří budou v budoucnosti vést fúzi světových kultur. Studenti se vzdělávají v liberálním umění zahrnujícím humanitní obory, jakož i sociální a přírodní vědy, aby vybudovali zdravý základ znalostí.

Studenti jsou dále vyškoleni v jednom nebo více cizích jazycích, což je pro HUFS významnou prioritou a prioritou. Součástí jazykového vzdělávání je studium regionální geopolitiky, ekonomiky, společnosti a kultury v různých částech světa, aby se živilo skutečné občany světa.

Místa

Soul

Adresa, 1. řádek
107 Imun-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Korea
02450 Soul, Soul, Jižní Korea

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium