Al Baher Arabic Language Training Center

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v al-Baher, Vaše cesta úspěchu arabštině!

Arabština nabízí mnoho příležitostí v životě a může vést cestu k úspěšné budoucnosti. Ať už se rozhodujete učit arabštinu pro vzdělání, kariéru nebo jednoduše pro neuvěřitelnou životní zkušenost, Al Baher vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Vyberte si z našich různých arabských jazykových kurzů a nechte naše přátelské a profesionální instruktory vést k plynulosti. Na kurzu se setkáte s studenty z různých národností a budete mít zkušenosti, na které nikdy nezapomenete. Naše krásné, moderní jazykové centrum se nachází v komplexu Al Batoul, který se nachází v Abdounu, jedné z nejmodernějších oblastí v Ammánu Jordánsku. Díky pozoruhodnému umístění mohou naši studenti snadno přistupovat k různým restauracím, kavárnám, sportovním klubům a parkům. Nabízíme také různé možnosti ubytování, zábavné společenské aktivity, studium historie a kultury Středního východu.

Proč si vybrat Al Baher?

Al Baher Arabské jazykové školicí středisko poskytuje komplexní arabské jazykové výuky založené na důkazech pro studenty všech úrovní a věkových skupin prostřednictvím podporujících bezpečných a kulturních prostředí. Založena v roce 2005 a nachází se v Ammánu v Jordánsku, posláním Al Bahera je podpora arabských jazykových studentů v jejich profesním, osobním a akademickém rozvoji prostřednictvím různých ponořovacích a výukových kurzů. Al Baher nabízí své služby prostřednictvím oddaných, vzdělaných instruktorů s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vývoje jazyků. Naučte se a vylepšujte svou arabštinu s námi za jedinečný zážitek, který mění život. Slíbíme vám skvělé vzdělávací prostředí, zábavné a zajímavé lekce, profesionální učitele, kvalitní ubytování a možnost prozkoumat jedno z nejzajímavějších měst na světě.

Didaktika

Sledujeme komunikativní přístup k poskytování komplexního arabského výuky založeného na důkazech široké škále studentů prostřednictvím různých programů (včetně ponoření, učebny a distančního učení). Každý z těchto programů je příkladem našeho závazku dodat nejvyšší standardy v arabštině jazykové instrukce.

Chcete-li vytvořit učenlivý a relevantní rámec pro učení, naše hodiny se zaměřují na různá témata, která se liší od aktuálních záležitostí až po každodenní problémy. S pomocí našich profesionálních a přátelských učitelů budou naši studenti schopni vybrat si témata, která vytvářejí zájem, diskusi a diskusi ve třídě.

Každý student bude mít příležitost zapojit se do jazyka tím, že bude pracovat na jazykových dovednostech samostatně, v párech nebo v malých skupinách. Když se studenti dozví o jiných spolužácích a různých kulturách po celém světě, dozví se také o správné výslovnosti arabštiny, zvyšují a rozšiřují svou slovní zásobu, učí se gramatice, aby dokázali vytvořit správnou konstrukci vět. Nakonec se naši studenti budou moci vyjádřit přesným a vhodným způsobem, a to vše v arabštině!

Náš cíl

Naším posláním je podporovat arabské jazykové kurzy v jejich profesním, osobním a akademickém rozvoji prostřednictvím různých ponořovacích a výukových kurzů. Překračovat očekávání studentů nabídnutím výjimečných služeb, vyučováním prostřednictvím inovací a aplikací současných, přizpůsobených výukových stylů. Snažte se být nejlepší v arabských jazykových programech při zachování konkurenceschopných sazeb.

Každý student, ať už na úrovni 1 nebo 5, je povzbuzován a očekává se, že se bude aktivně podílet na třídě, což podporuje důraz našeho programu na rozvoj schopnosti studenta komunikovat v arabštině.

Návrh a posuzování kurikula

Naše učební osnovy jsou navrženy našimi dvojjazyčnými profesionálními arabskými specialisty. Jejich inovativní přístup a neustálý výzkum přispívají k tomu, aby Al Baher vedl pokroky v metodách a technologiích výuky jazyků. Vždy sledují potřeby našich studentů, aby zaručili kvalitní poskytování našich kurzů.

Na začátku své výuky chodí studenti Al Bahera na test umístění, aby zjistili svou úroveň arabštiny, a pak se připojí ke třídě s dalšími studenty stejné úrovně, jimiž získávají průběžné hodnocení prostřednictvím výukových kurzů, domácí úkoly a pravidelné úrovně testy.

Vytvářejí se přehledy, které poskytují podrobnou zpětnou vazbu o silných a slabých stránkách a také o celkovém pokroku každého studenta.

Náš tým

Al Baher Arabské jazykové školicí středisko zaměstnává 14 vysokoškolsky vzdělaných pracovníků, kteří poskytují přátelské, zdvořilé, efektivní, včasné a přesné služby. Spolehlivé a profesionální standardy našeho střediska udržují naši motivovaní dvojjazyční, dobře vyškolení inženýři z oblasti arabštiny, kteří mají více než deset let zkušeností v oboru. Jsou nadšeni, přátelští, a co je nejdůležitější - každý z nich je plně certifikován a akreditován ministerstvem vysokoškolského vzdělávání, aby udržel strukturované a komplexní třídy. Jsou vybírány s vysokým stupněm přehledu, neboť jsou klíčem k tomu, že Arabština je zábavná a efektivní.

Naši instruktoři včas poskytnou dokumentaci žadatelům (např. Informace o zkouškách / pohovorech), následované přiměřeným oznámením uchazečům o účast na zkouškách a rozhovorech. Instruktoři poskytují co nejdříve výsledky a smysluplnou zpětnou vazbu na testy a rozhovory s žadateli a dále monitorují vybrané metody a jejich účinnost a efektivitu.

Díky naší energii, odbornosti a nadšení pro výuku arabštiny je naším cílem pomoci studentům uspět v globální komunitě. V Al Baher máme tým lidí, kteří vás přivítá a cítí se jako doma. Zeptejte se je na akademické záležitosti, na společenské akce nebo na nejlepší místo dostat dobrou kávu! Jsou zde pro vás, mohou vás doprovázet na mnoha společenských aktivitách, které organizujeme. Budou vaši průvodci, jak vy a vaši noví mezinárodní přátelé prozkoumají.

Campus

Naše centrum se nachází v (Abdoun), jedné z nejmodernějších oblastí v Ammánu v Jordánsku.

Nachází se v komplexu Al Batoul, nové luxusní budově, která obsahuje mnoho hezkých obchodů a mnoho dalších zařízení, kromě pozoruhodného umístění, které umožňuje snadné spojení studentů s různými restauracemi, sportovními kluby, parky a je v docházkové vzdálenosti Taj Mall, jedno z nejnovějších nákupních center v Ammánu. V pětpodlažním obchodním domě najdete řadu specializovaných obchodů, obchod s potravinami (Cozmo), tucet restaurací a kaváren a prostorná kina. Al Baher ideální poloha a uvolněný venkovní způsob života nabízí studentům jedinečnou příležitost k učení.

Třídy jsou prováděny v pohodlném prostředí, kde si studenti mohou vychutnat své lekce v centrálních klimatizovaných učebnách, které jsou vybaveny pohodlnými stoly a židlemi nastavenými způsobem, který umožňuje studentům volně komunikovat. Každá třídní místnost je dodávána s velkou obrazovkou s vysokou technologií pro účely udržení našich studentů spojených s okolním světem a získání oprávnění těžit z nejnovějších učebních metod našich instruktorů pomocí učebních pomůcek pro audio / video. Studenti využívají bezplatnou bezdrátovou síť, WiFi síť a terminály a jsou vyzváni, aby si odpočinuli, studovali nebo si dělali domácí úkoly v našem studovně, dodávaném s počítači, který je pro ně cenově dostupný.

Místa

Amman

Adresa, 1. řádek
Al Masarrah street 5 ,Zahran, Amman , Jordan
Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko