Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v al-Baher, Vaše cesta úspěchu arabštině!

Arabština nabízí mnoho příležitostí v životě a může vést cestu k úspěšné budoucnosti. Ať už se rozhodujete učit arabštinu pro vzdělání, kariéru nebo jednoduše pro neuvěřitelnou životní zkušenost, Al Baher vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Vyberte si z našich různých arabských jazykových kurzů a nechte naše přátelské a profesionální instruktory vést k plynulosti. Na kurzu se setkáte s studenty z různých národností a budete mít zkušenosti, na které nikdy nezapomenete. Naše krásné, moderní jazykové centrum se nachází v komplexu Al Batoul, který se nachází v Abdounu, jedné z nejmodernějších oblastí v Ammánu Jordánsku. Díky pozoruhodnému umístění mohou naši studenti snadno přistupovat k různým restauracím, kavárnám, sportovním klubům a parkům. Nabízíme také různé možnosti ubytování, zábavné společenské aktivity, studium historie a kultury Středního východu.

Proč si vybrat Al Baher?

Al Baher Arabské jazykové školicí středisko poskytuje komplexní arabské jazykové výuky založené na důkazech pro studenty všech úrovní a věkových skupin prostřednictvím podporujících bezpečných a kulturních prostředí. Založena v roce 2005 a nachází se v Ammánu v Jordánsku, posláním Al Bahera je podpora arabských jazykových studentů v jejich profesním, osobním a akademickém rozvoji prostřednictvím různých ponořovacích a výukových kurzů. Al Baher nabízí své služby prostřednictvím oddaných, vzdělaných instruktorů s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vývoje jazyků. Naučte se a vylepšujte svou arabštinu s námi za jedinečný zážitek, který mění život. Slíbíme vám skvělé vzdělávací prostředí, zábavné a zajímavé lekce, profesionální učitele, kvalitní ubytování a možnost prozkoumat jedno z nejzajímavějších měst na světě.

Didaktika

Sledujeme komunikativní přístup k poskytování komplexního arabského výuky založeného na důkazech široké škále studentů prostřednictvím různých programů (včetně ponoření, učebny a distančního učení). Každý z těchto programů je příkladem našeho závazku dodat nejvyšší standardy v arabštině jazykové instrukce.

Chcete-li vytvořit učenlivý a relevantní rámec pro učení, naše hodiny se zaměřují na různá témata, která se liší od aktuálních záležitostí až po každodenní problémy. S pomocí našich profesionálních a přátelských učitelů budou naši studenti schopni vybrat si témata, která vytvářejí zájem, diskusi a diskusi ve třídě.

Každý student bude mít příležitost zapojit se do jazyka tím, že bude pracovat na jazykových dovednostech samostatně, v párech nebo v malých skupinách. Když se studenti dozví o jiných spolužácích a různých kulturách po celém světě, dozví se také o správné výslovnosti arabštiny, zvyšují a rozšiřují svou slovní zásobu, učí se gramatice, aby dokázali vytvořit správnou konstrukci vět. Nakonec se naši studenti budou moci vyjádřit přesným a vhodným způsobem, a to vše v arabštině!

Náš cíl

Naším posláním je podporovat arabské jazykové kurzy v jejich profesním, osobním a akademickém rozvoji prostřednictvím různých ponořovacích a výukových kurzů. Překračovat očekávání studentů nabídnutím výjimečných služeb, vyučováním prostřednictvím inovací a aplikací současných, přizpůsobených výukových stylů. Snažte se být nejlepší v arabských jazykových programech při zachování konkurenceschopných sazeb.

Každý student, ať už na úrovni 1 nebo 5, je povzbuzován a očekává se, že se bude aktivně podílet na třídě, což podporuje důraz našeho programu na rozvoj schopnosti studenta komunikovat v arabštině.

Návrh a posuzování kurikula

Naše učební osnovy jsou navrženy našimi dvojjazyčnými profesionálními arabskými specialisty. Jejich inovativní přístup a neustálý výzkum přispívají k tomu, aby Al Baher vedl pokroky v metodách a technologiích výuky jazyků. Vždy sledují potřeby našich studentů, aby zaručili kvalitní poskytování našich kurzů.

Na začátku své výuky chodí studenti Al Bahera na test umístění, aby zjistili svou úroveň arabštiny, a pak se připojí ke třídě s dalšími studenty stejné úrovně, jimiž získávají průběžné hodnocení prostřednictvím výukových kurzů, domácí úkoly a pravidelné úrovně testy.

Vytvářejí se přehledy, které poskytují podrobnou zpětnou vazbu o silných a slabých stránkách a také o celkovém pokroku každého studenta.

Náš tým

Al Baher Arabské jazykové školicí středisko zaměstnává 14 vysokoškolsky vzdělaných pracovníků, kteří poskytují přátelské, zdvořilé, efektivní, včasné a přesné služby. Spolehlivé a profesionální standardy našeho střediska udržují naši motivovaní dvojjazyční, dobře vyškolení inženýři z oblasti arabštiny, kteří mají více než deset let zkušeností v oboru. Jsou nadšeni, přátelští, a co je nejdůležitější - každý z nich je plně certifikován a akreditován ministerstvem vysokoškolského vzdělávání, aby udržel strukturované a komplexní třídy. Jsou vybírány s vysokým stupněm přehledu, neboť jsou klíčem k tomu, že Arabština je zábavná a efektivní.

Naši instruktoři včas poskytnou dokumentaci žadatelům (např. Informace o zkouškách / pohovorech), následované přiměřeným oznámením uchazečům o účast na zkouškách a rozhovorech. Instruktoři poskytují co nejdříve výsledky a smysluplnou zpětnou vazbu na testy a rozhovory s žadateli a dále monitorují vybrané metody a jejich účinnost a efektivitu.

Díky naší energii, odbornosti a nadšení pro výuku arabštiny je naším cílem pomoci studentům uspět v globální komunitě. V Al Baher máme tým lidí, kteří vás přivítá a cítí se jako doma. Zeptejte se je na akademické záležitosti, na společenské akce nebo na nejlepší místo dostat dobrou kávu! Jsou zde pro vás, mohou vás doprovázet na mnoha společenských aktivitách, které organizujeme. Budou vaši průvodci, jak vy a vaši noví mezinárodní přátelé prozkoumají.

Campus

Naše centrum se nachází v (Abdoun), jedné z nejmodernějších oblastí v Ammánu v Jordánsku.

Nachází se v komplexu Al Batoul, nové luxusní budově, která obsahuje mnoho hezkých obchodů a mnoho dalších zařízení, kromě pozoruhodného umístění, které umožňuje snadné spojení studentů s různými restauracemi, sportovními kluby, parky a je v docházkové vzdálenosti Taj Mall, jedno z nejnovějších nákupních center v Ammánu. V pětpodlažním obchodním domě najdete řadu specializovaných obchodů, obchod s potravinami (Cozmo), tucet restaurací a kaváren a prostorná kina. Al Baher ideální poloha a uvolněný venkovní způsob života nabízí studentům jedinečnou příležitost k učení.

Třídy jsou prováděny v pohodlném prostředí, kde si studenti mohou vychutnat své lekce v centrálních klimatizovaných učebnách, které jsou vybaveny pohodlnými stoly a židlemi nastavenými způsobem, který umožňuje studentům volně komunikovat. Každá třídní místnost je dodávána s velkou obrazovkou s vysokou technologií pro účely udržení našich studentů spojených s okolním světem a získání oprávnění těžit z nejnovějších učebních metod našich instruktorů pomocí učebních pomůcek pro audio / video. Studenti využívají bezplatnou bezdrátovou síť, WiFi síť a terminály a jsou vyzváni, aby si odpočinuli, studovali nebo si dělali domácí úkoly v našem studovně, dodávaném s počítači, který je pro ně cenově dostupný.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Al Baher Arabic Language Training Center

Al- Baher nabízí dvě ponorovací kurzy, které jsou nabízeny po celý rok a nejsou omezeny na náš běžný programový kalendář. ... [+]

Al- Baher nabízí dvě ponorovací kurzy, které jsou nabízeny po celý rok a nejsou omezeny na náš běžný programový kalendář.

* Intenzivní ponoření: (4 - 12 týdnů)

Tento kurz se zaměřuje na krátké časové ponoření studentů do autentického arabského prostředí. Studenti preferují, aby se zabývali zlepšením nebo udržováním své stávající arabské úrovně nebo se připravovali na práci v arabsky mluvící zemi

* Dlouhodobé ponoření: (3 - 12 měsíců)

Tento kurz vyzývá studenty k tomu, aby se obklopili jazykem s intenzivním poučením. Studenti se podrobí monitorovacímu testu kromě týdenních plánů výuky s jasnými, vzájemně definovanými cíli. Prostřednictvím rozmanitých učebních osnov si třídy zajistí, aby byly vyučovány vhodné a relevantní dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní. Důraz je kladen na zvláštní zájmy studentů a použití jazyka.... [-]

Jordánsko Amman
Přihlašování započato
Angličtina
1 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Al Baher Arabic Language Training Center

Je-li Vaším cílem rozvíjet plynulost pomocí našeho mluveného dialektu (Ammiya / hovorové), AL-Baher nabízí tento program pro maximalizaci vaší každodenní interakce a komu ... [+]

Přehled:

Je-li Vaším cílem rozvíjet plynulost pomocí našeho mluveného dialektu (Ammiya / hovorové), AL-Baher nabízí tento program pro maximalizaci vaší každodenní interakce a komunikace. Studenti budou moci používat arabštinu v multikulturním duchu, který jim pomůže rozšířit jejich horizonty a rozšíření jejich sociálních sítí.

3- Přečtěte a pochopte krátké a jednoduché texty nebo zprávy od přátel a nejdůležitější informace v reklamách obsahujících známé slovní zásoby slov.

4- Napište srozumitelné texty o známých tématech popisujících zkušenosti, události, pocity a reakce.... [-]

Jordánsko Amman
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 - 10 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Al Baher Arabic Language Training Center

Malá individuální pozornost může opravdu zajít na dlouhou cestu! Soukromá lekce znamená osobní zaměření na vás. Získáte nedělitelnou pozornost svého učitele, plus pokyny ... [+]

Malá individuální pozornost může opravdu zajít na dlouhou cestu! Soukromá lekce znamená osobní zaměření na vás. Získáte nedělitelnou pozornost svého učitele, plus pokyny a zpětnou vazbu, která je specifická pro vás a vaše cíle.

Pokud chcete v krátké době výrazně zlepšit svou úroveň a zaměřit své učení na konkrétní oblasti, přihlaste se k individuálnímu kurzu v Al Baher a maximalizujte svůj pokrok prostřednictvím soukromých lekcí. Jedná se o nejvíce flexibilní a osobní kurz, který je k dispozici po celý rok na základě žádosti. Soukromé lekce se mohou konat ve dnech nebo večerů v závislosti na dostupnosti instruktorů.

... [-]
Jordánsko Amman
Přihlašování započato
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Al Baher Arabic Language Training Center

Al Baher nabízí přípravné kurzy pro takové zkoušky, které budou vaším zásadním krokem k úspěchu a za pomoci našich zkušených a profesionálních instruktorů zajistíme pro v ... [+]

Přehled

Studenti mají různé cíle, které chtějí dosáhnout, například chtějí mít kariéru v mezinárodním prostředí nebo získat konkurenční výhodu ve své kariéře. Jiní mohou chtít navštěvovat arabsky mluvící univerzitu nebo hledat lepší příležitosti pro budoucí zaměstnání. Aby bylo možné dosáhnout výše uvedených cílů, jsou studenti povinni absolvovat jeden nebo více zkoušek uvedených níže. Al Baher nabízí přípravné kurzy pro takové zkoušky, které budou vaším zásadním krokem k úspěchu a za pomoci našich zkušených a profesionálních instruktorů zajistíme pro vás ty nejlepší výsledky.

INTERAGENČNÍ JAZYK ROUNDTABLE (ILR) ... [-]
Jordánsko Amman
Přihlašování započato
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Al Baher Arabic Language Training Center

Moderní arabština (MSA) je oficiální arabština. Může být psáno a mluveno a mezi psanou a mluvenou formou není žádný rozdíl. Ve své písemné podobě je MSA jazykem literatur ... [+]

Přehled:

Moderní arabština (MSA) je oficiální arabština. Může být psáno a mluveno a mezi psanou a mluvenou formou není žádný rozdíl. Ve své písemné podobě je MSA jazykem literatury a médií (knihy, noviny, uliční značky, nápisy atd.)

Mluvená forma je jazyk používaný v televizi, ve vládě a parlamentu a při oficiálních příležitostech (konference, semináře atd.)

Program MSA v Al-Baher je rozdělen na čtyři úrovně: (Začátečník - předstupně-pokročilý a pokročilý) tyto kurzy zajišťují hladký přenos pro studenty začínající od úrovně začátečníků až po pokročilou úroveň podle standardů společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR).... [-]

Jordánsko Amman
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 - 12 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině