Přečtěte si oficiální popis

Alexander College

O Alexander College

Poslání a cíle

Alexander College pomáhá mladým lidem mít prospěch z účasti v komunitě vysokoškolského vzdělávání. Zajišťujeme první dva roky vysokoškolské studium vedoucí k Associate stupně a převod univerzity v studenta-střed a podpůrném prostředí.

cíle:

 • Poskytují závažné a podpůrné výukové prostředí, kde se studenti s různými kulturních prostředí a jazykových schopností může začít vysokoškolské studium a zároveň zlepšit jejich anglické jazykové dovednosti.
 • Poskytovat akademickou přípravu, který je veden dalšími akademickými institucemi v celé Severní Americe i mimo něj, a která poskytuje základ pro úspěšný průběh prostřednictvím více pokročilých studií.
 • Podporovat individuální růst a vývoj tím, že podporuje akademické úspěchy a zapojení každého studenta do společenského života sboru.
 • Zřídit a udržovat pověst pro vynikající výsledky v akademické obci v každém aspektu College programů, činností a služeb.

Často kladené otázky (FAQ)

Alexander College

Jaké doklady musím předložit s mé žádosti?

Následující dokumenty jsou potřebné pro přijetí:

 • Oficiální vysoká škola přepis v angličtině, nebo s oficiálním nebo úředně ověřeným anglickým překladem, který ukazuje výsledky za poslední tři roky vysoké školy. Studenti stále v platové třídě 12, může požádat před dokončením studia, a jakmile absolvoval jsou povinni předložit konečné oficiální přepis před registrací kurzu.
 • Oficiální vysoké školy maturitní vysvědčení, v angličtině, nebo s oficiálním nebo úředně ověřeným anglickým překladem.
 • Výsledky English Test (TOEFL, IELTS nebo ekvivalent) v případě potřeby.
 • Všechny ostatní oficiální Pomaturitní přepisy z jiných kanadských institucí, v případě potřeby.
 • Vstupné s neoficiálními dokumenty tvoří případně
 • Pasovou fotografii a info stránky
 • Povolení ke studiu / studentské vízum / PR karta / kanadské občanství
 • Zdravotní pojištění krytí

Jsem mezinárodní studentská. Musím předložit žádné zvláštní doklady?

Ano. Zahraniční studenti vyžadují několik dalších dokumentů.

 • Povolení k zaměstnání studie před registrací samozřejmě nutná.
 • Ověřený anglický překlad je pro jakoukoli aplikaci dokumenty, které nejsou v angličtině potřeby.

Kdy je termín podávání přihlášek?

Vstupné zůstane otevřená až do konce druhého týdne tříd v řádném termínu, a na konci prvního týdne tříd v jarních a letních měsících intenzivní období. Toto datum se nazývá add / drop / změna termín. Některé kurzy mohou vyplnit rychle, a my podporovat nové studenty, aby podávali žádosti co nejrychleji, aby měli co největší výběr chodech.

Kdy začít třídy?

Akademický rok je rozdělen do čtyř podmínek: Podzim (září-prosinec), Winter (Jan-duben), jaro (květen-červenec) a letní intenzivní (červenec-Aug).

Jsem v zámoří mezinárodní student, a musím žádat o studijní povolení přijít do Kanady. Kolik peněz musím platit za školné vklad?

Výuka vklad odpovídá poplatkům za 15 kreditů (1 termín / 5 chodů). Tato částka je 7,200.00 $

Jak si mohu požádat o finanční pomoc?

Vzdělávací studentské půjčky jsou k dispozici pro domácí studenty Alexander College z národní vlády Kanady, stejně jako z provincie Britská Kolumbie.

univerzita Přenos

Alexander College

O přístup k univerzitě a program podle Vaší volby

Použití přenosu programu univerzity, studenti jsou schopni prozkoumat jejich zájmy prostřednictvím prvního a druhého ročníku univerzitní kurzy, které mohou být převedeny na vysoké škole nebo vysoké škole v druhém nebo třetím roce programu.

Bakalářské hodnosti jsou typicky čtyři roky v trvání, a jsou nabízeny ve všech významných veřejných a soukromých vysokých škol v Kanadě. Tyto univerzity použití systému na základě kreditního systému, s velkými společnostmi (specializací) a studijních programů, které vyžadují dokončení stanoveného počtu kreditů kurzu. A Standard bakalářský studijní program vyžaduje absolvování 120 kreditů celkem.

Je možné, aby studenti vstoupit vysokou školu po absolvování kurzu nějaké úvěry na vysoké škole. V Britské Kolumbii, většina akreditovaných veřejných a soukromých vysokých škol a univerzit umožňují studentům převést své pomaturitní úvěry vůči bakalářského studijního programu dle vlastního výběru v rámci Columbia Britské rady pro přijetí a transfer systému (BCCAT). Studenti, kteří vstupují univerzitu přes vysokou školu (na rozdíl od zadání univerzitu přímo po dokončení střední školy) se nazývají studenty převodu.

Chcete-li získat přístup k univerzitě, přenášet studenti musí splňovat požadavky na přiznání, že univerzity. Kromě toho mohou studenti musí splnit požadavky programu pro přijetí do některých fakult, oddělení, nebo škol.

Alexander College nabízí širokou škálu prvního a druhého ročníku univerzitní kurzy, které jsou přenositelné v rámci systému BCCAT i mimo ni. To umožňuje studentům získat kredity pro kurzy přijatá v Alexander College na univerzitě dle vlastního výběru.

Chcete-li pomáhat studentům při výběru kurzů, které jim umožní úspěšně převést na univerzitě, Alexander College nabízí Academic poradenských služeb všem svým studentům. Akademických poradců pomoci studentům pochopit, univerzitní a fakultní přijímací požadavky a vytvořit studijní plán, který by dal jim na cestu splnění požadavků na studijní program má bakalářský. V závislosti na jedinečné situaci každého studenta, akademických poradců pomoci studentům při posuzování jejich předpoklady a dosavadní vysokoškolské zkoušky s cílem vytvořit plán pro hladký přechod na vysokou školu podle svého výběru.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista přírodních věd

Alexander College

Associate fakulta Udělen je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby š ... [+]

Associate fakulta Udělen

Přehled

Associate fakulta Udělen je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby široce založeného znalostí a zkušeností v rámci přípravy na vstup do pracovního procesu, nebo jako základ pro další magisterského studia.

Studenti v rámci spolupracovník programu Science získají multidisciplinární znalosti přírodních a aplikovaných věd, a rozvíjet své kritické myšlení a výzkum dovedností. Program poskytuje komplexní vzdělávací zkušenost, která také umožňuje studentům přizpůsobit a zaměřit svou ročníkovou práci v oblasti osobního zájmu, jako je biologie, chemie, počítačové vědy, matematiky nebo fyziky. Studenti mohou také splnit podstatnou část svých práce v kurzu požadavky pro první rok a strojírenství diplomových programů.... [-]

Kanada Burnaby
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Alexander College

Associate of Arts (Business) Stupeň je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen ... [+]

Spolupracovník umění (Business) Stupeň

Přehled

Associate of Arts (Business) Stupeň je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby široce založeného znalostí a zkušeností v rámci přípravy na vstup do pracovního procesu, nebo jako základ pro další magisterského studia.

Studenti v rámci Associate umění (Business) Studijní program bude získat multidisciplinární znalosti v fakultách ekonomie, managementu, účetnictví, marketingu a statistické analýzy, a bude rozvíjet jejich kritické myšlení a výzkumné dovednosti. Součástí programu je také přizpůsobitelnou koncentrace v ekonomice, která umožňuje studentům, aby dále zkoumat ekonomickou teorii a aplikace ve spojení s vybraným tématům týkajících se obchodu přidružený umění (Business) Stupeň je fundamentální stupeň se skládá z 64 kreditů celkem, typicky dokončena v průběhu lhůta dvouletá. Požadavky na program obsahuje minimálně 24 kreditů v oblasti ekonomie a minimálně 12 kreditů v Commerce.... [-]

Kanada Burnaby
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Associate of Arts (ekonomika) Stupeň je dvouletá pověření nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby ši ... [+]

Spolupracovník umění (ekonomie) Stupeň

Associate of Arts (ekonomika) Stupeň je dvouletá pověření nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby široce založeného znalostí a zkušeností v rámci přípravy na vstup do pracovního procesu, nebo jako základ pro další magisterského studia.

Studenti v rámci spolupracovník programu Arts (ekonomie) míra získají multidisciplinární znalosti v oblasti teoretické a aplikované ekonomie, stejně jako soutěžní chování, hospodářská politika a globální ekonomiku. Studenti získají nástroje, aby bylo možné analyzovat produkce, distribuce a spotřeba zboží a služeb.... [-]

Kanada Burnaby
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Associate of Arts (psychologie) míra je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navrže ... [+]

Spolupracovník umění (psychologie) Stupeň

Přehled

Associate of Arts (psychologie) míra je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby široce založeného znalostí a zkušeností v rámci přípravy na vstup do pracovního procesu, nebo jako základ pro další magisterského studia.

Studenti Associate umění (psychologie) studijním programu získají multidisciplinární znalosti v fakultách umění, humanitních a sociálních věd, a rozvíjet své kritické myšlení a výzkum dovedností. Součástí programu je také přizpůsobitelnou koncentrace v psychologii, která umožňuje studentům prozkoumat různé oblasti v psychologii, včetně kognitivních a abnormální psychologie, analýza dat, metodologie výzkumu a vědecký základ lidského chování.... [-]

Kanada Burnaby
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Associate fakulta Udělen je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby š ... [+]

Spolupracovník fakulta Udělen

Přehled

Associate fakulta Udělen je dvouletý studijní vysokoškolák nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie i mimo ni. Associate Studijní program je navržen tak, aby široce založeného znalostí a zkušeností v rámci přípravy na vstup do pracovního procesu, nebo jako základ pro další magisterského studia.

Studenti v rámci spolupracovník programu míry umění získají multidisciplinární znalosti v fakultách umění, humanitních a sociálních věd, a rozvíjet své kritické myšlení a výzkum dovedností. Program poskytuje komplexní vzdělávací zkušenost, která také umožňuje studentům přizpůsobit své celoroční práce s cílem zaměřit se na ploše osobního zájmu.... [-]

Kanada Burnaby
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Alexander College

Anglická pro akademické účely Program je přípravný program určený k rozvoji klíčových dovedností English jazyka do post-sekundární kontextu, umožňuje studentům přiblížit ... [+]

angličtina pro akademické účely Počet hřiště Název kurz University-Level Course Způsobilost ENGL 094 English Foundations 1: Horní Beginner N / A ENGL 095 English Foundations 2: mírně pokročilí N / A ENGL 096 Akademický Příprava: Intermediate N / A ENGL 097 Akademický Příprava: Upper-Intermediate N / A ENGL 098 Akademický Příprava: Nižší Advanced Až 2 kurzů na univerzitní úrovni ENGL 099 Akademický Příprava: Advanced Až 3 kurzů na univerzitní úrovni základy CESKY 094 a 095 jsou určeny pro studenty, kteří potřebují budování základů anglického jazyka před přechodem na akademické související dovednos... [-]
Kanada Burnaby
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Alexander College - Your Road to University Starts Here