Alexander College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Alexander College

Alexander College je soukromá postsekundární instituce, která každoročně slouží přibližně 2 000 studentům. Alexander College nabízí řadu bakalářských a transferových programů [viz programy], včetně University Transfer, Associate of Arts degree a Associate of Science degree.

K dispozici je také integrovaný program Angličtina pro akademické účely, který pomáhá anglickým mluvčím, kteří nepocházejí z rodného jazyka, s přechodem na univerzitní studium v anglickém jazyce.

Alexander College je uznán a akreditován ministerstvem pro pokročilé vzdělávání BC, Radou pro zajištění kvality titulů (DQAB), programem pro zajištění kvality vzdělávání BC (EQA) a je hrdým účastníkem systému přenosu BC pořádaného Radou BC pro přijímací řízení a Převod (BCCAT).

Akademický rok má čtyři termíny: podzim (září-prosinec), zima (leden-duben), jaro (květen-červenec) a letní intenzivní (červenec-srpen).

130089_downtown_campusshot22.jpg

Mise

Alexander College usiluje o dokonalost ve vysokoškolském vzdělávání pro studenty z mnoha kulturních prostředí a jazykových schopností poskytováním mezinárodně uznávaných univerzitních přenosových kurzů a studijních programů, individuálních podpůrných služeb a aktivit kampusu za účelem podpory zapojení místních a globálních komunit.

Hlavní témata

 • Poskytovat podpůrné vzdělávací prostředí pro studenty s mnoha kulturními zázemími a jazykovými schopnostmi.
 • Nabídka mezinárodně uznávaných univerzitních transferových kurzů a studijních programů.
 • Podporovat individuální růst a rozvoj prostřednictvím akademických úspěchů a angažovanosti v komunitě, přípravou studentů na budoucí studium a kariéru.

130094_campus.jpg

Často kladené otázky (FAQ)

Jaký druh dokumentů musím podat svou žádost?

K přijetí jsou vyžadovány následující dokumenty:

 • Úřední přepis střední školy, v angličtině nebo s úředním nebo notářským překladem v angličtině, který ukazuje výsledky za poslední tři roky střední školy. Studenti, kteří jsou stále v platové třídě 12, se mohou přihlásit před ukončením studia a po ukončení studia jsou povinni před zápisem do kurzu předložit konečný oficiální přepis.
 • Úřední maturitní vysvědčení, v angličtině nebo s úředním nebo notářským překladem v angličtině.
 • Výsledky testů v angličtině (TOEFL, IELTS nebo ekvivalent), pokud jsou k dispozici.
 • Všechny ostatní úřední postsekundární přepisy od ostatních kanadských institucí, pokud jsou k dispozici.
 • Případný formulář pro přijetí s neoficiálními dokumenty
 • Pasová fotografie a informační stránka
 • Studijní povolení / studentské vízum / PR karta / kanadské občanství
 • Zdravotní pojištění

Jsem mezinárodní student. Musím předložit nějaké speciální dokumenty?

Ano. Zahraniční studenti vyžadují několik dalších dokumentů.

 • Před registrací kurzu je vyžadováno studijní povolení.
 • Ověřený anglický překlad je vyžadován pro všechny aplikační dokumenty, které nejsou v anglickém jazyce.

Kdy je uzávěrka přihlášek?

Vstupné zůstává otevřené do konce druhého týdne kurzů v řádném termínu a do konce prvního týdne kurzů v jarním a letním intenzivním období. Toto datum se nazývá termín přidání / přetažení / změny. Některé kurzy se mohou vyplnit rychle a doporučujeme novým studentům, aby co nejdříve podali přihlášky, aby měli co největší výběr.

Kdy začnou třídy?

Akademický rok je rozdělen na čtyři termíny: podzim (září-prosinec), zima (leden-duben), jaro (květen-červenec) a letní intenzivní (červenec-srpen).

Jsem zahraniční zahraniční student a do Kanady musím požádat o povolení ke studiu. Kolik peněz musím zaplatit školné?

Záloha za studium se rovná poplatkům za 15 kreditů (1 semestr / 5 kurzů). Tato částka činí 7 200,00 USD

Jak mohu požádat o finanční pomoc?

Vzdělávací studentské půjčky jsou k dispozici pro domácí studenty Alexander College od národní vlády Kanady, stejně jako z provincie Britské Kolumbie.

130093_transfer-students.jpg

Univerzitní převod

Získejte vstup na univerzitu a program dle vašeho výběru

Pomocí programu univerzitního převodu jsou studenti schopni zkoumat své zájmy prostřednictvím prvního a druhého ročníku univerzitních kurzů, které mohou být převedeny na vysokou školu nebo univerzitu ve druhém nebo třetím programovém roce. Bakalářské tituly obvykle trvají čtyři roky a jsou nabízeny všemi významnými veřejnými a soukromými univerzitami v Kanadě.

Tyto univerzity používají kreditový systém, s velkými (specializacemi) a studijními programy, které vyžadují dokončení stanoveného počtu kreditů za kurzy. Standardní bakalářský studijní program vyžaduje absolvování celkem 120 kreditů. Je možné, aby studenti vstoupili na vysokou školu po dokončení některých kreditů za studium na vysoké škole. V Britské Kolumbii většina akreditovaných veřejných a soukromých vysokých škol a univerzit umožňuje studentům převádět své postsekundární kredity na bakalářský studijní program podle vlastního výběru v rámci systému Britské Kolumbie pro přijímání a převod (BCCAT).

130103_IMG_1407.jpg

Studenti, kteří vstupují na univerzitu přes vysokou školu (na rozdíl od vstupu na vysokou školu bezprostředně po dokončení střední školy), se nazývají transfer studenti. Aby studenti dosáhli přijetí na vysokou školu, musí splnit požadavky na přijetí na tuto univerzitu. Kromě toho mohou studenti muset splnit programové požadavky pro přijetí na některé fakulty, katedry nebo školy. Alexander College nabízí širokou škálu prvního a druhého ročníku univerzitních kurzů, které jsou přenositelné v rámci systému BCCAT i mimo něj.

To umožňuje studentům získat kredity za kurzy absolvované na Alexander College na univerzitě podle svého výběru. Alexander College nabízí akademickým poradenským službám všem svým studentům pomoc při výběru předmětů, které jim umožní úspěšný přechod na univerzitu. Akademičtí poradci pomáhají studentům porozumět požadavkům na přijetí na vysokou školu a na fakultu a vytvořit studijní plán, který by je uvedl na cestu splnění požadavků bakalářského studijního programu.

V závislosti na jedinečné situaci každého studenta pomáhají akademičtí poradci studentům posoudit jejich předpoklady a předchozí vysokoškolské kursy, aby vytvořili plán pro hladký přechod na univerzitu podle svého výběru.

Místa

Burnaby

Adresa, 1. řádek
#101 - 4603 Kingsway
Burnaby, BC, Canada V5H 4M4

Burnaby, Britská Kolumbie, Kanada

Vancouver

Adresa, 1. řádek
#100 - 602 West Hastings Street
Vancouver, BC, Canada V6B 1P2

Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium