Přečtěte si oficiální popis

Alexander College

O Alexander College

Poslání a cíle

Alexander College pomáhá mladým lidem mít prospěch z účasti v komunitě vysokoškolského vzdělávání. Zajišťujeme první dva roky vysokoškolské studium vedoucí k Associate stupně a převod univerzity v studenta-střed a podpůrném prostředí.

cíle:

 • Poskytují závažné a podpůrné výukové prostředí, kde se studenti s různými kulturních prostředí a jazykových schopností může začít vysokoškolské studium a zároveň zlepšit jejich anglické jazykové dovednosti.
 • Poskytovat akademickou přípravu, který je veden dalšími akademickými institucemi v celé Severní Americe i mimo něj, a která poskytuje základ pro úspěšný průběh prostřednictvím více pokročilých studií.
 • Podporovat individuální růst a vývoj tím, že podporuje akademické úspěchy a zapojení každého studenta do společenského života sboru.
 • Zřídit a udržovat pověst pro vynikající výsledky v akademické obci v každém aspektu College programů, činností a služeb.

Často kladené otázky (FAQ)

Alexander College

Jaké doklady musím předložit s mé žádosti?

Následující dokumenty jsou potřebné pro přijetí:

 • Oficiální vysoká škola přepis v angličtině, nebo s oficiálním nebo úředně ověřeným anglickým překladem, který ukazuje výsledky za poslední tři roky vysoké školy. Studenti stále v platové třídě 12, může požádat před dokončením studia, a jakmile absolvoval jsou povinni předložit konečné oficiální přepis před registrací kurzu.
 • Oficiální vysoké školy maturitní vysvědčení, v angličtině, nebo s oficiálním nebo úředně ověřeným anglickým překladem.
 • Výsledky English Test (TOEFL, IELTS nebo ekvivalent) v případě potřeby.
 • Všechny ostatní oficiální Pomaturitní přepisy z jiných kanadských institucí, v případě potřeby.
 • Vstupné s neoficiálními dokumenty tvoří případně
 • Pasovou fotografii a info stránky
 • Povolení ke studiu / studentské vízum / PR karta / kanadské občanství
 • Zdravotní pojištění krytí

Jsem mezinárodní studentská. Musím předložit žádné zvláštní doklady?

Ano. Zahraniční studenti vyžadují několik dalších dokumentů.

 • Povolení k zaměstnání studie před registrací samozřejmě nutná.
 • Ověřený anglický překlad je pro jakoukoli aplikaci dokumenty, které nejsou v angličtině potřeby.

Kdy je termín podávání přihlášek?

Vstupné zůstane otevřená až do konce druhého týdne tříd v řádném termínu, a na konci prvního týdne tříd v jarních a letních měsících intenzivní období. Toto datum se nazývá add / drop / změna termín. Některé kurzy mohou vyplnit rychle, a my podporovat nové studenty, aby podávali žádosti co nejrychleji, aby měli co největší výběr chodech.

Kdy začít třídy?

Akademický rok je rozdělen do čtyř podmínek: Podzim (září-prosinec), Winter (Jan-duben), jaro (květen-červenec) a letní intenzivní (červenec-Aug).

Jsem v zámoří mezinárodní student, a musím žádat o studijní povolení přijít do Kanady. Kolik peněz musím platit za školné vklad?

Výuka vklad odpovídá poplatkům za 15 kreditů (1 termín / 5 chodů). Tato částka je 7,200.00 $

Jak si mohu požádat o finanční pomoc?

Vzdělávací studentské půjčky jsou k dispozici pro domácí studenty Alexander College z národní vlády Kanady, stejně jako z provincie Britská Kolumbie.

univerzita Přenos

Alexander College

O přístup k univerzitě a program podle Vaší volby

Použití přenosu programu univerzity, studenti jsou schopni prozkoumat jejich zájmy prostřednictvím prvního a druhého ročníku univerzitní kurzy, které mohou být převedeny na vysoké škole nebo vysoké škole v druhém nebo třetím roce programu.

Bakalářské hodnosti jsou typicky čtyři roky v trvání, a jsou nabízeny ve všech významných veřejných a soukromých vysokých škol v Kanadě. Tyto univerzity použití systému na základě kreditního systému, s velkými společnostmi (specializací) a studijních programů, které vyžadují dokončení stanoveného počtu kreditů kurzu. A Standard bakalářský studijní program vyžaduje absolvování 120 kreditů celkem.

Je možné, aby studenti vstoupit vysokou školu po absolvování kurzu nějaké úvěry na vysoké škole. V Britské Kolumbii, většina akreditovaných veřejných a soukromých vysokých škol a univerzit umožňují studentům převést své pomaturitní úvěry vůči bakalářského studijního programu dle vlastního výběru v rámci Columbia Britské rady pro přijetí a transfer systému (BCCAT). Studenti, kteří vstupují univerzitu přes vysokou školu (na rozdíl od zadání univerzitu přímo po dokončení střední školy) se nazývají studenty převodu.

Chcete-li získat přístup k univerzitě, přenášet studenti musí splňovat požadavky na přiznání, že univerzity. Kromě toho mohou studenti musí splnit požadavky programu pro přijetí do některých fakult, oddělení, nebo škol.

Alexander College nabízí širokou škálu prvního a druhého ročníku univerzitní kurzy, které jsou přenositelné v rámci systému BCCAT i mimo ni. To umožňuje studentům získat kredity pro kurzy přijatá v Alexander College na univerzitě dle vlastního výběru.

Chcete-li pomáhat studentům při výběru kurzů, které jim umožní úspěšně převést na univerzitě, Alexander College nabízí Academic poradenských služeb všem svým studentům. Akademických poradců pomoci studentům pochopit, univerzitní a fakultní přijímací požadavky a vytvořit studijní plán, který by dal jim na cestu splnění požadavků na studijní program má bakalářský. V závislosti na jedinečné situaci každého studenta, akademických poradců pomoci studentům při posuzování jejich předpoklady a dosavadní vysokoškolské zkoušky s cílem vytvořit plán pro hladký přechod na vysokou školu podle svého výběru.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista přírodních věd

Alexander College

Titul Associate of Science je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, ... [+]

Titul Associate of Science je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby poskytoval široké znalosti a zkušenosti při přípravě na vstup na pracovní sílu nebo jako základ pro další vysokoškolské studium.

Popis programu

Studenti v rámci studijního programu Associate of Science získají multidisciplinární znalosti o přírodních a aplikovaných vědách a rozvinou své kritické myšlení a výzkumné dovednosti. Program poskytuje komplexní vzdělávací zkušenost, která také umožňuje studentům přizpůsobit a zaměřit své kursy v oblasti osobního zájmu, jako je biologie, chemie, informatika, matematika nebo fyzika. Studenti také mohou splnit významnou část svých studijních požadavků na inženýrské a inženýrské diplomové programy prvního ročníku.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Alexander College

Titul Associate of Arts je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby ... [+]

Titul Associate of Arts je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby poskytoval široké znalosti a zkušenosti při přípravě na vstup na pracovní sílu nebo jako základ pro další vysokoškolské studium.

Popis programu

Studenti v rámci studijního programu Associate of Arts získají multidisciplinární znalosti na fakultách umění, humanitních a sociálních věd a rozvinou své kritické myšlení a výzkumné dovednosti. Program poskytuje komplexní zkušenost s učením, která také umožňuje studentům přizpůsobit své kursy tak, aby se zaměřili na oblast osobního zájmu.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Titul Associate of Arts (Economics) je dvouleté osvědčení, které nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, a ... [+]

Titul Associate of Arts (Economics) je dvouleté osvědčení, které nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby poskytoval široké znalosti a zkušenosti při přípravě na vstup na pracovní sílu nebo jako základ pro další vysokoškolské studium.

Popis programu

Studenti v rámci studijního programu Associate of Arts (Economics) získají multidisciplinární znalosti v oblasti teoretické a aplikované ekonomiky, jakož i konkurenčního chování, hospodářské politiky a globální ekonomiky. Studenti získají nástroje, aby mohli analyzovat výrobu, distribuci a spotřebu zboží a služeb.

Titul Associate of Arts (Economics) je základní titul skládající se z celkem 60 kreditů, obvykle dokončených během dvouletého období. Kredity musí zahrnovat minimálně 36 kreditů v umění, z toho nejméně 18 kreditů v ekonomice prvního a druhého roku. Po ukončení studijního programu přidruženého umění (ekonomie) se studenti mohou rozhodnout vstoupit na pracovní sílu nebo pokračovat v pregraduálním studiu.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Titul Associate of Arts (Business) je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navrž ... [+]

Titul Associate of Arts (Business) je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby poskytoval široké znalosti a zkušenosti při přípravě na vstup na pracovní sílu nebo jako základ pro další vysokoškolské studium.

Popis programu

Studenti v rámci studijního programu Associate of Arts (Business) získají multidisciplinární znalosti na fakultách ekonomie, managementu, účetnictví, marketingu a statistické analýzy a budou rozvíjet své dovednosti v oblasti kritického myšlení a výzkumu. Součástí programu je také přizpůsobitelná koncentrace v ekonomii, která umožňuje studentům dále zkoumat ekonomickou teorii a aplikace ve spojení s vybranými tématy souvisejícími s obchodem... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Titul Associate of Arts (Psychology) je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je nav ... [+]

Titul Associate of Arts (Psychology) je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby poskytoval široké znalosti a zkušenosti při přípravě na vstup na pracovní sílu nebo jako základ pro další vysokoškolské studium.

Popis programu

Studenti studijního programu Associate of Arts (Psychology) získají multidisciplinární znalosti na fakultách umění, humanitních a společenských věd a rozvíjejí své dovednosti v oblasti kritického myšlení a výzkumu. Program také zahrnuje přizpůsobitelnou koncentraci v psychologii, která umožňuje studentům prozkoumat různé oblasti psychologie, včetně kognitivní a abnormální psychologie, analýzy dat, metodologie výzkumu a vědecké základny lidského chování.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Alexander College

Program Angličtina pro akademické účely je přípravný program, který rozvíjí základní dovednosti anglického jazyka v postsekundárním kontextu. To umožňuje studentům přistu ... [+]

Program Angličtina pro akademické účely je přípravný program, který rozvíjí základní dovednosti anglického jazyka v postsekundárním kontextu. To umožňuje studentům přistupovat k vysokoškolským studiím s požadovanými základními znalostmi anglického jazyka.

Program Angličtina pro akademické účely (EAP) se skládá ze 6 úrovní. Každý z nich se zaměřuje na studium jazyků v kontextu akademických předmětů, jako jsou:

VědaEkonomikaPsychologieSociologieLiteraturaFilozofie

Jsou speciálně navrženy tak, aby rozvíjely akademické studijní a účastnické dovednosti našich studentů a zároveň zlepšovaly angličtinu na úroveň, která zajistí jejich úspěch v další univerzitní práci. Těchto 6 kurzů je rozděleno do 3 kategorií: nadace, střednědobá akademická příprava a pokročilá akademická příprava.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Pomocí programu univerzitního převodu jsou studenti schopni zkoumat své zájmy prostřednictvím prvního a druhého ročníku univerzitních kurzů, které mohou být převedeny na ... [+]

Získejte vstup na univerzitu a program dle vašeho výběru.

Co je to University Transfer Program v Kanadě?

Věděli jste, že existují dvě cesty, kterými můžete vstoupit na Britskou kolumbijskou univerzitu?

Přímý způsob: Směrem na vysokou školu hned po maturitěAlternativní způsob: Studenti začínají akademickou kariéru na vysoké škole a přecházejí do druhého / třetího roku bakalářského studijního programu

Tato alternativní cesta představuje U n iversity T ransfer P rogram .

Potřebujete-li pomoc s požadavky na univerzitní převody a požadavky na program, obraťte se na akademického poradce Camily Mirandy.

Nezapomeňte: Studijní plány univerzitních transferů vytvářejí akademičtí poradci pro každého studenta transferu individuálně, aby odráželi úroveň angličtiny studenta, předpoklady na střední škole, a co je důležitější, zamýšlenou univerzitu a program pro jejich titul.... [-]

Kanada Burnaby Vancouver
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Alexander College - Your Road to University Starts Here

Adresa destinace
#101 - 4603 Kingsway
Burnaby, BC, Canada V5H 4M4

Burnaby, Britská Kolumbie, CA
Sociální média
Adresa destinace
#100 - 602 West Hastings Street
Vancouver, BC, Canada V6B 1P2

Vancouver, Britská Kolumbie, CA
Sociální média