Aveda Institute Canada

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

prapor

UČIT SE. RŮST. STÁT

Pojďte s sen. Odcházet s kariérou.

Rozviňme svůj přirozený talent ...

"Naším posláním v Aveda je péče o svět, ve kterém žijeme, z produktů děláme na způsoby, kterými jsme se dát zpět do společnosti. V Aveda, snažíme se být příkladem vedení v oblasti životního prostředí a zodpovědnosti, a to nejen ve světě krásy, ale i po celém světě. " - Horst Rechelbacher, zakladatel

WT5

4 body rozdílu

Aveda Brand

Aveda je první kosmetická společnost vyrábí produkty s organickými, rostlinné bázi alternativy k syntetických chemických látek a balení se 100% certifikované větrné energie.

Vzdělávací program Špička

Aveda je jediná světová kosmetická značka, která má kompletní vzdělávací systém s vyhrazenými programů pro profesionální i vývoj salonu, aby se ujistil, že jste vždy na vrcholu své hry v tomto odvětví.

Tyto nekonečné možnosti

S naší 95% pracovních rychlostí umístění a sítí Aveda více než 7000 salon / lázně, ústavy a obchodech po celém světě, můžete jít kamkoliv svůj talent vás.

V průmyslu Innovators

Nechte se inspirovat kosmetickém průmyslu inovátorů, které volají Aveda domů. Učte se od těchto světoznámých světových umělců speciálních workshopů, odborných akcí a tříd Aveda Advanced Academy.

Tyto globální umělci zavolat Aveda domů a učit speciální semináře, dodávat návštěvní přednášky a vzít oddechový čas z výsluní inspirovat naše budoucí profesionály.

wt4

Naše Green Mission

V Aveda, doporučujeme naše studenty, aby se změna. Stanou se z nich velvyslanci tím, že se vůdce a vzdělávat své komunity o tom, jak žít ekologicky šetrné životní styl.

Salon odvětví se očekává růst o 31% v příštích deseti letech, se stále častěji stávají mezi nejspolehlivější, kreativní a výhodných mezinárodní kariéry.

S názvem Aveda za vámi možnosti jsou neomezené. Aveda může vést cestu k pracovním příležitostem a to jak uvnitř, tak vně globální Aveda sítě.

Aveda je jednou z nejrychleji rostoucích celosvětových salon sítí v průmyslu. Naši absolventi pokračovat být součástí tvůrčích týmů, které cestují po světě inspirovat dalším odborníkům kosmetickém průmyslu.

banner2

Místa

Calgary

Adresa, 1. řádek
225 - 8TH Avenue SW

T2P 1B7 Calgary, Alberta, Kanada

Winnipeg

Adresa, 1. řádek
80 Rorie Street

R3B 3L6 Winnipeg, Manitoba, Kanada

Toronto

Adresa, 1. řádek
125 King Street East

M5C 1G6 Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Adresa, 1. řádek
101 - 111 Water Street

V6B 1A7 Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada