BITTS International Career College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

BITTS International Career College ( BITTS ) zahájila svoji cestu jako technický institut v Bramptonu se 400 studenty zapsanými do 11 různých technických programů.

S rozšířením instituce po deseti letech jejího založení byl řídící tým rozšířen o různé operace v rámci univerzity. Pro hladký průběh organizace byly zavedeny nové programy a nové administrační sekce.

Po úspěchu výuky kanadských studentů se BITTS International Career College rozhodla rozšířit svůj dosah a otevřela dveře mezinárodním studentům, kteří chtějí studovat v Kanadě. Od této chvíle mohli mezinárodní studenti využít získávání znalostí v jedné z výjimečných kanadských institucí.

BITTS International Career College rozšiřuje své působení přidáním nových míst zkoušek IELTS v různých provinciích v Kanadě. Kromě toho přidáváme nové kurzy a nová místa, aby se její přítomnost projevila ve všech částech Kanady.

Místa

Mississauga

Adresa, 1. řádek
Airport Road,7420
L4T 4E5 Mississauga, Ontario, Kanada

Brampton

Adresa, 1. řádek
McLaughlin Road South,8975
L6Y 0Z6 Brampton, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: