BLI Language Schools

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Existuje lepší způsob, jak se naučit jazyk než žít? BLI si to nemyslí. To je důvod, proč jsou všechny naše kurzy angličtiny a francouzštiny navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám a zájmům studentů a jsou založeny na dynamickém a komunikačním přístupu, který nejenom pomůže studentům ovládat jazyk, ale také jim poskytne nástroje, které uspějí na globální úrovni. BLI činí jazykové znalosti relevantní pro váš život v různých užitečných aspektech mimo vaši představivost. Rozšíření možností a maximalizace úspěchu je to, o čem jsme v BLI usilovali.

BLI absolvuje proces učení se mimo třídu tím, že nabízí studentům širokou škálu zábavných a zajímavých aktivit a kvalitní program Homestay, který studentům umožní vzít své učební zkušenosti na jinou úroveň a učit se v reálném světě. Dalším aspektem výuky BLI je přizpůsobení a přizpůsobení programů, které studentům pomohou dozvědět se o svých osobních zájmech v přívětivém prostředí s příležitostí spolupracovat s ostatními studenty BLI z celého světa.

Již více než třicet šest let jsme tisíce studentů z celého světa pomohli naplnit své sny a stát se globálními občany. Každý z nás, pedagogové BLI, správci a koordinátoři se těší na to, že vás uvítá na jedné z našich škol a že v této skvělé životní zkušenosti stojí na vaší straně: "učit se cizímu jazyku".

 • 40 let zkušeností
 • Vynikající vzdělání
 • Individuální pozornost studenta
 • Personalizované programy
 • Kurikulum nejvyšší kvality
 • Široká škála programů
 • Flexibilní datum zahájení
 • Zaručený úspěch
 • Malé třídy
 • Rozmanitost
 • Kvalifikovaní učitelé
 • Vzrušující program aktivit
 • Dvě místa v Kanadě
 • BLIjazyčné programy

BLI HISTORIE

Spokojeni studenti od roku 1976

BLI (Bouchereau Lingua International) otevřel svou první jazykovou školu v roce 1976 v Montrealu v Quebecu. Jeho cílem bylo nabídnout obchodní školení vrcholovým manažerům a správcům v několika odvětvích a oblastech odborných znalostí. Krátce poté začala BLI přivítat studenty z celého světa, aby se zapojili do francouzských a anglických imerzních programů.

Po založení své pověsti jako společnosti, která ztělesňuje odbornost, inovaci a příkladný zákaznický servis, škola následně reagovala na rostoucí poptávku po jazykových službách a začala nabízet své překladatelské služby špičkové kvality místním i mezinárodním společnostem ze svých akreditovaných vládních úřadů .

Oddaný a vášnivý učitelský personál, stejně jako přátelská a pozitivní atmosféra, jsou podpisem BLI, který úspěšně získal další kampus v hlavním městě Quebecu.

Náš školní areál v Quebec City připravuje cestu pro výcvik mezinárodních studentů ve francouzském jazyce.

Od té doby BLI aktualizuje svou metodiku tak, aby vyhovovala měnícím se potřebám a zájmům studentů. Dnes je BLI jednou z nejuznávanějších jazykových škol na světě a nabízí různé programy přizpůsobené studentům z různých kultur a prostředí.

V oblasti podnikových služeb BLI nejenže nadále nabízí personalizované jazykové školení, ale také poskytuje jazykové služby, jako jsou překlad, hodnocení, workshopy atd. Naši korporátní klienti zahrnují nadnárodní společnosti jako Deloitte, Coca-Cola, Hydro Quebec atd.

BLI MONTREAL

IDEÁLNÍ MÍSTO ZAJIŠTĚTE JEDNOU JAZYKU JAKO TAKÉ

Set na ostrově v řece svatého Vavřince, Montreal je město plné kontrastů a originality, města, kde se kouzlo starého kontinentu vyhýbá sofistikovanosti Severní Ameriky. Montreal je multikulturní město, kde lidé z různých prostředí žijí v harmonii.

Jako město, ve kterém se setkávají francouzská a anglická kultura, je ideálním místem k učení se obou jazyků.

BLI Montreal se nachází v samém srdci starého Montrealu, oblasti plné života, v těsné blízkosti všech významných lokalit v Montrealu. Máme výhodnou polohu jen dvě minuty od stanice metra Place d'Armes, v budově dědictví poblíž slavné baziliky Notre-Dame. Naše moderní zařízení nabízejí studentům příjemnou a příjemnou atmosféru, která dělá průběh učení velmi příjemný a zábavný.

Akreditováno jazyky Kanada, BLI je jazyková škola s více než čtyřicetiletou praxí v oboru jazykového vzdělávání a velmi úspěšnými akademickými a obecnými programy pro ponoření na všech úrovních.

Používáme dynamický a komunikativní přístup, který nejenom pomůže studentům ovládat jazyk, ale také jim dá nástroje, aby uspěl na globální úrovni.

BLI QUEBEC

RICH CULTURE EXCELLENT LOCATION

Quebec je krásné kanadské dědictví. Srdcem francouzsky mluvící kultury v Severní Americe. Kousek Evropy na novém kontinentu. Nachází se na majestátních březích řeky St-Lawrence, město Quebec je jedno z nejmalebnějších měst na světě.

Největší primárně francouzsky mluvící město v Kanadě a hlavním městě provincie Quebec, město Quebec, je místem, kde se můžete ponořit do francouzského jazyka a zároveň si užívat vše, co může Quebec nabídnout, od pozorování velryb v Tadoussacu, až po ochutnávku vín ve východních městech .

BLI Quebec se rozprostírá na dvou podlažích moderní budovy v centru města Quebec, snadno dostupný městskou hromadnou dopravou av pěší vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti a turistických zajímavostí.

BLI Quebec poskytuje nejen skutečné prostředí pro ponoření do francouzštiny, ale také organizuje různé druhy aktivit, které studentům pomáhají prozkoumat město a obdivovat jedinečnou francouzskou kanadskou kulturu!

Místa

Montreal

Adresa, 1. řádek
70, rue Notre-Dame O., suite 400
Montréal, QC, Canada, H2Y 1S6

H2Y 1S6 Montreal, Quebec, Kanada

Québec City

Adresa, 1. řádek
763, rue St-Joseph E., suite 104
Québec, QC, Canada, G1k 3C6

G1k 3C6 Québec City, Quebec, Kanada