Přečtěte si oficiální popis

Existuje lepší způsob, jak se naučit jazyk než žít? BLI si to nemyslí. To je důvod, proč jsou všechny naše kurzy angličtiny a francouzštiny navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám a zájmům studentů a jsou založeny na dynamickém a komunikačním přístupu, který nejenom pomůže studentům ovládat jazyk, ale také jim poskytne nástroje, které uspějí na globální úrovni. BLI činí jazykové znalosti relevantní pro váš život v různých užitečných aspektech mimo vaši představivost. Rozšíření možností a maximalizace úspěchu je to, o čem jsme v BLI usilovali.

BLI absolvuje proces učení se mimo třídu tím, že nabízí studentům širokou škálu zábavných a zajímavých aktivit a kvalitní program Homestay, který studentům umožní vzít své učební zkušenosti na jinou úroveň a učit se v reálném světě. Dalším aspektem výuky BLI je přizpůsobení a přizpůsobení programů, které studentům pomohou dozvědět se o svých osobních zájmech v přívětivém prostředí s příležitostí spolupracovat s ostatními studenty BLI z celého světa.

Již více než třicet šest let jsme tisíce studentů z celého světa pomohli naplnit své sny a stát se globálními občany. Každý z nás, pedagogové BLI, správci a koordinátoři se těší na to, že vás uvítá na jedné z našich škol a že v této skvělé životní zkušenosti stojí na vaší straně: "učit se cizímu jazyku".

 • 40 let zkušeností
 • Vynikající vzdělání
 • Individuální pozornost studenta
 • Personalizované programy
 • Kurikulum nejvyšší kvality
 • Široká škála programů
 • Flexibilní datum zahájení
 • Zaručený úspěch
 • Malé třídy
 • Rozmanitost
 • Kvalifikovaní učitelé
 • Vzrušující program aktivit
 • Dvě místa v Kanadě
 • BLIjazyčné programy

BLI HISTORIE

Spokojeni studenti od roku 1976

BLI (Bouchereau Lingua International) otevřel svou první jazykovou školu v roce 1976 v Montrealu v Quebecu. Jeho cílem bylo nabídnout obchodní školení vrcholovým manažerům a správcům v několika odvětvích a oblastech odborných znalostí. Krátce poté začala BLI přivítat studenty z celého světa, aby se zapojili do francouzských a anglických imerzních programů.

Po založení své pověsti jako společnosti, která ztělesňuje odbornost, inovaci a příkladný zákaznický servis, škola následně reagovala na rostoucí poptávku po jazykových službách a začala nabízet své překladatelské služby špičkové kvality místním i mezinárodním společnostem ze svých akreditovaných vládních úřadů .

Oddaný a vášnivý učitelský personál, stejně jako přátelská a pozitivní atmosféra, jsou podpisem BLI, který úspěšně získal další kampus v hlavním městě Quebecu.

Náš školní areál v Quebec City připravuje cestu pro výcvik mezinárodních studentů ve francouzském jazyce.

Od té doby BLI aktualizuje svou metodiku tak, aby vyhovovala měnícím se potřebám a zájmům studentů. Dnes je BLI jednou z nejuznávanějších jazykových škol na světě a nabízí různé programy přizpůsobené studentům z různých kultur a prostředí.

V oblasti podnikových služeb BLI nejenže nadále nabízí personalizované jazykové školení, ale také poskytuje jazykové služby, jako jsou překlad, hodnocení, workshopy atd. Naši korporátní klienti zahrnují nadnárodní společnosti jako Deloitte, Coca-Cola, Hydro Quebec atd.

BLI MONTREAL

IDEÁLNÍ MÍSTO ZAJIŠTĚTE JEDNOU JAZYKU JAKO TAKÉ

Set na ostrově v řece svatého Vavřince, Montreal je město plné kontrastů a originality, města, kde se kouzlo starého kontinentu vyhýbá sofistikovanosti Severní Ameriky. Montreal je multikulturní město, kde lidé z různých prostředí žijí v harmonii.

Jako město, ve kterém se setkávají francouzská a anglická kultura, je ideálním místem k učení se obou jazyků.

BLI Montreal se nachází v samém srdci starého Montrealu, oblasti plné života, v těsné blízkosti všech významných lokalit v Montrealu. Máme výhodnou polohu jen dvě minuty od stanice metra Place d'Armes, v budově dědictví poblíž slavné baziliky Notre-Dame. Naše moderní zařízení nabízejí studentům příjemnou a příjemnou atmosféru, která dělá průběh učení velmi příjemný a zábavný.

Akreditováno jazyky Kanada, BLI je jazyková škola s více než čtyřicetiletou praxí v oboru jazykového vzdělávání a velmi úspěšnými akademickými a obecnými programy pro ponoření na všech úrovních.

Používáme dynamický a komunikativní přístup, který nejenom pomůže studentům ovládat jazyk, ale také jim dá nástroje, aby uspěl na globální úrovni.

BLI QUEBEC

RICH CULTURE EXCELLENT LOCATION

Quebec je krásné kanadské dědictví. Srdcem francouzsky mluvící kultury v Severní Americe. Kousek Evropy na novém kontinentu. Nachází se na majestátních březích řeky St-Lawrence, město Quebec je jedno z nejmalebnějších měst na světě.

Největší primárně francouzsky mluvící město v Kanadě a hlavním městě provincie Quebec, město Quebec, je místem, kde se můžete ponořit do francouzského jazyka a zároveň si užívat vše, co může Quebec nabídnout, od pozorování velryb v Tadoussacu, až po ochutnávku vín ve východních městech .

BLI Quebec se rozprostírá na dvou podlažích moderní budovy v centru města Quebec, snadno dostupný městskou hromadnou dopravou av pěší vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti a turistických zajímavostí.

BLI Quebec poskytuje nejen skutečné prostředí pro ponoření do francouzštiny, ale také organizuje různé druhy aktivit, které studentům pomáhají prozkoumat město a obdivovat jedinečnou francouzskou kanadskou kulturu!

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

BLI Language Schools

Učení na BLI je zkušenost, která přesahuje učebnu. Budete součástí multikulturních tříd vyučovaných kvalifikovanými učiteli, kteří učiní vaši dobu učení zábavnou, zajímav ... [+]

Učit seUčení na BLI je zkušenost, která přesahuje učebnu. Budete součástí multikulturních tříd vyučovaných kvalifikovanými učiteli, kteří učiní vaši dobu učení zábavnou, zajímavou a interaktivní.Třídy nejsou nikdy stejné! Témata obsažená ve třídách jsou pečlivě vybírána, abyste byli motivovaní a motivovaní.Do konce programu budete mít větší důvěru ve své jazykové dovednosti a dosáhnete svých cílů zábavným a interaktivním způsobem.ŽítŽivot v městě, kde se mluví jazyk, který se učíte, vám poskytne příležitost procvičit si angličtinu nebo francouzštinu v reálných situacích. Budete těžit z opravdového ponoření tím, že budete vystaveni přirozenému jazyku, posloucháte skutečné lidi a propojíte se s kulturou francouzštiny a angličtiny v Kanadě.Nechte své jazykové dovednosti růst mimo třídu, jak se přizpůsobíte životu v jednom z nejbezpečnějších, nejlevnějších a nejkrásnějších měst v Severní Americe. S historií, kulturou a přátelskými lidmi všude kolem vás se nikdy nebudete učit tak rychle a efektivně, jako když se obklopíte těmito prvky.Užívat siSpojením s dalšími studenty z celého světa uděláte úžasné přátele a dozvíte se o mnoha dalších kulturách, zatímco budete společně cvičit angličtinu nebo francouzštinu.Náš program aktivit vám zajistí, abyste si po zbytek svého života vytvořili vzpomínky, které si můžete vychutnávat, když se spojujete a učíte se společně v uvolněném a zábavném prostředí.Jazykové studie nikdy nebyly příjemnější!ObjevitZískáte jazyk, který se učíte, prostřednictvím našeho neuvěřitelného programu aktivit, který vám umožní prozkoumat a objevit dvě z nejkrásnějších měst v Kanadě a procvičit své anglicky nebo francouzsky se svými spolužáky a vedoucími aktivit mimo třídu v reálném životní situace.Budete vždy zaneprázdněni, protože náš program aktivit je plný zajímavých... [-]
Kanada Montreal Québec City
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
2 - 6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
BLI Language Schools

Stejně jako pokrytí čtyř dovedností (čtení, psaní, mluvení a poslech), gramatiky a slovní zásoby v prostředí zaměřeném na studenty a komunikaci, budete mít možnost rozvíj ... [+]

Obecné francouzské kurzy BLI jsou určeny studentům, kteří chtějí zlepšit svou přesnost a plynulost při komunikaci ve francouzštině. Ať už se chcete dozvědět francouzštinu o práci, cestování, škole nebo jen pro radost, BLI vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

BLI nabízí širokou škálu jazykových programů, které vyhovují potřebám každého žáka. Díky širokému spektru programů a programů můžeme přejít od základní komunikace až po pokročilou akademickou způsobilost prostřednictvím dynamických a dynamických lekcí poskytovaných zkušenými učiteli, kteří chápou vaše motivace a ambice.

Plný úvazek

24 lekcí týdně

Stejně jako pokrytí čtyř dovedností (čtení, psaní, mluvení a poslech), gramatiky a slovní zásoby v prostředí zaměřeném na studenty a komunikaci, budete mít možnost rozvíjet jak plynulost, tak přesnost prostřednictvím každodenních workshopů určených k posílení a procvičování jazyk, který jste studovali ráno.... [-]

Kanada Montreal Québec City
Přihlašování započato
Francouzština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
BLI Language Schools

Pro studenty, kteří chtějí vzít své jazykové učení na další úroveň, tato možnost vychází z každodenních dovedností a jazykového zaměření s příležitostí k rozvoji v konkré ... [+]

Kurzy obecné angličtiny BLI jsou určeny studentům, kteří chtějí zlepšit svou přesnost a plynulost při komunikaci v angličtině. Ať už se chcete naučit anglicky za prací, cestováním, školou nebo jen pro radost, BLI vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

BLI nabízí širokou škálu jazykových programů, které vyhovují potřebám každého žáka. Díky širokému spektru programů a programů vám můžeme vycházet ze základní komunikace až po pokročilou akademickou způsobilost prostřednictvím interaktivních a dynamických lekcí dodaných zkušenými učiteli, kteří rozumějí vašim motivacím a ambicím.

Intenzivní

30 lekcí týdně

Pro studenty, kteří chtějí vzít své jazykové učení na další úroveň, tato možnost vychází z každodenních dovedností a jazykového zaměření s příležitostí k rozvoji v konkrétních oblastech. Prostřednictvím kombinace výuky založené na úloze a tradičních dovedností budete součástí třídy, která má specifický cíl, kde se všechny oblasti využití jazyka aktivují přirozeně a efektivně.... [-]

Kanada Montreal
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
BLI Language Schools

Pro studenty, kteří chtějí vzít své jazykové učení na další úroveň, tato možnost vychází z každodenních dovedností a jazykového zaměření s příležitostí k rozvoji v konkré ... [+]

Obecné francouzské kurzy BLI jsou určeny studentům, kteří chtějí zlepšit svou přesnost a plynulost při komunikaci ve francouzštině. Ať už se chcete dozvědět francouzštinu o práci, cestování, škole nebo jen pro radost, BLI vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

BLI nabízí širokou škálu jazykových programů, které vyhovují potřebám každého žáka. Díky širokému spektru programů a programů můžeme přejít od základní komunikace až po pokročilou akademickou způsobilost prostřednictvím dynamických a dynamických lekcí poskytovaných zkušenými učiteli, kteří chápou vaše motivace a ambice.

Intenzivní

30 lekcí týdně

Pro studenty, kteří chtějí vzít své jazykové učení na další úroveň, tato možnost vychází z každodenních dovedností a jazykového zaměření s příležitostí k rozvoji v konkrétních oblastech. Prostřednictvím kombinace výuky založené na úloze a tradičních dovedností budete součástí třídy, která má specifický cíl, kde se všechny oblasti využití jazyka aktivují přirozeně a efektivně.... [-]

Kanada Montreal Québec City
Přihlašování započato
Francouzština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
BLI Language Schools

Stejně jako pokrytí čtyř dovedností (čtení, psaní, mluvení a poslech), gramatiky a slovní zásoby v prostředí zaměřeném na studenty a komunikaci, budete mít možnost rozvíj ... [+]

Kurzy obecné angličtiny BLI jsou určeny studentům, kteří chtějí zlepšit svou přesnost a plynulost při komunikaci v angličtině. Ať už se chcete naučit anglicky za prací, cestováním, školou nebo jen pro radost, BLI vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

BLI nabízí širokou škálu jazykových programů, které vyhovují potřebám každého žáka. Díky širokému spektru programů a programů můžeme přejít od základní komunikace až po pokročilou akademickou způsobilost prostřednictvím dynamických a dynamických lekcí poskytovaných zkušenými učiteli, kteří chápou vaše motivace a ambice.

Plný úvazek

24 lekcí týdně

Stejně jako pokrytí čtyř dovedností (čtení, psaní, mluvení a poslech), gramatiky a slovní zásoby v prostředí zaměřeném na studenty a komunikaci, budete mít možnost rozvíjet jak plynulost, tak přesnost prostřednictvím každodenních workshopů určených k posílení a procvičování jazyk, který jste studovali ráno.... [-]

Kanada Montreal
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

BLI Language Schools

Učení na BLI je zkušenost, která přesahuje učebnu. Budete součástí multikulturních tříd vyučovaných kvalifikovanými učiteli, kteří učiní vaši dobu učení zábavnou, zajímav ... [+]

Učit seUčení na BLI je zkušenost, která přesahuje učebnu. Budete součástí multikulturních tříd vyučovaných kvalifikovanými učiteli, kteří učiní vaši dobu učení zábavnou, zajímavou a interaktivní.Třídy nejsou nikdy stejné! Témata obsažená ve třídách jsou pečlivě vybírána, abyste byli motivovaní a motivovaní.Do konce programu budete mít větší důvěru ve své jazykové dovednosti a dosáhnete svých cílů zábavným a interaktivním způsobem.ŽítŽivot v městě, kde se mluví jazyk, který se učíte, vám poskytne příležitost procvičit si angličtinu nebo francouzštinu v reálných situacích. Budete těžit z opravdového ponoření tím, že budete vystaveni přirozenému jazyku, posloucháte skutečné lidi a propojíte se s kulturou francouzštiny a angličtiny v Kanadě.Nechte své jazykové dovednosti růst mimo třídu, jak se přizpůsobíte životu v jednom z nejbezpečnějších, nejlevnějších a nejkrásnějších měst v Severní Americe. S historií, kulturou a přátelskými lidmi všude kolem vás se nikdy nebudete učit tak rychle a efektivně, jako když se obklopíte těmito prvky.Užívat siSpojením s dalšími studenty z celého světa uděláte úžasné přátele a dozvíte se o mnoha dalších kulturách, zatímco budete společně cvičit angličtinu nebo francouzštinu.Náš program aktivit vám zajistí, abyste si po zbytek svého života vytvořili vzpomínky, které si můžete vychutnávat, když se spojujete a učíte se společně v uvolněném a zábavném prostředí.Jazykové studie nikdy nebyly příjemnější!ObjevitZískáte jazyk, který se učíte, prostřednictvím našeho neuvěřitelného programu aktivit, který vám umožní prozkoumat a objevit dvě z nejkrásnějších měst v Kanadě a procvičit své anglicky nebo francouzsky se svými spolužáky a vedoucími aktivit mimo třídu v reálném životní situace.Budete vždy zaneprázdněni, protože náš program aktivit je plný zajímavých... [-]
Kanada Montreal Québec City
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
2 - 6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině