Bow Valley College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ty budou růst Bow Valley College

Dosáhli jsme mezi špičku dvouletých škol v Severní Americe tím, že pomáhá studentům přispívat k plnému rozsahu jejich schopnosti, se stal nejlepší, co může být.

Podstatné rozšíření v roce 2013 z nás Calgary top komplexní Community College. Více než $ 290 milion transformace vytvořil jeden z západní Kanadě předních vzdělávacích institucí, které slouží over14,000 studenty na třech kampusech a 20 regionálních center v Albertě.

Více než 1000 zahraničních studentů ročně 115 - Země reprezentované studenty na BVC 93% - Míra zaměstnanosti absolventů během 6 měsíců grad

Studenti Triumph zde

Na BVC, dostanete vynikající vzdělání, který vyhovuje vašemu stylu učení - kdykoli, kdekoli, libovolnou cestu, a jakékoli tempo - zajištění můžete překonat všechny překážky naplňující kariéru.

Jste absolvent s pracovním připraven vzdělávání v jednom roce o certifikát nebo dva roky pro diplom, v životně důležitých oblastech, podnikání, zdravotnictví, spravedlnost, lidská služby, nebo správy.

Absolventi certifikát budou moci žádat o 1 rok postgraduálního pracovního povolení. Absolventi diplom budou moci žádat o 2 nebo 3 roky post-graduate pracovního povolení.

Dovednosti, které získají z vás udělá in-demand absolventa, přesně to, co globální zaměstnavatelé hledají, dává vám možnost začít svou cestu k úspěšné budoucnosti.

Protože jsme udělat víc, než vám pomohou vydělat na živobytí - my vám pomohou učinit život.

Velké město učit se v

Existuje celá řada vynikajících důvodů, proč časopis Economist řadí Calgary jako číslo pět na jeho seznamu nejlepších míst k životu na Zemi.

Příležitost - druhá nejvyšší koncentrace sídlem v Kanadě. Silný - prosperující ekonomikou a nízkou nezaměstnanost. Krásná - Skalnaté hory a národní park Banff tvoří nádherné panorama na život v Calgary. Sejf - topy seznamu v jako jeden z nejbezpečnějších a nejzdravějších velkých měst v Kanadě. Young - Nejmladší obyvatelstvo v Kanadě nás stále živé. Modré nebe - více hodin slunečního svitu než jakékoli jiné hlavní město v Kanadě.

Velká země, učit se v

Kanada je báječné místo k získat vzdělání, otevírá dveře pro vás po celém světě.

Cenově dostupné - Kanada nabízí nejnižší školné ceny pro zahraniční studenty ve srovnání do Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu a USA. World Class Vzdělávání - jedna z nejvyspělejších a nejvíce respektovaných, vzdělávacích systémů na světě. Příjemné prostředí - Kanada je zemí přistěhovalců a multikulturní různorodosti, takže všichni jsou vítáni. Vysoký standard bydlení - Všechny výhody jedné z nejvyspělejších zemí; bezpečné, rozsáhlý systém zdravotní péče a síť sociálního zabezpečení.

Stipendia pro zahraniční studenty

U Bow Valley College, odstraníme všechny možné překážky pro váš úspěch, včetně finanční.

Jako mezinárodní student, máte nárok na řadu zahraničních studentů stipendia Existuje i několik ocenění pro uznávání špičkových interpretů v průběhu školního roku.

Místa

Calgary

Bow Valley College

Adresa, 1. řádek
International Education Department,

Bow Valley College
,
South Campus
,
2nd Floor, Office 2030,

345 - 6 Ave S.E
,
Calgary

Calgary, Alberta, Kanada
Telefonní číslo
1-403-410-3476