Přečtěte si oficiální popis

Ty budou růst Bow Valley College

Dosáhli jsme mezi špičku dvouletých škol v Severní Americe tím, že pomáhá studentům přispívat k plnému rozsahu jejich schopnosti, se stal nejlepší, co může být.

Podstatné rozšíření v roce 2013 z nás Calgary top komplexní Community College. Více než $ 290 milion transformace vytvořil jeden z západní Kanadě předních vzdělávacích institucí, které slouží over14,000 studenty na třech kampusech a 20 regionálních center v Albertě.

Více než 1000 zahraničních studentů ročně 115 - Země reprezentované studenty na BVC 93% - Míra zaměstnanosti absolventů během 6 měsíců grad

Studenti Triumph zde

Na BVC, dostanete vynikající vzdělání, který vyhovuje vašemu stylu učení - kdykoli, kdekoli, libovolnou cestu, a jakékoli tempo - zajištění můžete překonat všechny překážky naplňující kariéru.

Jste absolvent s pracovním připraven vzdělávání v jednom roce o certifikát nebo dva roky pro diplom, v životně důležitých oblastech, podnikání, zdravotnictví, spravedlnost, lidská služby, nebo správy.

Absolventi certifikát budou moci žádat o 1 rok postgraduálního pracovního povolení. Absolventi diplom budou moci žádat o 2 nebo 3 roky post-graduate pracovního povolení.

Dovednosti, které získají z vás udělá in-demand absolventa, přesně to, co globální zaměstnavatelé hledají, dává vám možnost začít svou cestu k úspěšné budoucnosti.

Protože jsme udělat víc, než vám pomohou vydělat na živobytí - my vám pomohou učinit život.

Velké město učit se v

Existuje celá řada vynikajících důvodů, proč časopis Economist řadí Calgary jako číslo pět na jeho seznamu nejlepších míst k životu na Zemi.

Příležitost - druhá nejvyšší koncentrace sídlem v Kanadě. Silný - prosperující ekonomikou a nízkou nezaměstnanost. Krásná - Skalnaté hory a národní park Banff tvoří nádherné panorama na život v Calgary. Sejf - topy seznamu v jako jeden z nejbezpečnějších a nejzdravějších velkých měst v Kanadě. Young - Nejmladší obyvatelstvo v Kanadě nás stále živé. Modré nebe - více hodin slunečního svitu než jakékoli jiné hlavní město v Kanadě.

Velká země, učit se v

Kanada je báječné místo k získat vzdělání, otevírá dveře pro vás po celém světě.

Cenově dostupné - Kanada nabízí nejnižší školné ceny pro zahraniční studenty ve srovnání do Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu a USA. World Class Vzdělávání - jedna z nejvyspělejších a nejvíce respektovaných, vzdělávacích systémů na světě. Příjemné prostředí - Kanada je zemí přistěhovalců a multikulturní různorodosti, takže všichni jsou vítáni. Vysoký standard bydlení - Všechny výhody jedné z nejvyspělejších zemí; bezpečné, rozsáhlý systém zdravotní péče a síť sociálního zabezpečení.

Stipendia pro zahraniční studenty

U Bow Valley College, odstraníme všechny možné překážky pro váš úspěch, včetně finanční.

Jako mezinárodní student, máte nárok na řadu zahraničních studentů stipendia Existuje i několik ocenění pro uznávání špičkových interpretů v průběhu školního roku.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Bow Valley College

Role správního asistenta se rychle mění a roste v rozsahu a složitosti. Tento program vám poskytne praktické dovednosti a znalosti, aby se na širokou škálu povinností sou ... [+]

Správní Professional Certificate

To je jeden rok (30 týdnů), program certifikátu.

Role správního asistenta se rychle mění a roste v rozsahu a složitosti. Tento program vám poskytne praktické dovednosti a znalosti, aby se na širokou škálu povinností souvisejících s kancelářskou práci. Naučte softwarové aplikace, na klávesnici, administrativních postupů, správa informací a komunikace, stejně jako celou řadu interpersonálních dovedností, které vám dělají efektivní a kvalifikované člena každého kancelářského prostředí.

Program Správní Professional Certificate je také k dispozici on-line. On-line kurzy nabízejí flexibilitu studovat doma. Jak jste si práci prostřednictvím kurzu, bude váš instruktor k dispozici odpovídat na otázky, vysvětlit pojmy a poskytuje trvalou podporu a zpětnou vazbu prostřednictvím e-mailu.... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Tento jeden rok (30 týdnů), program Certifikát připravuje absolventy pro zajištění účinné Administrativa ve veterinárních kancelářích a na klinikách. Obsah zahrnuje škole ... [+]

Veterinární úřad Assistant Certificate

Tento jeden rok (30 týdnů), program Certifikát připravuje absolventy pro zajištění účinné Administrativa ve veterinárních kancelářích a na klinikách. Obsah zahrnuje školení počítačových aplikací, Administrativa a finanční postupy důležité pro veterinární praxi, veterinární lékařské terminologie a běžné zdravotní problémy, ve veterinární praxi.

V bakalářském studijním programu

* Označuje kurz, který je také k dispozici on-line

Hucl 1101 - Role Concepts ve zdravotnictví (3 kredity) * ADMN 1104 - psaní na klávesnici a zpracování dokumentů (3 kredity) * HUCL 1401 - lékařské terminologie I (3 kredity) * VOAS 1101 - Úvod do veterinárního úřadu (3 kredity) * VOAS 1301 - Finanční řízení pro veterinárního úřadu (3 kredity) VOAS 1201 - Veterinary lékařské terminologie (3 kredity) VOAS 1601 - Společná zdravotní problémy, a nemoci (3 kredity) VOAS 1401 - klinické dovednosti pro veterinárního úřadu (3 kredity) VOAS 1501 - Electronic veterinární úřad Management (3 kredity) HUCL 1701 - Obchodní komunikace pro zdravotnictví (3 kredity) * ... [-]
Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Jeden rok (30 týdnů), Lidské zdroje Program Certificate vám poskytne praktické dovednosti a znalosti pro práci v vzrušující oblasti lidských zdrojů. Kromě administrativní ... [+]

Certifikát Lidské zdroje

Jeden rok (30 týdnů), Lidské zdroje Program Certificate vám poskytne praktické dovednosti a znalosti pro práci v vzrušující oblasti lidských zdrojů. Kromě administrativní a obchodní školení, obdrží zvláštní školení v řízení lidských zdrojů, nábor, výběr, náhrady a mezd, a pracovního práva. Studenti také mohou absolvovat tento program online.

V bakalářském studijním programu

* Označuje kurz, který je také k dispozici on-line

HREs 2201 - Úvod do lidských zdrojů (3 kredity) * MGMT 1302 - Počítačové aplikace (3 kredity) * MGMT 1201 - Business Communication (3 kredity) * MGMT 1101 - Úvod do managementu (3 kredity) * HREs 1101 - Organizační chování (3 kredity) * HREs 2303 - Occupational Health & Safety (3 kredity) * HREs 2301 - Zákon o zaměstnanosti (3 kredity) * HREs 2203 - Odměny a výhody (3 kredity) * HREs 2202 - Nábor a výběr (3 kredity) * Volený ... [-]
Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Dynamický kariéra, která může trvat vás kdekoli na světě do jakékoliv oblasti, která vás zajímá, protože se naučíte dovednosti, které jsou páteří podnikání. ... [+]

Business Certificate Administration

Dynamický kariéra, která může trvat vás kdekoli na světě do jakékoliv oblasti, která vás zajímá, protože se naučíte dovednosti, které jsou páteří podnikání. Peníze jsou základem podnikání, a naučíte dovednosti potřebné k řízení tohoto životně důležitého zdroje.

Tento certifikát 8 měsíců (2-semestrální) z Chiu School of Business vám poskytuje znalosti finančního řízení, finančního plánování, finančních kontrol, a manuálem a počítačové účetnictví. Dozvíte se také, jak se připravit a analyzovat finanční výkazy.

ZAMĚSTNÁNÍ

Na dokončení studia, budete připraveni na entry-level pozice v oblasti účetnictví a účetních firem, finančních institucí, vlád, průmyslu, a sektor ne-pro-zisk. Můžete si najít zaměstnání jako účetní asistent, mzdová účetní, pohledávky / závazky na úředníka, nebo účetní pro malé a střední podniky.... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Pokud máte rádi děti, to je program, který vám umožní, aby se rozdíl v jejich životě. Dozvíte se, jak pečovat o mladé lidi a poskytovat kvalitní péči. ... [+]

Early Learning Péče o děti CERTIFIKÁT

Pokud máte rádi děti, to je program, který vám umožní, aby se rozdíl v jejich životě. Dozvíte se, jak vychovávat mladé mozky, poskytovat kvalitní péči a plánovat vhodné aktivity na pomoc děti rostou.

Osm měsíc (na plný úvazek) Early Learning a Péče o děti (ELCC) Program certifikát připravuje vám poskytovat kvalitní péči o děti v široké paletě nastavení a plánovat vývojově vhodné aktivity pro děti ve vaší péči. Dozvíte se vývoj dítěte, rodinné dynamiky, přehrávání a plánování programu na podporu zdravého vývoje dětí prostřednictvím dětské-střed studijních zkušeností.

ZAMĚSTNÁNÍ ... [-]
Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Studenti v tomto 8měsíc plný úvazek programu certifikát naučí podporovat domorodé a non-domorodé jednotlivce, rodiny a komunity při zjišťování a řízení závislostí prostře ... [+]

Domorodé Sklony služby poradenství certifikát

Studenti v tomto 8měsíc plný úvazek programu certifikát naučí podporovat domorodé a non-domorodé jednotlivce, rodiny a komunity při zjišťování a řízení závislostí prostřednictvím preventivních a léčebných programů. Studenti získají víceúrovňové intervenční dovednosti potřebné k podpoře dysfunkční chování závislostí.

Sklony Poradci často pracují v komunitních sociálních služeb, pomoci dětem a mládeži, spravedlnost systému institucí, komunitní domorodých služby a nouzových přístřešků.

Program zahrnuje 10 kurzů a dva komunitní practicums. Dodávka Program je ve třídě, na bázi se zaměřením na skupinové diskuse a zapojení žáka a třídy jsou obvykle naplánovány od 8 hodin a sedmnáct hodin od pondělí do pátku. Praxi, se nabízeny s agentur Společenství. ... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Bow Valley College

Studenti v tomto 16-ti měsíčního diplomové programu se naučí podporovat domorodé a non-domorodé jednotlivce, rodiny a komunity při zjišťování a řízení závislostí prostřed ... [+]

Domorodé Sklony služby poradenství Diploma

Studenti v tomto 16-ti měsíčního diplomové programu se naučí podporovat domorodé a non-domorodé jednotlivce, rodiny a komunity při zjišťování a řízení závislostí prostřednictvím preventivních a léčebných programů. Studenti získají víceúrovňové intervenční dovednosti potřebné k podpoře dysfunkční chování závislostí.

Sklony Poradci často pracují v komunitních sociálních služeb, pomoci dětem a mládeži, spravedlnost systému institucí, komunitní domorodých služby a nouzových přístřešků.

Program zahrnuje 18 kurzů a 4 komunitní practicums. Dodávka Program je ve třídě, na bázi se zaměřením na skupinové diskuse a zapojení žáka a třídy jsou obvykle naplánovány od 8 hodin a sedmnáct hodin od pondělí do pátku. Praxi, se nabízeny s agentur Společenství. ... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Spravedlnost Studie Diplom s nápravného studií Specializace otevírá dveře k různým příležitostem pro odměňování kariéru v nápravných zařízeních. ... [+]

Justice Studie Diplom - nápravných Studies

Stanete se důležitou součástí systému, který je u založení naší společnosti. Justice Studies Diplom s nápravném studií Specializace otevírá dveře k různým příležitostem pro odměňování kariéru v nápravných zařízeních, komunitní opravy, probační a další.

Tento 16-měsíční (4 semestr) Diploma vám dává znalosti potřebné pro kariéru v nápravném ústavu, komunitní opravy, nebo ve zkušební době. Po dokončení studia, budete připraveni uplatnit své znalosti a dovednosti v poutavé prostředí, kde každý den představuje vzrušující a jedinečné výzvy. Všechny spravedlnost Studies studenti mít stejnou sadu kurzů v roce 1 (trestní justice, psychologie, sociologie a kriminologie) a vzít kurzy specifické pro jejich specializace v roce 2: justice pro mládež činnými v trestním řízení, nebo nápravný studií.... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Business Administration Diplom Vás připravuje pro širokou škálu pracovních příležitostí. Toto dva rok (60 týdnů), Diploma Program se skládá ze společného prvního ročníku, ... [+]

Business Administration Diplom

Business Administration Diplom Vás připravuje pro širokou škálu pracovních příležitostí. Toto dva rok (60 týdnů), Diploma Program se skládá ze společného prvního ročníku, aby vám silnou základnu ve všeobecných obchodních dovedností a znalostí, následovaný o jeden rok studia v hlavním vašeho výběru.

V bakalářském studijním programu

Diplom Business Administration je navržena kolem společného základu roku (Year One), následovaný o jeden rok studia na major. Všimněte si, že všechny z roku One kurzy jsou také k dispozici on-line, ale pouze některé Year 2 kurzy jsou v současné době k dispozici on-line. Studenti musí deklarovat jejich hlavních před použitím absolvovat.... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bow Valley College

Spravedlnost Studie Diplom s Youth Justice Specializace vám poskytne znalosti a dovednosti pro placenou kariéru pomáhá životy u-mládí rizika. ... [+]

Justice Studie Diplom - Youth Justice

Stanete se důležitou součástí systému, který je u založení společnosti. Spravedlnost Studie Diplom s Youth Justice Specializace vám poskytne znalosti a dovednosti pro placenou kariéru pomáhá životy u-mládí rizika, vězněni, mládež a mládež, kteří jsou reintegraci zpět do společnosti.

Tento 16-měsíční (4 semestr) Diplom Program zařídíme poskytnout mentorství a vedení, které mohou vytvářet transformační změnu v životech mladých problémových osob. Všechny spravedlnost Studies studenti mít stejnou sadu kurzů v roce 1 (trestní justice, psychologie, sociologie a kriminologie) a vzít kurzy specifické pro jejich specializace v roce 2: justice pro mládež činnými v trestním řízení, nebo nápravný studií.... [-]

Kanada Calgary
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Bow Valley College

Přechod na akademické angličtiny je první ze tří hřišť v Angličtina pro akademické účely (EAP) program. Tento kurz usnadňuje přechod studentů mezi více vypořádání zaměřen ... [+]

Angličtina pro akademické účely

Přechod do Akademická angličtina - TAE

Přechod na akademické angličtiny je první ze tří hřišť v Angličtina pro akademické účely (EAP) program. Tento kurz usnadňuje přechod studentů mezi více vypořádání zaměřených kurzů angličtiny a další akademické zaměřené EAP programu. Jejím cílem je seznámit studenty se strategiemi potřebné pro další akademické studium v ​​příštích dvou kurzů: Akademická angličtina 1 (AE1) a Akademická angličtina 2 (AE2). Učební úkoly zavést kompetence potřebné pro úspěch ve škole přípravných třídách a na pracovišti.

Například:

Prezentační dovednosti v různých formátech Studijní dovednosti: organizace, psaní poznámek, a zkoušky strategie Psaní, čtení, poslech a mluvení vylepšení s akademickým zaměřením Počítačové a technologické dovednosti pro výzkum, psaní a prezentaci Pomocí systému řízení Learner (LMS) D2L ... [-]
Kanada Calgary
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

We all rise with Bow Valley College - 50th Anniversary

Studying at Bow Valley College

Bow Valley College Chiu School of Business