Camber College

Úvod

Read the Official Description

Převýšení College je jedním z Kanady nejvíce inovativních a dynamických jazykových center. Založena v roce 2003, odklonu College bylo poskytnout studentům vysoce kvalitní anglické jazykové vzdělávání po dobu 12 let.

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle. Naše jedinečné programy, a to jak dovnitř a ven ze třídy, maximalizovat vzdělávací dobrodružství každého studenta.

Dlouholeté zkušenosti nás učí, že optimální učení nastane, když studenti vědí, že jejich hodnoty a názory skutečně důležité a že nejsou prostě jen další číslo v seznamu třídy.

Každý den jsme vás naučí praktické komunikační dovednosti se spoustou podrobných zpětnou vazbu od svého učitele, takže máte větší jistotou připraveni řídit a kontrolovat reálných situací, které vás napadají.

Proč si vybrat nás Existuje mnoho různých způsobů, jak se naučit anglicky, ale pevně věříme, neexistuje lepší způsob, než se učit face-to-face. Věříme, že nejlepší způsob je obklopuje se s jeho nativní kultury a lidí.

Máme 12 let zkušeností s výukou angličtiny a poskytnout studentům jazykovou world-class vzdělávání.

Slavíme všem kulturám a učit se z různorodosti. Najdeme způsob, jak komunikovat našeho kulturního dědictví. Jsme open minded, reflexní a pečování o všech kultur. Inovativní třídy a přátelské, rodinné atmosféře.

Převýšení College Sociální činnost je program: zúčastnit se nejrůznějších aktivit organizovaných námi zlepšit svou angličtinu mimo prostředí učeben. Komplexní a efektivní přípravu vyšetření programy.

Všichni učitelé Převýšení College jsou vysoce vzdělaný, zkušený a certifikovaný učit angličtinu jako druhý jazyk (ESL).

Převýšení College poskytuje full-service, vysoce kvalitní ubytování v hostitelské rodině program s letištní pick-up dispozici na vyžádání.

Powell River má mírné západní pobřežní klima. Je zřídka příliš vysoká nebo příliš nízká. Sníh je extrémně vzácné.

Převýšení College je akreditována a přidružený všech úrovních státní správy a průmyslu. Doplňuje se rozpoznat Camber College pro své vysoké standardy v oboru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Undergraduate Pathways » Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Akademický ESL

Campus forma Denní studium 4 týdnů Kanada Powell River

Chcete studovat v kanadské školy, odborné školy nebo univerzity? Tento kurz poskytuje příležitost zlepšit své akademické poslech, mluvení, čtení a psaní dovednosti. [+]

Chcete studovat v kanadské školy, odborné školy nebo univerzity? Tento kurz poskytuje příležitost zlepšit své akademické poslech, mluvení, čtení a psaní dovednosti.

Program Akademická angličtina učí všechny důležité anglické dovednosti v mluvení, poslech, gramatiku, psaní, čtení, výslovnost a mezikulturní komunikaci.

Díky našemu systému vzdělávání mají studenti možnost zaměřit se na a rozvíjet schopnosti a dovednosti, které jsou pro ně důležité. Studenti získají individuální pomoci bez příplatku, pokud mají potíže nebo dotazy.

V Převýšení College, studenti těšit na různorodé vzdělávací prostředí, které je jak osobně obohacující, jak je vzdělávací a rozvíjet dovednosti a vlastnosti potřebné v měnícím se světě.... [-]


Angličtina plus program na

Campus forma Denní studium 4 týdnů Kanada Powell River

Chcete mít krátkou dovolenou a studium angličtiny? Program English Plus je kombinací obecné angličtiny se sportovních, společenských, turistické a kulturní aktivity. [+]

Chcete mít krátkou dovolenou a studium angličtiny? Program English Plus je kombinací obecné angličtiny se sportovních, společenských, turistické a kulturní aktivity.

Program English Plus je určen pro ty studenty, kteří chtějí trochu větší flexibilitu při jejich anglické učební plán. Seznamte se s novými lidmi na Převýšení koleje, zlepšit své znalosti angličtiny a mají možnost užít si dovolenou památek.

V Převýšení College, studenti těšit na různorodé vzdělávací prostředí, které je jak osobně obohacující, jak je vzdělávací a rozvíjet dovednosti a vlastnosti potřebné v měnícím se světě.

[-]

Intenzivní ESL

Campus forma Denní studium 4 týdnů Kanada Powell River

Převýšení College nabízí řadu kurzů angličtiny, aby vyhovovaly širokou škálu studijních potřeb. Intenzivní angličtina je nejrychlejší způsob, jak zlepšit svou znalostí angličtiny. [+]

Převýšení College nabízí řadu kurzů angličtiny, aby vyhovovaly širokou škálu studijních potřeb. Intenzivní Anglický je nejrychlejší způsob, jak zlepšit svou znalostí angličtiny.

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle.

Výběrem studovat v Převýšení College, budete zařazeni do stovky studentů z celého světa -, kteří se objevují nové přátele a příležitosti v jedné z nejkrásnějších měst v Kanadě.

Kurz učí všechny důležité znalosti angličtiny v mluvení, poslech, gramatiku, psaní, čtení, výslovnost a mezikulturní komunikaci.... [-]


Obchodní angličtina volitelný

Campus forma Denní studium 4 týdnů Kanada Powell River

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle. [+]

Převýšení College nabízí řadu kurzů angličtiny, aby vyhovovaly širokou škálu studijních potřeb. Business English Volitelné je nejrychlejší způsob, jak zlepšit svou znalostí angličtiny.

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle.

Výběrem studovat v Převýšení College, budete zařazeni do stovky studentů z celého světa -, kteří se objevují nové přátele a příležitosti v jedné z nejkrásnějších měst v Kanadě.

Kurz učí všechny důležité znalosti angličtiny v mluvení, poslech, gramatiku, psaní, čtení, výslovnost a mezikulturní komunikaci.... [-]


Převýšení Winter Camp

Campus forma Denní studium 2 - 8 týdnů Kanada Powell River

Poznat nové přátele z celého světa, kteří jsou všichni usilují o jazykovou plynulost - stejně jako vy! Budete připojovat se studenty od chvíle, kdy se zapsat a vybudovat síť přátel na celý život. [+]

Převýšení College je jednou z Kanady nejvíce inovativních a dynamických jazykových center. Výuka angličtiny s Převýšení College otevírá nové obzory pro vás.

Poznat nové přátele z celého světa, kteří jsou všichni usilují o jazykovou plynulost - stejně jako vy! Budete připojovat se studenty od chvíle, kdy se zapsat a vybudovat síť přátel na celý život.

Náš Převýšení Winter Camp je určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou úroveň praktických anglického použití, a zároveň se zavazují zimní sporty a aktivity od kvalifikovaných odborníků, a to zejména v curling, lední hokej, snowboarding, snowtubing. Je to perfektní tábor pro studenty ve věku 13 až 17 let.... [-]


Příprava na zkoušky TOEFL volitelných & Cambridge

Campus forma Denní studium 4 týdnů Kanada Powell River

Převýšení College nabízí řadu kurzů angličtiny, aby vyhovovaly širokou škálu studijních potřeb. V našich zkoušky z přípravných kurzů se setkáte s širokou škálu strategií, aby vám co nejlepší příležitost k dosažení požadovaného cíle. [+]

Převýšení College nabízí řadu kurzů angličtiny, aby vyhovovaly širokou škálu studijních potřeb. V našich zkoušky z přípravných kurzů se setkáte s širokou škálu strategií, aby vám co nejlepší příležitost k dosažení požadovaného cíle.

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle. Výběrem studovat v Převýšení College, budete zařazeni do studenty z celého světa -, kteří objevují nové přátele a příležitosti v jedné z nejkrásnějších měst v Kanadě.

Všechny učitelů Převýšení koleje jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení ve výuce anglického jazyka a všichni učili jak v Kanadě, tak v zahraničí. Učitelé pravidelně kontrolovat osnovy, aby se ujistil, že je důležité a zajímavé pro studenty.... [-]


Rodinný program ESL

Campus forma Denní studium 4 týdnů Kanada Powell River

Program Family Plus je navržen tak, aby rodinám cestovat spolu zůstat pohromadě a studovat společně. Získat důvěru a zlepšit své znalosti angličtiny a zároveň strávit kvalitní čas se svou rodinou v Kanadě. Tento program se bude zabývat všemi aspekty anglické jazykové vzdělávání, včetně čtení, psaní, poslech a mluvení. [+]

Program Family Plus je navržen tak, aby rodinám cestovat spolu zůstat pohromadě a studovat společně. Získat důvěru a zlepšit své znalosti angličtiny a zároveň strávit kvalitní čas se svou rodinou v Kanadě. Tento program se bude zabývat všemi aspekty anglické jazykové vzdělávání, včetně čtení, psaní, poslech a mluvení.

Powell River je čisté, přátelské a bezpečné prostředí s nádherným výhledem na hory a oceán. Pláže, rekreační parky a krásné čtvrti jsou blízko. Nemusíte se starat o vaši pohodu tady, protože Powell River je bezpečná a bez dopravy, znečištění a nadměrného hluku. Ve skutečnosti většina lidí ani zamknout dveře!... [-]


Univerzita cesta programu

Campus forma Denní studium Kanada Powell River

Nabízíme šest úrovní angličtiny od základních až po pokročilé a tři různé úrovně obchodní angličtiny tříd. Ráno třídy se skládá z těchto různých úrovních, a odpolední třídy se skládá z volitelných. [+]

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle. Víme, co budete potřebovat, víme, jak pomáhat.

V Převýšení College, budete mít přístup ke stále rostoucí sítí kanadského vysokých škol a univerzit prostřednictvím našeho dráhy programu.

Nabízíme šest úrovní angličtiny od základních až po pokročilé a tři různé úrovně obchodní angličtiny tříd. Ráno třídy se skládá z těchto různých úrovních, a odpolední třídy se skládá z volitelných.

[-]

Letní kurzy

Odklon letní tábor

Campus forma Denní studium 2 - 8 týdnů Kanada Powell River

Poznat nové přátele z celého světa, kteří jsou všichni usilují o jazykovou plynulost - stejně jako vy! Budete připojovat se studenty od chvíle, kdy se zapsat a vybudovat síť přátel na celý život. [+]

Převýšení College je jednou z Kanady nejvíce inovativních a dynamických jazykových center. Výuka angličtiny s Převýšení College otevírá nové obzory pro vás. Takže když jste objevování nových míst a setkání s novými lidmi, můžete použít anglickou po celou dobu má čas svého života.

Poznat nové přátele z celého světa, kteří jsou všichni usilují o jazykovou plynulost - stejně jako vy! Budete připojovat se studenty od chvíle, kdy se zapsat a vybudovat síť přátel na celý život.

Náš odklon letní tábor je určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou úroveň praktických anglického použití, a zároveň zavazují, vodních sportů a aktivit od kvalifikovaných odborníků, a to zejména v kajaky, kánoe, stand-up paddleboarding a vodní lyžování.... [-]


Undergraduate Pathway

Cesta Program vysoké školy

Campus forma Denní studium Kanada Powell River

Od základních až po pokročilé, máme program, který vyhovuje vašim potřebám. Program je zaměřen na studenty, kteří mají zájem pokračovat ve studiu v Kanadě. [+]

Od základních až po pokročilé, máme program, který vyhovuje vašim potřebám. Program je zaměřen na studenty, kteří mají zájem pokračovat ve studiu v Kanadě.

Díky našemu systému vzdělávání mají studenti možnost zaměřit se na a rozvíjet schopnosti a dovednosti, které jsou pro ně důležité. Studenti získají individuální pomoci bez příplatku, pokud mají potíže nebo dotazy.

Získat pomoc při přijímání nahoru vzdělávacích institutů v Kanadě. Pomůžeme vám získat jazykové schopnosti potřebné k úspěchu v kanadských školách.

[-]

Videos

Meet the Team | Haydn

Student Testimonials | English | Camber College | Study In Canada

Student Testimonials | Deutsch | Camber College | Study In Canada