Camber College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Převýšení College je jedním z Kanady nejvíce inovativních a dynamických jazykových center. Založena v roce 2003, odklonu College bylo poskytnout studentům vysoce kvalitní anglické jazykové vzdělávání po dobu 12 let.

V Převýšení koleje, učíme anglicky v mnoha různými způsoby, protože víme, že všichni studenti jsou jedinečné, učí jinak a mají různé cíle. Naše jedinečné programy, a to jak dovnitř a ven ze třídy, maximalizovat vzdělávací dobrodružství každého studenta.

Dlouholeté zkušenosti nás učí, že optimální učení nastane, když studenti vědí, že jejich hodnoty a názory skutečně důležité a že nejsou prostě jen další číslo v seznamu třídy.

Každý den jsme vás naučí praktické komunikační dovednosti se spoustou podrobných zpětnou vazbu od svého učitele, takže máte větší jistotou připraveni řídit a kontrolovat reálných situací, které vás napadají.

Proč si vybrat nás Existuje mnoho různých způsobů, jak se naučit anglicky, ale pevně věříme, neexistuje lepší způsob, než se učit face-to-face. Věříme, že nejlepší způsob je obklopuje se s jeho nativní kultury a lidí.

Máme 12 let zkušeností s výukou angličtiny a poskytnout studentům jazykovou world-class vzdělávání.

Slavíme všem kulturám a učit se z různorodosti. Najdeme způsob, jak komunikovat našeho kulturního dědictví. Jsme open minded, reflexní a pečování o všech kultur. Inovativní třídy a přátelské, rodinné atmosféře.

Převýšení College Sociální činnost je program: zúčastnit se nejrůznějších aktivit organizovaných námi zlepšit svou angličtinu mimo prostředí učeben. Komplexní a efektivní přípravu vyšetření programy.

Všichni učitelé Převýšení College jsou vysoce vzdělaný, zkušený a certifikovaný učit angličtinu jako druhý jazyk (ESL).

Převýšení College poskytuje full-service, vysoce kvalitní ubytování v hostitelské rodině program s letištní pick-up dispozici na vyžádání.

Powell River má mírné západní pobřežní klima. Je zřídka příliš vysoká nebo příliš nízká. Sníh je extrémně vzácné.

Převýšení College je akreditována a přidružený všech úrovních státní správy a průmyslu. Doplňuje se rozpoznat Camber College pro své vysoké standardy v oboru.

Místa

Řeka Powell

Adresa, 1. řádek
4750 Joyce Avenue, Powell River British Columbia PC: V8A 3B6 Canada

Řeka Powell, Britská Kolumbie, Kanada