Přečtěte si oficiální popis

O nás

Od roku 1967, Cambrian College byla vedoucí post-sekundární instituce v severním Ontariu.

Naše vysoká škola má živou komunitu více než 11 000 studentů, s více než 4100 studenty v 80 programech na plný úvazek a více než 7000 studentů v téměř 900 kurzech na částečný úvazek a programech napříč třemi místy v severním Ontariu: Sudbury, Espanola a Malý proud / Manitoulin ostrov.

Seznamte se s nabídkou služeb a zařízení, které nabízíme na podporu studentů a připravte je na úspěch na dnešních konkurenčních pracovištích.

Prozkoumejte vše, co nabízíme, a uvidíte Cambriana pro sebe.

Strategický plán 2015-19

Náš nový pětiletý strategický plán si klade za cíl definovat Cambrian jako kolej rozlišovací, sjednocenou k transformaci budoucích generací. Naší vizí je představit si nemožné, inspirovat se a inovovat způsoby, které ještě musíme plně prozkoumat.

Zaměřujeme se na transformaci zkušeností z učení, abychom zajistili neustálý přístup k flexibilním a přizpůsobitelným zkušenostem z učení. Jsme motivováni k tomu, abychom zlepšili zkušenost studentů a plně využili síly spolupráce v komunitě podporujícího učení.

113707_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Plánování a institucionální výzkum

Tým Cambrianu pro plánování a institucionální výzkum poskytuje vedení a podporu v oblastech výzkumu, plánování, výsledků učení studentů a zajištění kvality, aby podpořil poslání, efektivitu a úspěch studentů.

Mezi specifické funkce patří:

 • Podpora akademického plánování a hodnocení výsledků
 • Vládní výkaznictví (Dohoda o víceleté odpovědnosti, Dohoda o strategickém mandátu, obchodní plán vysoké školy, roční plán akademie, hlavní ukazatele výkonnosti)
 • Audity a řízení kvality
 • Vývoj průzkumu, usnadnění, analýza a podávání zpráv
 • Podpora plánování a prognózování zápisu
 • Nové programové plánování / vývoj.
 • Procesy řízení programu
 • Vývoj, monitorování a analýza výkonnostních metrik (přehled skóre na vysoké škole, divizní a programové karty)
 • Mezioborová srovnání a benchmarking
 • Skenování životního prostředí a analýzy trhu
 • Výzkum, analýza dat a generování reportů
 • Návrh revize a vývoj akvizice fondu
 • Komunitní dosah a analýza trhu práce

Cambrianova etika výzkumu

Cambrian College bude podporovat a usnadňovat využívání výzkumu ve vysokoškolské komunitě s cílem přispět k rozvoji a aplikaci znalostí, kriticky zkoumat postupy a udržet současný stav spojením znalostí relevantních pro vzdělávání a podporovat profesní praxi. Akademie je odhodlána zajistit, aby veškerý výzkum splňoval nejvyšší vědecké a etické normy.

Oslava excelence

Na Cambrian College slavíme dokonalost. Cambrian má několik prestižních ocenění, která ctí studenty, absolventy a zaměstnance, kteří reprezentují to nejlepší, co naše škola nabízí. Tyto ceny jsou udělovány těm, kteří hrdě stoupají na vrchol, slouží komunitě Cambrian, stejně jako komunity, v nichž žijí.

Centrum Glenn Crombie pro podporu studentů

Centrum Glenn Crombie pro podporu studentů na Cambrian College je nejmodernějším zařízením, které je plně přístupné. Náš multifunkční komplex má telefony TTY, pokoje pro osobní péči, počítačové učebny, zkušebny a sociální zařízení.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Cambrian College

Naučte se, jak vyprávět dynamické a přesvědčivé 2D a 3D animované příběhy na obrazovce od našich talentovaných profesorů, kteří pracovali na oblíbených divácích jako Tarz ... [+]

Přehled

Naučte se, jak vyprávět dynamické a přesvědčivé 2D a 3D animované příběhy na obrazovce od našich talentovaných profesorů, kteří pracovali na oblíbených divácích jako Tarzan, 9, a Tom a Jerry Show.

Náš program je založen na kurikulu proslulého programu Sheridan Animation na diplomové úrovni. Získáte pracovní znalosti o tradičních, 2D a 3D metodách animace a zároveň získáte znalosti o 12 principech animace. Budete rozvíjet silné a dynamické dovednosti vyprávění, kreslení a animace, které oživíte na obrazovce prostřednictvím série projektů a případného finálního filmu. Až budete absolvovat, budete moci předvést přesvědčivé výkony prostřednictvím tradiční i digitální animace spolu s finálním produktovým portfoliem.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Oceněná fakulta grafického designu společnosti Cambrian vás bude vyzývat k práci prostřednictvím kurzů a rozmanitých projektů v reálném světě, které vám pomohou rozvíjet ... [+]

Přehled

Oceněná fakulta grafického designu společnosti Cambrian vás bude vyzývat k práci prostřednictvím kurzů a rozmanitých projektů v reálném světě, které vám pomohou rozvíjet vaše kreativní talenty a stát se profesionálním vizuálním komunikačním návrhářem. Učební plán pro grafický design je zaměřen na kariéru a je přísný, s důrazem na tradiční dovednosti a nové technologie. Kromě toho budete rozvíjet dovednosti v kritickém myšlení, kreativitě a koncepčně řízené práci, což vám umožní být agilní v rozvíjejícím se a náročném průmyslu profesionální komunikace.

Pomocí současného průmyslového softwaru ve špičkových laboratořích grafického designu College se naučíte, jak kreativně rozvíjet myšlenky a manipulovat s prostorem, typem, obrázky a barvou, abyste mohli svou práci převzít od konceptu skici až po strategicky navržený tištěný web. nebo digitální podobě. Projekty poskytují aplikované zkušenosti v oblasti brandingu, identity (loga)... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Představte si kariéru pracující v laboratorním prostředí, kde se získávají cenné kovy ze surovin, pracuje se na environmentální udržitelnosti, vyvíjejí se nová a vylepšen ... [+]

Přehled

Představte si kariéru pracující v laboratorním prostředí, kde se získávají cenné kovy ze surovin, pracuje se na environmentální udržitelnosti, vyvíjejí se nová a vylepšená paliva nebo se vyvíjí příští generace léků. Chemické inženýrství je široké pole, které proniká do všech těchto oblastí a více.

Technologie technologie Cambrian Chemical Engineering Technology je jediná svého druhu v Ontariu a je určena k rozvoji dovedností, které budete potřebovat k práci v některém z těchto vzrušujících oborů. Spojuje základní teorii s nezbytným praktickým laboratorním výcvikem potřebným pro zaměstnávání v různých chemických odvětvích a odvětvích životního prostředí. Budete pracovat samostatně a ve skupinách, abyste si vytvořili vlastní studijní a týmové dovednosti, které budete potřebovat v rámci různých nastavení pracoviště.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Cambrian College

Vezměte náš obecný účetní proud, abyste získali dovednosti a praktickou zkušenost, abyste mohli přistupovat k účetním pozicím na úrovni základní úrovně v neziskových orga ... [+]

Přehled

Vezměte náš obecný účetní proud, abyste získali dovednosti a praktickou zkušenost, abyste mohli přistupovat k účetním pozicím na úrovni základní úrovně v neziskových organizacích, korporacích a dalších ziskových organizacích.

V návaznosti na první ročník společného vzdělávacího programu, který sdílí všichni účetní a obchodní studenti, se budete ponořit do účetních zásad a postupů a budete mít možnost získat reálné zkušenosti prostřednictvím pracovního stáže.

Tento program bude realizován prostřednictvím tradičního vzdělávání v učebně i online.

Tento program byl navržen tak, aby vyhověl studentům, kteří chtějí pokračovat ve studiu směrem k titulu nebo získat vstup do profesionálních účetních programů, jako je Advanced Certificate in Accounting and Finance (ACAF) nebo Certified Aboriginal Financial Manager (CAFM) označení. Jako absolvent, můžete se rozhodnout, že jeden další rok v Cambrian Business Administration - Účetní program pro zvýšení své dovednosti a získat pokročilé postavení do ACAF a / nebo studijních programů. Aby bylo možné vstoupit do certifikátu ACAF nebo programů pro určování CAFM, musíte v určitých kurzech dosáhnout průměrných 60% nebo více a celkový průměr 65% v programu Business - Accounting.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Získejte důkladné síťové a infrastrukturní dovednosti pro konfiguraci prostředí informačních technologií ve všech velikostech a typech organizací. Naučíte se, jak instalo ... [+]

Přehled

Získejte důkladné síťové a infrastrukturní dovednosti pro konfiguraci prostředí informačních technologií ve všech velikostech a typech organizací. Naučíte se, jak instalovat, spravovat a odstraňovat problémy se sítěmi a sítěmi; a lokální a vzdálené servery.

Navíc se naučíte z fakulty, jako je Bob Vachon - jeden z našich profesorů, který doslova pomohl napsat knihu Cisco Systems o vytváření sítí.

Vezměte prosím na vědomí, že akademické osnovy jsou průběžně revidovány a revidovány tak, aby programy a kurzy Cambria zůstaly relevantní. Vysoká škola si vyhrazuje právo kdykoli zrušit nebo provést změny v jakémkoli kurzu nebo programu, poplatku, postupu nebo umístění v areálu.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Těžební průmysl je dynamický a neustále se mění a program Cambrian's Bining Engineering Technik vás vyzve, abyste prozkoumali, proč a jak věci fungují a aby našly inovati ... [+]

Přehled

Těžební průmysl je dynamický a neustále se mění a program Cambrian's Bining Engineering Technik vás vyzve, abyste prozkoumali, proč a jak věci fungují a aby našly inovativní řešení problémů.

Když se učíte a žijete v jednom z těžebních center světa, připravíte se na to, abyste se stali součástí důlních inženýrských týmů zodpovědných za širokou škálu projektů zahrnujících průzkum, projektování, projektování, environmentální studie, průmyslové geologické a geofyzikální práce v terénu, ventilaci, pozemního řízení a dohledu.

Členové fakulty, kteří mají zkušenosti s průmyslem, povedou váš pokrok a porozumění prostřednictvím příkladů získaných z průmyslových zkušeností, exkurzí v proslulé pánvi Sudbury a praktických demonstrací. Budete mít prospěch z různých možností zážitkového učení, včetně aktivit na aktivním důlním pracovišti, abyste získali široké pochopení různých aspektů důlního inženýrství, jakož i komunikačních a vedoucích dovedností.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Po seznámení se základními principy obchodních praktik, dieselových motorů, palivových systémů, výkonových vlaků, elektrických systémů, hydraulických systémů, řídicích a ... [+]

Přehled

Po seznámení se základními principy obchodních praktik, dieselových motorů, palivových systémů, výkonových vlaků, elektrických systémů, hydraulických systémů, řídicích a brzdových systémů v prvním roce budete seznámeni s konstrukcí a tříděním dieselových motorů, silových vlaků, trakčních systémů a kol. elektrické pohony, elektronika a klimatizace. Součástí kurzů bude také důraz na bezpečnost obchodu, základní ruční a elektrické nářadí, spojovací materiál, měřicí přístroje, pomocné startovací pomůcky a startovací metody používané v obchodě.

Hlavní body programu2 roky - 4 semestryCo-op Diploma Apprenticeship možnostPráce na terénních těžkých zařízeních, jako jsou nakladače, buldozery, nákladní vozy a různé komponenty, jako jsou motory, převodovky, brzdové systémy, palivové systémy, hydraulické systémy v naší prodejně těžkých zařízeníRozvíjet schopnost obsluhy a udržovat různé elektronické řídicí systémy a komponenty na těžkých zařízeních4D učební příležitosti... [-]
Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

S akreditovaným programem Cambridian's Technical Standards and Safety Authority (TSSA) se budete připravovat na výzvu ke zkouškám TSSA pro certifikaci techniků zemního pl ... [+]

Přehled

S akreditovaným programem Cambridian's Technical Standards and Safety Authority (TSSA) se budete připravovat na výzvu ke zkouškám TSSA pro certifikaci techniků zemního plynu a techniků na olejový hořák. Teorie a praktický laboratorní trénink jsou kombinovány tak, aby vytvořily solidní znalosti o topných systémech (zemní plyn, propan a topný olej), jakož i klimatizaci, chladicí principy, výrobu plechů a konstrukční aspekty tepelných ztrát / tepelných zisků. Budete také seznámeni s dovednostmi potřebnými pro instalaci, servis a řešení problémů obytných a lehkých komerčních vytápění a chlazení.

Hlavní body programu2 roky - 4 semestryProgram akreditovaný Technickými normami a bezpečnostním úřadem (TSSA)Jeden z pouze 2 vysokých škol v Ontariu nabídne školení technikem Oil Burner TechnikPraktické školení v nejmodernějších laboratořích HVACPo prvním roce budete certifikováni, abyste mohli pracovat na pozicích na úrovni prvního průmyslového odvětví po úspěšném napadení:Plynový technik 3 Zkouška TSSAOil Burner Technik 3 Zkouška TSSAZkouška TSSA pro instalatéry plynových trubek (volitelné)Po dokončení druhého roku a úspěšné výzvě plynový technik 2 a olej Burner technik 2 TSSA zkoušky budete plně certifikován vstup do pracovní síly jako technik topení systémy... [-]
Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Zajímáte se o svět podnikání, ale nevíte, jakou profesní dráhu? Za dva roky vás obchodní program společnosti Cambrian vystaví oblastem financí, podnikání, marketingu, lid ... [+]

Přehled

Zajímáte se o svět podnikání, ale nevíte, jakou profesní dráhu? Za dva roky vás obchodní program společnosti Cambrian vystaví oblastem financí, podnikání, marketingu, lidských zdrojů, účetnictví, personálního řízení, rozvoje nových podniků a organizačního plánování. Po ukončení své kariéry nebo pokračujte do třetího ročníku programu Business Administration společnosti Cambrian.

Hlavní body programuFlexibilní možnosti učení (tradiční učebny, online možnosti a virtuální třídy)Příležitosti pro zážitkové učení prostřednictvím klubů a soutěžíSpolečný první a druhý rok s dalšími programy Business umožňuje absolventům bezproblémový přechod do třetího roku, aby si vydělali na pokročilý diplomVystavení se všem klíčovým obchodním funkcím, včetně financí, účetnictví, lidských zdrojů, rozvoje podnikání a dalšíJedná se o program Severoevropské spolupráce... [-]
Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Jako student předškolního vzdělávání na Cambrian College budete mít možnost rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné pro oblast raného vzdělávání a péče o děti. Vaše studi ... [+]

Přehled

Jako student předškolního vzdělávání na Cambrian College budete mít možnost rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné pro oblast raného vzdělávání a péče o děti. Vaše studium spojí teorii růstu a vývoje dítěte s praktickými aplikačními zkušenostmi v oboru. Prostřednictvím interaktivních zkušeností ve třídě navrhujete, plánujete, implementujete a vyhodnocujete výuku na základě hry pro malé děti od narození do dvanácti let věku.

Program vás připraví na práci a podporu rozmanitých potřeb dětí a rodin, se kterými se setkáte ve své budoucí práci. Budete stavět základy porozumění, které se děti učí prostřednictvím hry. Tento přístup k učení kombinovaný s kulturně relevantním prostředím bude odrážet, že děti jsou zvědavé, schopné a kompetentní.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Graduate Certificate

Cambrian College

Získáte dovednosti pro získání smysluplných poznatků z velmi rozsáhlých a složitých datových sad na podporu rozhodování o podnikání. Dozvíte se, jak sbírat, zpracovávat, ... [+]

Přehled

Získáte dovednosti pro získání smysluplných poznatků z velmi rozsáhlých a složitých datových sad na podporu rozhodování o podnikání. Dozvíte se, jak sbírat, zpracovávat, manipulovat, kódovat a ukládat soubory dat, aby mohly být analyzovány a vytěženy tak, aby mohly být znovu použity a repurposed k řešení problémů a předvídat trendy v jakékoli velikosti a typu podnikání. Mezi klíčové oblasti studia patří návrh a správa databází, obchodní analýza, průzkum trhu, dolování dat a rozhodování prostřednictvím analýz.

Vezměte prosím na vědomí, že akademické osnovy jsou průběžně revidovány a revidovány tak, aby programy a kurzy Cambria zůstaly relevantní. Vysoká škola si vyhrazuje právo kdykoli zrušit nebo provést změny v jakémkoli kurzu nebo programu, poplatku, postupu nebo umístění v areálu.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Projektový management se stal vyhledávanou dovedností napříč průmyslovými odvětvími, protože podniky a organizace nadále hledají efektivitu a celkovou efektivitu, aby moh ... [+]

Přehled

Projektový management se stal vyhledávanou dovedností napříč průmyslovými odvětvími, protože podniky a organizace nadále hledají efektivitu a celkovou efektivitu, aby mohly úspěšně konkurovat na domácích i světových trzích. Jeden rok (dva semestry) absolventského programu Cambrian College vám poskytne základní teoretické a praktické znalosti, dovednosti a techniky pro úspěšné plánování, implementaci, správu a hodnocení projektů. Učební plán je úzce sladěn s projektovým řídícím orgánem projektu (PMBOK), ale není s ním spojen.

Vezměte prosím na vědomí, že akademické osnovy jsou průběžně revidovány a revidovány tak, aby programy a kurzy Cambria zůstaly relevantní. Vysoká škola si vyhrazuje právo kdykoli zrušit nebo provést změny v jakémkoli kurzu nebo programu, poplatku, postupu nebo umístění v areálu.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Naučte se vytvářet nativní aplikace pro mobilní zařízení a také webové aplikace napříč platformami. K získání dovedností pro vývoj a navrhování jedinečných uživatelských ... [+]

Přehled

Naučte se vytvářet nativní aplikace pro mobilní zařízení a také webové aplikace napříč platformami. K získání dovedností pro vývoj a navrhování jedinečných uživatelských zkušeností, které splňují potřeby klientů, budete používat různé technologie a programovací jazyky. Kurzy a umístění zaměřené na podnikání doplní vaše technické schopnosti tím, že vám poskytne klíčové dovednosti a praktické zkušenosti při řízení a realizaci projektů.

Hlavní body programu1 rok - 3 semestryUmístění ve třetím semestruSoustředil se na vývoj pro Android a iOS zařízení, stejně jako mobilní web vývojProjektové řízení a kurzy podnikání zvyšují vaše podnikání důvtipnýTerénní práce / umístění... [-]
Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Pokud máte zájem o kariéru v globálním řízení podniků, tento intenzivní program vám umožní prozkoumat klíčové oblasti globálního řízení, včetně globálního marketingu, fin ... [+]

Přehled

Pokud máte zájem o kariéru v globálním řízení podniků, tento intenzivní program vám umožní prozkoumat klíčové oblasti globálního řízení, včetně globálního marketingu, financí a dodavatelských řetězců. Budete rozvíjet základní dovednosti potřebné pro efektivní řízení aspektů globálních obchodních aktivit pro organizaci a získáte praktické zkušenosti během stáže ve třetím semestru.

Jako absolvent můžete vykonávat dodatečnou certifikaci k označení FITT (Forum for International Trade Training) jako Certified International Trade Professional (CITP).

Vezměte prosím na vědomí, že akademické osnovy jsou průběžně revidovány a revidovány tak, aby programy a kurzy Cambria zůstaly relevantní. Vysoká škola si vyhrazuje právo kdykoli zrušit nebo provést změny v jakémkoli kurzu nebo programu, poplatku, postupu nebo umístění v areálu.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambrian College

Vylepšete své dovednosti v oblasti IT a obchodní analýzy a buďte připraveni využít možností kariéry. ... [+]

Přehled

Vylepšete své dovednosti v oblasti IT a obchodní analýzy a buďte připraveni využít možností kariéry.

Tento intenzivní program je navržen tak, aby odpovídal poptávce průmyslu po analytikech v oblasti IT a poskytne vám dovednosti a techniky pro tvorbu a řízení změn organizačních procesů. Získáte důkladné znalosti o tom, jak shromažďovat, dokumentovat a komunikovat požadavky zainteresovaných stran a jak doporučovat řešení, vyhodnocovat řešení a zajišťovat kvalitu.

Kromě BA znalostí, budete také provádět kurzy na budování dovedností v oblasti modelování dat, business intelligence, řízení projektů a rozpočtování pro kapitálové projekty. Program končí osmitýdenním stáže ve třetím semestru.... [-]

Kanada Sudbury
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
1400 Barrydowne Road Sudbury
Sudbury, Ontario, Kanada