CampusCanada

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Orientací Program pro zahraniční studenty

CampusCanada Poskytuje příchozích zahraničních studentů s úvodem do Kanady a základ pro akademický úspěch na jedné kanadské univerzity nebo vysoké školy. Tento integrovaný on-line a on-campus kurz program poskytuje interdisciplinární učební plán zaměřený na pochopení kanadskou kulturu a společnost, adaptaci na nové prostředí a rozvoj dovedností, které vedou k akademického úspěchu;

Přístup k přizpůsobených nástrojů určených k podpoře zahraničních studentů (např akademické podpory, prostředky knihovny, jazykové školení, kariérového poradenství); Praktické "jak na to" poradenství v oblasti každodenního života v Kanadě (bezpečnost, bankovnictví, dopravy, atd.) Rychlá přátelství postavené na programu rozsáhlé sítě a společenských aktivit. A co je nejdůležitější, CampusCanada poskytuje zahraničním studentům konkurenční výhodu v dosažení úspěchu se svými akademickými úsilí v Kanadě zajistit, aby byly připraveny k realizaci nejplnější potenciál jejich univerzity nebo vysoké školy zkušenosti.

The Capital Advantage

Ottawa je Kanada je čtvrté největší město a politické a technologické centrum v zemi. Město je krásné a čisté, má vysokou životní úroveň, a je uznávaný pro mnoho svých národních muzeí, galerií, parků a performing arts center. Ottawa je jedním z nejbezpečnějších měst v Kanadě. Lidé z Ottawy, jsou velmi vzdělaní, přičemž více než polovina obyvatel má vysokoškolské tituly a koncentrace nejvyšší přepočtu na jednoho obyvatele inženýrů, vědců a PhDs v Kanadě. Carleton University, hostitel CampusCanada, Je vysoce hodnoceny komplexní univerzita se nachází v Ottawě.

Od 1. srpna - 13, 2016, dostanete šanci zažít kanadské metropoli během nejkrásnější období v roce. Summers v Ottawě mají bohatou řadu teplých a slunečných dní s průměrnými teplotami 26 ° C (80 ° F). Během tohoto období, najdete mnoho aktivit pro milovníky hudby, venkovní, muzeum, umění a kultury. Město je živé a to skvělé místo pro váš úvod do Kanady.

Ottawa se nachází v jihovýchodní části země vedle Gatineau, Quebec, která tvoří země národní kapitálové oblasti. Podáváno předními leteckými společnostmi, VIA po železnici a chrtích autobusy, budete mít možnost navštívit dalších velkých městech, jako je Montreal, Toronto a Quebek poměrně snadno.

Proč se připojit CampusCanada

Úprava na vysoké škole nebo vysoké škole života v neznámém zemi, může být zdrcující úkol. CampusCanada poskytuje "soft-přistání" pro zahraniční studenty pro nabízející zábavu, spolupráce a interaktivní příležitost poznat akademický život a poznat Kanadu v samém srdci kapitálu národa. Důvody se připojit CampusCanada:

Přesvědčeni, první den tříd. Naučíme vás, jaké zdroje budete muset procházet nějakého Kanaďana univerzity nebo vysoké školy. Prozkoumejte hlavního města Kanady. Ottawa je známý pro jeho mnoha národních muzeí, galerií, parků a performing arts center. Udělejte si pohodlí v kanadské třídě. Další informace o kanadském stylu výuky a akademické struktury. Bydlet na koleji. Za dva týdny, budete zvládnout studentský život a životní uspořádání v pobytu na univerzitní půdě. Porozumět kanadské kulturní vtípky. Další informace o unikátních zvyklostí kanadských. Udělat si nové přátelé. Budete setkání s dalšími zahraničními studenty, kteří jsou do Kanady. Představte si, že můžete mít přítele v každé provincii do konce programu!

Poplatky

Program poplatek CAD $ 4500 (+ HST) zahrnuje:

Kanada 101: on-line kurz zavedení mezinárodní studenty do Kanady; Campus 101: deset dní interaktivního programování na akademické půdě a na celém Ottawa a národní kapitálové oblasti; Instrukce kvalifikovanou Carleton University fakulty s odbornými znalostmi v kanadských studií; Bydlení na koleji na Carleton University od 1. srpna - 13; Snídaně, obědy a večeře poskytované Fresh Food Company Přístup k širokému spektru akademických a rekreačních zařízení; Mimo areál výlety do národních institucí, stejně jako sportovní, kulturní a venkovní rekreační lokality

Jak se zaregistrovat

Můžete zaregistrovat CampusCanada vyplněním registračního formuláře nalézt na https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ Budeme požadovat Vaše kontaktní údaje, informace o vysoké škole nebo vysoké škole jste byli přijati do angličtiny a výsledky testů jazyka. Nežádáme vás předložit veškeré dokumenty v tomto bodě.

Po vyplnění registračního formuláře budete přesměrováni na zabezpečené stránky třetí strany, kde dokončení platby. Jakmile bude vaše platba byla zpracována, jste registrováni pro CampusCanada.

Místa

Ottawa

Global Academy (Carleton University)

Adresa, 1. řádek
1125 Colonel By Drive
K1S 5B6 Ottawa, Ontario, Kanada
Telefonní číslo
+1 613-520-2600