Přečtěte si oficiální popis

Orientací Program pro zahraniční studenty

CampusCanada Poskytuje příchozích zahraničních studentů s úvodem do Kanady a základ pro akademický úspěch na jedné kanadské univerzity nebo vysoké školy. Tento integrovaný on-line a on-campus kurz program poskytuje interdisciplinární učební plán zaměřený na pochopení kanadskou kulturu a společnost, adaptaci na nové prostředí a rozvoj dovedností, které vedou k akademického úspěchu;

Přístup k přizpůsobených nástrojů určených k podpoře zahraničních studentů (např akademické podpory, prostředky knihovny, jazykové školení, kariérového poradenství); Praktické "jak na to" poradenství v oblasti každodenního života v Kanadě (bezpečnost, bankovnictví, dopravy, atd.) Rychlá přátelství postavené na programu rozsáhlé sítě a společenských aktivit. A co je nejdůležitější, CampusCanada poskytuje zahraničním studentům konkurenční výhodu v dosažení úspěchu se svými akademickými úsilí v Kanadě zajistit, aby byly připraveny k realizaci nejplnější potenciál jejich univerzity nebo vysoké školy zkušenosti.

The Capital Advantage

Ottawa je Kanada je čtvrté největší město a politické a technologické centrum v zemi. Město je krásné a čisté, má vysokou životní úroveň, a je uznávaný pro mnoho svých národních muzeí, galerií, parků a performing arts center. Ottawa je jedním z nejbezpečnějších měst v Kanadě. Lidé z Ottawy, jsou velmi vzdělaní, přičemž více než polovina obyvatel má vysokoškolské tituly a koncentrace nejvyšší přepočtu na jednoho obyvatele inženýrů, vědců a PhDs v Kanadě. Carleton University, hostitel CampusCanada, Je vysoce hodnoceny komplexní univerzita se nachází v Ottawě.

Od 1. srpna - 13, 2016, dostanete šanci zažít kanadské metropoli během nejkrásnější období v roce. Summers v Ottawě mají bohatou řadu teplých a slunečných dní s průměrnými teplotami 26 ° C (80 ° F). Během tohoto období, najdete mnoho aktivit pro milovníky hudby, venkovní, muzeum, umění a kultury. Město je živé a to skvělé místo pro váš úvod do Kanady.

Ottawa se nachází v jihovýchodní části země vedle Gatineau, Quebec, která tvoří země národní kapitálové oblasti. Podáváno předními leteckými společnostmi, VIA po železnici a chrtích autobusy, budete mít možnost navštívit dalších velkých městech, jako je Montreal, Toronto a Quebek poměrně snadno.

Proč se připojit CampusCanada

Úprava na vysoké škole nebo vysoké škole života v neznámém zemi, může být zdrcující úkol. CampusCanada poskytuje "soft-přistání" pro zahraniční studenty pro nabízející zábavu, spolupráce a interaktivní příležitost poznat akademický život a poznat Kanadu v samém srdci kapitálu národa. Důvody se připojit CampusCanada:

Přesvědčeni, první den tříd. Naučíme vás, jaké zdroje budete muset procházet nějakého Kanaďana univerzity nebo vysoké školy. Prozkoumejte hlavního města Kanady. Ottawa je známý pro jeho mnoha národních muzeí, galerií, parků a performing arts center. Udělejte si pohodlí v kanadské třídě. Další informace o kanadském stylu výuky a akademické struktury. Bydlet na koleji. Za dva týdny, budete zvládnout studentský život a životní uspořádání v pobytu na univerzitní půdě. Porozumět kanadské kulturní vtípky. Další informace o unikátních zvyklostí kanadských. Udělat si nové přátelé. Budete setkání s dalšími zahraničními studenty, kteří jsou do Kanady. Představte si, že můžete mít přítele v každé provincii do konce programu!

Poplatky

Program poplatek CAD $ 4500 (+ HST) zahrnuje:

Kanada 101: on-line kurz zavedení mezinárodní studenty do Kanady; Campus 101: deset dní interaktivního programování na akademické půdě a na celém Ottawa a národní kapitálové oblasti; Instrukce kvalifikovanou Carleton University fakulty s odbornými znalostmi v kanadských studií; Bydlení na koleji na Carleton University od 1. srpna - 13; Snídaně, obědy a večeře poskytované Fresh Food Company Přístup k širokému spektru akademických a rekreačních zařízení; Mimo areál výlety do národních institucí, stejně jako sportovní, kulturní a venkovní rekreační lokality

Jak se zaregistrovat

Můžete zaregistrovat CampusCanada vyplněním registračního formuláře nalézt na https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ Budeme požadovat Vaše kontaktní údaje, informace o vysoké škole nebo vysoké škole jste byli přijati do angličtiny a výsledky testů jazyka. Nežádáme vás předložit veškeré dokumenty v tomto bodě.

Po vyplnění registračního formuláře budete přesměrováni na zabezpečené stránky třetí strany, kde dokončení platby. Jakmile bude vaše platba byla zpracována, jste registrováni pro CampusCanada.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

CampusCanada

CampusCanada nabízí intenzivní a pohlcující programování navržen tak, aby reagovaly na jedinečné výzvy, kterým čelí příchozích zahraničních studentů. Tyto výzvy často zah ... [+]

CampusCanada Nabízí intenzivní a pohlcující programování navržen tak, aby reagovaly na jedinečné výzvy, kterým čelí příchozích zahraničních studentů. Tyto výzvy často zahrnují seznámení a navigaci areálu a akademického života na nové vysoké škole nebo vysoké škole, zatímco ve stejnou dobu, kterou se přizpůsobuje životu v novém městě, a opravdu, novou zemi.

Zatímco CampusCanada sídlí na Carleton University a představené v celé národní kapitálové oblasti, tento program poskytuje nové zahraniční studenty, bez ohledu na kanadské univerzitě nebo vysoké škole jsou ošetřujícímu, s dovednostmi a relevantní informace, které jim pomohou úspěšně seznámili s jejich novým nastavením a začít jejich akademické kariéry a zkušenosti v zahraničí na jistější základ.... [-]

Kanada Kanada online Ottawa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

An Orientation Program for International Students