Canadian College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Centrálně umístěný v centru Vancouveru, CCEL se nachází na ulici Alberni vedle módních prodejen, špičkových restaurací a slavných hotelů. Náš areál zahrnuje učebny, eh! restaurace, kanceláře a slunná střešní terasa. Máme také studentskou rezidenci mimo areál v docházkové vzdálenosti.

Budova

Učebny jsou umístěny na 2., 3. a 4. patře, s kancelářemi ve 4. patře a velkou střešní zahradu v 5. patře.

učebny

Naše moderní učebny, které jsou vybaveny vysokorychlostním internetem, elektrárnami pro studenty a obrazovkou s vysokým rozlišením, jsou navrženy tak, aby usnadňovaly studium zaměřené na studenty.

eh! Restaurace

S výborným jídlem a přátelskou atmosférou, Eh! je ideálním místem k jídlu, pití a socializaci po třídě. Eh! nabízí slevové plány jídel pro studenty a také hostí každý týden bezplatný konverzační klub.

kanceláře

Ve čtvrtém patře, v naší velké kanceláři s otevřeným konceptem, jsou naši hosté připraveni pomoci během vašeho pobytu.

Střešní terasa

Střešní terasa je skvělým venkovním prostorem, kde si studenti mohou dát oběd a zúčastnit se několika aktivit, jako jsou letní grilování, ping pong, lekce jógy a tance.

Student Residence

Nachází se v centru Vancouveru, studentská rezidence se nachází jen pár bloků od Stanleyho parku, v blízkosti mnoha cenově dostupných restaurací a barů a kousek od CCEL.

Místa

Vancouver

Adresa, 1. řádek
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada