Přečtěte si oficiální popis

Studium na CES

V CES uznáváme, že úspěšné učení jiného jazyka vyžaduje víc než jen učebnici a přednášku. Naše třídy ESL pro dospělé jsou cíleně zaměřeny na komunikativní přístup k jazykovému studiu. Obohacujeme životy studentů jazykovými a kulturními příležitostmi. Vzděláváme studenty pomocí moderních metod, které nejprve kladou na studenta. Inspirajeme studenty k realizaci svých cílů a rozšiřování jejich obzorů.

Učte se anglicky v Torontu

Zařadil mezi nejbezpečnější města v Severní Americe, Toronto je město, ve kterém se lidé mohou cítit bezpečně a pohodlně. To je neustále hlasováno jedním z nejlepších míst k životu a návštěvě. Důvodem je především způsob, jakým lidé v Torontu oslavují a objímají rozmanitost. Je to jedinečné město světové třídy, které oslavuje lásku a úctu k mnoha kulturám, které tu prospívají.

Sociální aktivity

CES poskytuje mnoho příležitostí pro zážitek z pamětihodností a zvuků Toronta. Podívejte se na některé z našich nejoblíbenějších aktivit!

Vedoucí aktivit: Většinu našich aktivit organizuje a řídí náš koordinátor aktivit, který také pomáhá studentům s rutinními životními potřebami v Torontu. Navíc, kromě zavedení praxe v reálném světě a průzkumných lekcí ve svých třídách, učitelé vedou mimoškolní aktivity dvakrát za měsíc. Naši studentští poradci se také připojují k zábavě a pomáhají studentům přizpůsobit se životu v Torontu.

Díky bohatým městským atrakcím, úžasné architektuře, nádherným restauracím a pulzujícímu nočnímu životu má Toronto co nabídnout návštěvníkům v každém rozpočtu! Existuje také mnoho vzrušujících aktivit a zážitků, které je třeba zdarma získat.

Umístění

Nachází se v největším a nejrůznorodějším městě Kanady, Capital English Solutions je primárním místem, kde se studenti potěší, aby se ponořili do angličtiny a kanadské kultury. Naše kurzy ESL pro dospělé se nacházejí přímo v srdci centra Toronta na ulici Yonge a ulici Wellesley. Najdete zde mnoho místních obchodů, kaváren, barů, restaurací a specializovaných obchodů. Stanice metra Wellesley je hned za rohem a jen krátká jízda se dostanete do centra jádra tohoto krásného města a jezera Ontario.

Osvědčení

"Jedna z nejlepších škol v Torontu! Zaměstnanci a studenti jsou tak laskaví a všichni učitelé jsou velmi zkušení. Přišla jsem do Toronta, když jsem nevěděla nic o angličtině, ale všichni mi pomohli zlepšit. Jsem nadšená z výběru CES. "

- Nadia, Mexiko

"Když jsem přišel do CES, byl jsem v mé životě na křižovatce. Ale díky pomoci školy jsem nejen zdokonalila svou angličtinu, ale také rozvinula svůj osobní život. Setkal jsem se se spoustou lidí, kteří mi pomohli a mám velkou pomoc a jsem pyšný na můj růst. "

- Serdar, Turecko

"Připravil jsem se s přáteli a mluvil s mnoha lidmi z různých zemí na CES, takže jsem mohl v krátké době zlepšit své anglické dovednosti. Moc se mi líbily a teď jsem jistý anglický mluvčí. Byl to pro mě cenný zážitek. "

- Kazuki, Japonsko

"Jsem si jistý, že nejlepší škola ESL v Torontu je CES! Dali mi vzdělání, život v Torontu a pocit nezávislosti a rozvoje. Školní poradci jsou úžasní a všichni jsou tak přátelští! "

- Jinpyo, Korea

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Kurzy obecné angličtiny CES Toronto jsou strukturovány tak, že se rychle učíte o tom, jak aplikovat správnou gramatiku v písemné podobě a správné fráze v konverzační angl ... [+]

Kurzy angličtiny: Kurzy obecné angličtiny

Kurzy obecné angličtiny CES Toronto jsou strukturovány tak, že se rychle učíte o tom, jak aplikovat správnou gramatiku v písemné podobě a správné fráze v konverzační angličtině. Každý kurz se vyučuje ve třídě a v malých třídách v našem pohodlném areálu, 1 minutu chůze od stanice metra Wellesley.

Po absolvování níže uvedených kurzů máte možnost pokračovat ve specializovaných kurzech angličtiny CES Toronto, které nabízejí podrobnější výuku angličtiny.

Chcete to vyzkoušet? Nabízíme ukázkové kurzy, kde můžete posedět na třídě a zjistit, zda je náš přístup správnou volbou pro to, abyste se vaše angličtina dostala na další úroveň!... [-]

Kanada Toronto
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Pro pokročilejší studenty nabízí společnost CES Toronto akademické kurzy angličtiny v našem areálu v centru Toronta. Mnoho studentů absolvuje tuto úroveň z obecné angličt ... [+]

Akademické kurzy angličtiny - odborná angličtina

Pro pokročilejší studenty nabízí společnost CES Toronto akademické kurzy angličtiny v našem areálu v centru Toronta. Mnoho studujících absolvuje tuto úroveň z obecné angličtiny nebo přijde ke zlepšení angličtiny, k přípravě na pracoviště.

Obchodní angličtina

Ideální kurz pro studenty, kteří se snaží zlepšit komunikaci v angličtině-mluvící obchodní prostředí. Studenti v tomto kurzu se učí obchodní slovní zásobu a jazykové formy, výzkumné a prezentační dovednosti a globální obchodní problémy. Studenti také připraví tematické týdenní projekty pomocí materiálů pro poslech / čtení získaných z různých relevantních zdrojů.... [-]

Kanada Toronto
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Nejenže CES Toronto nabízí kurzy ESL pro dospělé, nabízíme také programy Pathway pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit jedné z našich partnerských kanadských nebo mezin ... [+]

Třídy ESL pro dospělé: Pathway Program

Nejenže CES Toronto nabízí kurzy ESL pro dospělé, nabízíme také programy Pathway pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit jedné z našich partnerských kanadských nebo mezinárodních vysokých škol nebo univerzit. Vstup na jednu z našich partnerských vysokých škol vyžaduje úspěšné dokončení úrovně CES General English Upper-Intermediate.

CES je pyšným partnerem:

Pro studenty, kteří chtějí pokročit v přípravě na vysokoškolské vzdělávání, doporučujeme jedno z našich nejoblíbenějších kurzů - Přípravný kurz vysoké školy.

CUPC: Přípravný kurz vysokých a vysokých škol

Tento intenzivní kurz, který je k dispozici po dobu čtyř až dvanácti týdnů, má za cíl připravit studenty na úspěch v anglofonním post-sekundárním prostředí. Se zaměřením na integrované akademické dovednosti dodávané s využitím vysokoškolských materiálů budou studenti:... [-]

Kanada Toronto
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Capital English Solutions - Learn English in Toronto