Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studium na CES

V CES uznáváme, že úspěšné učení jiného jazyka vyžaduje víc než jen učebnici a přednášku. Naše třídy ESL pro dospělé jsou cíleně zaměřeny na komunikativní přístup k jazykovému studiu. Obohacujeme životy studentů jazykovými a kulturními příležitostmi. Vzděláváme studenty pomocí moderních metod, které nejprve kladou na studenta. Inspirajeme studenty k realizaci svých cílů a rozšiřování jejich obzorů.

Učte se anglicky v Torontu

Zařadil mezi nejbezpečnější města v Severní Americe, Toronto je město, ve kterém se lidé mohou cítit bezpečně a pohodlně. To je neustále hlasováno jedním z nejlepších míst k životu a návštěvě. Důvodem je především způsob, jakým lidé v Torontu oslavují a objímají rozmanitost. Je to jedinečné město světové třídy, které oslavuje lásku a úctu k mnoha kulturám, které tu prospívají.

Sociální aktivity

CES poskytuje mnoho příležitostí pro zážitek z pamětihodností a zvuků Toronta. Podívejte se na některé z našich nejoblíbenějších aktivit!

Vedoucí aktivit: Většinu našich aktivit organizuje a řídí náš koordinátor aktivit, který také pomáhá studentům s rutinními životními potřebami v Torontu. Navíc, kromě zavedení praxe v reálném světě a průzkumných lekcí ve svých třídách, učitelé vedou mimoškolní aktivity dvakrát za měsíc. Naši studentští poradci se také připojují k zábavě a pomáhají studentům přizpůsobit se životu v Torontu.

Díky bohatým městským atrakcím, úžasné architektuře, nádherným restauracím a pulzujícímu nočnímu životu má Toronto co nabídnout návštěvníkům v každém rozpočtu! Existuje také mnoho vzrušujících aktivit a zážitků, které je třeba zdarma získat.

Umístění

Nachází se v největším a nejrůznorodějším městě Kanady, Capital English Solutions je primárním místem, kde se studenti potěší, aby se ponořili do angličtiny a kanadské kultury. Naše kurzy ESL pro dospělé se nacházejí přímo v srdci centra Toronta na ulici Yonge a ulici Wellesley. Najdete zde mnoho místních obchodů, kaváren, barů, restaurací a specializovaných obchodů. Stanice metra Wellesley je hned za rohem a jen krátká jízda se dostanete do centra jádra tohoto krásného města a jezera Ontario.

Osvědčení

"Jedna z nejlepších škol v Torontu! Zaměstnanci a studenti jsou tak laskaví a všichni učitelé jsou velmi zkušení. Přišla jsem do Toronta, když jsem nevěděla nic o angličtině, ale všichni mi pomohli zlepšit. Jsem nadšená z výběru CES. "

- Nadia, Mexiko

"Když jsem přišel do CES, byl jsem v mé životě na křižovatce. Ale díky pomoci školy jsem nejen zdokonalila svou angličtinu, ale také rozvinula svůj osobní život. Setkal jsem se se spoustou lidí, kteří mi pomohli a mám velkou pomoc a jsem pyšný na můj růst. "

- Serdar, Turecko

"Připravil jsem se s přáteli a mluvil s mnoha lidmi z různých zemí na CES, takže jsem mohl v krátké době zlepšit své anglické dovednosti. Moc se mi líbily a teď jsem jistý anglický mluvčí. Byl to pro mě cenný zážitek. "

- Kazuki, Japonsko

"Jsem si jistý, že nejlepší škola ESL v Torontu je CES! Dali mi vzdělání, život v Torontu a pocit nezávislosti a rozvoje. Školní poradci jsou úžasní a všichni jsou tak přátelští! "

- Jinpyo, Korea

Místa

Toronto

Adresa, 1. řádek
543 Yonge Street, Second Floor
M4Y 1Y5 Toronto, Ontario, Kanada