Přečtěte si oficiální popis

106802_rsz_106798_cll_vue_aerienne.jpg

Cégep de Lévis-Lauzon (CLL) je veřejná vysoká škola, která nabízí 31 vysoce kvalitních programů, a to jak pre-univerzitních, tak technických.

Studium na CLL znamená mít přístup k mnoha sportovním, socio-kulturním a mezinárodním aktivitám a několika službám, které studentům pomohou uspět. Má přístup k rezidencím v areálu, takže můžete mít zkušenosti studentů v americkém stylu.

Chcete-li studovat na CLL, budujte svůj studijní projekt obklopený týmem přístupných učitelů, kteří se zavázali k úspěchu studentů a kteří je doprovázejí po celou svou kariéru.

Studium na CLL se týká pohybu v bezpečném a stimulujícím prostředí, které kombinuje výhody městského života s blízkostí krajiny.

Studium na CLL otevírá velké množství dveří pro nejnáročnější kariéru ve městě a regionu s jednou z nejnižších úrovní nezaměstnanosti v Kanadě.

Programy se vyučují na:
French (Canada)

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista

Cégep de Lévis-Lauzon

Pomáhat lidem: To je důvod pojištění a finančních služeb. Zprostředkující makléři, agenti a plánovači, kteří poradují klientům nabízet produkty přizpůsobené jejich finanč ... [+]

Pomáhat lidem: To je důvod pojištění a finančních služeb.

Zprostředkující makléři , agenti a plánovači, kteří poradují klientům nabízet produkty přizpůsobené jejich finanční a rodinné situaci, které jim pomohou dosáhnout finančních cílů nebo získat bezchybnou ochranu v případě těžkého času. V terénu se tvrdí , že se úředníci, kteří se pohybují na scénu tragédie, zajímají věci do vlastních rukou a provádějí vyšetřování . Za nimi, předplatitelé , kteří zvládnou statistiky , studují soubory a působí jako zdroj pro své kolegy.

V srdci všeho: zákazníci. Rodiny, podniky, školy jógy, restaurace, festivaly; fenomenální rozmanitost . Nelze se nudit!... [-]

Kanada Levis
Září 2019
French (Canada)
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cégep de Lévis-Lauzon

Technologičtí biotechnologové se specializují na laboratorní práci v různých oborech chemie a biologie. ... [+]

Cesta specializace v biotechnologiích

Technologičtí biotechnologové se specializují na laboratorní práci v různých oborech chemie a biologie.

Jejich laboratorní výcvik umožňuje získat techniky manipulace se specializovanými zařízeními nalezenými na pracovištích spojených s biotechnologií. Technologové jsou vyškoleni k práci v různých oblastech. Co je nejvíce zajímá, jsou živé organismy . Zachovávají mikroorganismy , pěstují bakterie , klonové buňky a sekvenovanou DNA . Mohou se podílet na vývoji produktů a technologií v zemědělství, potravinách, léčivech a životním prostředí.

Co se učíme?Pokročilé principy analytické a instrumentální chemieJak odebírat vzorky, analyzovat je a vytvářet zprávyVyužití sofistikovaných analytických nástrojůIdentifikace, manipulace a modifikace mikroorganismůJak číst DNA a provádět testyJak růst buněk a tkáníJak klonovatJe tento program právě pro vás?Biologie vás fascinuje a chemie vás zajímá.Líbí se vám učení konkrétním.Jste fascinováni laboratoří.Chcete používat sofistikované nástroje.Máte zájem o nové technologie.Máte dobrý pocit odpovědnosti a pozorování.Jste metodický a pečlivý."Laboratorní experimentování je v centru výcviku"Proč zvolit Lévis-Lauzon?Jediný CEGEP ve východní části Quebeku nabízí vysokoškolské vzdělání v oblasti biotechnologie.Laboratoře na špici technologií a uspořádané podle norem nalezených v biotechnologickém a chemickém průmyslu.Školení zaměřené na praktickou práci.Profesoři vysoce kvalifikovaní pro své odborné zkušenosti a výzkumné práce.Vzdělávání zaměřené na realitu trhu práce.Praktické stáže ve firmách s možností mezinárodních stáží ve věku 8 týdnů (Francie, Belgie, Spojené státy a Mexiko) .Možnost absolvovat poslední zasedání (kurz a stáž) ve Francii .Praktická stáž na pracovišti v Quebecu (3 týdny).Computer Assisted Experimentation (CAO) v různých kurzech programu.Vysokoškolské centrum pro transfer technologií v biotechnologii (TransBIOTech) a vědecký komplex, který je připojen k Cégep.Několik dohod o DEC-BAC.Mřížka kurzu... [-]
Kanada Levis
Září 2019
French (Canada)
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cégep de Lévis-Lauzon

Průmysloví technici údržby mají jen jeden cíl: zařízení pracuje v nejlepším stavu. Pracují protiproudem, to znamená, že zasahují, aby zabránili problémům tím, že zavedli ... [+]

Průmysloví technici údržby mají jen jeden cíl: zařízení pracuje v nejlepším stavu. Pracují proti proudu, tj. Zasahují do prevence problémů tím, že vytvářejí pokyny pro údržbu a kontrolu, pomáhají vycvičit ostatní zaměstnance, jsou cenným nástrojem během tréninku. konstrukci a instalaci zařízení a vždy hledají příležitosti ke zlepšení výkonnosti materiálu.

Samozřejmě mohou také poskytnout diagnostiku pro přestávky nebo poruchy, protože jsou extrémně všestranné , ale poté budou jistě poskytovat rady a strategie zlepšování. A jejich univerzálnost nemá žádné omezení: hydraulické, pneumatické, mazací, automatizační, mechanika, elektřina, počítače, robotika ... nic není v jejich zkoušce!... [-]

Kanada Levis
Září 2019
French (Canada)
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině