Centennial College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Centennial College je první veřejnou vysokou školou Ontario s pěti kampusy v kanadském Torontu. Centennial nabízí vysoce kvalitní kanadské vzdělávání, které je zaměřeno na ruce a zaměstnanost. Programy na sté výročí podporují zkušenostní učení s laboratorní výukou, co-op vzděláváním a průmyslovým umístěním. Centennial důsledně řadí # 1 v Torontu pro studentskou spokojenost! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Se sedmi specializovanými akademickými školami nabízí Centennial více než 160 programů v oblasti obchodu, strojírenské technologie a aplikované vědy, komunikací, médií, umění a designu, zdraví, pohostinství, cestovního ruchu a kulinářských umění a dopravy. Centennial nabízí postgraduální a postgraduální programy a programy výuky anglického jazyka a nadací pro přípravu na vysokou školu a univerzitu.

Proč studovat na Centennial College ?

  • Cenově dostupné a cenově dostupné
  • Vysoká úroveň vzdělání
  • Co-op a průmyslová spojení
  • Neuvěřitelná rozmanitost
  • Možnost pracovat v Kanadě
  • Bezpečné město a přátelská komunita
  • Vysoká úroveň vzdělání

Patříte sem! Centennial je mezinárodní volbou pro mezinárodní studenty v Kanadě # 1 ! Našich 25 000 studentů na plný úvazek zahrnuje více než 11 000 zahraničních studentů ze 126 zemí!
Jak si užíváte akademických výhod kanadského vysokoškolského vzdělávání, vaše vzdělání a zkušenosti obohatí široká škála globálních perspektiv.

Oceněná kanadská instituce
Centennial obdržel Zlatou medaili za rozvoj vedení na Světové federaci vysokých škol a polytechniky (WFCP) v roce 2018. Centennial také získal Zlatou medaili 2016 za internacionalizaci Excellence z vysokých škol a institutů v Kanadě (CICan).

Jsme vůdci, inovátoři a podnikatelé
Spolupracujeme s více než 800 průmyslovými partnery! Máte přístup k nejmodernějším zařízením a technologiím, špičkové fakultě a co-op příležitosti, jak vás po dokončení studia připravit na práci. Centennial je třetím místem v Kanadě, pokud jde o počet zaměstnaných studentů a placené za aplikovaný výzkum (50 nejlepších kanadských vysokých škol v Kanadě)

Více než 1 000 Pathways ! Programy Centennial College nabízejí 367 Pathways a 40 Pathways magisterského studia s partnerskými univerzitami v Kanadě a v zahraničí.

Hledáte globální zážitek? Centennial nabízí studentům jedinečné globální příležitosti k učení: mezinárodní stáže, výměny semestrů, mezinárodní programy vedené fakultami, zkušenosti s učením o globálním občanství a ekvivalenci, jazykové a kulturní učení a konference a soutěže v zahraničí. Naše učební místo Suzhou Centennial College nabízí kanadské vzdělávání v Číně, Pathways převod kreditů a výměny semestrů s našimi kampusy v kanadském Torontu.

Studovat, pracovat a žít v Kanadě

Centennial College vás vítá ve vašem úsilí o neuvěřitelné mezinárodní vzdělání. Centennial má pověst úspěchu studentů a absolventů a řadu ocenění za mezinárodní vzdělávací vedení. Mezinárodní studenti dosahují svých cílů na sté výročí a vedou provincii v míře úspěšného absolvování školy! 92,3% zahraničních studentů, kteří začínají naše postgraduální programy úspěšně absolvovat.

Centennial College je schválená vládní instituce pro kanadské studijní a pracovní programy! Zahraniční studenti na plný úvazek zapsaní do studijního programu, diplomu nebo certifikátu mohou pracovat na částečný úvazek (20 hodin týdně) během studia a na plný úvazek během plánovaných přestávek.

Program Post-Graduation Work Permit Program umožňuje zahraničním studentům získat cenné kanadské pracovní zkušenosti po absolvování Centennial College . Absolventi jsou způsobilí žádat o povolení po ukončení studia až na tři roky!

114206_Programsbanner.png

Termíny pro podání žádosti

Zahraniční studenti by se měli přihlásit nejméně 2-3 měsíce před očekávaným začátkem, aby měli dostatek času na to, aby požádali kanadskou vízovou kancelář o studium, která slouží vašemu regionu. Centennial College nabízejí dopisy průběžně. Přihlaste se nyní! Doba zpracování aplikace je asi 2 týdny. Není stanoven konečný termín pro všechny programy, ale konečný termín vyprší, jakmile se váš výběr programu stane plným pro zamýšlené datum zahájení.

Termíny pro podání žádosti

Žadatelé jsou vyzváni k podání žádosti včas. Umožněte přibližně čtyři až šest měsíců před očekávaným datem zahájení, abyste měli dostatek času na přijetí a zpracování povolení ke studiu. Aplikace přijaté blíže k datu zahájení však budou brány v úvahu, pokud je v programu k dispozici místo. Centennial nabízí každý rok tři příjmy:

Programy Summer 2020 začínají: 6. května 2020
Začátek programů na podzim 2020: 3. září 2020
Zima 2021 Zahájení programů: 6. ledna 2021

Použít online: www.centennialcollege.ca/International

Místa

Toronto

Centennial College

Adresa, 1. řádek
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
Telefonní číslo
+1 416-289-5300

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium