Centennial College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Centennial College je Ontario je první veřejná vysoká škola s pěti kampusy v Torontu, Kanada. Centennial nabízí vysoce kvalitní kanadské vzdělávání, které je zaměřeno na práci a zaměstnanost. Programy na Centennial podporují zkušenostní učení s výukou laboratoří, co-op vzdělávání a umístění v průmyslu. Centennial důsledně řadí # 1 v Torontu pro spokojenost studentů! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Se sedmi specializovanými akademickými školami nabízí Centennial přes 160 programů v oblasti obchodu, strojírenské technologie a aplikovaných věd, komunikací, médií, umění a designu, zdravotnictví, pohostinství, cestovního ruchu a kulinářských umění a dopravy. Centennial nabídne post-sekundární a postgraduální programy, stejně jako programy angličtiny se učit a základy pro přípravu vysoké školy a univerzity.

Proč studovat na Centennial College ?

  • Cenově dostupné a cenově dostupné
  • Vysoká úroveň vzdělání
  • Co-op a průmyslová spojení
  • Neuvěřitelná rozmanitost
  • Možnost pracovat v Kanadě
  • Bezpečné město a přátelská komunita
  • Vysoká úroveň vzdělání

Patříte sem! Centennial je # 1 College Choice pro mezinárodní studenty v Kanadě! Našich 25 000 studentů na plný úvazek zahrnuje více než 11 000 zahraničních studentů ze 126 zemí!
Jak se vám líbí akademické výhody kanadského vysokoškolského vzdělávání, širokou škálu globálních perspektiv obohatí vaše vzdělání a zkušenosti.

Oceněná kanadská instituce
Centennial obdržel Zlatou medaili za rozvoj vedení na Světové federaci vysokých škol a polytechniky (WFCP) v roce 2018. Centennial také získal Zlatou medaili 2016 za internacionalizaci Excellence z vysokých škol a institutů v Kanadě (CICan).

Jsme vůdci, inovátoři a podnikatelé
Pracujeme s více než 800 průmyslovými partnery! Máte přístup k nejnovějším zařízením a technologiím, vedoucím fakultám a co-op příležitostem, abyste mohli po dokončení studia pracovat. Centennial se umístila na třetím místě v Kanadě pro počet studentů zaměstnaných a placených za aplikovaný výzkum (Kanada je Top 50 výzkumných vysokých škol)

Více než 1 000 Pathways ! Programy Centennial College nabízejí 367 Pathways a 40 Pathways magisterského studia s partnerskými univerzitami v Kanadě a v zahraničí.

Hledáte globální zážitek? Centennial nabízí jedinečné globální vzdělávací příležitosti pro studenty: Mezinárodní stáže, semestrální výměny, fakultní mezinárodní programy, zkušenosti v oblasti globálního občanství a vzdělávání, jazykové a kulturní vzdělávání a konference a soutěže v zahraničí. Naše Suzhou Centennial College stránky učení nabízí kanadské vzdělávání v Číně, převod kreditních Pathways a výměny semestrů s našimi areály v kanadském Torontu.

Studovat, pracovat a žít v Kanadě

Centennial College vás vítá ve svém úsilí o neuvěřitelné mezinárodní vzdělání. Centennial má pověst pro studentské a absolventské úspěchy a řadu ocenění pro mezinárodní vzdělávání Leadership. Mezinárodní studenti dosahují svých cílů na Centennial a vedou provincii v míře úspěšného absolvování! 92,3% zahraničních studentů, kteří začínají naše absolventské programy úspěšně absolvovat.

Centennial College je schválená vládní instituce pro Kanadské studijní a pracovní programy! Studenti na plný úvazek, kteří jsou zapsáni ve studiu, diplomovém nebo certifikačním programu, mohou během studia pracovat na částečný úvazek (20 hodin týdně) a během plánovaných přestávek na plný úvazek.

Program Post-Graduation Work Permit Program umožňuje zahraničním studentům získat cenné kanadské pracovní zkušenosti po absolvování Centennial College . Absolventi jsou způsobilí žádat o povolení po ukončení studia až na tři roky!

114206_Programsbanner.png

Termíny pro podání žádosti

Zahraniční studenti by měli požádat alespoň 2-3 měsíce před očekávaným startem, abyste měli dostatek času požádat o kanadské vízum, které slouží vašemu regionu. Centennial College vydává dopisy průběžně. Přihlaste se nyní! Doba zpracování aplikace je asi 2 týdny. Pro všechny programy není stanovena lhůta, nicméně lhůta se projeví, jakmile se volba programu stane pro váš zamýšlený začátek úplnou.

Termíny pro podání žádosti

Žadatelé jsou vyzváni k podání žádosti včas. Umožněte přibližně čtyři až šest měsíců před očekávaným datem zahájení, abyste měli dostatek času na přijetí a zpracování povolení ke studiu. Aplikace přijaté blíže k datu zahájení však budou brány v úvahu, pokud je v programu k dispozici místo. Centennial nabízí každý rok tři příjmy:

Léto 2019 Programy začínají: 6. května 2019
Pád 2019 Programy začínají: 3. září 2019
Zima 2019 Programy začínají: 6. ledna 2019

Použít online: www.centennialcollege.ca/International

Místa

Toronto

Centennial College

Adresa, 1. řádek
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
Telefonní číslo
+1 416-289-5300