Centre for Arts and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Získáte výuku pro Centre for Arts and Technology .

To je místo, kde budete obklopeni jinými poháněnými, kreativními lidmi - stejně jako vy. Budete pracovat samostatně, spolupracovat s týmem a současně si navzájem vydělávat to nejlepší, co můžete být. Cítíš, že tady patříš.

Po celou dobu budou vaši instruktoři a instruktoři zahrnovat odborníky, kteří se již osvědčili ve svých oborech a kteří vám řeknou všechny správné a nesprávné kroky, které musíte udělat, abyste uspěli.

Máme dva školní areály, které vám budou sloužit, Kelowna BC a Surrey BC. Naše dva areály sdílejí některé funkce, přesto si zachovávají svůj vlastní smysl pro identitu. Kelowna je naším vlajkovým školním areálem, ve kterém najdete dvě studiové nahrávací studia, specializované animační laboratoře a uměleckou místnost, digitální fotografii a digitální filmové studio, laboratoř interiérového designu a mnoho dalšího. Rušný rozbočovač tvořivosti a učení, návštěvníci budou přivítáni na naší recepci a okamžitě vidí širokou škálu studentských prací na stěnách, úzce propojenou skupinu zaměstnanců a studentů a pocit mladosti a vynalézavosti. Náš zbrusu nový areál Surrey je moderní, elegantní a něco, na co jsme hrdí.

Centrálně umístěný v Surrey, tento moderní, nově zrekonstruovaný prostor je menší než náš campus Kelowna, ale zabalí svůj vlastní úder. Díky snímkům ze stropu až ke stropu, stylovým povrchům a jasným barvám se člověk nemůže cítit inspirován v tomto prostoru.

Campus Surrey hostí animační laboratoř a uměleckou místnost, laboratoř mac, fotografické studio a specializovaný personál, kteří vám pomohou dosáhnout vašich vzdělávacích cílů.

Místa

Kelowna

Centre for Arts and Technology Kelowna

Adresa, 1. řádek
Centre for Arts and Technology
100-1632 Dickson Avenue
Kelowna, BC

V1Y 7T2 Kelowna, Britská Kolumbie, Kanada
Telefonní číslo
+1 250-860-2787

Surrey

Adresa, 1. řádek
Surrey, Britská Kolumbie, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium