College Boreal

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Děkuji za Váš zájem o Collège Boréal!

Od roku 1995, naše instituce připravuje naše budoucí vůdce, kulturních velvyslanců a podnikatele. Ve skutečnosti Collège Boréal pracuje pilně kultivovat bohatství a plného potenciálu každého. Naším cílem je, aby se o své zkušenosti s námi plnění a úspěšná; Naším cílem je poskytnout vám nástroje potřebné aktivně přispívat k Společenství i pracovních sil a zahájit realizaci všech svých snů.

Naše 36 středisek sídlících v 27 obcích po celé Ontario umožnily Collège Boréal, aby se stala lídrem v oblasti frankofonní postsecondary vzdělávání. Určený podle zákona o francouzské jazykové služby, Collège Boréal vede cesta v komunitách, kterým slouží, mají dopad na sociální, kulturní a ekonomickou krajinu. Opravdu, naše vize, jejímž cílem je "pěstounské znalostí a stimulovat kulturu" daleko přesahuje třídě.

Instalace kvalitní a vysoce kvalifikovaní pracovníci s odbornými znalostmi v obou oficiálních jazycích umožňují Collège Boréal nabídnout školení a služby založené na excelenci, připravuje absolventy pro mezinárodní kariéry.

Naše pověst je proslulá je přímo spojena s naší mimořádné výsledky v postgraduálním předchozích mezi 24 vysokých škol v Ontariu. Jsme také hrdí na to, že zaměstnavatelé mají jasně projevili důvěru ve škole BOREAL jako 96% z nich by doporučovat přijímání našich absolventů.

Ze všech těchto důvodů jsme se srdečně zvou, aby se stal hrdým členem "Boréal rodině", takže mohou dosáhnout svého plného potenciálu s námi. Můžeme vás ujistit, že naše vize, poslání, vášeň a tradice skutečně motivovat všechny naše volby a jednání. Tento závazek je klíčem k našemu úspěchu, jak se dostaneme blíže k našemu 20. výročí!

Děkuji za věřit ve škole sýc!

Vidění

Uznány za kvalitu, dostupnost a flexibilitu svého výcviku a služeb, Collège Boréal je první volbou mezi frankofonních vysokých škol.

Mise

Collège Boréal poskytuje vysoký kalibr individuální vzdělávání na vedení různorodé klientely a postupů na podporu udržitelného rozvoje v Ontariu frankofonní komunitu.

Motto

"Nourrir le savoir faire et la vibrer kultura"

Hodnoty

Excellence
Humanismus
Zařazení
Inovace
Respect

Místa

Sudbury

Adresa, 1. řádek
21, boulevard Lasalle
P3A 6B1 Sudbury, Ontario, Kanada

Hearst

Adresa, 1. řádek
Hearst, Ontario, Kanada

Kapuskasing

Adresa, 1. řádek
Kapuskasing, Ontario, Kanada

Temiskaming Shores

Adresa, 1. řádek
Temiskaming Shores, Ontario, Kanada

Timmins

Adresa, 1. řádek
Timmins, Ontario, Kanada

Toronto

Adresa, 1. řádek
Toronto, Ontario, Kanada

Windsore

Adresa, 1. řádek
Windsore, Ontario, Kanada

Niagarské vodopády

Adresa, 1. řádek
Niagarské vodopády, Ontario, Kanada

Temiscaming

Adresa, 1. řádek
Temiscaming, Quebec, Kanada

North Bay

Adresa, 1. řádek
North Bay, Ontario, Kanada