Create Career College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

120978_pexels-photo-414462.jpeg

Create Career College je Instituce určeného vzdělávání (DLI) akreditovaná organizací PTIB (Private Training Institutions Branch) a získala ocenění BCEQA (British Columbia Education Quality Assurance).

Create Career College nabízí studentům příležitost získat, rozvíjet a procvičovat dovednosti na pracovišti, které jsou velmi žádané. Většina programů má komponentu praktikum / co-op, která zajišťuje, že studenti mohou uplatnit své akademické vzdělání v reálných situacích před ukončením studia. Navíc, protože škola přitahuje studenty z mnoha zemí, má mezinárodní vzdělávací prostředí, které také umožňuje studentům učit se jeden od druhého.

"Spolupráce mezi univerzitami a podniky, kombinace teorie a praxe"

Create Career College navázal úzké vztahy s podniky v různých průmyslových odvětvích. Studenti v Create Career College budou mít praktické zkušenosti s osvojením dovedností přímo v souladu s potřebami na pracovišti.

„Malé velikosti, pomoc při kariérním postupu“

Create Career College nízkého poměru mezi učitelem a učitelem v rámci Create Career College zajišťuje, aby studenti dostali od instruktora maximální pozornost a zpětnou vazbu. Profesionální poradce poskytuje kariérní pomoc, aby studenti mohli maximalizovat svůj potenciál.

„Flexibilní rozvrh, okamžité datum zahájení“

Create Career College nabízí programy na plný úvazek, aby vyhovovaly každému harmonogramu. Většina programů má nový příjem každé čtyři týdny.

120979_priscilla-du-preez-623040-unsplash.jpg

100% praktické umístění

Po absolvování kurzu zkušení poradci v Create Career College pomohou studentům najít zaměstnavatele, který jim může nabídnout příležitost procvičit si, co se naučili. V průběhu praktického umístění studenti:

Posílit teoretické znalosti a uvést je do praxe Získejte přehled o kariéře z první ruky od profesionálů z oboru Síť v rámci odvětví pro rozvoj kontaktů Upevněte jasný plán kariéry

Chcete-li se dozvědět více o Create Career College , kontaktujte nás. Naši přátelští a dobře informovaní zástupci přijímacího oddělení vám rádi zodpoví veškeré dotazy, které byste mohli mít.

Create Career College akreditovanou společností

120869_Acceditations.jpg120981_pexels-photo-1302991.jpeg

Místa

Burnaby

Adresa, 1. řádek
#650-4789 Kingsway
V5H 0A3 Burnaby, Britská Kolumbie, Kanada