Education Canada College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Admissions Office at Education Canada College ECC se věnuje poskytování potenciálním, současným a bývalým studentům při usnadňování imatrikulace a aktuálního akademického vzdělávání od přijetí na vysokou školu přes promoci; a snaží se být profesionální, vstřícný, zdvořilý a přesný s nejnovějším vzdělávacím výzkumem a technologií pro svou rozmanitou vysokoškolskou komunitu.

ECC otevřelo své brány v březnu 1997 a nabídlo první certifikační program TESOL v kanadském Quebecu spolu s jazykovými programy v 7 jazycích. Dnes ECC nabízí TESOL ve 12 jazycích, které zahrnují TFSOL pro francouzštinu, TSSOL pro španělštinu, TCSOL pro čínštinu a TASOL pro arabštinu. TFSOL, TEC, TAE, TBE, TSSOL, TCSOL, TASOL, TJSOL, TKSOL a TASOL jsou International Trade Marks of Education Canada College se všemi jejich právy. V horním menu si prohlédněte naše nejnovější programy a připojte se k poli svého zájmu. ECC může určitě přinést nejvyšší výsledky v co nejkratším čase, abyste se dostali mnohem rychleji do cíle.

Education Canada College je nezisková vzdělávací instituce, která podporuje multikulturní vzdělávací povědomí o rostoucí kanadské kosmopolitní komunitě. Vzdělávání v Kanadě je místem, kde se setkávají kanadští a mezinárodní studenti.

Kromě mnoha dalších diplomových programů uvedených v horním menu dnes ECC nabízí 4 standrady programů TESOL doporučené společností TESOL Canada. Standardy jsou „General TESOL Certificate Standardní One“ s 150 hod tréninkového programu, „Advanced TESOL Certificate Standardní Two“ s vzdělávacího programu 300 h, „TCCT- TESOL Diploma Program“ s 450 hodin určených pro TESOL trenéry a pokročilé učitele, stejně jako „postgraduální Diploma in TESOL ”s 650 hodinovým výcvikovým programem.

Místa

Montreal

Adresa, 1. řádek
Avenue McGill College,1200
H3B 4G7 Montreal, Quebec, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium