Fleming College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V Fleming College, stanete se součástí učící se komunity. Zabýváme vás individuálního přístupu ke vzdělávání a poskytovat individuální podporu. Nachází se v příjemných komunitách, naše menší areály poskytují příjemné prostředí, kde lidé vědí své jméno.

Zavřít vztahy, vysoká očekávání a hands-na, Minds-na učení zkušenosti vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti, postoje a hodnoty, které vedou k úspěchu v práci iv životě.

Odtud můžete jít kamkoli, jak začnete nebo změnit svou kariéru. Nebo, a to prostřednictvím dobře vyvinutých vzdělávacích cest, můžete sledovat další vzdělávací příležitosti. Zažijete první ruky náš závazek k inovacím v rámci programů a postupů a k budování udržitelné, zdravé budoucnosti pro naše lidi, komunit a životního prostředí.

Ze všech těchto důvodů, 99% Fleming Studenti se shodují: oni dělali správná volba přichází na Fleming College.

Vidění

Studenti uspění přes individualizované učení. Inovace a úspěch poháněné lidmi.

Mise

Fleming šampioni osobní a kariérní úspěch prostřednictvím aplikovaného učení. Přispíváme k úspěchu společnosti a udržitelnosti prostřednictvím programů, služeb a aplikovaného výzkumu.

Hodnoty

Student učení zkušenost je naší hlavní prioritou. Vážíme si lidi a komunity. Fleming se zavázala k udržitelné budoucnosti. Jsme inspirováni Sir Sandford Fleming inovovat s vizí a provádět s vynikající kvalitou.

Místa

Peterborough

Fleming College

Adresa, 1. řádek
Sutherland Campus
599 Brealey Drive

K9J 7B1 Peterborough, Ontario, Kanada
Telefonní číslo
+1 905-372-6865

Lindsay

Adresa, 1. řádek
Frost Campus
200 Albert Street S. P.O. Box 8000

K9V 5E6 Lindsay, Ontario, Kanada

Minden

Adresa, 1. řádek
Haliburton Campus
297 College Drive P.O. Box 839

K0M 1S0 Minden, Ontario, Kanada

Cobourg

Adresa, 1. řádek
Cobourg Campus
1005 Elgin Street

K9A 5J4 Cobourg, Ontario, Kanada