Focus College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše vize

Focus College je průkopníkem v kanadském vyšším vzdělávání. Úspěch našich studentů klademe do středu každého rozhodnutí, které děláme.

Naše mise

Posílit lidi prostřednictvím vzdělávání prostřednictvím rozvoje osobních, interpersonálních, sociálních, ekonomických, technických a podnikatelských dovedností.

Na Focus College budeme plnit naše poslání poskytováním bezpečného a pohodlného vzdělávacího prostředí. Naše kurzy mají vždy nejrelevantnější a nejaktuálnější obsah a vyučují je odborníci v oboru, aby naši studenti měli co nejlepší zkušenosti.

Náš úspěch pochází z pochopení, že lidé jsou jedineční. Odstraňujeme překážky učení a zajišťujeme nejvyšší úroveň integrity a čestnosti po celou dobu.

Náš příběh

V roce 1992 se zrodila iniciativa Focus Training Institute. Tento institut nabídl komunitní programy Okanagan, které by učí různé životní a profesní dovednosti. Institut zaměřený na školení zaměřený na pomoc zaměřený na pomoc mnoha členům komunity zdokonalil své dovednosti, zahájil kariéru a dokonce změnil své kariéry.

Dvacet let později, v roce 2012, jsme viděli problém a příležitost: studenti se přihlašovali k vysokoškolským vzdělávacím programům a jejich zkušenosti nedosahovaly očekávání.

V reakci na to jsme se vyvinuli z výcvikového ústavu na vysokou školu, změnili jsme jméno na Focus College a začali jsme navrhovat a nabízet vysokoškolské programy v oblasti obchodních a informačních technologií (IT), které byly v souladu s potřebami odvětví.

Focus College dnes stále přináší svou vizi k životu tvrdou prací, spojením v rámci komunity a spoluprací s mezinárodně uznávanou akreditací vysokoškolského vzdělávání SQA.

Označení

PTA - zákon o soukromém vzdělávání

Zákon o soukromém vzdělávání spravuje odbor soukromých vzdělávacích institucí (PTIB) Ministerstva pro pokročilé vzdělávání. Tato certifikace je povinná pro většinu soukromých institucí nabízejících školení v provincii Britská Kolumbie. Zajišťuje, že studenti jsou chráněni různými standardy a pokyny. Soukromé instituce mohou být buď certifikovány, nebo splňovat vyšší kritéria, aby mohly být jmenovány. Focus College je určená škola.

EQA - Zajištění kvality vzdělávání

Označení Zajištění kvality vzdělávání je k dispozici veřejným a soukromým institucím v Britské Kolumbii, které splňují nebo překračují normy zajišťování kvality stanovené provincií Britská Kolumbie.

SQA - skotský úřad pro kvalifikace

Scottish Qualifications Authority je uznávaná mezinárodní akreditace vysokoškolského vzdělávání, která umožňuje oprávněným institucím nabízet své programy. Kritéria SQA jsou náročná a přísně kontrolována. Programy jsou v souladu s mezinárodními standardy a absolventi z nich mohou bez problémů přenést na partnerské instituce po celém světě, aby mohli pokračovat ve studiu. Zabezpečuje skutečně globální úroveň standardizované kvality vzdělávání.

Místa

Kelowna

Kelowna Campus

Adresa, 1. řádek
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelowna, Britská Kolumbie, Kanada
Telefonní číslo
+1-250-861-5808

Surrey

Surrey Campus

Adresa, 1. řádek
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Surrey, Britská Kolumbie, Kanada
Telefonní číslo
+1-250-861-5808 ext. 203