Přečtěte si oficiální popis

Naše vize

Focus College je průkopníkem v kanadském vyšším vzdělávání. Úspěch našich studentů klademe do středu každého rozhodnutí, které děláme.

Naše mise

Posílit lidi prostřednictvím vzdělávání prostřednictvím rozvoje osobních, interpersonálních, sociálních, ekonomických, technických a podnikatelských dovedností.

Na Focus College budeme plnit naše poslání poskytováním bezpečného a pohodlného vzdělávacího prostředí. Naše kurzy mají vždy nejrelevantnější a nejaktuálnější obsah a vyučují je odborníci v oboru, aby naši studenti měli co nejlepší zkušenosti.

Náš úspěch pochází z pochopení, že lidé jsou jedineční. Odstraňujeme překážky učení a zajišťujeme nejvyšší úroveň integrity a čestnosti po celou dobu.

Náš příběh

V roce 1992 se zrodila iniciativa Focus Training Institute. Tento institut nabídl komunitní programy Okanagan, které by učí různé životní a profesní dovednosti. Institut zaměřený na školení zaměřený na pomoc zaměřený na pomoc mnoha členům komunity zdokonalil své dovednosti, zahájil kariéru a dokonce změnil své kariéry.

Dvacet let později, v roce 2012, jsme viděli problém a příležitost: studenti se přihlašovali k vysokoškolským vzdělávacím programům a jejich zkušenosti nedosahovaly očekávání.

V reakci na to jsme se vyvinuli z výcvikového ústavu na vysokou školu, změnili jsme jméno na Focus College a začali jsme navrhovat a nabízet vysokoškolské programy v oblasti obchodních a informačních technologií (IT), které byly v souladu s potřebami odvětví.

Focus College dnes stále přináší svou vizi k životu tvrdou prací, spojením v rámci komunity a spoluprací s mezinárodně uznávanou akreditací vysokoškolského vzdělávání SQA.

Označení

PTA - zákon o soukromém vzdělávání

Zákon o soukromém vzdělávání spravuje odbor soukromých vzdělávacích institucí (PTIB) Ministerstva pro pokročilé vzdělávání. Tato certifikace je povinná pro většinu soukromých institucí nabízejících školení v provincii Britská Kolumbie. Zajišťuje, že studenti jsou chráněni různými standardy a pokyny. Soukromé instituce mohou být buď certifikovány, nebo splňovat vyšší kritéria, aby mohly být jmenovány. Focus College je určená škola.

EQA - Zajištění kvality vzdělávání

Označení Zajištění kvality vzdělávání je k dispozici veřejným a soukromým institucím v Britské Kolumbii, které splňují nebo překračují normy zajišťování kvality stanovené provincií Britská Kolumbie.

SQA - skotský úřad pro kvalifikace

Scottish Qualifications Authority je uznávaná mezinárodní akreditace vysokoškolského vzdělávání, která umožňuje oprávněným institucím nabízet své programy. Kritéria SQA jsou náročná a přísně kontrolována. Programy jsou v souladu s mezinárodními standardy a absolventi z nich mohou bez problémů přenést na partnerské instituce po celém světě, aby mohli pokračovat ve studiu. Zabezpečuje skutečně globální úroveň standardizované kvality vzdělávání.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Focus College

Kvalifikace pro pokročilé diplomy poskytují praktické dovednosti a teoretické znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní ... [+]

Kvalifikace pro pokročilé diplomy poskytují praktické dovednosti a teoretické znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní i mezinárodní úrovni. AD v podnikání (SCQF úroveň 8) poskytuje aktuální pohled na hlavní aspekty mezinárodního obchodu se zaměřením na řízení podniků a řízení lidských zdrojů.

AD Business Program zahrnuje obchodní kulturu a strategii, řízení lidí v různých velikostech organizací, marketing, ekonomické otázky, účetnictví, obchodní právo a IT.

Učební cíle

Služba AD Business poskytne širokou škálu kompetencí. Specifické cíle AD Business jsou:

Rozvíjet vhodné kompetence pro vstup do řady administrativních, obchodních nebo manažerských pozic.Rozvíjet kompetence studentů k podpoře jejich profesních cílů.Připravte studenty na postup k vysokoškolským studijním programům dodávaným univerzitami ve Velké Británii.Rozvíjet dovednosti pro nezávislý, celoživotní učení.Rozvíjet a posilovat přenositelné dovednosti pro zaměstnatelnost a základní dovednosti.Rozvíjet a zvyšovat přenositelné dovednosti v plánování, organizaci, kritickém a hodnotícím myšlení a umožnit kandidátovi hlouběji prozkoumat obchodní problémy a problémy.Rozvíjet interpersonální a interpersonální dovednosti relevantní pro řadu administrativních, obchodních nebo manažerských pozic v obchodních organizacích.Rozvíjet komunikační a prezentační dovednosti.Přijmout inovativní a kreativní přístup k jejich práci a být schopen rychle reagovat na výzvy, které představují změny v podnikatelském prostředí.Rozvíjet schopnost pracovat flexibilně a spolupracovat s ostatními.Vstupní požadavky... [-]
Kanada Kelowna Surrey
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Focus College

Kvalifikace pro pokročilé diplomy poskytují praktické dovednosti a teoretické znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní ... [+]

Kvalifikace pro pokročilé diplomy poskytují praktické dovednosti a teoretické znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní i mezinárodní úrovni. AD Computing: Software Development na úrovni SCQF 8 poskytuje současné dovednosti ve vývoji specializovaného technického softwaru a rozvíjí aktuální znalosti v oblasti programování a vývoje systémů.

Vývojáři softwaru jsou potřební v mnoha různých odvětvích, od biotechnologií po telekomunikace a dopravu. SQA AD Computing: Software Development poskytne studentům dovednosti a teoretické znalosti, které potřebují při přechodu do vyššího vzdělávání a zaměstnání. Zahrnuté činnosti v oblasti vývoje softwaru zahrnují nový vývoj, úpravu, opakované použití, přepracování a údržbu.... [-]

Kanada Kelowna Surrey
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině