Read the Official Description

Naše vize

Focus College je kanadským vysokoškolským vzděláváním. Úspěch našich studentů klademe na srdce každého rozhodnutí, které učiníme.

Naše mise

Posílit lidi prostřednictvím vzdělávání prostřednictvím rozvoje osobních, interpersonálních, sociálních, ekonomických, technických a podnikatelských dovedností.

Ve společnosti Focus College naplníme své poslání tím, že zajistíme bezpečné a pohodlné učební prostředí. Naše kurzy mají vždy nejrelevantnější a nejaktuálnější obsah a jsou vyučovány odborníky z oboru, aby naši studenti měli nejlepší zkušenosti.

Náš úspěch pochází z pochopení, že lidé jsou jedineční. Odstraňujeme překážky učení a zajišťujeme nejvyšší úroveň integrity a čestnosti po celou dobu.

Náš příběh

V roce 1992 se zrodila iniciativa Focus Training Institute. Tento institut nabídl komunitní programy Okanagan, které by učí různé životní a profesní dovednosti. Institut zaměřený na školení zaměřený na pomoc zaměřený na pomoc mnoha členům komunity zdokonalil své dovednosti, zahájil kariéru a dokonce změnil své kariéry.

Dvacet let později, v roce 2012, jsme viděli problém a příležitost: studenti se přihlašovali k vysokoškolským vzdělávacím programům a jejich zkušenosti nedosahovaly očekávání.

V reakci na to jsme se vyvinuli ze vzdělávacího institutu na vysokou školu, změnili jsme své jméno na Focus College a začali jsme navrhnout a nabízet programy na vysoké škole v oblasti obchodu a informačních technologií (IT), které byly v souladu s potřebami průmyslu.

Dnes Focus College stále přináší svou vizi do života s tvrdou prací, jejími vazbami v rámci komunity a partnerstvím se SQA, mezinárodně uznávanou vysokoškolskou akreditací.

Označení

PTA - zákon o soukromém vzdělávání

Zákon o soukromém vzdělávání je řízen pobočkou soukromých školících institucí (PTIB) ministerstva pro pokročilé vzdělávání. Tato certifikace je povinná pro většinu soukromých institutů nabízejících odbornou přípravu v provincii Britská Kolumbie. Zabezpečuje, aby byli studenti chráněni dodržováním různých norem a pokynů. Soukromé instituce mohou být buď certifikovány, nebo splňovat vyšší kritéria, která se stanou určenými. Focus College je určená škola.

EQA - Zajištění kvality vzdělávání

Označení Zajištění kvality vzdělávání je k dispozici veřejným a soukromým institucím v Britské Kolumbii, které splňují nebo překračují normy zajišťování kvality stanovené provincií Britská Kolumbie.

SQA - skotský úřad pro kvalifikace

Scottish Qualifications Authority je uznávaná mezinárodní akreditace vysokoškolského vzdělávání, která umožňuje oprávněným institucím nabízet své programy. Kritéria SQA jsou náročná a přísně kontrolována. Programy jsou v souladu s mezinárodními standardy a absolventi z nich mohou bez problémů přenést na partnerské instituce po celém světě, aby mohli pokračovat ve studiu. Zabezpečuje skutečně globální úroveň standardizované kvality vzdělávání.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Focus College

Vyšší národní kvalifikace poskytují praktické dovednosti a teoretické obchodní znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní ... [+]

Vyšší národní kvalifikace poskytují praktické dovednosti a teoretické obchodní znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní i mezinárodní úrovni. HND Computing: Vývoj softwaru na úrovni 8 úrovně SCQF poskytuje aktuální dovednosti v oblasti vývoje odborného technického softwaru a vyvíjí aktuální znalosti v oblasti programování a vývoje systémů.

Vývojáři softwaru jsou potřební v mnoha průmyslových odvětvích od biotechnologie po telekomunikace a dopravu. Výpočet SQA HND: Vývoj softwaru poskytne žákům dovednosti a teoretické znalosti, které potřebují při přesunu do vyššího vzdělávání a zaměstnání. Aktivity spojené s vývojem softwaru zahrnují vývoj, modifikaci, opětovné použití, re-engineering a údržbu.... [-]

Kanada Kelowna Surrey
January 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Focus College

Vyšší národní kvalifikace poskytují praktické dovednosti a teoretické obchodní znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní ... [+]

Vyšší národní kvalifikace poskytují praktické dovednosti a teoretické obchodní znalosti, které zaměstnavatelé potřebují. Umožňují pokročilý vstup na univerzity na národní i mezinárodní úrovni. HND v podnikání (SCQF úroveň 8) poskytuje aktuální přehled o hlavních aspektech mezinárodního obchodu se zaměřením na řízení podnikání a řízení lidských zdrojů.

Podnikový program HND zahrnuje podnikovou kulturu a strategii, řízení lidí v různých organizacích, marketing, ekonomické záležitosti, účetnictví, obchodní právo a IT.

Učební cíle

HND Business poskytne širokou škálu kompetencí. Specifické cíle podnikání HND Business jsou:... [-]

Kanada Kelowna Surrey
January 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Kelowna Campus
Address
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelowna, British Columbia, Kanada
Website
Telefonní číslo
+1-250-861-5808
Surrey Campus
Address
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Surrey, British Columbia, Kanada
Website
Telefonní číslo
+1-250-861-5808 ext. 203