Institute of Technology Development of Canada

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v ITD

Založena v roce 1999, vysoká škola se nachází v srdci centra Vancouveru. Poskytujeme plně učební zkušenosti jak domácím, tak zahraničním studentům. Věříme v možnosti celoživotního učení jako Pathways k tomu, aby jednotlivci zůstali konkurenceschopní a poskytovali programy s terénními zkušenostmi, které připravují studenty na měnící se svět a povzbuzují je ke zlepšení.

ITD Kanada

ITD Kanada se snaží nabídnout vzdělání, které umožní našim absolventům splnit současné i budoucí výzvy a dosáhnout svých cílů. Jednotlivci si mohou vybrat z našich nejmodernějších diplomů v oblasti umění , obchodu , pohostinství a informačních technologií, aby mohli pokračovat v osobním růstu a profesním rozvoji. Praktické praktické zkušenosti povzbuzují studenty k vytváření vztahů, které je podporují během vysokoškolského studia a do budoucnosti.

Proč se snažíme

ITD Kanada neustále inovuje a nabízí kariérové ​​tréninkové programy vyvinuté odborníky s pověřeními týkajícími se jejich oblastí odbornosti. Naše malé velikosti tříd umožňují užší vzájemnou interakci a individuální pozornost při zachování vysokého standardu kvality, který naši studenti potřebují, aby uspěli v jejich budoucím úsilí. Navíc naše programy kariérního výcviku jsou neustále aktualizovány tak, aby vyhovovaly požadavkům trhu.

Akreditace

ITD Canada se zavazuje poskytovat nejkvalitnější školení. Naše diplomy a kurzy jsou akreditovány a uznávány provinčními a profesními sdruženími, které zajišťují našim absolventům mezinárodní uznání.

 • Soustava soukromých školících institucí je odpovědná za stanovení standardů vzdělávací a provozní kvality, které musí splňovat instituce usilující o dosažení nebo udržení akreditace. Normy stanoví Ministerstvo pro pokročilé vzdělávání a rozvoj trhu práce.
 • Osvědčení o kvalitě vzdělávání v Britské Kolumbii (EQA) označuje veřejné a soukromé postsekundární instituce, které splňují nebo překračují standardy uznané vládou provincie pro zajištění kvality a ochranu spotřebitele. EQA poskytuje jedno standardní těsnění, které lze globálně rozpoznat jako symbol kvality. Těsnění EQA umožňuje studentům snadno zjistit, které provinční instituce, které vláda uznává, že splňují normy zajišťování kvality a nabízejí studentům ochranu spotřebitelům.
 • Založena v roce 1953 americkým hotelem
 • Občanství a přistěhovalectví Kanada Institute of Technology Development of Canada (ITD) je registrován a uznáván jako určená vzdělávací instituce v rámci DLI: O19279542632

Proč ITD Kanada

Již více než 16 let jsme sledovali, jak naši absolventi vyvíjejí kariéru bohatou na příležitosti. Naše programy jsou navrženy tak, aby připravily studenty na svou novou kariéru s praktickými, praktickými výukovými zkušenostmi poskytovanými praktickými instruktory, kteří kombinují roky zkušeností z oboru s mimořádnými výukovými schopnostmi. Nabízíme solidní, tržně řízené programy, které pomáhají našim studentům rozvíjet schopnosti, které zaměstnavatelé nejvíce požadují v různých průmyslových odvětvích.

 • Akreditované programy
 • Průmyslové vstupy
 • Spolupracovní zkušenost
 • Menší velikosti tříd a prostředí zaměřené na studenty
 • Učte se od odborníků v oboru
 • Kariérní a kooperační služby
 • Dostupné platební plány jsou k dispozici
 • Studenti mohou získat až tři měsíce volného ESL
 • Štipendijní programy jsou k dispozici

Život v centru Vancouveru

Náš areál v Vancouveru se nachází na ulici Granville 474 v centru centrálního centra Vancouveru. Mezi rušnými a rušnými městskými obchodními, nákupními a zábavními oblastmi je malý, intimní a bezpečný areál ITD Kanady. Prostřednictvím studia v centrální jádru mají studenti možnost zažít obchodní centrum města v rámci přátelského učebního prostředí společnosti ITD Canada.

Pohodlně se nachází v blízkosti hlavních autobusových tras a kroků od Skytrain, tento areál umožňuje studentům z odlehlých oblastí snadné dojíždět do areálu.

Vztahy s komunitou

Naše vztahy s absolventy, podniky a průmyslem, rodiči a školní poradci jsou součástí rozsáhlé komunity ITD Kanady. Poskytujeme studentům příležitost propojit rozvojové zdroje, aby dále pomohly jejich profesnímu růstu.

Podniky a průmysl zejména pomáhají podporovat naše akademické cíle a poskytují poradenství našim studentům. Jsou to průmyslové zdroje a poskytují cenný vstup do našich programů. Slouží jako co-op hosté, když naši studenti jdou na pole, aby získali praktické zkušenosti v práci. A co je nejdůležitější, najali naše stupně; někdy dokonce ještě předtím, než student dokončí komponentu co-op.

Další informace o komunitě ITD Kanady získáte dnes.

Místa

Vancouver

Institute of Technology Development of Canada