International Montreal Butler Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MEZINÁRODNÍ ACADEMIE MONTREAL BUTLER

Vychováváte nejvyšší standardy služeb na světě a stanete se špičkovým servisním profesionálem XXI. Století na Mezinárodní akademii v Montrealu Butler

Vítejte v IMBA, první Butler-Som (Butler & Sommelier) ve světě.

Na Mezinárodní akademii v Montrealu Butlera (IMBA) jsme vytvořili středisko světové třídy zaměřené na řidiče, kteří chtějí vyniknout ve světě majordníků a vybudovat odborné znalosti v oblasti řízení sklepů.

Kariéra komorníka je náročná, ale kompenzace může být velmi vysoká a odráží odbornost, kterou nabízí. Zvedněte se k příležitosti a setkáte se s výzvou v IMBA, co se u nás učíte, posune vaši kariéru do nových výšin.

BUTLER-SOM: Být ELITE Butter a první třídy "BOUTEILLER" (SOMMELIER)

Věděli jste, že slovo komorník pochází z francouzského slova "bouteiller", což znamenalo, že osoba odpovědná za převedení hlavního vína z sudu ve sklepě do kontejneru před službou (láhev nebo francouzský "bouteille")? Butler byl majitel sklepa.

Tento příběh související s vínem vyvolává dvě otázky:

1 - Věděli jste, jak vyplňovat a skládat vinný sklep s přidanou hodnotou podle vkusu zaměstnavatele?

2. Byl byste schopni spolupracovat s kuchařem a spárovat optimální vína s doporučenými pokrmy a podle tónu funkce?

Studenti IMBA obdrží pokročilé učebnice o víně a lihovinách.

Objevte CEWECM-IMBA, Centrum excelence v oblasti výuky vína a řízení sklepů mezinárodní akademie v Montrealu Butlerova.

STRAVOVACÍ POKOJ: ZRUŠENÁ ZERO PRO SKUPINY KUTTERŮ

Bylo by to pro jednoduché rodinné jídlo, důležitou společenskou událost nebo plánování oficiální funkce zahrnující protokol, jídelna je místo, kde musí majordomus přirozeně svítit a překračovat úkoly.

Pro komorníka jsou jídlo příležitostí potěšit a vytvářet ty zážitky, které si vzpomene zaměstnavatel a jeho hosté. Je to komorníkovi a jeho zaměstnancům, aby si strávili čas strávený u stolu momentem rozkoše a vznešeností.

Za tímto účelem musí komandér zvládnout všechny aspekty etikety, stejně jako arkány protokolu.

MŮŽETE JÍT NA JEDNOTLIVÉ JÍDLO

Jedna užitečná kompetence, která má být získána do XXI. butler by měl zvládnout základy vaření.

Tam jsou situace, kdy je šéfkuchař vypnutý nebo zaměstnavatel cestuje. Za těchto okolností zaměstnavatel očekává, že by komorník učinil jisté úkoly v krocích, i když nejsou součástí jeho běžného popisu práce.

Zlepšovat jednoduché, ale chutné jídlo a sloužit mu s elegancí je jistě jedním z nich!

Na IMBA se ujistíme, že odpověď bude kladně zodpovězena: "máte základní dovednosti v kuchyni?" Během dotazovacího pohovoru a že toto šetření by nemělo být problémem, nebo by jinak byla možná velká pracovní příležitost ...

Stát se správcem nemovitostí

Všestrannost a zvládnutí dovedností zvyšujících přidanou hodnotu zvyšují profil komorníka a zvyšují jeho pracovní příležitosti (a kompenzační balíček).

Byli schopni řídit jemný kus nemovitosti vyžadující řádnou údržbu, stejně jako dohlížet na zlepšení a opravy jsou velmi užitečné dovednosti, které by mohly dále odlišit kandidáta.

Například by člověk měl být schopen spolupracovat s designéry a architekty, vyjednávat s řemeslníky, prodejci, stejně jako být schopen udržovat komplexní domácí systémy v moderním domě. Výuka těchto dovedností je součástí programu IMBA.

MASTER CHAUFFEUR SKILLS

... a učit se od certifikovaného řidiče Bentley / Rolls-Royce.

Jak bylo zmíněno, zaměstnavatelé v současné době oceňují všestrannost. To znamená, že člověk musí zvládnout více nástrojů než to, co bylo požadováno od klasického majordomera dříve. Není nijak neobvyklé, aby byl komorník požádán, aby v některých případech řídil svého zaměstnavatele nebo jeho rodinu.

IMBA LOGO DESIGN

Návrhář loga IMBA byl inspirován rytířskou štítem a čistými liniemi řezaného kamene.

Design byl vybrán pro svou schopnost navrhnout ušlechtilé umění služby a čisté linie naznačují hodnotu, kterou vzácný kámen získá, když je řádně řezán a leštěn.

VHODNÉ NA VÁS

Během tréninku budete mít k dispozici osobní přizpůsobené kariérové ​​orientace. Butleři, stejně jako organizace IMBA, vynikají v personalizovaných službách.

Náš závazek: Každý z našich studentů obdrží individuální individuální pozornost.

Místa

Montreal

Adresa, 1. řádek
6810 Somerled
H4V 1T8 Montreal, Quebec, Kanada